Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 1 - 0 Arsenal

Играч на мача ?  

110 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Невероятен Юнайтед!Направо се подиграхме с Арсенал.Лудия късмет и страничния х*й запазиха интригата.То бива късмет,бива малшанс,ама това вече не е реално.Да иде Алмуния да пусне тото и да запали свещичка.Да вземе и Венгер с него.Скоро не съм се нервирал така и то при победа на Юнайтед,но справедливостта ще възтържествува на реванша.Смукачев за пореден път доказа колко тъпо ко*еле е..цитирам:-Юнайтед имаха повече положения...Даже няма да си правя труда да го коментирам. btw:Честито на Всички!!С днешната игра,която показахме нямам и грам съмнение,че някой ще ни спре,дори и да имат днешния късмет на Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отиваме другата седмица на "Емирейтс", рутинна победа с 0-3 и си осигуряваме пътуването до Рим.

Тънък оптимист си падаш леко. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, почти съм убеден че ако Бербо беше алчен и биеше при всеки удобен случай, критиците му пак нямаше да могат да спят.. Даже ако на мач вкарваше редовно по един гол, пак... на никой не може да се угоди. Такъв си е Бербатов, има си свой стил и тва е..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалък Арсенал...бяха излезнали за 0-0 и при 1-0 пак се браниха....баси смешния отбор,адски ме е яд,че не им вкарахме повече..много пропуски ,за които може и да съжаляваме :mood (4): 1-0 не е чак толкова добър резултат колкото изглежда ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отличен мач. Не съм в състояние да коментирам кой знае кво... (drunkkk) Но бяхме поне класа над Арсенал. 1-0 е супер резултат,а съвсем спокойно можеше да ги треснем с 3:0... Тотално ги надиграхме,всички опасни положения бяха наши... Показахме,че имаме място на финала. Остава реванша,където ЩЕ ги довършим!

Играч на мача - Роналдо (каква греда натресе леле :mellow:)

:glory (16):

Публикувано изображение

Честито победа на всички!
Можехме да им мушнем поне още 1-2 гола, но... здраве да е. Всички момчета играха много стабилно, трудно ми е да отлича някого. Скрихме им топката в центъра. Очаквам реванша с нетърпение.

дайте хореото с трофея на ШЛ и годините :) Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перфектно изигран тактически мач..САФ играел предпазливо в ШЛ..Ми точно..за щастие това го осъзна в последните 3 сезона..и имаме 3 полуфинала.Тотално надиграхме А'нал..който оставиха за статистиката 1 точен удар,за цял мач.. Това 1:0 им беше най-малкото.. Но да погледнем от добрата страна:Гол преднина + чиста мрежа като домакини,един наш гол на реванша,много ще им ослужни ситуацията..

Играч на мача Флетчър..Евра обезличи напълно Уолкът.. респект,лично аз имах съмнения че ще се справи,но ме опроверга..Роналдо наистина нямаше ден..тази топалка от 25 м.. заслужаваше да влезе.. Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жалък Арсенал...бяха излезнали за 0-0 и при 1-0 пак се браниха....баси смешния отбор,адски ме е яд,че не им вкарахме повече..много пропуски ,за които може и да съжаляваме :mood (4):

1-0 не е чак толкова добър резултат колкото изглежда ...

И добър и лош, зависи как подходим във втория мач.
Гол там и сме на финал. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честита победа дяволи!!!
Макар и с минималното 1:0...Мисля, че и онова френско пардесю Венгер ще признае, че имаше тази вечер само един отбор - Ман Юнайтед.

Тевес липсваше след като САФ го смени .

п.с. Ако бях днес на ОТ, след мача щях да причакам онова датско (ако не се лъжа) гоФно , и да му задам няколко въпросчета.....

оффф боже, осветли мен останалите и САФ с какво липсваше Тевес???
Честита победа, да идват следващите :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да коментирам това за Бербатов - за да ти отговоря, защото чак днес, след въпросния постинг ми стана кристално ясно: Това със спринтирането е проблема и той е неразрешим, Бебратов нищо не може да направи!

