Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 0-0 Everton Pen[2 - 4]

Препоръчани публикации

[quote name='Dido' date='Apr 19 2009, 08:44 PM' post='185818']
язък :( ся берба пак ще го скъсат от критики.
[/quo е този път си ги заслужи ама повече от всякога :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Закономерен резултат. Общо взето 0:0 си бе логичен завършек, а пък вече като се стигне до дузпи и всичко е възможно. Митко просто нямаше ден. А съставът, който Сър Алекс избра, бе интересен. Хубаво направи, че е дал почивка на Рууни и Роналдо. Явно ШЛ и Премиершип са приоритет на Ман Юнайтед този сезон :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заради такива ташаци като вас се случва да съжалявам, за това което стана през 99-та.. обещавам на всеки 1 ташак, който си е позволил да излива лайната си при спечелване на титлата и шл да получи стабилна доза ирония... смееме се на ташаците от арсенал и ливърпул, а сме в пъти по-големи лайнари и неблагодарници от тях.. ако Юнайтед не беше ставал шампион 19 години сигурно щяхте да искате смъртна присъда за Фърги и тнт... аман от тъпунгери Редактирано на от eNgLaNd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба сам се закопава... той си знае, ама ако си мисли, че някой ще го търпи като в Тотенхам, се лъже. Много, много несериозно изпълнена дузпа. А като гледах лицата на Юнайтед, все едно не им се ходеше на финал, сигурно си мислеха - ОЩЕ ЕДИН МАЧ, ОЩЕ ЕДИН ФИНАЛ.... несериозна работа...иначе много ме зарадва играта на Д. Уелбек...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВИДИЧ - ТИТАН! За друго, просто нямам сили да говоря. Язък за пропуснатия шанс да играем финал, имаше желание, но не и способности. Но все пак каквото повикало, такова се обадило. Малко несериозен стартов състав - логичното се случи. Относно Бербо, щом и баща ми (който цял живот само го хвали) започна да го псува... Здраве да е! ШЛ и ПЛ ни чакат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А бе полу-идиоти(да не кажа направо идиоти) я се успокойте малко и по-полека с критиките към Бербатов. Че сбърка и е виновен е ясно ама да не е единственият бе тъпаци! Тевез какво направи цял мач? Фостър ми дигна нервите с тъпите му изпълнения! Гибсън и той нищо не свърши. Парк се беше ПАРКирал някъде и тоя човек изобщо освен да тича и да НЕ може да центрира една топка, май друго не може. Рио също изпусна дузпа, с която изравнявахме...
Все пак състава не беше толкова зле и играхме равностойно на титулярния отбор на Евертън. Тея млади момчета и те трябва да играят, така че Сър Алекс направи напълно правилен избор. Другите трябваше да си починат, за да се подготвят за много по-важните мачове.

Видич - играч на мача!

Glory Glory Man United! Редактирано на от BGPoker

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За играта на младите нямам критики..Все пак можеха повече,незнам защо не се отнесохме достатъчно сериозно към този мач!!А за дузпите...Бербо просто я пасна към Хауард,се едно е на тренировка и си паска с някой...Рио той поне е защитник!!Несериозно отношение това е!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На всеки се случва да пропусне дупза.Вярно че бербо подходи супер несериозно ама нищо не можем да направим.Като цяло мача беше равностоен и дузпите бяха най-логичния изход от мача...Пожелавам успех на Евертън на финала щото са ми симпатични на мене :]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играхме добре,но това са дузпите.Доволен съм от младите. Недоволен съм само това,че за какво трябваше да вземем тази купа на сериозно. Не мога да разбера тренерското ръководство.Само си натоварихме календара.Ако не спечелим ШЛ или ВЛ ще е заради купата. Моите уважения към ФА Къп който е велик турнир,но не беше точно този сезон който трябваше да го вземаме на сериозно. А Бербо напълно заслужава критиките от последните седмици.Така ли се бие дузпа бе. Опропасти труда на младежите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън си заслужи финала, отборът им е мн симпатичен и силен, пожелавам им успех. Незнам дали ФА не възнагради Дейвид Мойс с този финал, незнам, но пък знам, че въпреки състава играхме страхотно. Македа и Уелбек взаимодействаха чудесно и тук идва големия въпрос. Щеше ли Ягиелка да вкара победната дузпа, ако беше изгонен за онази дузпа срещу Дани. Дузпите бяха пълна трагедия. Нормално беше - бихме Челси, Помпи и Тотнъм с дузпи. Време беше да се издъним. Защо обаче дузпи не биха Тевез и Скоулс :mellow: Нашето момче, толкова сме го защитавали, вече прекалява. Не може да разбере, че това не му е градския в Благоевград, толкова мързеливо, несериозно, лигаво, глупаво изпълнение от времето на техничарките на Тоти не е имало. Той затова влезе да вкара дузпа, защото въпреки всички критики, Фърги му се доверява и го харесва. Кажи ми Берба, тук паса ли беше лош или пък позицията ? Нали все се мрънка по нашите медии, че не ти подавали, не те разбирали... Е кажи ми, вярно вкара няколко важни гола, но мързеливото ти точене по терена и подавания до най - близкия с никаква цел и идея ми лазят по нервите от 2 месеца. Много го харесвам като играч и винаги съм го защитавал от критици сега обаче не мога да го направя. Когато тези млади пичове си дадоха дробовете, за да може нашия пичага да вкара първата дузпа и да ни изведе напред при дузпите, той се разходи, усмихна се на Райли и я пусна лекичко към Хауърд, който знаем от опит е като котка от бялата точка. Най - важния момент от дузпите беше пропилян като на тренировка. Не ме е яд, че Евертън ни биха, безкрайно симпатичен и приятен отбор са, яд ме е че с такива изпълнения се лишаваме от шанс да играем на още един финал....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А дали не ги заслужава след "страхотното" изпълнение на дузпата си?

