Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 0-0 Everton Pen[2 - 4]

Препоръчани публикации

Какво става тук , какви са тези обиди към НАШИ играчи ... както и да е за мача - Играта ни не беше кой знае каква , но и с този състав не съм очаквал нещо повече и все пак младите се преставиха на доста високо ниво! Харесаха ми Уелбек,Рафаел и Македа донякъде , за Видич всичко е ясно по-стабилен защитник от него не сме имали отдавна , прегази "лакета" Фелаини.Такаа мм за тази дузпа на Бербатов ами да изпълнението му беше несериозно , но хайде сега да го обесим... едва ли не.Май на някои "Фенове" много са им дошли всички тези победи и купи ! Гледаме напред към мача с Помпи ;) GLORY GLORY MANCHESTER UNITED Редактирано на от VoL7aGe

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само не се сещам, защо си делнал моят пост??? Кое точно му беше провокативното и преувеличеното??? И кое както пишеш по-горе му е базата за наказание!!!

Аз лично постове не съм делвал , нито твой нито на някой друг! Казах ЕДИТВАЛ! Има разлика и то голяма!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Толкова псувни са се изсипали по адрес на отбора и играчите му,че чак ми трудно да повярвам ,как не ви е срам да се наречете фенове...Кое не ви хареса?Че запазихме мрежата си суха ,или че всеки един играч на терена се раздаде до последно?На мен лично мачът ми хареса.Уелбек се справи много добре,близнаците също.Рио и Видич бяха бетон в средата на защитата.Адмирации за изпълнението на дузпата,Вида за пореден път доказа ,че е ГОЛЯМ!Кико също се бори много за топката."Бебетата" играха с огромен хъс и ако не го оценявате,както беше казал някой преди мен,просто не заслужавате този отбор!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що да не бяха на ниво. Напротив, всички момчета изиграха страхотен мач, аз лично съм предоволна от всеки - Уелбек, Македа, Андо, Тевез и т.н. Имайки в предвид, че единствените по-опитни играчи в стартовия състав бяха Рио, Видич и Карлито, трябва да сме предоволни от играта си. За дузпите - знаех, че стигне ли се до тях, нямаме шанс. Просто не видях кой може да ги изпълни освен Андо и Тевез. Това, че "даваме съвети" на САФ тука едва ли не, не означава се мислим за разбирачи. Не е нужно всеки втори да коментира мнението на предния, само защото не е съгласен. Гледаме напред и това е, мачът си беше силен, играхме срещу отбор, който прави страхотен сезон, а ние се представихме прилично с този състав. Гледай на нещата и от положителната страна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги: Ние сме по-постоянни от другите отбори

Мечтата на Манчестър Юнайтед за пет титли в един сезон бе разрушена вчера от Евертън, който победи Червените Дяволи на полуфинала за Купата на Англия след изпълнение на дузпи. Това обаче далеч не е толкова разочароващо за Сър Алекс Фъргюсън.

Мениджърът на Юнайтед е категоричен, че цел номер едно остава спечелването на Висшата лига и на Шампионската лига, което е напълно възможно, защото неговият отбор е изключително постоянен, както сам той твърди.

"Постоянството носи победи и в това няма съмнение. Смятам, че нашият отбор показа страхотно постоянство през този сезон", заяви Cър Алекс пред "Скайспортс".

"Имахме нашите слаби моменти тук и там, но всички ги имат и най-важното е, че нашите са по-малко от тези на другите."

"Винаги е разочароващо да изгубиш полуфинал, но не можеш да спечелиш всичките. Трябва да спечелим шампионата и да стигнем до Рим", маркира Фъргюсън основната цел.

Според шотландският тактик, титлата на Острова ще бъде спечелена в последния кръг, а не преди това и това е най-добрият възможен вариант.

"Така е през последните три, четири години и ще се радвам, сега пак да е повторят нещата. Трябва да приемем каква конкуренция има във Висшата лига вече."

Фърги даде оценката си и за предстоящите три мача с Арсенал, един от шампионата на Острова и два от полуфинала на Шампионската лига.

"Знаем всичко за Арсенал, така както и те знаят всичко за нас. Преди години можеше и да скриеш нещо, но сега е невъзможно."

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера докато гледах мача ми хрумна име за този отбор: Фърги Бейбс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе, манете к'вото станало... станало... винаги има и следващ път... Стига сте хранели Бербатов, щото можехме още през редовните минути да си "опраИм" мача... пък и щом така плюем Бербо... що да не наплюем Рио?, ама неопира всичко до това..., до какво опира ли?, опира до вяра :cool: , винаги съм го казвал и пак ще го кажа: "ВЯРА". Но някои хора си въобразяват че винаги ще печелим и едва ли не сме непобедими..., еми не е така бе, колкото й да ни се иска... Други ще кажат че им е' омръзнало да вярват, но които се осмеляват да го твърдят..., тогава значи са пълни нещастници :happy: .

Защото Рио играе.Защото Рио нищо ,че я изпусна я би добре .А Бербо на които съм голям фен се лигави .Влиза и за половин час ,не иска да се затича!Не че не може ,а го мързи!А това е Манчестър Юнаитед!Най-големия клубен тим!И да не ме обвини някой че не съм бил фен.Фен съм им още от 1987 .Доста преди да доидат успехите. Когато Брайън Робсън им беше капитан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фен съм на Юнайтед от 20 години. Тогава ме запалиха истински привърженици - гледаха мач на Юнайтед през 2-3 месеца, нямаше Диема, ни Интернет, а Борисов беше само Боби Тъпанара. Един вестник (Албион) и 1 мач седмично от английското първенство (разбира се, не задължително на Юнайтед). Радвахме се на всяка снимка на играч на Юнайтед, а на целия отбор ... леле-мале. Репортаж от мач? Ебаси кефа! Тогава ценяхме истински онова, което в момента на вас ви се сервира на тепсия - кабелни, сателити, дигитални, интернет, пъбове ... и купи, купи, купи - всяка година от всички по много! Когато аз станах фен на Юнайтед не бяхме печелили шампионат 24 години. И още 2 не успяхме. Ливърпул и Арсенал бяха на мода. После Лийдс. Е, не ви виждам тогава на какво щяхте да сте фенове. Или как щяхте да реагирате на загуби от Саутхемтън с 6:3 и от Нюкасъл с 5:0. Да не говорим за разликата във футбола. Това, което ни предлага днешния Манчестър Юнайтед е несъизмеримо по-качествено от преди 15-20 години. В състава на Фърги имаше футболисти, които бяха не по-слаби от Бербатов и Тевез, те не притежаваха и 1/3 от таланта на Уелбек и Македа. Ама играеха в Юнайтед и на нас ни стигаше - аплодирахме ги и се радвахме, оценявайки възможността и привилегията да се чувстваме съпричастни към Манчестър Юнайтед. За българин в отбора не съм и мечтал. Погледнете се сега - сбирщина разглезени, претенциозни, разбиращи от всичко мрънкала. Трипъл-квинта-минта-сикими-амджинъбъли, "Мен ъф дъ мач" раз'йш ли, Златни обувки, Златни топки, Платинени к**ове - нищо не заслужавате. Кой и какво ви дава право да категоризирате играта на футболистите, тактиката и смените на Фърги, поведението на Бербатов? Какво повече направихте за Манчестър Юнайтед от Бербо? Точно - нищо! Само кудкудякате и дрискате като текезесарски квачки. Ама иначе сте наредили "яките" аватари и подписи. А, тях заслужавате ли ги? Не съм сигурен, но преди 20 години нямаше да сте фенове на нищо.

П.П. Сега само позабърсах ... обаче, понеже, защото съм злопаметно, дърто копеле след следващия мач, който Бербатов реши и донесе неоспорими позитиви за любимия НИ клуб ... влизам тук и ще има памперси на примосия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фен съм на Юнайтед от 20 години. Тогава ме запалиха истински привърженици - гледаха мач на Юнайтед през 2-3 месеца, нямаше Диема, ни Интернет, а Борисов беше само Боби Тъпанара. Един вестник (Албион) и 1 мач седмично от английското първенство (разбира се, не задължително на Юнайтед). Радвахме се на всяка снимка на играч на Юнайтед, а на целия отбор ... леле-мале. Репортаж от мач? Ебаси кефа! Тогава ценяхме истински онова, което в момента на вас ви се сервира на тепсия - кабелни, сателити, дигитални, интернет, пъбове ... и купи, купи, купи - всяка година от всички по много! Когато аз станах фен на Юнайтед не бяхме печелили шампионат 24 години. И още 2 не успяхме. Ливърпул и Арсенал бяха на мода. После Лийдс. Е, не ви виждам тогава на какво щяхте да сте фенове. Или как щяхте да реагирате на загуби от Саутхемтън с 6:3 и от Нюкасъл с 5:0. Да не говорим за разликата във футбола. Това, което ни предлага днешния Манчестър Юнайтед е несъизмеримо по-качествено от преди 15-20 години. В състава на Фърги имаше футболисти, които бяха не по-слаби от Бербатов и Тевез, те не притежаваха и 1/3 от таланта на Уелбек и Македа. Ама играеха в Юнайтед и на нас ни стигаше - аплодирахме ги и се радвахме, оценявайки възможността и привилегията да се чувстваме съпричастни към Манчестър Юнайтед. За българин в отбора не съм и мечтал. Погледнете се сега - сбирщина разглезени, претенциозни, разбиращи от всичко мрънкала. Трипъл-квинта-минта-сикими-амджинъбъли, "Мен ъф дъ мач" раз'йш ли, Златни обувки, Златни топки, Платинени к**ове - нищо не заслужавате. Кой и какво ви дава право да категоризирате играта на футболистите, тактиката и смените на Фърги, поведението на Бербатов? Какво повече направихте за Манчестър Юнайтед от Бербо? Точно - нищо! Само кудкудякате и дрискате като текезесарски квачки. Ама иначе сте наредили "яките" аватари и подписи. А, тях заслужавате ли ги? Не съм сигурен, но преди 20 години нямаше да сте фенове на нищо.

П.П. Сега само позабърсах ... обаче, понеже, защото съм злопаметно, дърто копеле след следващия мач, който Бербатов реши и донесе неоспорими позитиви за любимия НИ клуб ... влизам тук и ще има памперси на примосия!

От това имах нужда... Има светлина в тунела...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фен съм на Юнайтед от 20 години. Тогава ме запалиха истински привърженици - гледаха мач на Юнайтед през 2-3 месеца, нямаше Диема, ни Интернет, а Борисов беше само Боби Тъпанара. Един вестник (Албион) и 1 мач седмично от английското първенство (разбира се, не задължително на Юнайтед). Радвахме се на всяка снимка на играч на Юнайтед, а на целия отбор ... леле-мале. Репортаж от мач? Ебаси

По някакаво съвпадение и аз съм фен на Юнайтед от 20 години и помня далеч по-големи резили (мачът вчера не беше резил въобще)!!! Но ми затрихте поста, който не беше обида към Бербатов. Но, както и да е просто ми направи лошо впечатление, не съм от вчера с отбора, не съм от вчера в сайта на Юнайтед. И не съм пъпчасъл тийнейджър неориентирана точно кой отбор да поддържа. Както и да е, ще си го пиша за моя сметка, като не ми харесва просто ще спра да пиша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
We love United, we do! We love United, we do! We love United, we do! Oh, United, we love you!!! М*йната ви, на всички псевдофенове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е да прочетеш един-два позитивни коментара тук....това нещо липсва при загуба (то ква загуба....на дузпи).Радвам се като чета такива неща.Фен съм на отбора само от 6-7 години, а тогава не бяхме в най-цветущата си форма.И така като гледам май сте прави за това няколко години да останем без трофеи да видим колко ще останат.Другото го написах още вчера, няма да се повтарям.Айде със здраве.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По някакаво съвпадение и аз съм фен на Юнайтед от 20 години и помня далеч по-големи резили (мачът вчера не беше резил въобще)!!! Но ми затрихте поста, който не беше обида към Бербатов. Но, както и да е просто ми направи лошо впечатление, не съм от вчера с отбора, не съм от вчера в сайта на Юнайтед. И не съм пъпчасъл тийнейджър неориентирана точно кой отбор да поддържа. Както и да е, ще си го пиша за моя сметка, като не ми харесва просто ще спра да пиша.

добре бе, явно се е объркал някой ебати, не беше лесно снощи, стига драми..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жалко, че светлината рядко пише :mood (33):

http://sportal.bg/news.php?id=169137

Добра извадка !!!
Опита технично - не стана. И точка. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако постът ти е бил изтрит - имало е причина. Дали нечие мнение във форума е обида (независимо към кого) определят модераторите и администраторите - т.е. според теб може и да не е, но според мен или някой друг модератор да си е обида.
На мен много неща ми правят не лошо, а направо отвратително впечатление.
Привърженикът е такъв по собствено желание - никой не го кара насила. Същото е и с писането във форума
;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жалко, че светлината рядко пише :mood (33):

http://sportal.bg/news.php?id=169137

хахаха дузпата на Пирес някак си я бях пропуснал досега, гениално изпълнение :mood (33):
както се вижда големите играчи им се случва да сгрешат, така че няма защо да нападате Бербатов, а който толкова му се дразни да престане да гледа Ман Юнайтед и така хем той ще е доволен хем и ние! Но само да не вземете пък като изиграе силен мач да се объркате да го хвалите и да забравите какво сте говорили преди това!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хахаха дузпата на Пирес някак си я бях пропуснал досега, гениално изпълнение :mood (33):
както се вижда големите играчи им се случва да сгрешат, така че няма защо да нападате Бербатов, а който толкова му се дразни да престане да гледа Ман Юнайтед и така хем той ще е доволен хем и ние! Но само да не вземете пък като изиграе силен мач да се объркате да го хвалите и да забравите какво сте говорили преди това!

опитът на Анри и Пирес всъщност беше този -> http://www.youtube.com/watch?v=_Gi98iEziKQ , но Пирес не успя да уцели топката 0_o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера САФ отново показа ,че е най-добрия в професията...Ние не само играхме с много млади футболисти ,но и бяхме по-добрият отбор.Малко са хората в тази професия които са си позволявали да пуснат толкова младежи в такъв важен мач..а той го направи.Отборът седеше много добре в по-голяма част от мача и показа ,че има много бъдеще в тези играчи...А защо го е направил само САФ си знае....но аз му вярвам безрезервно и ще го подкрепям винаги...На всички по-млади привърженици ще кажа само едно - "Учете се да подкрепяте отбора винаги а не само като печели"- футболните специялисти явно не липсват тук.....Юнайтед Завинаги!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ингилизов, в коя точно част от поста ми намери обида към някой? цял пост оборвам простотиите на точно тея псевдофенове, за които говориш, а накрая ми триеш мнението. нещо повече, всичко, което написах в моя пост, днес е по различните медии с 90% същите думи. за добрата стратегия на Фъргюсън, за добрата игра на младите, за аристократично изпълнената дузпа. ако ги копирам същите неща от сайтовете, и тях ли ще изтриеш? добре известно е колко много не харесвам бербатов. обаче бях крайно сдържан в мнението си и по никакъв начин не съм се отклонил от истината. казал съм "влачи се като парцал". е какво? ти като видиш човек на улицата, който върви с увиснала до коленете глава, какво си мислиш? и все пак, завърших изключително позитивно. сега е моментът бербатов да се докаже.

точно ти си един от онези, които предизвикват отклоняването на вниманието и настроенията на феновете от Юнайтед към бербатов. защото първо плюеш дадени играчи от отбора, а после когато някой изрази йота негативизъм за бербатов, излизаш с изцепки от сорта на "Кой и какво ви дава право да категоризирате играта на футболистите, тактиката и смените на Фърги, поведението на Бербатов?"