За някои хора (не обиждам никого, просто не всички са такива) ВСЕКИ ФУТБОЛИСТ трябва постоянно да ДАВА ВИД, че яко тича и се раздава... И ако не го прави - край, не става! Тези фенове не си дават сметка, че тези които тичат бързо умеят едно, а другите (като Бербатов) умеят други неща. И то ТЪКМО ЗАЩОТО НЕ СА СПРИНТЬОРИ! Обърни внимание: СПРИНТЬОРИ! Защото САФ вече обясни, че общият метраж на Бербатов не се различава от този на останалите, въпроса за тези хора е във впечатлението пред камерите, което създава един спринт, последван от шпагат... Е, Митко може да бъде спокоен, защото има такива, които ГО ХАРЕСВАТ ТЪКМО ЗАЩОТО Е ВИСОК (т.е обречен на бавност) И ТЕХНИЧЕН! (което е също толкова взривна и рядко срещана комбинация като бърз и техничен)

Знам, че прекалявам с адвокатстването на Бебратов, но наистина този постинг от НЕГОВ ФЕН ми отваря очите за простата истина... Няма, колкото и брилянтни спирания, завъртания, шутове с глава и т.н да направи Бербатов - винаги ще си има хора на които няма да им харесва, защото е бил бавен и не прави шпагати...

П.С. Н оттегчените обещавам повече да не се обаждам по тази и подобни теми :mood (33):

Никой не твърди, че Бербатов пробягва по-малко от останалите. За уменията му с топката няма смисъл от коментари, показвал е 100-ци пъти какво може. Но когато не е с топка в краката е най-неефективния играч за Юнайтед. Той тича на 1 метър от противниковите играчи, но дори не посяга за топката. В дефанзивен план трябва да вземе пример от днешната игра на Флетчър и Андерсон. В нападение пак "off the ball" имаше пропуски. Около 80-тата минута Роналдо си свали топка около дъгата на наказателното, но бързо беше маркиран от защитата и единствения начин да отиграе топката беше да я даде на Берби, но той пак остана статичен на 10 метра от него. Не ме разбирай погрешно, не бих си позволил да го плуя, защото го уважавам много като футболист, но според мен трябва да стъпва към топката малко по-тежко, защото за хората, които не познават стила му на игра изглежда сякаш няма желание за игра :unsure:

Поздрави

Фърдинанд в болница след полуфинала с Арсенал

Капитанът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд бе откаран в най-близката местна болница след полуфинала в Шампионската лига срещу Арсенал (1:0), съобщава „Сетанта Спортс”. Централният защитник на Юнайтед получи травма и напусна стадион „Олд Трафорд” 5 минути преди края на редовните 90 минути. Най-вероятно Фърдинанд има спукано ребро и може да отсъства от игра за няколко седмици. Английският национал е откаран след мача в „Грейтър Манчестър Хоспитал”.

focus-sport.net

"прекрасно съдийство"... Рио може да си е спукал реброто точно в ситуацията с Едуардо, в която отсъдиха нарушение в полза на Арсенал?!?! :mood (4): Редактирано на от WayneTheRed

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фърдинанд в болница след полуфинала с Арсенал

Капитанът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд бе откаран в най-близката местна болница след полуфинала в Шампионската лига срещу Арсенал (1:0), съобщава „Сетанта Спортс”. Централният защитник на Юнайтед получи травма и напусна стадион „Олд Трафорд” 5 минути преди края на редовните 90 минути. Най-вероятно Фърдинанд има спукано ребро и може да отсъства от игра за няколко седмици. Английският национал е откаран след мача в „Грейтър Манчестър Хоспитал”.

focus-sport.net

Кошмар, а както тръгна да влиза в игра сякаш нищо му нямаше, пак няма да спя цяла нощ ебаси.

.... ситуацията с Едуардо,

СМЪРТ ЗА ТОЯ ПЕД :mood (4): ДА СЕ КОНТУЗИ ЗА ПОНЕ ОЩЕ ГОДИНА ЖЪЛТУРКОТО. ТРЯБВА ДА Е ЩАСТЛИВ ЧЕ РИО МУ Е ПОЗВОЛИЛ ДА МУ ДИША ОТ ВЪЗДУХА, И ДА СЕ ДОБЛИЖИ ДО НАЙ-ДОБРИЯ ДЕЙСТВАЩ ЗАЩИТНИК В СВЕТА. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
квото и да стане показахме защо сме шампионски отбор и защо заслужаваме да сме крале на европа и англия. всички маймуни от а***нал могат да се връщат обратно в африка, да се качват на палмите и да лапат бананите. страхотен отбор на юнайтед, страхотно представяне на играчите и особено на флетчър.

