Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 1 - 0 Arsenal

Играч на мача ?  

110 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита победа! Попринцип ги изпуснахме, можеше да се застраховаме с още 1-2 гола в актив, но все пак недопуснахме гол и имаме отлична позиция на реванша в Лондон! Иначе играхме добре, но в този мач късмета бе на страната на Арсенал. Единственото претиснително нещо е контузията на Рио, надявам се всичко да е ОК ида го видим за реванша!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Т'ва да си фен на Арсенал е може би най-жалкото нещо...
Преди мача....всичките писаха ,че ще вкарат 2-3 гола или в най-лошия случай за тях равенство с много голове.
Сега се радват,че младока им Гибс бил най-добрия млад защитник и как на реванша отново ще ни разпилеят без "наркомана" в защитата ни .... реално ли е да има толкова ограничени хора,просто съм без коментар ....ей за т'ва бий ги 5-0 и ги прати да си ходят в Лондон...дебаааа и клошарите им смотани.

За феновете на Арсенал мога да пиша с дни... Ако Ливърпул са ми най-противни като отбор,то Арсенал имат най-противните фенове,поне в България... Няма толкова нещастни комплексирани херомани като "БГ гънърите". Тва да не разбираш грам от футбол,да не виждаш очеизвадни неща,отбора ти да няма реално никакви успехи и да се тупаш в гърдите,че си най-големия си е клинична наркоманщина...

Нищо,което кажат прасеналистите не може да ме учуди. Но и аз се смях на прогнозите им за "сигурен Х,а защо не и победа на Олд Трафорд" след като реално 4-ката им се размина и беше ясно,че сме класа (класи?) над тях...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За феновете на Арсенал мога да пиша с дни... Ако Ливърпул са ми най-противни като отбор,то Арсенал имат най-противните фенове,поне в България... Няма толкова нещастни комплексирани херомани като "БГ гънърите". Тва да не разбираш грам от футбол,да не виждаш очеизвадни неща,отбора ти да няма реално никакви успехи и да се тупаш в гърдите,че си най-големия си е клинична наркоманщина...

О-о-о-о-о колко ми е добре познато това....
Наистина това са най-комплексираните фенове в света - абс. коне с капаци само едно си знаят едно си говорят и са на 100% убедени че са номер 1.....

За мача: не съм никак доволен от резултата. С тая игра която показахме трябваше реванша да е протоколен, но такъв късмет просто....
Да не говорим за отменения гол на Гигс който не беше от никаква засада, само тоя смешко я видя...

Надявам се другата седмица да играем по същия начин...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перфектна ИГРА, НЕРЕАЛЕН РЕЗУЛТАТ, МНОГО ГОЛЯМА ЖЕРТВА! :( , ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА, РИО АУТ ЗА ПОНЕ 2-3 СЕДМИЦИ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Късметът ни е помагал и на нас, но то всичко се връща! Сега трябва да играем много спокойно в Лондон. Лошото е че без РИО отзад сме малко рискови. Смятам че ще се класираме за ФИНАЛА, а там ще ни чакат....... ЧЕЛСИ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перфектна ИГРА, НЕРЕАЛЕН РЕЗУЛТАТ, МНОГО ГОЛЯМА ЖЕРТВА!

:( , ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА, РИО АУТ ЗА ПОНЕ 2-3 СЕДМИЦИ!

не е ли малко рано за такива крайно-драматични изказвания :mood (33):

пише, че АКО му е счупено реброто няма да играе 2-3 седмици :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре какво толкова се бавят с диагнозата, щом е ребро, един рентген, правят му снимка, макс 1 час ебаси..... Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

за сряда, очаквам сериозно присъствие на физически силни играчи в средата на терена. Андерсон е задължителен за да се противопоставя на Фабрегас и Сонг. няма да се учудя Роналдо да играе в нападение, защото силните му качества ще бъдат обезличени от бековете на Арсенал ако играе по крилото. в същото време присъствието на Руни в средата, ще донесе повече стабилност в центъра и ще затруднява пробивите по крилата на противника. очаквам изключително пасивна игра от страна на Евра. малко навлизания в противниковата половина. и нещо, което според мен ще бъде ключов момент в този мач, ще е играта срещу Бербатов. не го ли покриват веднага, предимството ще е за нас.

