Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 0-0 Everton Pen[2 - 4]

Препоръчани публикации

Съндърланд 90', , Болтън 90', Стоук - великолепен пас - дали без тия голове нямаше скаузърите да ни водят с доста?! И най-великите грешат... Да не ви казвам Бекъм, когото толкова много величаете изтърваше дузпи една след друга... А и просто факторът "Уембли" си изигра ролята с този експериментален състав... Все едно не сте българи да ви е*а... Винаги на нас българите някой ни е виновен... Що не обвините Фостър, че не си носеше iPod да гледа дузпи на Фил Невил? Защо не обвинявате най-великият защитник Рио, че сбърка? Естествено винове е българина, аутсайдера и недоказалия се... ама след края на сезона ще го въздигате на пиедестал, че ни спаси задниците в 4-5 важни мача... Ама тва е - българска работа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моето мнение е, че се представихме доста добре като имаме впредвид с какъв отбор излязохме на Уембли. Като цяло мача беше равностоен като на моменти нашите ги надиграваха. През второто продължение откровено си играехме за дузпи. Влизането на Бербатов беше с цел да вкара дузпа. През първото продължение започна добре, но след това се позагуби. За мен основната грешка на САФ беше в избора на изпълнителите на дузпи. Тотално обърка и хората и подредбата. За мен дузпите трябваше да бъдат бити в следния ред: 1. Тевез 2. Рафаел /латиносите са доказали, че в такива ситуации запазват самообладание/ 3. Андерсон 4. Рио/Видич/Евра 5. Бербо Мача свърши и никога няма да разберем кои са били правилните 5, но моето мнение е , че това била правилната подредба. Относно пропуска на Бербо - той дузпите винаги ги бие така. Литва вратаря и след това бележи в другия ъгъл. Този път реши да бие в средата и сгреши. Като за финал честито на Евертън! Този отбор заслужава да спечели нещо след като се представя толкова постоянно през последните сезони.Пожелавам им успех на финала :glory (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук явно има по компетентни хора от Алекс Фъргюсън.Що не му казахте да ви обади и да ви пита кой да бие дузпите ???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съндърланд 90', , Болтън 90', Стоук - великолепен пас - дали без тия голове нямаше скаузърите да ни водят с доста?! И най-великите грешат... Да не ви казвам Бекъм, когото толкова много величаете изтърваше дузпи една след друга... А и просто факторът "Уембли" си изигра ролята с този експериментален състав... Все едно не сте българи да ви е*а... Винаги на нас българите някой ни е виновен... Що не обвините Фостър, че не си носеше iPod да гледа дузпи на Фил Невил? Защо не обвинявате най-великият защитник Рио, че сбърка? Естествено винове е българина, аутсайдера и недоказалия се... ама след края на сезона ще го въздигате на пиедестал, че ни спаси задниците в 4-5 важни мача... Ама тва е - българска работа...

Срещу Съндърланд вкара човека от снимката от подписа ти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Срещу Съндърланд вкара човека от снимката от подписа ти.

А да сори.. Еми от емоции греша...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

гледам и тук по английските сайтове на всички Бербатов им е виновен ... к'во ви е виновно момчето като не трябваше да играе и тая седмица да се завърне другата . нее му била хубава дузпата .. едми кът толков знайте айде вии идете да ви видим как ще изпълните първата дузпа ? а айде молявисе .. + тва аз кът видях кой играят от началото си казах Евъртън са на финал НО много добре играха срещу титулярния състав на Евъртън + ако Ферги искаше тая купа нямаше да пусне половината като тях ( тоз мазен УелБек ) + тва Майк Райли жестоко ни бръкна у гъзу :mood (4):

МИСЛЯ ЧЕ 3 ДНИ РАЗМИСЪЛ ЩЕ ТИ ДОЙДАТ ДОБРЕ Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_
ГГМЮ! Споко,братя, това все пак беше очевиден завършек на мача- при положение, че излязохме с "резервите на резервите" срещу най-доброто на Евертън, и въпреки това играхме по-добре.... Както заключихме с класа ми: "не всеки ден е Великден, а дори Великден не е Великден за Юнайдет! :D ) А, и като слагат Бербо да бие дузпа... вместо Скоус... Но това са "рисковете на професията" ;) Все пак по-добър завършек на участието ни за ФА Къп, отколкото миналогодишния, не мислите ли? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук явно има по компетентни хора от Алекс Фъргюсън.Що не му казахте да ви обади и да ви пита кой да бие дузпите ???

