Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Porto 0 - 1 Manchester United

Играч на мача  

125 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Аз имах чувството, Роналдо като изстреля снаряда, че беше още в Манчестър - невероятен гол сигурно от около 2000 км го изпрати този шут!!! Страшно много ми харесва това че Роналдо израства с всеки изминал мач напоследък, играе много разумно, взима смели решения и бележи страхотни голове! Това си ни беше типичният европейски мач от последните 2 сезона - дисциплинирано тактически, контрол и сигурност в играта и стабилни в защита. Да, не правиме шоу, но важното е победата и рекордния поред полуфинал където ще ни чакат интересни мачове с арсенал, вярвам, че можем да ги отстраним и ще станат много интересни двубой! Силно впечатление днес ми направи Андерсон, който най-накрая показа силна игра този сезон, след като САФ му се накара в началото на мача, но все пак към средата на второто полувреме като че ли се поумори и започна да греши. Друго си е ключовите ни играчи като са на разположение и се усеща стабилността и увереността! По темата за Бербатов да изкажа и аз своето мнение - наистина не изглеждаше достатъчно агресивен и си мисля, че може и по-добре да играе, но неговият принос може да се оцени най-добре като видим разликата в играта с него и след като беше сменен. С влизането на Нани до края на мача изведнъж изгубихме контрола в средата на терена и им предоставихме инициативата, нямаше кой да задържа топката, да овладява високите топки и да освобождава пространства, така че не случайно Сър Алекс Фергюсън го оценява толкова високо! Между другото единствения му недостатък според мен е липсата на скорост, на 2 пъти имаше много добри възможностти, но не му достигна скорост. Редактирано на от Kokorba6iqta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина супер смешен фал пък да не говорим и за картона на Евра.Трябва да внимаваме и с тез картони също.А за Смукачев си го знаем че е глухар :mood (33): Андерсон с тази прическа приличал на женичка ..... Тва само той може да го изръси,пък да не говорим за снощния мач за кво ставаше въпрос

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такааааам...

Подпийнал съм стабиларка,но ше се постарая...

Специално искам да поздравя всички,които НЕ вярваха в отбора,сякаш не са преживели всички невероятни обрати и мачове,които нашия отбор е сътворил последните 10-15 години... Някакви измислени "футболни" специалисти,журналисти и всекаква гнусна и гадна паплач,която ни мрази,говореха,че едва ли не сме аутсайдери срещу Порто... А ние сме МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - ШАМПИОНИТЕ НА АНГЛИЯ (най-силното първенство в света),ШАМПИОНИТЕ НА ЕВРОПА (най-футболния континент на света) И ШАМПИОНИТЕ НА СВЕТОВНОТО КЛУБНО ПЪРВЕНСТВО... И някакви цигани от Португалия,каквито са Порто беше ясно,че са с КЛАСИ ПОД нас и трябва да сътворят чудо за да ни отстранят... Да,направиха Х на Олд Трафорд... Но,по дяволите,голяма работа... Това не е достатъчно... Изхвърлихме ги като мръсни кученца на собствения им стадион,както и очаквах... А фаталния за тях и решителен гол за нас,вкара от 35-40м. разбира се кой? Носителят на златната топка Кристиано Роналдо... Отново поздрав за всички неблагодарници,които забравят добрите неща от вчера,заради малко по-лошите от днес... Пак пиша (писах го тия дни неведнъж) - ФУТБОЛЪТ НЕ ЗАПОЧВА ОТ ДНЕС,НИТО ОТ ВЧЕРА... Помнете доброто,помнете хубавите моменти,които сте прежиявали с любимия отбор и играчи,а не ги плюйте заради неколко слаби мача в последно време или в което и да е време... Защото Ман Юнайтед не съществува от оня ден,нито откогато спечели ШЛ 99-та,нито откогато доминира в Англия,нито откогато взе ШЛ през 2008ма,нито откогато закупи Бербатов... МАН ЮНАЙТЕД Е МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛЕН ОТБОР и всякакви статистики,мнения,класирания,негативни прогнози и резултати са БЕЗСИЛНИ ПРЕД РЕЛИГИЯТА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД...