Още не мога да повярвам, че я изпълни по този начин.Трябваше да си остане Македа според мен.Много съм разочарована за пореден път от Бербатов и чак ми е болно.Не ми се иска да го коментирам, защото няма да мога да отбележа нищо положително.Видич беше перфектен, а никой не може да вини Рио за пропуска.
Състава беше добър и младоците бяха прекрасни каквото и да си говорим.Но за поеда в редовното време на този мач ни трябваха футболисти като Гигс, Рууни и ВДС /Фостър прави изключително малко, но наистина нелепи грешки/.И като се замисля как можеше Харго да забие една дузпа ... Но можеше, щеше, трябваше ... Каквото било, било.Гледаме напред, нямаме право на никакви грешки. Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както има един лаф "И Роналдиньо е изпускал дузпа"...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е голям праз сега ясно беше още от началото че на сър Алекс тая купа му е през к*ра... И все пак чест прави на младоците че не им се дадоха на тия загубеняци от загубеняшкия град... А за Бербо - нито вкара някаква идея и свежест в играта на отбора след като влезна, нито изпълни дузпата като хората - много важно е кой пръв ще вкара за да се отпушат нещата. След като я изпусна тая първата и те ни поведоха нещата станаха почти невъзможни за обрат... То неможе всеки път Джон Тери да идва да ни подава ръчичка :mellow: И все пак вярвам че ще си върне формата от януари, явно е че след контузията при него има спад във формата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега за избора на състав не мога да виня Фъргиусън.И аз бих постъпил така а и си личи че и с резервния състав сме конкурентно способни.Обаче за избора на изпълнители на дузпи няма как да не го виня.Бербатов Фърдинанд Видич.Какво по?Тевез се е доказал че е железен при изпълнение на дузпи.Въпроса ми е защо по дяволите Тевез не би първата дузпа????????????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе лай*а, стига сте плюли! Сигурно Бербатов е единствения който изпусна дузпа?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето почнаха да се обаждат всички капацицети :)Сега яко лайна изливайте ...... дузпите неса ни виновни нито изпалнителите.Виновни са конете които препускаха цял мач,и незнаеха каде се намират, както и това че забравихме за халфовата линия и се скасахме да шутираме напред и там квото стане . п.с. щом САФ излезна с тъкъв състав , значи го е взел много насериозно .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне хубавото е че 2ри пореден мач с Рио в защита запазваме суха мрежа.Говоря редовното време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важно като не сме на финала,макар че ме е яд и мен.Стига сте псували и ревали,всеки изпуска дузпи и всеки губи.Никой не побеждава непрекъснато. Интересно ми е ако направим няколко поредни загуби,колко хора тук ще изливат помия върху САФ и целия отбор(май ще са много). Весел празник на всички!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
рио може да е изпуснал дуспата обаче цял мач тичаше като луд и се бореше за всеки сантиметър а бербатов за 20 минути кво направи...записа участие в мача !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе лай*а, стига сте плюли! Сигурно Бербатов е единствения който изпусна дузпа?

Не е, но Рио игра добре по време на мача. А нашия не стига, че влезе в продълженията и пак не бяга. Не си личеше кога е влезнал той и кога Тевез например. Аз критикувам играта му като цяло, а не само дузпата, която беше много шибано бита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз съм от тези хора за жалост. И сега съжалявам за всичко казано - голям играч бил, много техничен бил, страшни пасове давал и какво ли още не. И защо като дойде в Юнайтед спря да играе? Защо в предишните си 3 отбора бягаше толкова много и вкарваше толкова много? Какво е това отношениe? Това да не ти е мач за купата на България :mood (4):

Има разлика от това да играеш за отбори като Тотнъм и Левекузен и това да играеш в Юнайтед.Напрежението е много много по-голямо.Все пак тва му е първи сезон и си личи че още не може да се отпусне на 100%.Явно не е свикнал с такава отговорност .. да носиш номер 9 на червените дяволи.Все пак времето е пред него да разгърне потенциала си.И тогава всички които сме го критикували ще замълчим :sleep:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе като сте почнали да псувате Бербатов, не беше ли той човека всъшност, който успокояваше топката и даваше добри пасове преди да свърши допълнителното време? Аз колкото симпатизирам на тевез, толкова искам и бербо да се наложи, но толкова и много го критикувам, но не е никак правилно в този мач да го критикувате толкова много, при положение че Тевез не свърши нищо, дори не тичаше като вол, както обикновенно. Тъй че аре успокойте се...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе всеки изпуска дузпа, ама бива ли такова несериозно изпълнение? То и аз щях да я бия по-силно от Бербатов .. айде да не се занасяме. А пък за така явната дузпа направо думи нямам .. тва говедо Майк Райли .. от тази дузпа по-ясня каква искаше не мога да разбера ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ма всички т***** след загуба почнаха да реват.Интересно ми е случаино 3-4 години отбора да не е на нужното ниво, гаранция ,че половината са сменили вече принадлежноста си Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербо не е единственият, но Рио игра добре по време на мача, по време на предишния мач, а Бербо какво прави последните 4-5 мача ?!

Че той се завърна от контузия бе и играеше все още контузен. Какво направи преди контузията? Ще ви са и в маймунските мозъци дето помните по 5 минути!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this