Мдааа... когато Фърги се пенсионира, от управата на Юнайтед трябва да дойдат в България и да хванат първия човек от улицата - със сигурност ще се справи по-добре... :huh: Мъка, мъкаааа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици имах лош сън за този мач.Сънувах че падаме след дузпи от Евертън.Резултата в редовното време беше 0:0 или 1:1.Дано да не се окаже истина този сън все пак просто съм сънувал , както и Ливърпул сънуват титлата от 20 години mood (33).gif Предстои ни тежък и труден двубой.Евертън са много стабилен и силен отбор.Но впредвид връщането на някои основни титуляри съм оптимист за този двубой и очаквам да нямаме проблеми

За съжаление този мой сън се оказа верен :( САФ сякаш наистина не искаше да спечели този двубой.Все пак съм доволен от младите в мача.Много добър мач за Уелбек,мога да кажа че и беше най добрия ни играч в атака.Гибсън,Рафаел и Фабио също бяха много стабилни.Въпреки и промените в състава пак бяхме по активния и опасен отбор.Създадохме добри възможности но не успяхме да вкараме.Дузпа имаше 100 процента но тоя боклук Райли не свири.За пореден път доказа че и за БГ Първенството не става да свири.Чудя се как още не са го изгонили.Бербатов нищо не промени в атака.Едно че и късно влезе друго и малко топки достигаха до него.От край време се знае че Бербо дузпа неможе да бие и останах изненадат от решението на САФ да бие и още повече първа.Слаб удър и логичен пропуск.Розчарава ме и мене това изпълнение.И отново се появиха хората които видимо мразят Бербо.Именно заради него се развява Български флаг на Олд Трафорд и Уембли и въпреки всичко трябва да бъдем зад него.Роналдо като изтърва дузпата срещу Барса на Ноу Камп и после на финала пак се появиха хора да псуват и да го обвиняват но там разликата беше че бихме и това малко поотегчи хейтърите.А в случая паднахме и се търси виновник.Жалко за загубата и за мечтата ни от 5 титли но въпреки това се борим за още 2 и то най престижните ! Гледаме напред и Вярваме в момчетата !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aбе човек като ви гледа мненията ще си помисли че вие всеки ден ги гледате на тренировка как бият дузпи. Ей знчи много разбирате. Спрете да оплювате Бербо. Ако дузпата му беше влязла всички щяхте сте на другяи полюс и да казвате колко е гениален и с каква лекота е вкарал... П.п. аа да верно все пак тука в България всеки би разбира много от футбол и би бил много по-добър от половината мениджъри. АЙДЕ МОЛЯВИ СЕ НЕДЕЙТЕ КАЗВА ЧЕ САФ Е ОТПИСАЛ ТАЗИ КУПА С ПУСКАНЕТО НА ТЕЗИ ИГРАЧИ В ИГРА. НЕМОЖЕ ДАДЕН ИГРАЧ ДА ДЕБЮТИРА НАПЪЛНО ГОТОВ ЗА ГОЛЕМИТЕ БИТКИ. НЕКА ПОВЕЧЕТО КОЙТО НЕ СА ГЛЕДАЛИ МАЧОВЕ НА ЮНАЙТЕД ПРЕДИ ДА ПОЧНАТ ДА ГИ ДАВАТ ПО ДИЕМАТА СИ ДРЪПНЕТЕ ЕДНИН МАЧ ОТ СРЕДАТА НА 90 ГОДИНИ И ВИЖТЕ КАКВИ НЕЛЕПИ ОТИГРАВАНИЯ ИМАТ ИГРАЧИ КАТО СКОУС, НЕВИЛ, БЕКЪМ И ГИГГС. ЩЕ СЕ РАДВАМ СЛЕД ВРЕМЕ АКО 2-3 МА ОТ МЛАДЕЖИТЕ УЧАСТВАЛИ В ДНЕШНИЯ ДВУБОЙ СТАНАТ КАТО ГИГС, СКОУС ИЛИ НЕВИЛ. Редактирано на от m1sh0`

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не сте добре да го оправдавате .. а пък тоз манекен УелБек нямаш си представа колко по-добре игра от Бербатов ...
.. какви изказвания, не е истина.

еее доре де човек .. Бербатов влезе някаде последните 1-15 мин не се сещам щот аз не гледах продълженията .. Уелбек играел по-добре еми може да кът играе 120 мин а Бербо само 15

искам да кажа и нещо друго всички Бербо такъв..онакъв... ако Ферги няма планове за него няма да го вземе тоя е ВЕЛИК треньор и знае к'во да копува .. незма много хора взеха да браят Роналдо мн голям играч след мача с Порто да вкара красив гол и ни класира .. а освен тва и да лежи по терене аз друго не видях да прай + тва голаму беше 50% и късмет : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

П.п. аа да верно все пак тука в България всеки би разбира много от футбол и би бил много по-добър от половината мениджъри.

Е как бе :) българинът може и знае всичко :D само кажи темата и се почва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еее доре де човек .. Бербатов влезе някаде последните 1-15 мин не се сещам щот аз не гледах продълженията .. Уелбек играел по-добре еми може да кът играе 120 мин а Бербо само 15

искам да кажа и нещо друго всички Бербо такъв..онакъв... ако Ферги няма планове за него няма да го вземе тоя е ВЕЛИК треньор и знае к'во да копува .. незма много хора взеха да браят Роналдо мн голям играч след мача с Порто да вкара красив гол и ни класира .. а освен тва и да лежи по терене аз друго не видях да прай + тва голаму беше 50% и късмет : )

