Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 5 - 2 Tottenham

играч на мача  

144 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Важното е кой чуква топката първи(Гомеш) непосредствено преди събарянето.

Именно. След като Гомес я докосна, топката се насочи към играч на Нюкасъл, и дори и да не беше спънал Карик, защитникът щеше да я стигне първи - това е важното. Много ми е чудно защо всички се правите, че сър Алекс въобще не коментира въпроса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Именно. След като Гомес я докосна, топката се насочи към играч на Нюкасъл, и дори и да не беше спънал Карик, защитникът щеше да я стигне първи - това е важното. Много ми е чудно защо всички се правите, че сър Алекс въобще не коментира въпроса.

Добре, разбрахме, на нас титлите ни ги дават съдийте всеки сезон, и Ливъпрул е най-добирия отбор в света срещу който са се обявили всички само за да не земат титла последните две деситилетия.

И ако случаино спечелим ШЛ то ще е главно заради късмет и зарадий съдийте (с които САФ говори на полувремето), правилно отбелязано от 95% от феновете на Ливър. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разкри ме. Очаквам сега да ми се пишат черни точки за про-скаузърска пропаганда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дузпа отвсякъде ясно е. А на феновете на Пуул, които се оплакват как ги режели съдиите само ще кажа - Лампард - червен картон - отменен. Без тоя картон мача отиваше на 0:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз за последно:
Определено си мисля, че САФ не смята, че съдията НИ Е ПОДПРЯЛ този мач или нещо подобно... А всъщност иска да каже, че с дузпа да се стигне до Преломния Гол е въпрос на шанс... И дава за пример друг мач, където е щяло да стане същото, но не се е получило...

П.С. Продължавам да дълбая, защото ти си човек, който разбира от доводи и искам моя да стане напълно ясен, а не от стремеж да съм последен :-) Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дълбай колкото си искаш, други хора имат проблем с това във форум да се обсъждат различни гледни точки, не аз. :) Съдията не ни е подпрял, разбира се. Дори не може да се каже, че допусна грешка - при такива нечовешки изисквания към тях чак ми става жал и глупостите им понякога ми се струват далеч по-оправдани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

I've looked at it again and I think it was a mistake but we make these decisions honestly.

It's not always easy to see the way the play pans out from pitch level.

I could see the Manchester United player touch the ball and saw him get clattered by the goalkeeper but didn't see the extra deviation from the goalkeeper's fingers touching the ball.

Тоест точно това, което от дни повтаряме - от неговия ъгъл се вижда едно, на повторенията със забавен кадър - друго. Медиите тотално прекалиха с натиска, но друго не се и очакваше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ааааа взе да ми писва вече...то не бяха писаници, то не бяха спорове. ДУЗПА ИМА ЩОТО СЪДИЯТА Я Е ДАЛ! ТОЧКА!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this