Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 5 - 2 Tottenham

играч на мача  

144 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Сега ако не се лъжа разликата в головете е 2 гола нали !?

Да ;)

За какво говорите? Ако говорите за вкараните голове на Юнайтед и Ливърпул - те са вкарали 66 гола, а ние с тия пет - 61, но пък имат повече допуснати - 26, а ние 23. Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тази Чебурошка - Гомес го гонеше луд късмет, но хубаво ,че върнахме бързо двата гола. Браво, сега идва ред на Арсенал. Берватов се представи на средно ниво, не иска да поеме инициативата и това си е. Без Руни и Роналдо за никъде не сме... Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотно второ полувреме, поредния велик миг с Юнайтед !!!! Дано Крум Савов се е насладил на поредната постна продукция !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не усетих дали бъзик си правиш с мене, но говоря за разликата между нас и Ливърпул ... :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не усетих дали бъзик си правиш с мене, но говоря за разликата между нас и Ливърпул ... :mood (33):

Ми не си правих, мислех че от радост не си видял резултата, да -2 сме от тях. На мача по-малко ще се оправят работите. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФЕНОМЕНАЛНО !!!!!!

Магията от 2001 отново стана...на полувремето бях побеснял от яд....след почивката просто полудях.....

Май тоя път вече ще ме изгонят от блока след толкова викане

Роналдо-Рууни-Бербо-Карик...просто фантастични

GLORY GLORY MAN UTD Редактирано на от maverick

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аааа Велик мач...!!!МоМ Руни!!! Но всички и бербо и роналдо и тевез играха добре.!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В такива мачове си проличава големия отбор.През второто полувреме буквално смачкахме Тотнъм и заслужено им напълнихме кошницата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честитна победа, невероятен отбор, невероятен Рууни, невероятен Роналдо, невероятен Бербатов :mood (5): ! Но когато отборът ти печели по такъв начин е лесно, еуфорията е голяма просто нямам думи! Но както започна мача негативно за нас с 2 гола пасив, леко се обезпокоих, след земетресението вече се и разтревожих, но второто полувреме бяхме ние - гол след гол= раз два => 5 на два! Перфектно! Само в защитата имаше малко колебания, но се надявам за следващия мач всичко да е ОК! :glory (03): :anti (5): :glory (12): А и накрая играч на мача :glory (29): :glory (29): :glory (29): :bow Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не смените плочата при следващата издънка? За мача днеска ще кажа само едно - "Театъра на мечтите", Манчестър Юнайтед. Трявна е в пламъци предполагам. В София имаше ли заметресение, че при тоя мач и 7-ма степен нямаше да го усетя? Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:glory (00): :glory (00): :glory (00): Няма кой да ни спре с тази игра! Явно от време на време е добре да получаваме по някой гол:) Следват Арсенал и след това Челси на финала!!! За Висшата лига всичко е ясно- видяхме днес куция ливърпул! Редактирано на от mirmiracle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дяволи, не можах да гледам мача директно, съответно не съм гледал и как е свършил, не искам да чета темата. Пиша, защото не мога да открия в пиратбей и замунда запис на мача срещу тотнъм, въобще някъде има ли го и ще го има ли? Ще съм безкрайно благодарен ако някой ми напише едно ЛС с инфо дали ще се качи някъде запис, просто на този етап не искам да разбирам какво е станало в мача, дано ме разбирате и не ми се сърдите за излишния спам. :champs (18): От файловете в замунда съдя, че утре ще го качат, дано го намеря по-рано тази вечер. Редактирано на от cenarius

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ейй тва е хора ся се почват големите победи така ако играме нема Барселона , нема Ливерпул има само МАН.ЮНАЙТЕД ... хубаво че не се предадохме :mood (5): :mood (5): :mood (5): ... чета и из други сайтове били сме късметлийви :biggrin: :biggrin: .. аз незнам такъф късмет да вкараш 5 гола в мач който първото полувреме губиш с 2 на 0 .. не тва се казва ШАМПИОНСКИ ДУХ и КЛАСА която другите я нямат.. Барселона кой са пък тези ? :mood (33): :mood (33): :mood (33): вече съм на 100% сигорен че ще пометен и Арсенал и Барселона и Сити и който там дойде :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :devil3: само да ви дам 1 интерестна статистика 5 гола за 23 минути можели САФ да напрай 5 трофея за 23-тия си сезон в Юнайртед ( моя отговов ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ДА )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента си представям кво е в Трявна.Винаги на съборите уцелваме адските мачове.Миналата година беше Нюкасъл - Ман Юнайтед 1-5.Тази е на Юнайтед - Тотнъм 5-2 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да не смените плочата при следващата издънка?

За мача днеска ще кажа само едно - "Театъра на мечтите", Манчестър Юнайтед. Трявна е в пламъци предполагам.

В София имаше ли заметресение, че при тоя мач и 7-ма степен нямаше да го усетя?

Имало е навсялъде, при мене имаше около 2 минути, епицентъра в Румъния 5.5 по Рихтер.
Точно след втория гол на Тотнъм стана, просто предупреждение към тях е било.... Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дяволи, не можах да гледам мача директно, съответно не съм гледал и как е свършил, не искам да чета темата. Пиша, защото не мога да открия в пиратбей и замунда запис на мача срещу тотнъм, въобще някъде има ли го и ще го има ли? Ще съм безкрайно благодарен ако някой ми напише едно ЛС с инфо дали ще се качи някъде запис, просто на този етап не искам да разбирам какво е станало в мача, дано ме разбирате и не ми се сърдите за излишния спам. :champs (18):

Още е раничко,ще трябва да почакаш някой друг час.. Ама мача е от тези,дето е грехота да не си гледал.. Незабравима вечер,незабравим обрат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дяволи, не можах да гледам мача директно, съответно не съм гледал и как е свършил, не искам да чета темата. Пиша, защото не мога да открия в пиратбей и замунда запис на мача срещу тотнъм, въобще някъде има ли го и ще го има ли? Ще съм безкрайно благодарен ако някой ми напише едно ЛС с инфо дали ще се качи някъде запис, просто на този етап не искам да разбирам какво е станало в мача, дано ме разбирате и не ми се сърдите за излишния спам. :champs (18): От файловете в замунда съдя, че утре ще го качат, дано го намеря по-рано тази вечер.

След няколко часа или най-късно утре ще има головете и репортаж...а евентуално и някъде ще има пълен запис от мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В момента си представям кво е в Трявна.Винаги на съборите уцелваме адските мачове.Миналата година беше Нюкасъл - Ман Юнайтед 1-5.Тази е на Юнайтед - Тотнъм 5-2 :)

За жалост, точно след като свърши мача радостта ми отслабна заради яд, че не съм там. :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имало е навсялъде, при мене имаше около 2 минути, епицентъра в Румъния 5.5 по Рихтер.
Точно след втория гол на Тотнъм стана, просто предупреждение към тях е било....

все пак да не забравяме кой е Господ .. ..... лелеее още не мога да повярвам :champs (14): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this