Олелееллееелел осъзнай се моля ти се ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде да не изпадаме в крайности,че Бербо не ставал.Той е много класен,но към дузпата подходи безотговорно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача за мен като цяло беше скучен и нищо особено не направихме...имах по-големи очаквания към хлапетата, но не мога и да ги виня за нищо.Също така не мога да кажа, че не съм доволен от Македа, но се видя, че явно не е готов да е титуляр все още...Тевез мн тичаше, но до там...жалко за него.Парк напоследък е слаб и не мога да си обесня защо.Но пък за сметка на това през почти целия сезон запълваше дупки и играеше прекрасно.Защитата беше чук, но липсва опит на Фабио в големите мачове...това е до време, момчето се бори и това е важното.САФ се опита със смените да раздвижи играта, но нещо не се получи...Скоулс ми направи лошо впечетление с 2-3 слаби отигравания, в който загуби топката прекалено лесно изчаквайки много.Много съм доволен от Дани!Явно отляво се чуства добре и това е важно за отбора!Дузпа определено си имаше и ми е много интересно какво ще каже господин Мойс по въпроса.Фостър обаче има много да учи още...слабичко представяне.Дано догодина да влезе в час, защото много ми се иска той да е заместник на ВДС, но точно сега си остава 2рия вратар. Явно, че играхме за дузпи, особено през продълженията и ги получихме...там обаче нямахме късмет.Вярно изпълението на Митко беше несериозно, но нима някой щеше да го прави на въпрос ако беше вкарал?Защото както Хауърд се метна надясно, можеше и да е в другата посока и топката влизаше...в защита на думите ми ще кажа и друго.Не знам дали някой забеляза, но дузпата, която Фил изпълни беше почти точно копие на тази на Рио...едната влезе другата не...това за мен е късмет! Яд ме е, че не сме на финал срещу гадните Челси, но пък може това да е за добро. Обаче тия неща със капацитетите и помиите дето се леят тука не са ми ясни, но не искам и да се замесвам в тях...хареса ми един коменар, в който се говореше за ВЯРА....Очаквам, отбора да се представи добре до края на сезона и да вземем каквото ни принадлежи!!! GLORY GLORY MAN UNITED!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яд ме е за Бербо ,яд ме е за мача.Първо нямахме нито едно чисто положение 120 мин.Второ Саф пускайки този състав ясно показа че му е през кура ,или по точно ако бием бием ако не ....Чудя се защо Тевез ни би първи(досега винаги го правеше) Рио също не му е работа да бие ,защитник е .Просто мача трябваше да го вземем в редовното време ,се с дузпи не става .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека ти напомня че във футбола всичко е късмет. Ако ти се гледа нещо с повече стратегия където късмета няма голяма роля смени спорта.. гледай повече шах! Нали се сещаш че трябват умения да пратиш топката с такава сила от 40 метра. Отиди на някой стадио и се пробвай да ритнеш топката и виж колко метра.... офф кфо се обяснявам спирам да пиша и да следя форума че вдигнах кръвното :mood (5): :mood (33):

Помете че ШЛ и Първенството са наши ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Заради такива ташаци като вас се случва да съжалявам, за това което стана през 99-та.. обещавам на всеки 1 ташак, който си е позволил да излива лайната си при спечелване на титлата и шл да получи стабилна доза ирония... смееме се на ташаците от арсенал и ливърпул, а сме в пъти по-големи лайнари и неблагодарници от тях.. ако Юнайтед не беше ставал шампион 19 години сигурно щяхте да искате смъртна присъда за Фърги и тнт... аман от тъпунгери

Че си си изключил ТВ-то в 80 и някоя минута?

Всичко друго си е така, АМАН от глорихънтъри!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мдааа... когато Фърги се пенсионира, от управата на Юнайтед трябва да дойдат в България и да хванат първия човек от улицата - със сигурност ще се справи по-добре... :huh: Мъка, мъкаааа...

Ние коментираме ,това е наше право,никой тук не лъже,всеки защитава мнението си,а то всеки човек си има свое ,както се вижда от този форум.Бербо изглежда малко анемичен,но ей богу това е временно явление,това не е Тотнъм,там може да направиш няколко големи мача и после да се скриеш,тук всички те наблюдават,слаб ли си ниой не ти го спестява.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майкооооооо ... докъде опряха нещата! :huh: Да се бием в гърдите кой е по-голям фен и от по-дълго и т.н.Тук ли ще се доказва това и по този начин ли?!Всеки сам си знае какво място в сърцето му заема отбора и кво се плюем като накрая всички ни боли.Като ще си ги мерите, си ги мерете наживо иначе кяр, файда ... недоказуемо. :biggrin: Хора, стегнете се, празник е пийте по още няколко бири и гледайте напред!Чакат ни по-ценни купи в крайна сметка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
we ll never die, we ll never die
we ll never die, we ll never die
we ll keep the Red flag flying high
Cos Man United we ll never die

Към мрънкалата - напуснете!! Не заслужавате този отбор!!! Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако бяхме играли с титулярите щяхме да бием ,но така е като играеш на 10 фронта.

Това с "ако-тата" е глупаво. Днес момчетата играха добре, просто им липсваше късмет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this