Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 5 - 2 Tottenham

играч на мача  

144 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Уникален мач! Уникален Рууни, уникален Бербатов, Уникален Роналдо, Уникален ЮНАЙТЕД!!! Хареса ми включването на Тевез, не можели да играят 4-мата... ХАХА! Честито на всички! :anti (5): Нещо за Бербатов се пишеше последните дни..?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
През цялото време си мислех за Трявна, какво ли е там сега! Просто съдба, че днес направихме такъв мач!!! Всички трябва да завиждаме, че не сме там! :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Показахме характер ! Много добра нахъсана игра през 2рото полувреме , Роналдо играч на мача ! 2 гола и феноменален пас за Рууни при четвъртият гол ! Браво и на Бербатов игра много разумно и креативно :)

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
лелеее .. да си фен на Юнайтед това е подарък от Господ ... преживях земетресение, скандал с полиция и още какви ли не простотии и просто магията на Юнайтед оправи всичко .. тва значи че отивам на рожденнн деннн :laugh: ... какво още да добавя освен Thats why we are champions!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
I saw my mate the other day He said to me he saw the white Pele So I asked who is he He goes by the name of WAYNE ROONEY WAYNE ROONEY WAYNE ROONEY He goes by the name of WAYNE ROONEY :mood (5): Честита шампиионска титла. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На полувремето при 2-0 просто чувствах че ще ги обърне и точно така стана :) Усетихте ли 2те земтресения?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер мач. Прекрасно разнообразие в атака, разкъсахме ги :biggrin: . Невероятен Рууни - сърцето и душата на отбора е този играч... невероятно - подаде за дузпата, вкара два гола, асистира за останалите. I saw my mate The other day He said to me he's seen the white Pele So i ask: "Who is he?" He goes by the name of Wayne Rooney...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ААААААААААА отрепахме гиииии :mood (5): :devil1: :mood (28): :glory (14): :glory (09): :anti (5): :champs (18): Велик мач, страхотен Рууни и страхотен Роналдо. Играч на мача 100% е :glory (29): :glory (29): :glory (29): Перфектен мач за него. Нямам думи просто :mood (14): :mood (6): :champs (18): :champs (18): Време е за :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лелеее .. да си фен на Юнайтед това е подарък от Господ ...

Подарък от Гигс* :biggrin:

Редкафето - претоварено, не кънектва :biggrin: Изпитвам невероятно удоволствие, гърлото ми още малко и ще прокърви от викове, чувството е неописуемо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОООО ДАААА по-щастлив не съм бил. Просто нямам думи идва ми да...... НЯМАМ ДУМИ ВЕЛИК ОТБОР :champs (19):
[b]NEVER GIVE UP NEVER SURRENDER![/b]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Подарък от Гигс* :biggrin:

Редкафето - претоварено, не кънектва :biggrin: Изпитвам невероятно удоволствие, гърлото ми още малко и ще прокърви от викове, чувството е неописуемо!

И мене не ми зарежда,...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето това е като видях как играем първото и си помислих,че пак сме затънали в някаква дупка,ама второто просто ги :mood (4): Рууни и Роналдо - страшни! :devil3: Бербо най накрая вкара,а Гомеш трябва да тренира изчистване на топка в седнало положение :mood (33):

Гордея се, че съм фен на този отбор !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен този мач беше нещо като "завръщането" на Бербатов.А иначе евала на Юнайтед страхотен обрат направиха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е това е Юнайтед който аз обичам !!! МоМ - Иска ли питане ...ROONEY !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да се изкажа малко по-нормално, че преди минутки бях буквално обезумяла, ненормална и не знам си още каква. Този мач беше велик, този отбор беше Манчестър Юнайтед! Тази игра е нашата, това да присъстваш на такъв мач е уникално, а да си заедно с още много други запалени фенове на Юнайтед е прекрасно, завиждам благородно на присъстващите в момента в Трявна. UNITED, WE LOVE U !!! :champs (19): :champs (18): :anti (5): :anti (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казвам ви забравяте... Карик, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям!!! It's all about believe!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this