феновете на анал могат да си мечтаят за финал, както чекиджии си мечтаят за яка мацка...

обичам юнайтед, обичам юнайтед в такива мачове срещу средняшки отборчета

квото и да стане онея от лигата на франция и купата на африка с нищо не могат да докажат че са по-добри и по-достойни от наs да играят на финал

glroy glory and he shits...on fabregas...

и айде не ми барайте поста! квото съм го мислим съм го казал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

когато не е с топка в краката е най-неефективния играч за Юнайтед. Той тича на 1 метър от противниковите играчи, но дори не посяга за топката.

Дали мааму... А минавало ли ти е наум, че може просто противниковите защитници да тичат на 1 метър от него? Неефективен, а?

---------

Man Utd Vs Arsenal pictures

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

all picture from uefa.com here

Публикувано изображение
:devil3: Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БЕРБО: СЪР АЛЕКС ПРОВЕДЕ СПЕЦИАЛЕН РАЗГОВОР С МЕН, НЕ МОГА ДА СЕ СЪРДЯ

„Трябваше да водим с 3:0 още през първото полувреме, но и 1:0 си е победа. Трябва да сме доволни”, заяви Димитър Бербатов веднаха след края на мача срещу Арсенал, завършил с минимална победа за „червените дяволи”

„Те играят добре като домакин, но ние сме добри като гост, ще бъде интересно, какво ще се получи. Победихме 1:0, но и това е успех. Имаме футболисти, които винаги могат да отбележат гол, реваншът в Лондон ще бъде много интересен”, заяви Бербо пред bTV.

„Най-хубавото е, че всички съотборници ме подкрепиха и най-вече сър Алекс, който проведе специален разговор с меn след последните критики. Сър Алекс ме викна и ми каза, че ще съм резерва, но само той решава, не мога да се сърдя. Видя се, че имаше умора в определени играчи, тъй като ни се събраха много мачове в последно време. Сега в мача срещу Мидълсбро също ще има промени в състава, за всеки има място, надявам се, че ще издържим до края на сезона”, добави капитанът на националния отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги доволен, въпреки пропуските

Сър Алекс Фъргюсън и Арсен Венгер са двамата най-опитни треньори в Шампионската лига. Мениджърът на Юнайтед ръководи отбора си за 151-и път в турнира, а французина - в 117-и.

Двамата са единствените с над 100 мача в Шампионската лига, но кой е по-добър ще се разбере след реванша във вторник. Фърги води с 1:0 след първия полуфинал в Шампионската лига.

Шотландецът реши да не критикува отбора си за пропуснатите положения. "Доволен съм от представянето. Нивото на движение и подаване бе много добро. Играхме в много високо темпо и се справихме добре. Вярно, можехме да вкараме 4 гола, но ако ме бяхте попитали какво искам, щях да ви кажа, че това е да спечелим без да допуснем гол. Точно това и стана", заяви Фъргюсън.

"В живота не можеш да имаш всичко. Ние получихме победа и трябда да продължим напред въпреки пропуските. Битката не е приключила. Знаем, че можем да отидем и да вкараме гол. Това е големият проблем, с който Арсенал трябва да се справи".

"Мисля че доказахме, както и срещу Порто, че когато залога е на масата сме способни да играем много, много добре", завърши Фърги.

gol.bg
____

Бербо в цифри срещу Арсенал

Агенция БЛИЦ ви представя показателите на Митко Бербатов по време първия мач от 1/2-финалите на Шампионската лига срещу Арсенал на Олд Трафорд, завършил с победа 1:0 за Манчестър Юнайтед.

