Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 5 - 2 Tottenham

играч на мача  

144 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

29' [0 - 1] D. Bent
32' [0 - 2] L. Modric
57' [1 - 2] C. Ronaldo (pen.)
67' [2 - 2] W. Rooney
68' [3 - 2] C. Ronaldo
71' [4 - 2] W. Rooney
79' [5 - 2] D. Berbatov

Шампионски обрат за Манчестър Юнайтед
Публикувано изображениеМанчестър Юнайтед обърна Тотнъм от 0:2 на почивката до 5:2 и по този начин отново дръпна на Ливърпул, което почти осигурява титлата на "червените дяволи" пет мача преди края на шампионата. Възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън показаха невероятен дух, за да обърнат развитието на двубоя в своя полза и с три гола в рамките на три минути взеха трите точки. Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов игра цял мач за шампиона на Англия. Той взе дейно участие в последния четвърти гол за шампионите и реализира петото попадение за своя тим. Българският нападател комбинира отлично с Уейн Рууни в 79-ата минута и отблизо прободе Аурелио Гомеш след отличен спринт и удар с глава, спасен от бразилския страж.
Публикувано изображение
Модрич и Бент дадоха солидна преднина на Тотнъм през първото полувреме. Те вкараха отблизо след сериозни грешки на Рио Фърдинанд и Неманя Видич в отбраната на домакините. Още преди почивката Ман Юнайтед опита да стигне до гол, но късметът не бе с тях, а отлични спасявания направи и Аурелио Гомеш. През втората част обаче всичко тръгна в тима на домакините и те буквално размазаха съпротивата на лондончани. Точни бяха Роналдо и Рууни на два пъти, за да дойде и мигът на Бербо, който оформи крайното 5:2.

Преди почивката гостите вкараха два гола след грешки в отбраната на Ман Юнайтед, но бяха безсилни срещу вихъра, който се изви срещу тях през второто полувреме.
Публикувано изображение
Роналдо намали от дузпа в 58-ата минута, отсъдена за нарушение на Гомеш срещу нахлуващия в наказателното поле Майкъл Карик. Въпреки напрежението Рони прати топката в центъра на вратата за 1:2. След това само в рамките на три минути домакините вкараха още три попадения, за да оформят пълния си шампионски обрат. Рууни вкара с удар в близкия ъгъл на вратаря Гомеш, който след отличните си спасявания преди почивката, пусна нелеп гол за 2:2. Роналдо пък отново бе точен за 3:2 след удар с глава на далечната греда след центриране на Уейн Рууни. След попадението си Роналдо демонстрира колко важна е тази победа за домакините, след като хвърли екипа си нависоко във въздуха.
Публикувано изображение
4:2 стана с нов гол на Рууни след добра изява на Бербатов, който даде начало на атаката за домакините. Малко по-късно английският национал и капитанът на България комбинираха отново по страхотен начин, като този път Бербо получи възможността да се разпише - 5:2.

С успеха си Манчестър Юнайтед събира 77 точки - с три повече от Ливърпул и мач по-малко от мърсисайдци. По този начин възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън имат право на цели две грешки в оставащите си пет двубоя, което да не се отрази на амициите им за единадесета титла от Висшата лига и изравнителна 18-а в историята на английския футбол. Тотнъм пък остава десети в класирането с 44 точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Много съм доволен от характера и добрата игра която показахме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчи на мача. 1. Роналдо 2. Рууни 3. Бербатов (феноменални пасове, уникален, без грешен пас и няколко пресечени топки, вкара и гол на бившия си отбор, уникално хладнокръвен, Кантона) Спецялно споменаване на Тевез и Карик. Ако бях на САФ бих строил защитната игра, особенно като следващия мач е HUGE. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа....Това беше един от мачовето за които бях 100% сигурен ,че ще го обърнем.Рууни е N1....Радвам се че Бербо вкара

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбор ,който завинаги ще остане в сърцето ми ! Радвам се и съм горд ,че съм фен на този отбор ! ONCE A RED ALWAYS A RED !!! Феноменален отбор всички бяха страхотни най-невероятното второ полувреме. ПРОСТО ФЕНОМЕНАЛНО !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
единственото нещо, което не харесах изобщо в иначе прекрасния и пълен с емоции мач е, че нито Руни нито Роналдо успяха да направят хеттрик :( и браво на Берба, днес беше уникален! Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Невероятно! Онея в Трявна са взривили хотела! много ме е яд че не съм там! А тук и земетресение имаше , просто мач изпълнен с много действия и напражение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без коментар ! просто перфектни. боли ме гърлото от викане :) особенно след като вкарахме 3 гол.Честито на всички червени МАШИНИ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-добрият отбор в света! Сега съм напълно убеден, че не трябва да продаваме Роналдо за нищо на света! Триото Роналдо-Рууни-Бербо отново показа, че са най-добрите в света! Честита победа! П.п. Земетресението 5.5 по Рихтер в Русе на полувремето май нахъса Ман Юнайтед :mood (5): Редактирано на от Nitram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
РАЗ,ДВА,ПЕТ НА ДВА

Честито в някаква адска еуфория съм,просто квото и да каже човек ще е излишно! :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ААААААААААААААААААААААААААААА! :mood (5): Благодаря на Господ, този мач беше феноменален! Руни и Роналдо доказаха защо толкова много ги обичам и защо винаги съм вярвала в тях! Това са те - без които ние не можем. Бербоооооооооооо - уникални пасове, затвори устата на всичкииии! :champs:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Oбичам гиии!!! Честита победа на всички!!!18-ката е близо!!! :mood (5): едит:Невероятен мач!Играч на мача за мен е Рууни (отново).Бербатов се справи страхотно!Юнайтед,благодаря ви ,че ви има! :bow Редактирано на от krisi_567

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ахахаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа! Ще се побъркам от крещенеЕЕЕЕЕЕЕЕеЕеЕее! :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (5): :greets (1): :greets (1): :greets (1): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач. Не съм си мислил, че можем да го изпуснем дори и при 0-2...абе 90 луди минути и Глори Глори Манчестър Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гордея се, че съм фен на този отбор !

:mood (31):

Благодаря ви момчета!

We Love United, We Do,
We Love United, We Do,
We Love United, We Do,
Oh United We Love You

:anti (3):

Онея в Трявна са взривили хотела! много ме е яд че не съм там!

И мен адски ме е яд! Мамка му Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
оххх ивайло е бесен в студиото.... може ли така да си показва пристрастията към ливер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникална игра, уникални голове, уникален мач! Точно такава игра искам да видя и срещу Арсенал. Не мога да определя, кой беше играч на мача. Всички бяха перфектни!
GGMU! Редактирано на от red_girl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
We'll never die, we'll never die,
We'll never die, we'll never die,
We'll keep the Red flag flying high,
'Cos Man United will never die.

Уникален мач! Извънземен Юнайтед. Дори като падахме на полувремето имах усещането, че ще ги изкъртим и не губех вяра.

Ненормален Рууни. Велик Роналдо. Прекрасен Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
К** за коментатора :mood (33): На края лайното му толкова се беше спекло от яд, че едвам говореше. :mood (28): United :glory (09):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this