Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 2 - 0 Portsmouth

Играч на мача ?  

100 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Победа с 2:0 прогнозирам аз. :champs (14):

Ама каква съм врачка или по-точно врачко. :mood (33): Страхотен Гигс, страхотен пас :champs (14): и Рууни как вкара направо уникално. :mood (5):
Евала и на Скоулс и неговия пас беше много добър, браво и на Карик. Много добър мач направиха момчетата, доволен съм!!

:glory (14): :glory (03): :champs (18): Редактирано на от Иво Панайотов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме надъха, когато Рууни вкара за 1:0 и отиде да се прегърнат с Гигс, а най- големия с усмивка на лицето извика "Андо" и посочи бразилеца с пръст, преди и той да се метне при тях. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Свидни жертви пак дадохме.Невил и ОШей до края на сезона,според първите прогнози.Добре че Браун е на път да се завърне.Гигс-без коментар.Флетчър се представи също на страхотно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече сме с три точки пред Ливърпул и все още имаме мач по-малко. Двубоя снощи бе изключително спокоен и изключително лесен. Попми не оказаха кой знае каква съпротива и дори можеха да загубят с повече от два гола, но добрите намеси на Джеймс ги спаси от разгром. Всички от Юнайтед играха много спокойно и концентрирано до края. Гигси и Уейн бяха навсякъде. В даден момент ги гледаш от дясно, в следващия са от ляво. Невероятни! Разиграването за първия гол бе брилянтно, чудесен пас на Андо към Гигси и там вече бе лесно. След това имаше още няколко възможности за втори гол във врата на Помпи, но не бяха реализирани. Като цяло играта през първото полувреме бе стабилна. Скорост, прецизни отигравания, куп положения пред врата на Джеймс. Юнайтед в пълният му блясък! Скоулси (господин 600) заедно с Андо и Флетч владееха центъра и не позволяваха на полузащитниците на Помпи да го преминат. Абсолютно спокойствие при владеенето на топката и прекрасни извеждащи пасове. Вида и Евънс също бяха много стабилни в центъра на защитата. Двамата имат чудесен синхрон. Много жалко за Гари, който току се завърна и пак се контузи :( След смяната Шийзи се включи много силно и имаше чудесни включвания в атака, които водеха до смут в защитата на Помпи. Патрис Евра няма какво да го коментирам - невероятен както винаги :) Стабилен отзад и опасен напред. Остават ни още шест мача до края и ако играем също толкова силно и спокойно, както снощи - ще празнуваме 18-та титла! :glory (03): Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма какво да се говори.Юнайтед снощи изнесе поредната си тренировка.Без никакво напрежение и с много свежест в играта 2:0 беше най-малкото.Всички бяха на ниво,но Роналдо нямаше ден,беше някак изолиран от играта на моменти.Просто не мога да отлича играч на мача,защото всички си свършиха великолепно работата.Гледаме напред и задължителни 3т. с/у Тотнъм :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:anti (5): :champs (18): :devil1: Честита победа!!! Играч на мача -Андерсон!!! Голям хъс,голям мач,жалко наистина ,че не успя да отбележи,определено го заслужаваше с тази игра... Гигс...изкючителен! :bow Редактирано на от Kpuc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач за нас ,важни 3 точки.МоМ - Андерсон ,само дето не вкара.Страхотни Гигс и Рууни и поздравления за Скоулс(добра асистенция) .Неприятното беше че изпуснахме мн положения , но защитата беше бетон( Видич :mood (28):) Все по - близо сме до титлата :glory (00):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач за Юнайтед.Играчът на мача не е само 1 според мен- те са Андерсон и Гигс И двамата страхотни пасове даваха и в защита се представяха прилично също

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невил и О’Шей с контузии в тима на Юнайтед

Защитниците на Манчестър Юнайтед Гари Невил и Джон О’Шей са със сериозни контузии, които ще ги извадят от игра за няколко седмици.

Това обяви мениджърът на червените дяволи Cър Алекс Фъргюсън, след като Невил и О’Шей бяха принудително заменени при победата с 2:0 срещу Портсмут в среща от Висшата лига в сряда.

