Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Everton - Manchester United

Препоръчани публикации

"BBC" подтиква Майк Райли да свири за Юнайтед във ФА Къп

Ръководството на Евертън е забранило камери на "BBC" да отразяват пресконференцията на мърсисайдци преди полуфинала за ФА Къп срещу Манчестър Юнайтед.

Гневът на "сините" бил породен от сборен клип на известната английска медия, посветен на играта с лакти при единоборствата, като основен герой в тази компилация бил Маруан Фелайни.

Шефовете на "карамелите" били наскърбени от постъпката на "BBC", тъй като подобни кадри предразполагали рефера на полуфинала срещу Манчестър Юнайтед да свири във вреда на Евертън.

Както е известно, Майк Райли беше избран да ръководи предстоящия сблъсък между Юнайтед и Евертън, като този рефер не се свени да показва пресилени червени картони и поради това притесненията в лагера на "карамелите" изглеждат напълно основателни.

winner.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди няколко седмици имах лош сън за този мач.Сънувах че падаме след дузпи от Евертън.Резултата в редовното време беше 0:0 или 1:1.Дано да не се окаже истина този сън все пак просто съм сънувал , както и Ливърпул сънуват титлата от 20 години :mood (33): Предстои ни тежък и труден двубой.Евертън са много стабилен и силен отбор.Но впредвид връщането на някои основни титуляри съм оптимист за този двубой и очаквам да нямаме проблеми

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да се надяваме, че вече сме се посъвзели от всичко което стана последните 4-5 мача и тук да бием без особен проблем ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам една симпатична победа след продължения/дузпи навръх Великден :mood (33): Тая година да знаете,че ше играеме 2 финала с Челси - един за ФА,един за ШЛ :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак ли този Райли... Иначе в предвид факта, че вече разполагаме с почти пълният си капацитет от футболисти, смятам, че ще вземем победата, която ще ни осигури място на финала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу Порто показахме добра игра и си личи кво е да се завърне Рио в защитата.Според мен постепенно навлизаме във форма и ми се струва че ще спечелим тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе мача няма хич да е лесен..евертън са силен отбор..но се надявам да съумеем да спечелим.. п.с. А полуфиналите по 1 или 2 мача са??? п.с.2 по някоя тв ще го дават ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам къде изчезна анкетата, но тук трябва да победим, но няма да е с много. Снощи срещу порто момчетата показаха пестелива игра, с лекото открояване на Евра, Рио, Карик и Рууни над останалите. Може би тази сбита програма и огромния брой мачове досега е изморил сърцата и е попритъпил желанието за разгромни победи...

Важното, както казват доста, е, че продължаваме напред!!! Аз съм доста по-позитивен към мача с Арсенал, отколкото този полуфинал с Евъртън, може би защото срещу силни отбори играчите се мобилизират, а Сър Алекс Фъргюсън определено ще пусне всички здрави титуляри, докато с Евертън може в игра да видим и Тевез/Уелбек както и Невил/Флечър...

ПРОДЪЛЖАВАМЕ КЪМ ПОБЕДИТЕ -->> :champs (14): :champs (14):

П.П. може и златен гол в продължението :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
0-1 Тевез (от дузпа). Дойде време за печелене на големите трофеи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление ще кажа,че не вярвам да спечелим ФА този сезон,защото САФ ще се насочи до края на сезона да спечелим ШЛ и първенството.Дано не съм прав :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
рууни ще играе задължително, хиляда пъти каза, че тая купа е най-голямата му мечта. надявам се именно на това, впрочем. както се надявам и другите британски играчи също да мислят по подобен начин. да излезем пределно мотивирани и сериозни - пък евертън да му мислят, не ние ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В началото на мача с Порто коментаторите обясняваха, че Флетчър и Парк били получили контузии... Ако няма нищо сериозно и са свежи за полуфинала, пак няма да допуснем гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми надявам се да победиме. Дано игра4ите да са върнали победната си форма и пак да по4нат да ма4кат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо да гледа от пейката, а в центъра Скоулс и Андерсон, Рууни вляво, а отпред Берба и Тевез, надявам се някои играчи да получат нужната почивка и да продължим. Мен "карамелите" мн ме кефят тая година и няма да ни е лесно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако можем да си решим мача още в редовното време, ще е супер. Това предвид факта, че няма да има допънителна физическа умора у играчите. Мачът няма да е лесен, Въобще, лесни мачове няма да има до края. Имам чувството, че Евертън ще вкарат 1ви гол. Надявам се да видя в игра Македа или Уелбек. GGMU !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън са на приливи и отливи, но на мен лично ми харесва как играят. Освен това, в момента изглежда са в "прилив", след победа с 4:0 над Уигън и зрелищно 3:3 на гости на Вила. Тоест са вкарали 7 гола за последните си 2 мача, което изобщо не ме успокоява. Ще бъде поредният тежък мач и на всичко отгоре гостуваме. Предполагам, че Юнайтед ще си вземат победата, но няма да е лесно. И това при положение, че Фъргюсън не реши да жертва ФА Къп за сметка на Премиершип и Шампионската Лига, което мен изобщо не би ме учудило.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евертън са на приливи и отливи, но на мен лично ми харесва как играят. Освен това, в момента изглежда са в "прилив", след победа с 4:0 над Уигън и зрелищно 3:3 на гости на Вила. Тоест са вкарали 7 гола за последните си 2 мача, което изобщо не ме успокоява. Ще бъде поредният тежък мач и на всичко отгоре гостуваме. Предполагам, че Юнайтед ще си вземат победата, но няма да е лесно. И това при положение, че Фъргюсън не реши да жертва ФА Къп за сметка на Премиершип и Шампионската Лига, което мен изобщо не би ме учудило.

Мача се играе в Уембли, Лондон демек феновете ше са горе долу 50/50. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дойде време за сериозните мачове. Срещу Евертън очаквам лесна победа. Те са добър отбор, но нашите момчета полека навлизат във форма, а и Рууни не е печелил ФА- къп ( ако не се лъжа) и ще бъде зверски нахъсан. Дано само се опазим от контузии в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано аз бих жертвал ФА за сметка на ВЛ и ШЛ...... Знам че за някои от вас това е КУПАТА , но според мен е просто нереално да се играе постоянно , на високо ниво , с оптимален състав - във всички турнири! А и потенциални продължения са възможно най - тегав вариант. Рискуваме прекалено много , а именно - да не спечелим нищо , което ме ужасява!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this