Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United - Portsmouth

Препоръчани публикации

Вчера видяхме че имали желание за игра , независимо кой е на терена , трябва да бием! Много ме е яд за тая купа , но вече тя е в миналото! Помпи трябва да ги смачкаме! Остават ПЛ и ШЛ така че да се впрегнем остава около месец и да си ги вземем!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа у дома най-малко с 2:0 за да не треперим до края! Няма вече ФА, но трябва 100 % да вземем титлата в Англия и ШЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам пестелива победа. Този мач, както и гостуването на Уигън може да се окажат ключови за шампионата. Вземем ли 2-та мача, при една евентуална издънка на Пуул с/у Арсенал, всичко се връща в изходно положение, т.е 6-7точки преднина на върха и сериозна заявка за титла. Не трябва да се дъним.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само остава да бъде 0-0 с две неотсъдени дузпи за нас...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен на Тевез му бяха дадени достатъчно мачове да докаже че си е върнал формата от миналия сезон НО нещо не му се получава. Вярно вкара и гол но от 2 метра и Бербо може ;) За съжаление сега Бербомразещите-Тевезолюбци ще ме нападнат но какво да се прави :) Помпи ще си ги бием ей така за загрявка преди Тотнъм . Мечтата за 4 купи все още е на дневен ред :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
излизаме само за победа в сряда...всичко друго ще си бъде чист провал...не ме интересува нито състав, нито нищо..след като ФА замина повече право на издънки нямаме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач ще е доста труден очаквам победа разбира се от рода на 1-0 , 2-0 Според мен Бербатов ще е титуляр и очаквам най-накрая да заиграе с цялото си сърце на терена, защо не и да ни реши мача ! В центъра на защитата не мисля че трябва да има промени с оглед на това , че Крауч ще е на терена.Абе 2-0 Берба и Роналдо ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък мисля, че мача въобще няма да е труден. Вече сме във форма, даже и младоците. Удобен е моментът, Руни, Роналдо и т.н да се развихрят и да покажат отното класа. Няма по-подходящ съперник от Помпи за този момент. Само се сетете от колко време не сме били с 2+:0. ВРЕМЕ Е! В победата съм сигурна повече от всякога.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе да ви кажа малко се страхувам от Петката Крачолов,щото тоя играе не на 2рия на 3тия етаж.Но с тази защита която отново напипа оптималната си форма и Леденото Зайче на вратата ще бъда малко по-спокоен. :) Редактирано на от ralics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флетчър готов за мача в Сряда

Очаква се Сър Алекс Фъргюсън да направи голям брой промени в стартовия състав за двубоя с Портсмут в средата на седмицата.

Дарън Флетчър, който донесе победата на Червените Дяволи при визитата на Помпи през Август, е измежду тези, които са готови да се завърнат, след като пропуснаха полуфинала за ФА Къп срещу Евертън.

Шотландският национал ще бъде допълнителна опция пред мениджъра в средата на терена, където вчера Фъргюсън заложи на Гибсън и Андерсон преди появата на опитния Пол Скоулс.

"Оставихме няколко играчи в Манчестър и те ще бъдат готови за сблъсъка в Сряда", сподели Сър Алекс пред MUTV

"Дарън Флетчър ще бъде възстановен, докато състоянието на Майкъл Карик ще трябва да бъде преценено по-добре, за да не рискуваме здравето му. Все пак той е един от ключовите ни играчи."

Очаква се и Уейн Рууни да бъде готов за домакинството на Портсмут, въпреки появилите се спекулации, че ще пропусне остатъка от сезона поради травма в костта на стъпалото.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В последните шампионатни мачове не играем добре ама някак си се измъкваме.Време е вече да покажем добра игра и да напомним за себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли някой някога е забравял за нас,че е нужно да напомняме.Защитата е ключа към всичко а ние вече я имаме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Флетчър готов за мача в Сряда

Това е най-добрата новина преди мача. Този сезон Флетч е един от най-постоянните ни играчи. В мача с помпи се връщат голяма част от титулярите - Шей, Роналдо, Руни, Скоус, Карик, Флетчър, Гигс. Стига сте давали схеми в който Андерсон и Тевез са титуляри. Неможе 120 минути да играеш и след 3 дена отново титуляр. Спрете и с тези спорове - Едните защитаващи Тевез другите плюещи Бербо. Смятам че до края на сезона Нани трябва да играе по-често поне 1вото полувреме. Незнам защо винаги искам да го видя в игра и в някой мачове на моменти показва проблясъци и силно се надявам да разбере че трябва да се подава защото има много хляб в него. Аз лично искм да видя следните 11.

ВДС

Гари Рио Вида Евра

Рони Карик Скоус Нани

Бербо Руни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВДС

Гари Рио Вида Евра

Рони Карик Скоус Нани

Бербо Руни

Като на мястото на Невил сложиш Рафаел и на мястото на Нани-Парк или Гигс може и да улучиш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде Лъкпуул пак със мазния си късмет.Най-сериозния им съперник до края е отрязан в атака за мача им и съм 100% сиг че за мача с нас Арсенал ще са с 100% състав, :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много кофти отбор са тези Портсмут.Дано всички титуляри да са напълно мобилизирани,и без глупави грешки да си вземеме мача! и с 1:0 в 89' да биеме пак са 3 точки!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

много кофти отбор са тези Портсмут.Дано всички титуляри да са напълно мобилизирани,и без глупави грешки да си вземеме мача! и с 1:0 в 89' да биеме пак са 3 точки!

Под "много кофти" имаш предвид много слаби, щото реално са си точно такива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам минимална победа. Всички погледи са насочени към Руни и Роналдо... трябва да измислят нещичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно сега Помпи няма да имат сили да ни се противопоставят!!Айде една хубава изразителна победа със суха мрежа :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно сега Помпи няма да имат сили да ни се противопоставят!!Айде една хубава изразителна победа със суха мрежа :devil1:

Да чукна на дърво, но силно с надявам сухата мрежа вече да е твърдо НАША. Сега остава да видим малко повече титуляри в игра и ще имаме и шансовете за гол. Победата е задължителна, както и мача с Тотнъм в събота, за да може отборът да е по-концентриран към многото мачове с Арсенал :-)

УСПЕХ!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aз се надявам да ги бием. Hе може така да продължим занапред и знам, че ще ги бием. Няма да кажа резултата, защото знам, че ще ги бием със сигурност, но давам (20% ангел, 80% дявол :D) за всеки случай, въпреки че сме дяволи :D

Използвай препинателни знаци в изреченията си и:

Публикувано изображение Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само остава да бъде 0-0 с две неотсъдени дузпи за нас...

Твърда 2ка. Абсурд да станем шампиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Твърда 2ка. Абсурд да станем шампиони.

Точно така, освен това ще сме с 10 години поредни в невероятна криза без титла и даже един от тия сезони ще се борим да не изпаднем. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this