„Те ще бъдат извън игра за седмици. И двамата станаха жертва на груба игра, но съдията не направи нищо, за да спре това. Обикновено Питър Уолтън изисква дисциплина, но сега това не беше така”, заяви Фъргюсън.

Джон О’Шей е национал на Ирландия и ако травмата му се окаже наистина сериозна, той може да пропусне мача двубоя от световните квалификации с България в София след шест седмици.

Димитър Бербатов пък не влезе в игра за Юнайтед, след като до 52-ата минута вече бяха направени двете принудителни смени, при успеха, който укрепи тима на върха във Висшата лига.

gong.bg
____

Флетчър: Юнайтед трябва да реализира положенията, които създава

След снощната победа на Манчестър Юнайтед над Портсмут с 2:0 в отложен мач от английската Висша лига, полузащитникът на тима Дарън Флетчър призова съотборниците си да бележат повече попадения.

В снощния двубой Червените Дяволи имаха поне 7 чисти положения, а победиха само с 2:0, което е и причина за изказването на шотландеца.

„Тези три точки са най-важните досега, но ние трябва да започнем да реализираме повече от положенията, които създаваме. Взехме победата в снощния мач, но трябваше да треперим за нея до последния момент, тъй като не успяхме да вкараме поне четири чисти положения през първата част. Разбира се това е по-лесно да се каже, отколкото да се направи, но ние наистина трябва да сме по-концентрирани в завършващата фаза на атаката”, заяви Флетчър пред „Sky Sports”.

Novsport.com

...

Публикувано изображение Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач. Можехме да вкараме повече голове, но нямахме късмет. Нищо, все пак победихме и съм много доволна от абсолютно всички наши играчи, браво на всички за много добрата игра. Гигс = Господ. Както прочетох тук, топката сякаш се лепеше като магнит за него, гласувах именно за Гигс, макар че и Рууни заслужава да стане играч на мача, но Гигс направи супер мач просто, евала. Защитата вече все по-рядко допуска грешки, но все пак играхме с/у Помпи и не можеше да е друго яче, просто трябваше да победим и го направихме, адски доволна съм. Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отдавна не съм гледал толкова спокойно мач - бях убеден още след 5-тата минута че ще взмем 3-те точки Единствено не съм много доволен от факта че изпуснахме няколко 100% възможности - в такива срещи трябва да водим поне 2-3:0 до почивката. Лошото е че в такъв "протоколен" мач отново имаме 2-ма контузени

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми това е Юнайтед който искаме да гледаме. Но тези положения които изпуснахме може да ни костват много в други мачове ! Честито на всички.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много добър мач. Можехме да вкараме повече голове, но нямахме късмет. Нищо, все пак победихме и съм много доволна от абсолютно всички наши играчи, браво на всички за много добрата игра.
Гигс = Господ. Както прочетох тук, топката сякаш се лепеше като магнит за него, гласувах именно за Гигс, макар че и Рууни заслужава да стане играч на мача, но Гигс направи супер мач просто, евала.
Защитата вече все по-рядко допуска грешки, но все пак играхме с/у Помпи и не можеше да е друго яче, просто трябваше да победим и го направихме, адски доволна съм.

Абе кое му е хубавото на мача? Само 3те точки ме радват. Преди мача си говорехме че е невъзможно да съкратиме головата преднина на Ливърпул от +5 гола пред нас а вчера само 1вото полувреме можехме да им мушнеме толова. Много ме е яд че не ги бихме с много защото този мач много ми приличаше на миналогодишните с Нюкясъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе кое му е хубавото на мача? Само 3те точки ме радват. Преди мача си говорехме че е невъзможно да съкратиме головата преднина на Ливърпул от +5 гола пред нас а вчера само 1вото полувреме можехме да им мушнеме толова. Много ме е яд че не ги бихме с много защото този мач много ми приличаше на миналогодишните с Нюкясъл.