абсолтюно се покриха очакванията ми за мача. абсолютна доминация в средата на терена, през повечето време играхме с 1 човек отпред и 5 в средата, като специално обръщам внимание на позицията на Карик - същата позиция, на която Есиен играе в Челси, между защитата и халфовете. с почти непрекъснатото си присъствие в тази зона, Карик запълваше онази дупка, която често се получава пред защитниците и която играчите на Арсенал много умело използват. голяма част от головете им идват след бързи подавания в тази зона и извеждащи пасове от областта около дъгата. непрекъснатата преса на Карик и Андерсон в центъра принуди отборът на Арсенал да изнася топката чрез беговете или чрез изнасяне на играчи по крилата като по този начин се губеше основната им сила - бързите подавания и многото движение пред наказателното, което поражда объркване и пространства сред защитата.

дотук с хубавото...

как може за n-ти път тоя сезон да повеждаме, противникът да е в нокдаун и вместо да го довършим веднага, ние да се издърпваме назад и да забавяме темпото. как?! умът ми не го побира! артилеристите тотално се бяха насрали след първите 3-4мин, а след гола въобще отсъстваха от терена. Алмуния имаше 6 (ШЕСТ) спасявания до 25та минута, толкова останаха и до края!!! защо вместо да оставим тоя двубой (имам предвид и двата мача) в историята още след първото полувреме, треперихме до последната секунда, а на всичкото отгоре си докарваме и излишни контузии? единственото по-несправедливо нещо снощи щеше да бъде Арсенал да вкарат гол в последните минути, при положение, че нямаха една атака за целия мач.

за вторник съм с неприятни очаквания. първо защото снощи смазахме противника, което значи, че във втория мач нашето ниво ще е по-ниско, а на Арсенал по-високо. второ, защото за следващия мач Клиши и Ван Перси ще са възстановени, а ние ще сме най-малкото без Рио. и трето, защото водейки в резултата, ще излезем на терена с по-защитна мисъл и основна цел да отбележим гол. а 2:1 в последните минути би било доста неприятна ситуация. за разлика от реванша с Порто, където ние трябваше да сме с пределна мотивация и ние трябваше да отбележим, срещу Арсенал ние ще заемем пасивната позиция още преди започването на мача. а това рядко води до добри резултати.

чак се радвам, че няма да мога да следя мача и ще разбера резултата в сряда сутринта...

играч на мача - Алмуния (Флетчър). Редактирано на от Mohikan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач, но можеше по-добър резултат. Тевез ми падна в очите с това влизане срещу алмуния, не мислех че е такъв тип играч...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме е яд :( Тия вратари винаги правят некви звездни мачове срещу нас ! А ние играхме...абе не знам, гледах мача с приятели дето се кефят на италиански и испански футбол...и те гледат , гледат и по едно време викат "Абе много добри тия Юнайтед бре" :) ИГРАХМЕ ВЕЛИКО !!! Ако може да запазим тази форма, това желание и хъс ! И все пак преднината си е преднина. Не вярвам да паднем с 2 гола на Емирейтс все пак де...:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата.Колкото до Бербо.Последните 20 минути си пролича умората на играчите друдно изнасяхме топката и играта се разпокъса.Ако беше влязал в началото на 2-то полувреме щеше да е друго.До 70 мин.играчите нямаха нито едно грешно подаване.Следващия мач Бербо ще е титоляр и ще видим разликата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина трябваше да вкараме повече голове, но се радвам, че най-накрая имахме и много положения, и стабилна защита, това е по-важното. Напред наистина започнаха да сес работват и следващия мач спокойно можем да видим коренно различни титуляри - Гигс, Скоулс, Парк, Бербатов. Видя се също така, че Карик, Флетчър и Андерсон в никакъв случай не бяха защитна тактика, както се обясняваха някои специалисти преди мача, напротив - благодарение на пресата от тях имахме тотална доминация.

Шийзи е титан, Флетчър за пореден път играч на мача в голямо дерби. Разбира се, както винаги, когато нещата тръгнат надобре, се случва нещо кофти. На Рио след хроничните проблемите с глезена и гърба само това му липсваше.

