Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 0-0 Everton Pen[2 - 4]

Препоръчани публикации

След като влезна в игра Бербатов играта стана много смислена и в това според мен няма спор,но по-дяволите защо постъпи така несериозно с дузпата ?! ,та той е нападател за 30+мл. Заслужи си критиките! Младоците бяха на ниво,доволен съм от играта като цяло.Останалите купи са наши това е ! GO GO MANCHESTER UNITED !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Видич, голям, голям голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям,голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям!!!

Аз мога да кажа 'голям' още няколко пъти. Играч на мача без всякаква сянка на съмнение.

И стига сте се ядосвали - при дузпите винаги всичко е възможно. И естествено, че Бербатов, Рио и Вида ще бият дузпи - играчи, които имат опит и са горяли в играта. На кой да даде да бие дузпа, на Уелбек ли? Или на Гибсън? Сигурен съм, че петият изпълнител е бил Скоулс, и с него се изчерпват опитните играчи (забравям Евра, ама не помня някога по някакъв повод да съм го виждал да бие дузпа изобщо).

Младите момчета играха като равни с Евертън - отборът, който заема шесто място в най-силното първенство в света и ще играе на финала за ФА Къп. Ето това е важният извод от този мач. Вместо да плюем по Бербатов за една изпусната дузпа, дайте да се радваме, че идва свежо поколение в отбора. Защото не може вечно да разчитаме на старите кучета. Ще дойде време, когато тези младежи ще трябва да се оправят сами и днес те показаха, че могат. Страшно много се изкефих на играта им и как не се притесняваха да влизат здраво, да финтират, да опитват пробиви. Жалко само, че Фабио се контузи. Жалко и за 100%-овата неотсъдена дузпа.

Колкото до петте купи - доста наивно е да се вярва, че в един сезон може да се спечели всичко. Фъргюсън много добре го знае и го беше казвал в интервюта доста пъти, но медиите сътвориха тази истерия. Естествено, че Премиершип и Шампионската Лига са приоритет и беше напълно нормално да даде почивка на основни играчи в този мач. Само че когато го предположих, щяхте да ме изгорите на клада тук във форума. Футболистите не са машини, а Юнайтед са с най-много мачове през този сезон в света. По-добре титулярите да са свежи, защото ако изпуснем титлата в Англия или Шампионската Лига, разочарованието ще е в пъти по-голямо.

Казвах го след загубите от Ливърпуул и Фулъм, казвам го и сега - подкрепяйте отбора винаги, а не само когато печели. Няма отбор в света, който винаги да побеждава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е, но Рио игра добре по време на мача. А нашия не стига, че влезе в продълженията и пак не бяга. Не си личеше кога е влезнал той и кога Тевез например. Аз критикувам играта му като цяло, а не само дузпата, която беше много шибано бита.

Тоя пак се изказа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе като сте почнали да псувате Бербатов, не беше ли той човека всъшност, който успокояваше топката и даваше добри пасове преди да свърши допълнителното време? Аз колкото симпатизирам на тевез, толкова искам и бербо да се наложи, но толкова и много го критикувам, но не е никак правилно в този мач да го критикувате толкова много, при положение че Тевез не свърши нищо, дори не тичаше като вол, както обикновенно. Тъй че аре успокойте се...

И ти си прав, но като е българин ти е по-болно, защото си имал по-високи очаквания.Някак си го приемаме по-лично, повече ти се набива на очи, но е нормално да е така.А и няма никакъв смисъл да сравняваме Бербо и Тевез.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Н Г И Л И З О В , ще ви оправи вас ! К*р за форумните ташаци ! Бербатов завинаги един от нас ! Гордеем се с теб ,Мите , заради теб българското знаме се вее на Олд Трафърд ! Айде мощно след Помпи ...18-ката е близо !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма всички тапани след загуба почнаха да реват.Интересно ми е случаино 3-4 години отбора да не е на нужното ниво, гаранция ,че половината са сменили вече принадлежноста си

Именно! Повечето дечица дето сега се обаждат гледат, че заигра българин в отбора и станаха големи фенове, че и мнения дават.

Аз съм фен на отбора вече 12 години и ще остана такъв завинаги. Те умните хора са го казали: Once A Red Always A Red

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не обиждай други потребители Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В редовното време бях много доволен от "хлапаците" На Юнайтед, по нищо неотстъпваха на "най-доброто" на Евътан. Имахме си шансовете, имаше и грешки, но това е допостимо, все пак не са игра ли много в основния състав, като изключим Карлинг Къп където те бяха основните ни! Но в продълженията дадохме иниациативата в играчите на Карамелите и те можеха да си решат мача, но явно и двата отборо по-едно време решиха да играят на "сигурно" и ето на дуспи! Но този път, за разлика от Финала за Карлинг Къп късметЪТ не бе на наша страна! И аз бих се нахвърлил срещу Бербатов, но толкова вина има и Рио, така че просто нямахме късмет това е! Да го отдадем на това - просто липса на късмет, а не на некадърни отигравания на "звездите на отбора", не на мълчанието на един "Дис бритиш хомосекшуал броук дъ гейм" - говоря за спестена дуспа и червен картон за оня рунтавия карамел, просто късмет това е! А толкова я исках тази купа, толкова много......... Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Проблема на Бербатов ,че той струва 30 млн и всички очакваме чудеса от него.Той трябва да спре да бъде непокист и да не се интересува от критиците и да им затвори устите. :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека модераторите затворят темата за няколко часа и след това да се пише. Много афектирани фенове в момента ще почнат да сипят ***** по играчите. Всички сме разочеровани но нека неупрекваме играчите!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека модераторите затворят темата за няколко часа и след това да се пише. Много афектирани фенове в момента ще почнат да сипят ***** по играчите. Всички сме разочеровани но нека неупрекваме играчите!!!