BELIEF.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

П.П. Моля, спрете да осирате темата. Сега е момента да се празнува класирането за полуфинал, не да си пишете простотиите.

Празнувахме победатааааааааааа ля ля ля ля ляяяяяяяя :))))))))))))))))))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

______

Бербатов е бил най-слабият в състава на Юнайтед според "Сън"

Британският таблоид "Сън" също даде слаба оценка на българския нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов за представянето му срещу Порто снощи. Българският национал игра до 68-ата минута, когато бе заменен от Нани. Бербатов и Андерсон за получили оценка 5 по десетобалната система - най-ниския показател в състава на Юнайтед. Дори резервата Нани има 6. С осем вестникът оценява Рио Фърдинанд, Уейн Рууни и Кристиано Роналдо.

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа, адският мач беше, много хубава игра. :P :greets (1): :greets (1):
За играч на мача се колебая м/у Саар и Роналдо. :д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва да си вземем мача още в редовното време. Имам усещането, че именно срещу Порто ще запазим първата суха мрежа от доста време насам, защото това е Юнайтед на Алекс Фъргюсън. Много пъти досега отборът се е вдигал и е изненадвал точно в най-трудните моменти, когато всички са очаквали срив. Аз съм си дал прогнозата за 0:1, досега често познавам резултатите (включително 1:2 със Съндърланд), пък да видим.

Дали не съм пророк? ;)

СУХА МРЕЖА! Най-после! :mood (5):

Мачът беше по-скоро скучен за гледане, със зверска преса и от двата отбора. Понякога ми се струваше, че играчите играят на пространство колкото салфетка. Никаква свобода, в момента на получаване на топката веднага се влизаше на играча. Роналдо за пореден път блесна и неговият гениален удар ни класира напред за пореден път. Това, което ме зарадва, беше че Юнайтед изглеждаше така, сякаш контролира мача - от първата до последната минута. Нещо, което бяхме позабравили напоследък. Халфовете бяха стабилни, бореха се много, а и друго си е Рио в защитата. Реално Порто нямаха кой знае какви положения пред вратата, докато Юнайтед изпуснаха поне две доста добри (волето на Гигс и пропуска на Вида - това как не влезе, не знам).

Гледаме напред към полуфиналите с Арсенал. Ще бъдат доста интересни срещи. Изведнъж се оказа, че до края на сезона ще играем с Арсенал три пъти - и може би в трите мача с тях ще се решат две титли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

______

Бербатов е бил най-слабият в състава на Юнайтед според "Сън"

Британският таблоид "Сън" също даде слаба оценка на българския нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов за представянето му срещу Порто снощи. Българският национал игра до 68-ата минута, когато бе заменен от Нани. Бербатов и Андерсон за получили оценка 5 по десетобалната система - най-ниския показател в състава на Юнайтед. Дори резервата Нани има 6. С осем вестникът оценява Рио Фърдинанд, Уейн Рууни и Кристиано Роналдо.

focus-sport.net Явно от сън са гледали друг мач или човекът поставил оценката не знае какво е футбол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербатов и Андерсон за получили оценка 5 по десетобалната система - най-ниския показател в състава на Юнайтед. Дори резервата Нани има 6.