Минути игра: 23
Пробягано разстояние: 2.96 километра
Докосвания на топката: 16
Спечелени единоборства: 2
Загубени единоборства: 1
Удари във вратата: 0
Точни пасове: 9
Грешни пасове: 1
Извършени нарушения: 0
Нарушения срещу него: 0
Асистенции: 0
Засади: 0
Греди: 0
Жълти картони: 0

blitz.bg
___

Ван Перси възстановен за реванша между Арсенал и Юнайтед

Холандският нападател на Арсенал Робин ван Перси ще е готов за полуфинала реванш от Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед на „Емиратс Стейдиъм” в Лондон, съобщава „Таймс”. Това заяви мениджърът на тима Арсен Венгер след загубата на Олд Трафорд с 0:1. Холандският национал има контузия, но лекарският щаб на „артилеристите” ще направи всичко възможно той да бъде готов за игра след седмица.

focus-sport.net
____

Тимът на Юнайтед може да бъде победен, заяви Алмуния

Тимът на Юнайтед може да бъде победен. Това заяви вратарят на Арсенал Мануел Алмуния след загубата от Манчестър Юнайтед с 0:1 в Шампионската лига. Испанецът направи отличен мач като спаси своя тим от по-голяма загуба. „Беше много трудно през първата част. Пред мен се редяха атака след атака. Имах чувството, че сме леко заспали на моменти. Бях подложен на голям натиск, но аз очаквах това като пристигнах на Олд Трафорд. Нормално е като един тим разполага с отлични атакуващи футболисти, да те притиска по този начин. През второто полувреме Юнайтед бяха доста изморени и ние показахме добра игра”, заяви Алмуния пред „Скай Спортс”.

focus-sport.net Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
@ WayneTheRed : Точно това имам предвид, брат... Запомни от мен: НИКОГА няма да видиш Бербатов да прави тези неща, за които говориш, не и той... Няма абсолютно никакъв начин да заприлича на Флетчър или Скоулс, НЯМА НАЧИН!!! Но... Ако можеше да бъде това, което ти искаш от него - нямаше да може да бъде това което е! Затова казвам, че положението е безизходно и трбява да се примирим с критиките към Бебратов - защото винаги ще има хора, които ще искат това от него, което искаш ти в тези ситуации (аз също ги забелязвам, бтв и също се дразня така да се каже, но за разлика от теб РАЗБИРАМ защо е така и не го смятам за минус на Бербатов)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кошмар, а както тръгна да влиза в игра сякаш нищо му нямаше, пак няма да спя цяла нощ ебаси.

СМЪРТ ЗА ТОЯ ПЕД :mood (4): ДА СЕ КОНТУЗИ ЗА ПОНЕ ОЩЕ ГОДИНА ЖЪЛТУРКОТО. ТРЯБВА ДА Е ЩАСТЛИВ ЧЕ РИО МУ Е ПОЗВОЛИЛ ДА МУ ДИША ОТ ВЪЗДУХА, И ДА СЕ ДОБЛИЖИ ДО НАЙ-ДОБРИЯ ДЕЙСТВАЩ ЗАЩИТНИК В СВЕТА.

Е прекаляваш това е само една игра , твърде на сериозно го взимаш. Как можеш изобщо да пожелаеш такова нещо на играч пък бил той и най-омразния ти футболист :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля че играта която показахме тази вечер е доста по-добра от показаната игра на другите полуфиналисти - заслужаваме да сме на този финал , а и да поставим нов рекорд - да си защититим титлата , но да не подценяваме за реванша Арсенал , които ще направят всичко възможно да продължат , ако Арсен ги надъха!Мисля обаче , че опита и мощта на Юнайтед ще надделее и във вторият мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както винаги можеше, трябваше, щеше ... да можеше и по-добър да е резултата, но по-важното е че вртата ни остана суха, Рууни и Евра нямат нови картони, т.е. нямат наказания и ще вземат участие в реванша, а както се видя Евра се справя перфектно с Уолкът.Сега може да ни притеснява само здравословното състояние на Рио.Дано не е нещо сериозно, защото иначе просто не ми се мисли. :( Евънс може да е прекрасен заместник, но в тези мачове ни е нужна класата на Рио. Получи се хубав мач и единственото, което липсваше беше и някой друг гол във вратата на Алмуния, но и той беше на ниво.А кой каза, че Сливестре вече не играе за нас?! Може да вземе да удари едно рамо на Емирейтс. :mood (33): Девет години в най-великия отбор не се забравят лесно! :tongue: Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Т'ва да си фен на Арсенал е може би най-жалкото нещо... Преди мача....всичките писаха ,че ще вкарат 2-3 гола или в най-лошия случай за тях равенство с много голове. Сега се радват,че младока им Гибс бил най-добрия млад защитник и как на реванша отново ще ни разпилеят без "наркомана" в защитата ни .... реално ли е да има толкова ограничени хора,просто съм без коментар ....ей за т'ва бий ги 5-0 и ги прати да си ходят в Лондон...дебаааа и клошарите им смотани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добра игра , но не съм доволен от резултата преди реванша;можеше с 2-3 гола да ги бием. Все пак важното е , че победихме и не допуснахме гол на свой терен ;) Редактирано на от Beckhs

