Jump to content
Sign in to follow this  
mikell

Manchester United - Tottenham

Препоръчани публикации

Манчестър Ю - Тотнъм

Премиершип | Събота| 25.04.2009 г.| 19.30ч

:mods:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много труден мач ! Много по труден от този , който беше вчера ( сряда ) и се надявам да покажем хъз и здрава игра в защита и добро нападение ! GO GO RED DEVILS !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че Гигс трябва да е резерва, за да си почине за мача с Арсенал където е задължителен. В този мач дано Тевез да е титуляр заедно с Рууни или Роналдо (както вчера бяха те двамата). Също така си мисля, че и Карик трябва да е титуляр. Дано О'шей е здрав, защото за мача с Арсенал ще ни трябват Гари или Рафаел. П.П. При някакви евентуални проблеми, Македа влиза в 80 мин. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саф каза в интервюто след мача че Невил и Шийзи ще отсъстват "няколко седмици" сигурно около месец, като втория може да изтърве и мача с България. За Рио информация няма ли?!? Той става ключов след тези две контузий. Иначе, за мача се надявам на победа (но едва ли ще е такава лесна като вчера), на фона на това че следващите два мача ще са доста трудни (арсенал и гостуване на боро) Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имат добри играчи, а и отбора като цяло е във форма, така че ще бъде доста трудно. Ако полузащитата ни маже като вчера няма да имаме големи проблеми. И все пак победа с 1-0 ми се вижда най-реалистична.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме право на 1-2 издънки ама едва ли ще си изгърмим патроните срещу Тотнъм.Очаквам добра игра и победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Опасностите ще дойда главно от Ленън, който в момента е в много добра форма, както и Кийн, който си е голяма лисица и може да накаже даден отбор от всяко положение. Надявам се Бербатов да започне титуляр и дано точно срещу Тотнъм покаже възможностите си. Карик- титуляр заедно със Скоулс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
победа :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :greets: :greets: :greets: :greets: :greets: :greets: :greets: :greets: :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за Рио - Фърги каза, че просто му е дал почивка, няма нещо притеснително около него, поне на този етап е сигурен титуляр в събота. иначе тотнъм ще ни скочат здраво, сигурен съм в това, и с добутване нема да стане, нема да вземем тоя мач, ако не подходим по-агресивно, по-мощно, по-яростно... амин дай боже, а и с оглед събора, наистина се МОЛЯ всичко да е наред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тотнъм са в подем,но мисля че няма да имаме проблеми.Бербатов и Тевез напред,а Рууни и Роналдо да почиват за Арсенал. --------------ВДС------------------- Рафаел---Видич---Евънс---Фабио Парк---Скоус-----Карик----Нани -----Тевез ---------- Бербатов---- С този състав искам да излезем ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тотнъм са в подем,но мисля че няма да имаме проблеми.Бербатов и Тевез напред,а Рууни и Роналдо да почиват за Арсенал.

--------------ВДС-------------------

Рафаел---Видич---Евънс---Фабио

Парк---Скоус-----Карик----Нани

-----Тевез ---------- Бербатов----

С този състав искам да излезем ;)

Абе що-годе състава е добър само дето нали се сещаш какво ще стане ако Нани и Фабио играят на левия фланг заедно :mood (5): Сигурно на мястото на Фабио ще си е Евра.

Мене само ме притесняват контузийте на Невил и Шей който този сезон играе много стабилно. Сега е момента Уес да се завърне:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс и Скоулс играха по 90 минути и най-вероятно им се очертават по още 90 срещу Арсенал, така че очаквам и двамата да са резерви и мачът да бъде голяма мъка. Парк сигурно титуляр, освен това както винаги ми се иска да видя Тевез и Бербатов да започнат мача. Много важно е още първото полувреме да се откъснем в резултата, за да може титулярният десен бек (Браун или Рафаел), да бъде заменен, така че и двамата да поиграят по 45 минути, без обаче да се претоварват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен победата не ни е в кърпа вързана, ако погледнем по-реално на нещата. Макар че Юнайтед определно за фаворит в този мач, надявам се да победим с колкото се може повече голове, но и един гол разлика - пак ще съм доволна, най-важни са 3-те точки и се надявам да ги вземем. Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уес Браун може да играе срещу "Шпорите"

Има вероятност Уес Браун да вземе участие в съботния мач за първенство срещу Тотнъм, след като Сър Алекс загуби заради контузии Гари Невил и Джон О'Шей.

Защитното дуо бе извадено извън строя при победата над Портсмут в Сряда, оставяйки в лагера на Червените Дяволи Рафаел да Силва като единствен типичен десен-бек.

Самият Браун пък страда често от контузии през тази кампания, и не е играл за първия отбор от края на Януари заради проблеми в крака си.

29-годишния защитник изигра 60 минути при победата на Резервите над Престън по-рано през седмицата, и е записан в групата на втория отбор за домакинския двубой срещу Нюкасъл довечера.

Евентуално след това ще намери място и в първия отбор за съботната среща на Олд Трафорд срещу отборът на Хари Реднап.

"Уес ще играе за Резервите в Четвъртък вечерта, което ще бъде вторият му мач след контузията." - каза Сър Алекс за Sky Sports.
"Ще му дадем едно полувреме, и ще го включим в групата за Събота."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубава новина е тази за Уес - с новите проблеми в отбраната е дорбе да има повече такива новини Труден мач, но нямаме право на грешка - само и единствено победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да земем победа пак кои ще са в нападение няма зна4ение.Добре е да се даде пу4ивка на Руни,Роналдо,Фердинанд.Пак в ма4а срещу Тотнам да играят в нападение Бербатов и Тевес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супеееееееееееееееер!!! :greets (1): Изкл много се радвам, че най-после Уесли ще играе, много радостна новина, една такава най-после.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this