+ 1 за

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Болно ми е, не мога да повярвам че паднахме с толкова нелепи дузпи... Имаше и дузпа в редовното време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лично аз се радвам че играчи като Уелбек, Македа, Фабио, Рафаел, Гибсън и Андерсон играха на Уембли. Андо показа че е готов за големите мачове. Гибсън също показа добра игра но има какво още да се желае. Найстина прилича на Карик по маниера си на игра но още има да учи. Близнаците като цяло играха добре. Македа и Уелбек играха добре и имаха добри отигравания. Уелбек за мене е играч на мача. Лично аз смятам че САФ можеше още в началото на срещата да даде шанс на Нани и да остави Парк да си почине.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, манете к'вото станало... станало... винаги има и следващ път... Стига сте хранели Бербатов, щото можехме още през редовните минути да си "опраИм" мача... пък и щом така плюем Бербо... що да не наплюем Рио?, ама неопира всичко до това..., до какво опира ли?, опира до вяра :cool: , винаги съм го казвал и пак ще го кажа: "ВЯРА". Но някои хора си въобразяват че винаги ще печелим и едва ли не сме непобедими..., еми не е така бе, колкото й да ни се иска... Други ще кажат че им е' омръзнало да вярват, но които се осмеляват да го твърдят..., тогава значи са пълни нещастници :happy: .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Продължавам да твърдя че ТЕВЕЗ трябваше да бие първата дузпа.Погледнете последните 2-3 изпълнения на дузпи си е железен.Все още съм шах и мат за избора на първите 3-ма изпълнители на дузпите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Неска гледах малко от Сити и гледам Марто Петров който показва,че обича отбора,че е готов да се раздаде на макс (въпреки,че излиза от страшна контузия) и какви пасове прави не е истина.И сега след като Берба за пореден път се издъни вие си знаете стига ве не видяхте ли как задържаше топката бла бла..
И всичките думи,че бил като Кантона и т.н. ако вие го мислите това тогава жалко за вас!!!

Абе човек. Спомни си миналата година в мачовете от УЕФА бербо какви игри правеше срещу ПСВ и как носеше целия отбор на Тотнъм на гърба си. Много е лесно да си лидер в отбори като Сити, Тотнам, Евертън и пр. Нали се сещаш обаче че дори за тебе да са били платени 100$ неможе веднага да дойдеш и да играеш на 100% при положение че в отбора не си единствената звезда и не ти завършваш всяка атака. Спрете да плюете Бербо и се осъзнайте. Сигурно всички Италианци така са оплювали Баджо като изтърва или пък феновете на Виляреал Рикелме когато изтърва срещу Арсенал. Осъзнайте се!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А в Роналдо изгубихте ли вяра като изпусна

Няма начин да изгубим вяра в роналдо,той играе със сърце,не играе балет

Не е тук мястото да ни информирате кой бил потребител бил кадърен и кой не. Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз мога да кажа 'голям' още няколко пъти. Играч на мача без всякаква сянка на съмнение.

И стига сте се ядосвали - при дузпите винаги всичко е възможно. И естествено, че Бербатов, Рио и Вида ще бият дузпи - играчи, които имат опит и са горяли в играта. На кой да даде да бие дузпа, на Уелбек ли? Или на Гибсън? Сигурен съм, че петият изпълнител е бил Скоулс, и с него се изчерпват опитните играчи (забравям Евра, ама не помня някога по някакъв повод да съм го виждал да бие дузпа изобщо).

Младите момчета играха като равни с Евертън - отборът, който заема шесто място в най-силното първенство в света и ще играе на финала за ФА Къп. Ето това е важният извод от този мач. Вместо да плюем по Бербатов за една изпусната дузпа, дайте да се радваме, че идва свежо поколение в отбора. Защото не може вечно да разчитаме на старите кучета. Ще дойде време, когато тези младежи ще трябва да се оправят сами и днес те показаха, че могат. Страшно много се изкефих на играта им и как не се притесняваха да влизат здраво, да финтират, да опитват пробиви. Жалко само, че Фабио се контузи. Жалко и за 100%-овата неотсъдена дузпа.

Колкото до петте купи - доста наивно е да се вярва, че в един сезон може да се спечели всичко. Фъргюсън много добре го знае и го беше казвал в интервюта доста пъти, но медиите сътвориха тази истерия. Естествено, че Премиершип и Шампионската Лига са приоритет и беше напълно нормално да даде почивка на основни играчи в този мач. Само че когато го предположих, щяхте да ме изгорите на клада тук във форума. Футболистите не са машини, а Юнайтед са с най-много мачове през този сезон в света. По-добре титулярите да са свежи, защото ако изпуснем титлата в Англия или Шампионската Лига, разочарованието ще е в пъти по-голямо.

Казвах го след загубите от Ливърпуул и Фулъм, казвам го и сега - подкрепяйте отбора винаги, а не само когато печели. Няма отбор в света, който винаги да побеждава.

Евала брат !!! Това е мнението !

Ние много добре умеем да критикуваме , в това сме най-добри и е крайно време да замълчим и да подкрепяме отбора винаги !!!
Съгласен съм , че Нямаш право да биеш дуспа с такава небрежност на Уембли ... но това е реалноста и гледаме напред за другите турнири !!! Once a RED , Always a RED !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма начин да изгубим вяра в роналдо,той играе със сърце,не играе балет(кадърнико)!

Играе със сърце, докато 10% от всеки мач лежи по тревата ли? И досега 2 пъти е казал че иска да играе в Мадрид ли? Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Играе със сърце, докато 10% от всеки мач лежи по тревата ли?

Бате мога да поспоря много,неискам просто да си създавам врагове тука...край!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this