И малко съжалявам, че смяната беше Бербатов за Тевез, а не за Руни - сега беше моментът да се види, че не ни трябва само единият, а може и двамата да са на терена, ако са във форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено че Алмуния прави по 50 грешки на мач ама тва не му пречи срещу нас да вади невъзможни удари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важна победа ,прекрасна игра , Флечър беше невероятен.....Честито на всички

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекрасна игра, не им дадохме никакъв шанс. Жалко за пропуските. На Емиратс ни бият 3:1, но Челси взима купата. :unsure: това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен нямаше засада на Гигс и това трябваше да е гол и резултата трябваше да е 2-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен нямаше засада на Гигс и това трябваше да е гол и резултата трябваше да е 2-0

нито имаше засада на Андерсон при подобна ситуация. Да им сера на кьоравите цървули.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз след този мач няма как вече да не отбележа, че от доста време ВСИЧКИ наши халфове се намират в страхотна форма. Карик, Гигс, Скоулс, Флетч и Андо (най-вече последните двама). Затова и мача снощи беше толкова лесен. На Сеск не му се позволяваше даже да диша, а щом не помня кой му партниараше в центъра, сама си правя извод. Защитата също беше безпогрешна, най-вече Евра. Като видях Рио да получава медицинска помощ, буквално щях да ревна. Титулярите вчера бяха безпогрешни като се почне от Роналдо и се стигне до О'Шей. И аз като други много съм доволна от Тевез, силен мач. За двете несъществуващи засади на Гигс и Андо няма какво да кажа, бяхме ощетени. Бербо не се включи много добре, а Гигс внесе необходимото спокойствие. И мен ме е яд, и то много. Ясно е, че в Лондон Арсенал ще са коренно различен отбор и едва ли ще имаме толкова много положения. Но само един гол и то ранен, решава всичко. Дано и имаме повече късмет, защото вчера той определено беше с отбора на Арсенал. Честита победа! МОМ - Флетчър!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моля, някой да ми го намери това положение на видео.Мерси предварително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз след този мач няма как вече да не отбележа, че от доста време ВСИЧКИ наши халфове се намират в страхотна форма.

всъщност възстановяването на Андерсон внесе много свежест в средата на терена в последните мачове и това ни помогна да излезем от дупката. иначе Флетчър и Карик пак щяха да изнемогват след 60та мин и щяхме да отнасяме по 2-3 гола.

Amorphine, на 2:30 има стоп-кадър. http://www.youtube.com/watch?v=ipVAtTDviOc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да коментирам това за Бербатов - за да ти отговоря, защото чак днес, след въпросния постинг ми стана кристално ясно: Това със спринтирането е проблема и той е неразрешим, Бебратов нищо не може да направи!

За някои хора (не обиждам никого, просто не всички са такива) ВСЕКИ ФУТБОЛИСТ трябва постоянно да ДАВА ВИД, че яко тича и се раздава... И ако не го прави - край, не става! Тези фенове не си дават сметка, че тези които тичат бързо умеят едно, а другите (като Бербатов) умеят други неща. И то ТЪКМО ЗАЩОТО НЕ СА СПРИНТЬОРИ! Обърни внимание: СПРИНТЬОРИ! Защото САФ вече обясни, че общият метраж на Бербатов не се различава от този на останалите, въпроса за тези хора е във впечатлението пред камерите, което създава един спринт, последван от шпагат... Е, Митко може да бъде спокоен, защото има такива, които ГО ХАРЕСВАТ ТЪКМО ЗАЩОТО Е ВИСОК (т.е обречен на бавност) И ТЕХНИЧЕН! (което е също толкова взривна и рядко срещана комбинация като бърз и техничен)

Знам, че прекалявам с адвокатстването на Бебратов, но наистина този постинг от НЕГОВ ФЕН ми отваря очите за простата истина... Няма, колкото и брилянтни спирания, завъртания, шутове с глава и т.н да направи Бербатов - винаги ще си има хора на които няма да им харесва, защото е бил бавен и не прави шпагати...

П.С. Н оттегчените обещавам повече да не се обаждам по тази и подобни теми :mood (33):

Чудесно ! Най-накрая открих съмишленик по въпроса с Бербо . Той може да не е спринтъор и да не печели толкова много спорните топки в центъра, но за сметка на това когато открадва топката точно когато най-малко очакват ! Изключително добре спира топката и доста умело я подава като съм сигурен, че е с най-добър показател относно точните пасове (не говоря за вчерашния мач). Много рядко греши пасове !
Обърнете внимание колко много пъти Тевес не можа да поеме топката вчера ... бяха поне 5 пъти ... Плюс това винаги се забива по крилото , а да не говорим за пропуска като би в близкия ъгъл ! Берба щеше да го вкара със затворени очи Редактирано на от Лестат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ти си болен.

А ти си метъл и не разбираш от футбол . Отивай и се друсай като другите ти приятели .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this