Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Middlesbrough - Manchester United

Препоръчани публикации

Поредният мач, в който нямаме право на грешка. Противника ще се бори до край, защото от това му зависи съдбата в лигата, но класата тук трябва да си каже думата. Освен това, играем ранен мач и при победа, дърпаме още напред в класирането, като това все пак може и да окаже някакво влияние на догонващите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошо е,че срещу тея винаги губим точки!Много гадно гостуване,но трябва да победим задължително!!! :glory (00):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с тея традиций губим точки, Арсенал труден съперник и тн. играем кажи-речи срещу най-слабия отбор в момента и понеже ще мислим с една идея за ШЛ, пестелива победа с два гола стига. Боро не са предишния Боро, който ни мъчеше. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС - Рафаел - Видич - Еванс - Евра - Парк - Карик/Скоулс - Гигс - Нани - Бербо - Тевез Тва е оптималния състав според мен. О'шей да си почине малко. Също така Роналдо и Рууни трябва да са свежи за реванша, а Боро в момента можем да ги бием и с този състав според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
O'Шей от какво да си почива? От изморителния гол? :unsure: :tongue: Според мен преспокойно можем да излезнем със състава, с който играхме с/у Евертън. United kids напред :devil3: :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах ги миналата седмица - играят ! Не зная защо са пред изпадане, но наистина са доста опасни. Нямаме право на грешка обаче, най-малкото срещу тях !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледах ги миналата седмица - играят ! Не зная защо са пред изпадане, но наистина са доста опасни.
Нямаме право на грешка обаче, най-малкото срещу тях !

И какво точно си видял, безумно слабата атака и пропукванията в защитата, предполагам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И какво точно си видял, безумно слабата атака и пропукванията в защитата, предполагам.

Мне, видях доста опасни флангови атаки и всеотдайни защитници. Редактирано на от Amorphine

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мне, видях доста опасни флангови атаки и всеотдайни защитници.

Наистина имат много добри крила - Даунинг и Алиадиери, но другите не са добри. Не са за подценяване само защото са домакини.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хммм според мен няма да пази ВДС а Фостър, Руни и Роналдо 90% почиват,Тевез и Берба титуляри : )...... всъщност САФ винаги ме изненадва,така че......... ще видим за мача-победа с малко 0-1,0-2,1-2 нещо такова но да видим : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
време е да променим статистиката си срещу Мидълзбро и очаквам победа разбира се :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа задължително.В нападение Тевес и Бербатов.Зат тях Сколс,Флет4ар,Карик,Нани и става идеал петров.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се надявам да видя Македа и Уелбек в игра, както и Гибсън. Преди в такива мачове исках да гледам Нани, но представянията му са крайно разочароващи в последно време... :mellow: Според мен трябва максимално да се съхранят силите и на нападателите и офанзивните халфове, защото ще трябва да търсим гол на Емирейтс в Сряда ;) ДА видим как ще ни изненада САФ този път :) Състава според моите виждания :biggrin: --------------------Фостър--------------------- ------------------------------------------------- О'Шей-------Видич-------Евънс------Фабио ------------------------------------------------- Парк--------Скоулс------Гибсън-----Уелбек ----------Тевез/Берба-----Македа---------- Редактирано на от WayneTheRed

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе, дайте направо с всички резерви да излезем! Луди ли сте? Та то според мен, този мач ще дойде по-труден даже от този със Сити и Арсенал в шампионата. Никакво подценяване! Не мога да забравя какво стана миналия сезон, пак към края и то пак на техния стадион!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да бе, дайте направо с всички резерви да излезем! Луди ли сте? Та то според мен, този мач ще дойде по-труден даже от този със Сити и Арсенал в шампионата. Никакво подценяване! Не мога да забравя какво стана миналия сезон, пак към края и то пак на техния стадион!

Кои резерви? Тези дето поне на 3 пъти ни отърваха от срамни равенства ли? :rolleyes:

Със сигурност мача на Емирейтс ще е в пъти по тежък, така че най-добре възможно най-много от титулярите да починат. Във всяко звено да има по 1-2ма опитни играчи е достатъчно за мач с/у Мидълзбро. То леки мачове - няма, но кой е по-малко тежък от тези срещу отбори от последните 5 ? :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имах в предвид, че мача ще е супер, ама супер труден. А за някои тук, резервите трябва да излизат само ако мача е някакъв без значение или лесен. Просто казвам, че не трябва да ги подценяваме. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
WayneTheRed, всички много се радваме на младите играчи, но за гостуването на Мидълзбро не са готови. Мисля, че може да видим Гигс и Скоулс титуляри, както при гостуването на Уест Хем - опитът им ще е адски важен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно - смятам, че двамата задължително ще са титуляри, а също се надявам Руни да получи малко почивка, а напред да излезем с Бербатов и Тевез, все си мисля,че от тях двамата би излязъл страхотен тандем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа и нищо друго! Боро не са в най-добрата си форма,а дори и тогава не би трябвало да ни затруднят кой знае колко.Една победа с 0-2 би било перфектно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След мачът Кристиано Роналдо изрази своето възхищение от постижението на Гигси пред клубната телевизия. "Това е забележително постижение", коментира Кристиано. "Заслужи си награда за Играч на година, след като помогна изключително много на отбора да бележи голове." "Осемстотин мача - изумително. Надявам се, че след време и ще мога да се похваля с подобно постижение." Означава ли това, че на Рони не му се напуска ? Или просто поредното клише във футбола.. Дано оцени отношението на клуба към своите легенди, и да се превърне в такава. Не че сега няма да остане в историята на Ман Ютд, но ми се иска да го видя с над 800 мача.... Колкото до мача с Боро - мисля че Бербо и Тевез ще ни поведът към победата. Редактирано на от chachi781

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this