Казах го в първите постове още че най-доброто беше много стабилната защитна игра, на всеки му се искаше 4/5 гола разлика но просто не се случи, сега сме -3 в головата разлика но не ме притеснява толкова тя колкото това че имат 7 гола вкарани повече от нас, а и ако проължават да вкарват по 4 гола на мач едва ли ще ги стигнем...а и Челси трябва да допуснат някое голче още щото пък от друга старна сме -1 от защита от тях...
Не трябва да се робува само на статистика. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе хора, замислете се последния месец какви мачове направихме и съответно резултати. Ако сега не се радвате на това, не знам.. Подобрението е очевидно, но никой не е казал, че това е оптималната ни форма. И все пак - да сме недоволни само от многобройните пропуски и да си печелим мачовете... дай Боже всеки му!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пффф най после победа и то с 4иста мрежа.Ся Сме 3 т. пред Лосерпул.

"Най-после"... нали? :mood (33):
Абе, незнам как очаквате толкова голове като играхме само и единнствено с един чист нападател. Защитата ни беше непробиваема, много ме е яд за Гари (Шийзи мисля че ще се завърне много скоро). Рафаел надъхва определено, Андо великолепен... жалко, мислех че този път ще отбележи... нищо, другия път. Добра игра също така на Гигси, но и той не успя да се възползва от 2-та шанса които имаше, както и да е, това което направи не беше толкова фатално. Скоулси се справи чудесно и по подобаваш начин за 600-ния му мач с екипа на Юнайтед, ВЕЛИК Е ТОЙ... ВЕЛИК!!! Роналдо нямаше много празни места за стрелба, но за сметка на това подаваше страхотно! И Рууни, както отбелязах, самотник в атака отбеляза едно-то от попаденията които ни донесоха така важните три точки и победа! Карик... прави уникални мачове този сезон и много ме зарадва когато отбеляза този гол, няма спор че го заслужава, само се надявам до края на този сезон да ни зарадва със още няколко попадения!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така се играе за титла до края. С това което показа Юнайтед се виждаше сигурността, настроението и класата. Много позитиви след този мач. Според мен головата разлика не е най-важното и не трябва да мислим за това сега. Точно по този предпазлив начин трябва да играем до края. Учудвам се, че САФ толкова често излиза с 1 нападател, може би искаше да задържаме повече топката, е - получи се. Не знам дали само аз, но снощи видях един голям Флетчър. За мен той е играч на мача, превръща се в един от най-големите в халфовата линия сега, да не кажа нещо повече. Страхотен мач за него и страхотен сезон. За опита на Гигс се учудих как изпусна две толкова чисти положения, но за радост не бяха фатални. Честита победа. А и да не забравя: поклон за Скоулси! :anti (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Локо, с колкото и нападателя да сме играли, имахме много положения и трябваше да бием с поне 3:0. Единственото хубаво е, че ги изпусна Гигс, а не някой друг, и съвсем логично никой не смее да каже лоша дума. Ако беше Роналдо, Бербатов, Тевез... Не ми се мисли какво щеше да настане. SoLskJa3r, Флетчър беше много важен, спор няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Локо, с колкото и нападателя да сме играли, имахме много положения и трябваше да бием с поне 3:0. Единственото хубаво е, че ги изпусна Гигс, а не някой друг, и съвсем логично никой не смее да каже лоша дума. Ако беше Роналдо, Бербатов, Тевез... Не ми се мисли какво щеше да настане.

Абе, дали 3 или 2, точките са си същите..., това че Гигс ги пропусна е важен фактор, обаче и да не бе той, не би трябвало да има помия... но всичко е възможно, макар и да е тъпо да го споменавам!

That's why we're champions!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Казах го в първите постове още че най-доброто беше много стабилната защитна игра, на всеки му се искаше 4/5 гола разлика но просто не се случи, сега сме -3 в головата разлика но не ме притеснява толкова тя колкото това че имат 7 гола вкарани повече от нас, а и ако проължават да вкарват по 4 гола на мач едва ли ще ги стигнем...а и Челси трябва да допуснат някое голче още щото пък от друга старна сме -1 от защита от тях...
Не трябва да се робува само на статистика.

Съгласен съм :) но просто трябва да не си изтърваме положенията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Локо, с колкото и нападателя да сме играли, имахме много положения и трябваше да бием с поне 3:0. Единственото хубаво е, че ги изпусна Гигс, а не някой друг, и съвсем логично никой не смее да каже лоша дума. Ако беше Роналдо, Бербатов, Тевез... Не ми се мисли какво щеше да настане......

