Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

След тази игра, която показахме днес съм сигурна, че сме на финал! :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип след силен мач не играем много добре ама се надявам да убием интригата още в пърия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми на ОТ трябва да им сложим 3 гола, че на Емирейтс ще е трудно, ако се наложи там да си решаваме мача както срещу Порто. Очаквам Рууни, Роналдо и Тевез да вкарат. Гигс, Скоулс и Карик или Андо се надявам да са титуляри и да мачкаме. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля да е 3:0, Дидо ще каже дали головете ще са на Андерсон.

хЕ-хЕ. Айде де, всички чакаме, но този сезон няма да вкара завалията :(... Както и да е, ако искаме да продължим трябва да ги ударим на ОТ, защото на митичния Емиратс не мое ги бием. Викам да пуснем същия състав като този срещу Помпи или нещо подобно, тогава мажехме просто в полузащита... иначе ако се наложи през второто полувреме нека видим фантастичната 4 на терена. Редактирано на от Dido

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвам се че спечелихме срещу Тотнъм по такъв начин.Тази победа определено ще вдигне тонуса на отбора.Срещу Арсенал очаквам да решим всичко още в първия мач.Една победа 3-0 и 99% сме на финал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как го виждате това 3:0 не знам ... Вярно е, че бяха трагични срещу Ливърпул, но нали знаете, че им остана само в ШЛ да играят и там ще вложат всичко ... П.С. Хубаво е, че Аршавин не играе ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уау, как ще изчакам до сряда, не знам! :) Вероятно централна двойка халфове ще бъдат Андо и Гигс, които според мен в момента са в най-добра форма + Карик. В защита очаквам да видя Уес. Друго не мога да предвидя. Защитата на Арсенал е в много лоша форма. А е изключено нашата да допусне отново елементарни грешки (които бяха две абсолютно еднакви днес). Ако не допуснем гол, реванша ще бъде много лесен. Същото ще бъде и ако ги бием с преднина от 2 гола. Имаме 4 дена почивка, така че нещата ще се нормализират след днешната луда, луда нощ! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да не паднем от високо с тези разгроми,3-0 и мачкания а ? За мен мача трябва да е на 0 (НУЛА) не бива да им позволяваме да вкарат гол..камоли 2 :mood (4): На Емирейтс всички знаем,че ще е невъзможно трудно затова е важен резултата от 1вата среща. Ще имаме огромни проблеми ако играем така 1вото..ЕВРА си оставяше зоната свободна на всяка атака...а арсенал не са тотнъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не публикувай пост само с цитат на друг потребител Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля ви не се големейте след днешния мач. В сряда ще е мнооооооого трудно. Помним какво стана преди първия мач с порто затова погледнете по реално на нещата. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми на ОТ трябва да им сложим 3 гола, че на Емирейтс ще е трудно, ако се наложи там да си решаваме мача както срещу Порто. Очаквам Рууни, Роналдо и Тевез да вкарат. Гигс, Скоулс и Карик или Андо се надявам да са титуляри и да мачкаме.

За тебе Бербатов съществува ли ? Никога не го споменаваш

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам изключително труден мач, в който, уви, няма да победим. Просто тимът на Арсен Венгер се намира в добра форма, и шестото чувство в мен подсказва, че финалът ще е Арсенал - Барса (разбира се дано греша). :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За тебе Бербатов съществува ли ? Никога не го споменаваш

Хейтърче е :) Въпреки това Берба ще им напълни кошницата, усещам го!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такова 3:0 нема никога да стане.Арсенал са друг отбор в ШЛ , важното е да не допускаме гол както днес срещу спърс.GGMU !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за какви 3 гола говорите, не ми е ясно. аз ще съм много доволен на суха мрежа и победа с гол.

за сряда, очаквам сериозно присъствие на физически силни играчи в средата на терена. Андерсон е задължителен за да се противопоставя на Фабрегас и Сонг. няма да се учудя Роналдо да играе в нападение, защото силните му качества ще бъдат обезличени от бековете на Арсенал ако играе по крилото. в същото време присъствието на Руни в средата, ще донесе повече стабилност в центъра и ще затруднява пробивите по крилата на противника. очаквам изключително пасивна игра от страна на Евра. малко навлизания в противниковата половина. и нещо, което според мен ще бъде ключов момент в този мач, ще е играта срещу Бербатов. не го ли покриват веднага, предимството ще е за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще бъда изключително радостен,ако не допуснем гол,но много се съмнявам това да стане.И все пак дано видим един от тези мачове,които виждахме по-рано през сезона,безгрешна защита луда атака и резултат от порядъка на 2-0 ще ме презадоволи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам изразителна победа в стил Юнайтед- Рома... Нямам търпение за финала Юнайтед- Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Maча ще е труден,въпреки слабата игра в защита на А'нал!Трябва да търсим победа с два гола разлика..А'нал просто изкараха късмет реванша да е на Хайбъри. Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саар Шей Рио Видич Евра Роналдо Скоус Гигс Парк ? Руни Бербатов Въпроса е дали няма да има рокада Руни на флангана местото на парк и тевез титуляр. Арсенал играят прекрасно в офанзивен план,обаче защитата им куца.Максимална концентрация и чиста победа на ОТ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this