Jump to content
Sign in to follow this  
Enzo

Manchester Utd - Цифра Злина

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Петък, 1 май, Ляв терен, 12:00

Айде машини, събирайте се. Аз на 90% няма да съм в София, така че пропускам...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре че пусна тема, не знаех, че ше играем в петък. Идвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
айде момчета да ги смажете аз ако мога ше дойда да гледам , но първо ше играя на каменицата и нз дали ще остане време!!УСПЕХ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
почти на 1оо процента е сигурно, че идвам и аз... има все пак минимален шанс да не дойда, щот от 10-00 имам малко семейна работа.. ако не идвам ше се обадя на Сашето да предупредя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, що цял полусезон сме на левото? Пак трее да взимам ония цървули...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Нападателят на Манчестър Юнайтед Бойко Кръстанов попадна в групата за важния мач срещу Цифра Злина. Името на Кръстанов, който бе пратен да гледа видео след скандално интервю за списание "Fame" изненадващо попадна в разширения състав въпреки всички закани на треньора на клуба Владе Мутафчийски. Македонският спец останал бесен от интервюто на младата надежда, в което той разкрива някой пикантни подробности от личния живот на неговите съотборници Радослав Петкашев и Александър Кръстев, като дори и намеква за хомосексуална връзка помежду им. Това съвсем естествено не се понравило на Мутафчийски и още на същия ден, той нареди на Кръстанов да не си и помисля да се появява на тренировки.
"Владе беше много ядосан. Говореше на висок глас, че това което става в съблекалнята, остава в съблекалнята и никой няма право да го разгласява", потвърди за спиртал.бг анонимен източник.
Явно обаче на Олд Атлас всяко чудо е за 3 дни и нападателят, който наниза 3 гола на коравия и много добре организиран отбор на Еврофутбол, е твърде важен за да бъде оставян извън групата.
Самият Кръстанов сподели, че се чувства отлично и е готов да накаже Цифрата, попитан относно проблема му с треньора, юношата на клуба отказа да коментира и се прибра в съблекалнята,от която бе изритан само преди 3 дена.
Радослав Петкашев и Александър Кръстев бяха изключили телефоните си и не бяха намерени за коментар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
9-2 за нас. 3 на Бойко, 2 на Сашо, 2 на Светльо и 2 на Ники. Злината почнаха с човек по-малко, а последните 20 минути играха с двама по-малко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
9 на 2 с резервите :mood (17): доволен съм :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

9 на 2 с резервите :mood (17): доволен съм :mood (33):

Следващия мач пак ще си доволен ... от "резервите" :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво момчета!!! Щом срещу Злината сме се справили по такъв начин, пък било то и в намален състав на противника... Супер сте! Стискам палци да се представите подобаващо и срещу Мисирите! Аз за Замунда ще съм на линия, но въпроса е дали ще мога да ви насмогна на класата! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове