Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 2 - 0 Portsmouth

Играч на мача ?  

100 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Добре! Доволен съм от момчетата, изнесоха страхотна продукция, кофтито беше, че не всички положения влезнаха, иначе резултата щеше да е фрапантен... нещо от сорта на 7-0. Андерсон, Гигс и Флетч бяха БОГОВЕ тоя мач. Особено Гигси.... ГОСПОД ! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пффф най после победа и то с 4иста мрежа.Ся Сме 3 т. пред Лосерпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важна победа!!!!!Много съм щаслив, че Карик вкара!!! Шампионска победа! GO GO REDS !!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
нормален резултат с оглед на показаното.Победата днес е явна заявка за титлата и тази година :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добре изигран мач, но 3 неща не ми харесаха: 1. Двете контузии, които все пак не изглеждаха сериозно, но Сър Алекс извади играчите, за да не стават по-лоши техните контузии. 2. Защо след 2-0 не потърсихме по-активно и третия гол? :( Трябват ни и голове, защото ето днес бяхме с равни точки с отбора от Аналфийлд и не бяхме първи в класирането. Разбира се 3-те точки са най-важни. 3. Андо пак не вкара гол деба. С играта си и всичко, което прави за отбора го заслужава, но просто не може да вкара. След толкова много чакане, дано първият му гол да е наистина специален. Идва ред на тотъм! Редактирано на от BGPoker

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играч на мача ГИГС!!ПРОСТО ЛЕГЕНДА!!!Невероятен мач от негова страна ...абе целия отбор игра добре.. утре ще коментирам повече..ама просто ГИГС много ме накефи тоя мач..просто невероятен контрол и всичко..можеше наистна да бием с повече.. и щеше да е по-добре ..но пак важното е, че бихме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра ИГРА, добра победа, добри 3 точки! Гледаме към Тотенхам!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокоен мач , добра игра на момчетата ... ВЕЛИК Гигс , Страхотен Андерсон и най-накрая според мен видяхме Роналдо от предните 2 сезона ;) МоМ Райън Гигс ! Редактирано на от VoL7aGe

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето това си е вече друго. ;) Спокойна игра, същевременно много хъс във всеки. Точно вчера като гледах Пул-Арсенал си мислех, защо напоследък и нашите не се борят за най-малкото. Ами ето, един на глед преодолим отбор, срещу който си показахме нашата игра. Топката се лепеше като магнит по краката на Гигс. А иначе съм доволна от абсолютно всички. Не знам дали забелязахте първото полувреме към 20 минута как Андо надскочи Крауч за първи и може би последен път! :mood (33): Заслужаваше да вкара гол днес, имаше няколко възможности, ама пустия късмет..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радваща окото игра. Никакви забележки към никой. Важна победа. Гигс ГОЛЯМ! Скоулси ГОЛЯМ! :glory (27):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито.Показахме добра игра и заслужено спечелихме.Много добри Рууни и Гигс,Роналдо - слаб мач. Страшен пас на Скоулс и 600 мача :) Челси - Евертън 0-0 :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста спокоен мач, което напоследък е рядкост. Реалния резултат естествено беше около 4-0 и може би ще има по крайни фенове дето леко ще са съжалили че не са видяли това. Още по-доброто от резултата, според мен, са защитните действия, като трудно можеше да наброим повече от 3 смислени атаки около ВДС (имаше едно "леко" изтръпване около 65тата мин. но то може да се причисли като резонно). Също трябва да се отбележи че се видяха в отделни ситуаций и в двете полувременна че има грешки при "преливането" на играта от нападение и защита и нормално, след като Деветката отсъщваше, интересно решение на Съра да не го пусне нито 1 минута. Добро включване на Рууни, Анди (централния ни нападател този мач), Карик, Гигс(заслужаваше да вкара поне едното положение), Скоулз освен добрия пас леко се губеше, но е нормално, Флечър подобно, Роналдо може да причисли мача към слабите, особенно с неговите стандарти (колко гола има точно 19, 20 или 21?) И трябва да се отбележи че бяхме единствените от топ 4, които си спечелиха мача този кръг. Чакаме новини около състоянието на Рио и Шийзи! Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа дяволи!!!! :devil3: :devil3: :devil3: М/удругото догледах и мача на Челси с Евъртън. Резултатът е 0:0.... Но питането ми е такова : Докога Ливърпул и Челси ще играят мачовете си по 96 мин? :blink: :blink: :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен съм за Роналдо. Показа много от миналият сезон... дано и в предстоящите мачове играе така.
За Гигс нямам какво да кажа. Той е нечовек просто!
Рууни пак тичаше като ненормален и заслужава много голямо браво за това. Отново!

Играта беше на ниво и за 1ви път ми хареса от доста време насам!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Показахме сравнително добра игра на фона на последните мачове.Можеше да бием и с повече но все пак най-важни са трите точки.Завърнахме се на върха и дано да останем там до края :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Но питането ми е такова : Докога Ливърпул и Челси ще играят мачовете си по 96 мин? :blink: :blink: :blink:

Тва е много интересен въпрос хаха, само че не знам кой може да даде отговор, може би всички съдии и медии, които не искат ние да станем шампиони ? :mood (33):

Иначе и аз съм разтревожен за състоянието на Рио. Дано всичко е наред, че без него си е доста страшно, днешния мач беше изключение, но Тотнъм не е Портсмут...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
няма какво друго да се каже освем - ТОВА е отборът които всички искаме да виждаме! МОМ : Андерсон(има уникални пасове) Честито и важното е че Ливърпул и Челси загубиха точки! п.п Ако се беше получила задната ножица на Рафаел,и беше вкарал това щеше да е великолепно! Редактирано на от Devileyez

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик ме зарадва много, страхотен! Играч на мача Гигс ... просто господ! :champs (14): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this