Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 0-0 Everton Pen[2 - 4]

Препоръчани публикации

Много ме разочарова изпълненито на Бербо.Баси несериозната работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

язък :( ся берба пак ще го скъсат от критики.

А дали не ги заслужава след "страхотното" изпълнение на дузпата си?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба много лошо изпълни дузпата..без никакво съсредоточение..все едно тренировка... кофти..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В редовното време играхме добре.В продълженията обаче тотално оставихме инициативата на Карамелите.Освен защитниците и Тевез,все едно нямаше други на терена.Защитата бие топката напред,където Тевез я губи и пак защитата рита напред и така...Явно си чакахме дузпите,където обаче нямахме късмет.Вярно е,че при дузпите са 50% късмет,но Бербо изобщо не си даде зор,Рио също се изложи.Явно,че на Фостър дузпите не са му сила,или не му беше ден. Честито на Карамелите,заслужено ни победиха.Дано да спечелят финала!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов нямаше право да пропусне дуспата по-такъв начин просто :( Много съм разочарован от селекцията на сър Алекс :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво можем да кажем освен,че продължаваме да се борим за това което ни остана :mood (6): Лично аз не мога да хвърля вината към Бербо или Рио или някой друг в частност.Хареса ми как стояхме през целия мач,догодина пак!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойно момчета и момичета. Тази титла въобще не ни трябва. Имаме си Карлинг къп. Иначе за мача - един от най-тъпите от началото на сезона. И 2-та отбора бяха много слаби. Иначе Бербатов за пореден път доказа, че не може да се справя в отбор като Юнайтед. Дано заиграе добре, че не знам откога няма гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единственият позитив, който виждам е, че титулярите си починаха. Инъче при тоя състав, всъшност който се държа доста добре и Рио, Видич и Бербо да бият дуспи, явно Фърги не го е грижа много за ФА къп. Glory!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:( :angry: :mellow: ... Не съм против Берба , ма неможе толкова небрежно изпълнение ... :( LOVE UNITED !!! Редактирано на от The_Champion13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А дали не заслужава да го критикуват?Пак ми се влачи като народна песен по терена..Дузпата даже нямам сили да я коментирам..Мили Божеееее....Никакъв хъс няма в Бербатов.Трябва час по-скоро да се осъзнае т'ва момче,защото почва адски много да лази по нервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БЕЗОБРАЗНО БЕЗХАБЕРИЕ ОТ БЕРБАТОВ!!!! просто заслужава не критики а незнам какво - аман от туй неговото "безразлично поведение" :mood (12): Райли не ни даде чиста дузпа ш редовното време, но това не е извинение за играта по принцип - За мое огромно съжеление Юнайтед излезнаха просто да изиграят мача и за САФ беше безразлично какво ще стане - разочерован съм!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е не може всичко да спечелим в един сезон, беше ясно...Ще се радвам все пак ако Евертън спечелят ФА, заслужиха си го тази година - биха и Ливърпуул и нас. Обаче имам чувството, че днес подарихме купата на Челси...Нищо де, здраве да е - най-важното е да на дадем първенството на Лузърите...Горе главата! UNITED WE LOVE YOU!!! UNITED WE LOVE YOU!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич, голям, голям голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям,голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям, голям!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съжелявам че си прецаках празника , и на тоя Велик празник псувах толкова много! Състава в началото ме озадачи но младите се доказа и удържаха нулевото равенство! Въобще не трябваше да почват Бербатов и Рио да бият първите дузпи! Бесен съм спирам да говоря една купа по малко, ние можем много да очакваме , но може и нищо да не вземем!....Защо точно ФА прецакахме , защоооооооооооооо...............!!!!!!!!!!!!!!!!Вярвям че след отпадането ни от ФА, ПЛ и ШЛ ще ги вземем!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ме банват квот щат да ма прават ама кат чета мненията ви тука си мисля, че при някоя по сериозна криза в отбора вие веднага ще се преориентирате! Имайте малко вяра и стига сте хулили тоя и ония...и при положение че игра 30 мин...да ва *** в капацитетите недоизносени!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя Бербатов е*аси бебешкия удар ... и тва ако беше дузпа ....... САФ сякаш не му пука много за ФА къп, но край на мечтата за 5-те купи .....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this