което не доказва че Гигс е велик, а просто, че феновете са пр*****и ;) Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон може и да не направи супер пас в предните 2 мача, обаче и тогава беше най-големият черноработник и вършеше най-много работа в средата на терена. и за мен той е ОСНОВЕН фактор за подобряването на играта на целия отбор в последните няколко мача. внесе много свежест, много енергия в халфовата линия, а оттам целият отбор печели. а беше 3 месеца извън игра... учудвам се, че никой не отчита факта, че играхме срещу отбор, който мислеше изцяло за следващите си мачове, знаейки, че не си струва да хаби сили срещу нас. на Помпи им предстоят мачове с Нюкасъл, Блекбърн, Уигън, Съндърланд и 2-3 точки от тези 4 мача, ще им гарантират спасението. но нашите мачове са все финали - Тотнъм, Мидълсбро, Ман Сити, Арсенал. и там няма кой да ни остави да си развяваме байряка. и ако в тези мачове правим по 10-12 положения и не ги оползотворяваме, ще страдаме. освен това, головата разлика може да е решаваща в края на сезона. адмирации за Скоулс, който изигра 600-я си мач! един от малкото топ плеймейкъри на нашето време (или поне на моето).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андерсон може и да не направи супер пас в предните 2 мача, обаче и тогава беше най-големият черноработник и вършеше най-много работа в средата на терена. и за мен той е ОСНОВЕН фактор за подобряването на играта на целия отбор в последните няколко мача. внесе много свежест, много енергия в халфовата линия, а оттам целият отбор печели. а беше 3 месеца извън игра...

учудвам се, че никой не отчита факта, че играхме срещу отбор, който мислеше изцяло за следващите си мачове, знаейки, че не си струва да хаби сили срещу нас. на Помпи им предстоят мачове с Нюкасъл, Блекбърн, Уигън, Съндърланд и 2-3 точки от тези 4 мача, ще им гарантират спасението. но нашите мачове са все финали - Тотнъм, Мидълсбро, Ман Сити, Арсенал. и там няма кой да ни остави да си развяваме байряка. и ако в тези мачове правим по 10-12 положения и не ги оползотворяваме, ще страдаме. освен това, головата разлика може да е решаваща в края на сезона.

адмирации за Скоулс, който изигра 600-я си мач! един от малкото топ плеймейкъри на нашето време (или поне на моето).

Отчетохме че Портсмунт направо ни подариха мача, като се съгласиха да се играе 90 минути почти пред тяхната врата.
Мача с Тотнъм е ключов защото реално погледнато Сити и Арсенал не играят за нищо повече този сезон, а Боро просто не са същия отбор като преди (демек, слаби са).
И не съм съгласен че ще се стигне до головата разлика, защото ако Уест Хям играят добре, Пуул няма как да спечелят там. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отчетохме че Портсмунт направо ни подариха мача, като се съгласиха да се играе 90 минути почти пред тяхната врата.
Мача с Тотнъм е ключов защото реално погледнато Сити и Арсенал не играят за нищо повече този сезон, а Боро просто не са същия отбор като преди (демек, слаби са).
И не съм съгласен че ще се стигне до головата разлика, защото ако Уест Хям играят добре, Пуул няма как да спечелят там.

Сити и Арсенал не играят за нищо. но Сити са градският съперник и с удоволствие биха ни лишили от титлата. в такива дербита моментната форма и целите на тимовете нямат значение. за мача с Арсенал важи същото. а и това е единственият отбор в Англия, който може да ни надиграе и победи в над 50% от срещите помежду ни.

ако УХ играят добре...

ако Юнайтед не бяха били Нотингам преди 20 години, сега едва ли щяхме да сме фенове на тоя отбор, а Юнайтед щяха да борят да не изпаднат в трета дивизия.

Ливърпул имат още 5 мача тоя сезон и ще изринат терена във всеки един от тези мачове. точно както направиха срещу Арсенал. а да разчитаме на лудия късмет, който артилеристите имаха във вторник, е леко хазартно. Редактирано на от Mohikan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this