Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 1 - 0 Arsenal

Играч на мача ?  

110 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита победа!!!! Надиграхме ги тотално но както винаги не бием с повече от 1 гол!Все пак мисля,че това ще е напълно достатъчно ако вкараме 1 и като гости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силен мач като цяло, с добър резултат, но трябваше да вземем повече от мача с оглед на пропуските. Слаб мач за Карик и Рууни, като според мен трябваше те да напуснат, а не по-добре играещите в тази среща Андерсон и Тевез. Гол-два на реванша и всичко става както си му е реда ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се пръсна от яд сериозно! 1:0 ... малко им е бе .. да е*а скапаните, смотани, кирливи, тъпи Арсенал.. :angry: :angry: :angry: Как е възможно да са такива късметлии? Как е възможно? Нищо не заслужават. Ама нищо. И тоя страничния мамичката му и на него ... кфи засади бе цървул, 2 несъществуващи засади ми свири.
Страхотна игра на Юнайтед ама тия калитари просто се оттърваха тая вечер само с 1!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач..но пак без късмет..трябваше удъра на роналдо да влезе...и още няколко положения..но и вратаря на арсенал се справи много добре!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мал шанс, не знам какво беше по-лошото, контузията на Рио или лошия ден на Роналдо. А за коментатора нямам коментар просто, имаше един период през който не спирах да псувам. Чакаме инфо за Рио. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Радвайте се на преднината преди реванша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси, аз нищо не познах ор предварителните ми очаквания... САФ пак излезе с 4-5-1, точно по сценария на мача с Интер... Само този път указанията бяха по-различни и се стремяхме да използваме бързината на Тевез, Рууни и Роналдо, вместо по-плавното, но пък сигурно задържане на Гигс и Бербатов в Милано. НО НЯМА ПО-ЩАСТЛИВ ЧОВЕК ОТ МЕНЕ!!!! ДЖОООООНИ О'ШЕЕЕЕЕЙ! :glory (09): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми бива ама можеше да ги бием с 2-0 и да изиграем реванша спокойно, а сега трябва да търсим гол на всяка цена. Играч на мача според мен е Флетчър. Странно е точно О'шей да вкара :mood (33): :mood (5): Рууни беше много слаб тази вечер, но все пак не може винаги да си на ниво. Роналдо се раздаде, но не му провървя. Абе трябва да вкараме там и сме на финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
само едно мога да кажа : Изпуснахме ги!!! трябваше да се класираме още тази вечер. Да се надяваме,че следващата седмица няма да им е ден и да успеем да ги надиграем отново! Честито все пак :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра игра и малка победа..Страничния незнам какво му беше ама не е добре тоя :@ .. Играч на мача Флетч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЕРЕАЛНО НЕРЕАЛЕН РЕЗУЛТАТ.. Имахме уникален шанс да си решим всичко преди 2-рия мач, но сега пак ще треперим.. еми така е. САФ просто е преккалено предпазлив в ШЛ, което може би в крайна сметка е добре. Поне оставаме с чувство, че сме по-добри от тях в момента и ще направим нужното втория мач за да ги отстраним. GGMU П.С. Играч на мача Флетч - ГОСПОД Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио щом тръгна да влиза обратно начи не е нищо сериозно. Не видях само, Силвестре ли чукна топката към О'Шей? Очаквах повече от него, поне едно автоголче дееба...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единствено (поне) още един гол ни раздели от съвършенството тази вечер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Имахме повече положения и трябваше да отбележим повече от един гол.Нека не се заблуждаваме Арсенал ще са съвсем различен отбор в реванша.Все пак Фърги си пожела 1-0 така че можем да сме спокойни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рио щом тръгна да влиза обратно начи не е нищо сериозно. Не видях само, Силвестре ли чукна топката към О'Шей? Очаквах повече от него, поне едно автоголче дееба...

Имаше неуспешен опит за избиване на топката, при което тя се оказа в Шей, не видях кой е футболиста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствено (поне) още един гол ни раздели от съвършенството тази вечер.

Много точен коментар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа :champs (14): Без съмнение един от най-силните ни мачове тази година, за съжаление луд късмет гонеше Арсенал-ци :mood (4): За мен играч на мача - Флетчър, много силен в дефанзива, топка немина покрай него, и както никога много умел и активен в офанзива. Страхотен мач не само за него, но за всички титуляри, надминаха себе си този път. За Евра бях сигурен, че тотално ще надиграе Уолкът, но не очаквах Насри, Фабрегас и Адебайор да бъдат просто статист :devil3: :tongue: Можеше да вземем още поне гол през последните минути, но Митко (не ме разбирайте погрешно, голям фен съм му) явно се беше уморил на загрявката... Странна работа - Карлос тича, пък Бербатов се умори. За мен това беше единствената грешка - Тевез трябваше да остане на терена до края. Нямаше кой да тича в центъра на атаката последните 15 мин. :unsure: Все пак, честито на всички, аз съм 100% оптимист за изхода :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше неуспешен опит за избиване на топката, при което тя се оказа в Шей, не видях кой е футболиста.

Тва обезсмисля целия ти пост. Нямам нужда всичките 40 човека, които четат темата да ми кажат, че не са видяли кой е.

Едит:

Силвестре беше

екстра, мерси. :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яд ме е ,просто ме е яд.Можехме да ги бием поне с 2 гола ,но щом САФ каза че ще е доволен на 1:0 значи и ние трябва да се доволни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this