Може и така да е, но има доста голяма разлика в изразните средства и крайните квалификации. Изказвай мнение, умерена антипатия ако щеш. Сподели нещо, което според теб не е правилно, но не квалифицирай, не обвинявай и не осъждай. Мнението ти не е миродавно!

като си фен от 20 години какво? Vermilion се е изказал много точно. аз може да не съм от 20 години, но съм поне от 13-14. и много добре си спомням моментите, за които говориш. щото като ходех някъде на гости, исках да ми дадат стари вестници, та току виж има някоя снимка я на Кантона, я на Гигс, я на Коул, та да мога да си я изрежа и да си я лепна на бюрото вкъщи. та не се знае дали 5 години преди това е нямало да стана фен на Юнайтед.

20-те години нямат нищо общо с изкривената ви интерпретация, но това всъщност не е мой проблем. Интересно обаче как разпозна себе си като адресат на поста ми? Гузен ...

ще си позволя отново да си постна вчерашното мнение и ще помоля, ако не е супер голямото затруднение, да се модерира само тази част, която е толкова обидна и толкова се различава от истината. и без това няма кой знае колко съдържателни мнения във форума, поне пазете тея дето има. изрично ще маркирам в синьо това, което през розовите очила изглежда обидно, за да улесня модераторите.

---------------------------

В случая бъркаш "неграмотност" и "невежество", а надали имаш право да категоризираш други потребители като "невежи".

1. Фъргюсън бил заебал тая купа и затова пуснал втория състав

Фъргюсън продължава да се доказва като ЕДИНСТВЕН В КАТЕГОРИЯТА СИ!!!
След поредицата тежки мачове и предстоящ такъв в сряда, основната му цел отново беше да запази максимално силите на отбора. но мачът е полуфинал, последна стъпка преди мач за трофей. Няма как да хвърли на вятъра всичките сили на играчите, играли в предните мачове от турнира, в последната стъпка преди финала. Затова избира отбор, който да може да се противопостави на противника. А какъв е противникът? Противникът е отбор без нито един нападател и с контузен най-класен халф. Отбор, който само най-големият глупак би си помислил, че ще излезе да атакува. Същият този отбор обаче познава до болка всичките единици, които са част от атаката на Юнайтед. Струва ли си да се пуснат Карик, Роналдо и Руни, при положение, че най-вероятният изход от срещата ще е равен резултат? Естествено, че не. Това биха били още 120 минути отгоре! затова и на терена излязоха много млади играчи. Свежестта им, желанието им да се докажат, както и качествата им гарантират разнообразност и пълно себераздаване. „Много велики играчи не са имали възможността да играят на Уембли.” (сър Алекс)
Момчетата излязоха и се раздадоха! И играха далеч по-добре от много по-опитния си противник, който излезе с най-добрите си 11 за момента.

Какво значи втори състав? Тия играчи играят в Юнайтед. Ако не се справяш, тръгваш си. Е, „вторият” състав се справи.

2. Петте купи бяха непостижими. Пълен блян. Успокойте се.

Като отпаднем от Арсенал, вероятно ще е „цял сезон борихме яко, толкова мачове изиграхме. Изморени сме. Но поне титлата в първенството е наша”. А като изтървем и нея, ще е „но пък сме шампиони на света”.

3. бербатов изпуснал ама и Рио изпуснал. Дузпите са лотария..

Твърде самонадеяно демонстрираш някакви самовнушени право и самочувствие, че можеш да квалифицираш всичко и всеки. "Олигофренски извинения" са за теб, но за друг не са. Той обаче не квалифицира мнението ти като "идиотско", например.
Същото се отнася за Бербатов. В ролята на какъв определяш поведението му, вменяваш му цялата отговорност и т.н.? Ти въобще виждаш ли се какви простотии си написал? "Влачи ... позор ... срам ... изгаврил с усилията на 17-18 годишни момчета ... отвратително гнусен начин ..." След тия глупости няма никакво значение от колко години си фен.