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо честито!! :mood (5): :mood (5): :mood (5): Този съдиа имах чувството,че се гаври с Роналдо. Поне един фаул можеше да свири след някои влизания. Колкото до страничния - пълна трагедия - 2 метра засада не я свири, а после реши да се реваншира сигурно и ни поряза :mood (33): Много коректен мач като цяло. Рио сам се контузи след не толкова обмислено влизане - дано бързо се възстанови че ще ни е много нужен. В такива мачове като днешния се вижда колко е важен за нас, а заедно с Видич са непробиваеми. Бербатов след като влезе не показа голямо желание за игра, въпреки 2-3 добри отигравания . Видя ми се нещо уморен и почти не търсеше топката въпреки , че беше изтеглен малко назад. Така нито назад, нито напред, а на всичкото отгоре и имах чувството че е играл цял мач. С цялото ми уважение към заслугите на Тевез, но с тази игра няма как САФ да го купи за толкова пари - може би цялото това напрежение му се отразява зле, но нито спирането му спиране , нито ударът му е удар , а подаванията му са загадка за съотборниците. Иначе желание има... ама за същите пари има и по-добри спринтъори от него. Руни се представи обичайно на ниво, както и Евра, Флетчър и всички останали. Мачът беше прекалено лесен за нас и само се надявам да запазим тази форма и в следващите мачове. Коментаторът ме изкефи накрая - все едно се беше прехвърлил от друг мач -резил отвсякъде. :bow :bow :bow за играта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Луд мач, хареса ми. Ама все пак е само първото полувреме от двубоя...дано момчетат не се успокоят и да не направят някоя беля на реванша. Надявам се Рио да е добре и да може да вземе участие в реванша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Патрис Евра: Разочарован съм

Защитникът на Манчестър Юнайтед Патрис Евра не сподели мнението на повечето си съотборници, които останаха доволни от успеха с 1:0 над Арсенал. "Разочарован съм, защото можехме да вкараме втори гол, че и трети. Това 1:0 не е добър резултат за нас с оглед на играта, която показахме. С един гол повече щяхме да бъдем доволни. В реванша шансовете са 50:50", сподели французинът.

"Мениджърът ни каза, че е много важно да не получим гол, но аз знаех, че можеме да вкараме поне още един. Тогава щях да съм спокоен", каза Евра.

sportal.bg
___

Фърдинанд пропуска реванша с Арсенал

Манчестър Юнайтед почти сигурно ще бъде лишен от своя капитан Рио Фърдинанд за реванша от Шампионската лига срещу Арсенал. Това призна мениджърът на Червените Дяволи Сър Алекс Фъргюсън след снощния успех с 1:0 на Олд Трафорд. - Рио получи удар в ребрата. Надявам се, че няма нищо счупено, защото може да отсъства между две и три седмици", каза Фъргюсън.