4. бербатов бил контузен...
Ти си последният човек, който знае дали Бербатов е контузен и ако да колко и как се отразява на формата му. Докато не те видим поне веднъж да ни направиш показно при такива обстоятелства (полуфинал на Уембли, първа дузпа, Тим Хауърд на вратата и Ваша компетентност зад топката), спести си уроците към титулярния нападател на Фърги как се бие дузпа и какво поведение трябва да има на терена. Да ти е минавало през ума, че Стареца знае по-добре от теб?

НЕ ВИКАЙ НА ОСТАНАЛИТЕ!!!

Иначе, аз се радвам за Евертън. Радвам се за треньора им, за играчи като Ягиелка, Лескът, Пиенаар и Кейхил. Радвам се, че ще имат възможност да се борят за тази купа. Защото го заслужават.

Да се радваш, че играч на Юнайтед е изпуснал важна дузпа е ебати простотията, независимо от причината. Да ти пикая и на доводите - "най-подходящия момент Избавителя да изтърве ... че да се съвземе и да покаже ...". Обективно викаш, а? Е, като ни сравняваш ... аз поне се радвах на дузпата на Нани и всеки негов гол.

П.П. Не ми отговаряй - няма намерение да се опитвам да водя спорове с "малоумни" псевдо-аргументи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Борката ^ , е един от малкото ,които пише доста интересни и добри статии.Поне като му махате коментара,кажете заради кое.Вярно ,че има по-строг коментар към Бербатов,но поне в този мач,мисля че е до известна степен прав. Ние не сме по-различни от медиите в Англия или тук в България.Нека има малко свобода на словото...нека не сме чак толкова критични,айде моля Ви се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"единственият в категорията си" е единственият, който има думата за Бербатов. щом той го е взел, харесал (ТАКЪВ КАКЪВТО Е, ЗАЩОТО БЕРБАТОВ НИКОГА НЕ Е БИЛ ПО-РАЗЛИЧЕН!!) и така нататък, наистина не разбирам какво искаш.. и точно по тая причина, според мен сам си противоречиш, но както и да е. иначе за мен мнението ти е в реда на нещата и не случайно аз лично не съм го пипал :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е добре бе, загубихме - загубихме. Що сипете лайна по играчите и треньора? Така преценил стария - тези играчи пуснал. Вече дали някой е подходил несериозно или просто не е имал ден - божа работа. Същите тия дето ги плюете утре ще спечелят мача и пак ще цари еуфория. Грешките са за да се прощават. Едва ли някой от момчетата е искал да не спечели този полуфинал... Още по-малко Бербатов, с когото се зачекнахте отново. Наистина, факт е че в националния няма пропуск от дузпа (ако не греша), но пък вчера може просто да не е стъпил правилно и затова удара да изглеждаше несериозен... Всичко се случва, кой не е пропускал дузпа?? Мене единствено ме притесни това като видях че почнаха да се изреждат защитниците да бият дузпи... Рио примерно нямам спомен друг път да е бил. Видич за малко и той да не я вкара... Абе, малшанс... боли... паднахме, ставаме и гледаме напред. :glory (13): :champs (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
в сайта на sportal.bg има по смешни дуспи от тая на Митко престанете да плюете на всеки футболист се е случвало да пропусне.Ако през второто продължение при един пробив на Бербатов Уелбек не се беше разминал с топката можеше ида няма дуспи така че футбола е непредвидим спорт. А истинските фенове трябва да подкрепят отбора без значение дали губи или печели и всички футболисти. Щом Саф е решил че Бербатов е нужен на отбора значи е така точка по въпроса..

пиши нормално и не натискай 'enter' постоянно, изречението ти само ще се пренесе на нов ред по правилен начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно пък Рио доста пъти си е бил дузпи.....а в случая дузпи имаха честа да бият старите кучета в отбора. Т'ва са дузпи все пак..на всеки се случва да сгреши....именно поради тоя факт,за 1-ви може би път откакто се помня не съм казал нещо лошо против Бербатов (друг е въпроса,че имам и забрана да го правя) ама нормално е да ги има тея "несериозно" . "тромаво" , :"тегаво" изпълнение ... нормални са някви малки критики,ама ... твърди реплики по негов адрес...няма нужда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this