Английският национал получи контузията в самия край на двубоя и бе сменен от Джони Еванс. Преди това той и партньорът му в центъра на отбраната Неманя Видич напълно обезвредиха острието на гостите Емануел Адебайор.

sportal.bg
___

Трябва да отбележим още попадения на „Емиратс”, заяви Роналдо

Трябва да отбележим още попадения на „Емиратс”. Това заяви португалското крило на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо след победата с 1:0 над Арсенал в първия полуфинален сблъсък между двата тима от Шампионската лига, цитиран от „Индипендънт”. „Винаги е важно да победиш, така че 1:0 е добър резултат. Знаехме, че трябваше да отбележим повече попадения, но за съжаление не успяхме. Това е футболът. Ние доминирахме през целия мач. Арсенал е много добър отбор. Сега трябва да отидем в Лондон и да вкараме един или два гола. Трябва да подходим с нужния респект преди реванша и да се класираме на финала в Рим”, заяви носителят на „Златната топка”.

focus-sport.net
___

Насри: В Лондон ще изглеждаме по друг начин

Халфът на Арсенал Самир Насри не скри, че отборът му заслужено е загубил от Манчестър Юнайтед в първия полуфинал на Шампионската лига. "Артилеристите" отстъпиха с 0:1 след гол на Джон О'Шей, като само късметът и отличните изяви на вратаря Мануел Алмуния ги спасиха от по-тежко поражение. Самият Насри се изгуби в средата на терена, където халфовете на домакините тотално доминираха, но обеща, че на реванша нещата ще изглеждат различно.

"Трябва да покажем едно много по-различно лице, много по-офанзивно, ако искаме да се класираме за финала. Но аз вярвам в това. Важното е, че нашите шансове не са хипотетични, но трябва да играем по-добре", сподели Насри.

sportal.bg
__

"Ю Ес Тудей": Юнайтед победи Арсенал на Олд Трафорд

Защитаващият титлата си от миналия сезон в Шампионската лига Манчестър Юнайтед победи Арсенал с 1:0 на Олд Трафорд в полуфинална среща от тазгодишната надпревара, съобщава "Ю Ес Тудей". Единственото попадение отбеляза Джон О’Шей в 17-ата минута. О’Шей получи топката от Карик след разбъркване в наказателното поле и реализира във вратата на Алмуния. Във вторник е реваншът между двата тима на „Емиратс” в Лондон. Финалът на Лигата е на 27-и май в Рим. Този мач бе номер 800 за футболиста на Юнайтед Райън Гигс.

focus-sport.net
___

"Скай Спортс": О’Шей даде преднина на Юнайтед

О’Шей даде преднина на Юнайтед. Така е озаглавена статията на „Скай Спортс” за първия полуфинал от Шампионската лига между Манчестър Юнайтед – Арсенал (1:0) на Олд Трафорд. „Защитникът О’Шей бе точен за 1:0 още в 17-ата минута, а Алмуния спаси вратата на Арсенал от поне още 4 сигурни гола. Юнайтед имаше инициативата и тимът на Сър Алекс може да съжалява, че не е записал по-убедителен успех. Предстои реванш на „Емиратс” в Лондон през следващата седмица, в който едва ли Арсенал ще изглежда по този начин”, пишат журналистите на „Скай Спортс”.

focus-sport.net
____

Ройтерс: Манчестър Юнайтед с минимално 1:0 срещу Арсенал

„Манчестър Юнайтед с минимално 1:0 срещу Арсенал”, съобщава Ройтерс. „Първият полуфинал от Шампионската лига между тимовете на Манчестър Юнайтед и Арсенал завърши 1:0. Срещата се игра пред 74 733 зрители на стадион Олд Трафорд. Единственият гол в срещата падна след 17 минути игра, когато Джон О’Шей се възползва от пас на Майкъл Карик и не остави шансове на Мануел Алмуния. Като цяло обаче испанският вратар на гостите се превърна в герой за своя отбор, отразявайки удари на Роналдо, Рууни и останалите играчи в червено.”

focus-sport.net
____

"Сетанта Спортс": Добра преднина на Юнайтед преди реванша на „Емиратс”

Добра преднина на Юнайтед преди реванша на „Емиратс”. Така е озаглавена статията на „Сетанта Спортс” за първия полуфинал от Шампионската лига между Манчестър Юнайтед – Арсенал (1:0) на Олд Трафорд. „1:0 в евротурнирите е отличен резултат. Да не допуснеш гол на свой терен е много добро постижение. Така Юнайтед гледа уверено преди реванша. Най-добър в мача бе Алмуния. Вратарят на Арсенал спаси няколко чисти голови положения пред своята врата. Все пак О’Шей в 17-ата минута бе безпогрешен”, пишат журналистите на изданието.

focus-sport.net Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this