И тук просто спрях да чета това безумие...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм щастлив, че продължаваме напред. Като цяло играта беше стабилна, когато видях Роналдо да стреля тъкмо щях да казвам, че неможа пак да не се излакомее и да стреля, а той взе че вкара :rolleyes:. Но 3 неща ме тревожат : 1. Много сме слаби във въздуха - не става дума само за този мач, а изобщо последните мачове ако ни играят само на центрирания които да идват от крилата ще загубим доста точки ... Не знам защо, но и Рио, и Неманя във въздуха последните мачове не играят добре ... 2.Играчите задържат топката прекалено много. Не говоря само за Роналдо - писна ми да виждам как Роналдо/Гигс/Рууни/Бербатов задържат топката и я губят, на такива моменти направо побеснявах ... Около тях идват по 2-3 противникови играчи, но те не подават, а продължават да я задържат ... 3.Притеснява ме Нани - незнам какъв тип играч е точно. Някои мачове влиза и задържа топката доста в него и доста често му я отнемат. Като играе без да подава много често губи топката. На този мач влиза в игра, вижда се че ще подава повече и няма да лакомее толкова, само че повечето от пасовете му бяха неточни и отиваха в противника ... Не виждам добрата страна на Нани! Иначе съм доволен - от време на време Евра беше минаван жестоко, но важното е, че не успяха да отбележат ... А какво е станало с Парк - съобщиха, че се е контузил преди мача, някой да има повече информация ?! П.С. МоМ : Роналдо Редактирано на от Lachyss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Относно играта на Андерсон и Бербатов - ще кажа ,че точно те дадаха нужното спокойствие в средата на терена..Нямаше я досегашната паника в отиграванията и така успяхме да контролираме целия мач..Незнам кой ги раздава тия слаби оценки ,но е в голяма грешка...За първи път от толкова време ние бяхме господари на терена през цялото време.!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Андо бягаше като ненормален. Опитваше нестандартни отигравания и те почти на макс се получаваха. Вярно е, че сбърка няколко паса, ама кой не бърка. Колкото до Нани - има някакво подобрение в неговата игра, но прогресът му, ако може да се говори за такъв, става мнооооого бавно. Нз, дано нещата се подобрят в най- близко бъдеще... А тоя Смукачев ми идеше да вляза през телевизора и да му вкарам една баница.... мамичката му коментатор прост :angry: :angry: :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И тук просто спрях да чета това безумие...

Просто спри да четеш малоумните коментари и оценки аз така правя адаш! :mood (33):

Относно мача ,най-хубавото освен ,че се класирахме беше стабилната игра ж центара на терена , и от там нямаше толкова много проблеми за защитата както последните 4-5 мача.

ЧЕСТИТА ПОБЕДА И WELLCOME ARSENAL /anal / TO THE HELL :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
YES YES YESSSSSSSSSSSSSSS !!! Е за това става въпрос, стария Юнайтед лека по лека се завръща. Според мен Андерсон се представи супер добре, Бербо не чак толкова, но единственото, което има значение е, че на пук на историята победихме Порто. COME ON YOU REDSSSSSSSSS !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А ще стане ли ясно от колко метра точно беше гола, аз залагам на 38. :biggrin:

И аз мисля,че са некъде 38-9м...

Страшна тупалка им нацепи... That boy Ronaldo makes Porto look SHITE :mood (33): Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такъв отбор сме , че имаме всякакви лидери които могат да вдигнат обора само с 1 удар - миналата година на 1/2 финала когато Роналдо пропусна да ни донесе по-комфортна преднина след като изпусна дузпа , Пол Сколс с невероятен удар реши всичко във вторият мач!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм доволен от снощния мач..играхме просто много по-добре отколкото изминалите преди това 4-5 мача..Роналд...невероятен гол!Иначе като цяло целият отбор игра добре до един..в защита бяхме малко несигурни във въздуха..но нямаше големи опасности пред Ван Дер Саар ..можехме да бием и с повече..видич имаше перфектна възможност за това при един ъглов удър, но не успя..О'шей и Евра играха на ниво..и жълтия картон на Евра беше просто смешен....съдията преспокойно си подкрепяше порто..цял мач не спряха да ритата Роналдо и Бербатов до 68-мата минута..халфовата линия също беше на ниво андерсон се раздаваше на макс, а гигс..просто легенда..в атаката пак мисля, че добре беше избрана схемата от САФ ..руни отново беше на всякъде по терена..а и бербатов игра добре задържаше топката много добре и много ама много рядко успяваха да му я вземат..и мисля, че беше сменен 68-мата минута защото все още не се е възстановил от контузията си...иначе много се радвам, че Рио се завърна..просто с него защитата ни имаше съвзем различн облик..!Та сега следващите са Арсенал...дано обаче играем първо на Емирейтс и после на ОТ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият мач е на ОТ! ...една комфортна преднина , и няма значение кво ще направим в Лондон , там трябва просто да доиграем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо като се засили да бие си помислих "Уфф тоя пък от тука ли ше бие" и след 3 секунди ..... баси гола :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо като се засили да бие си помислих "Уфф тоя пък от тука ли ше бие" и след 3 секунди ..... баси гола :)

хахах същото си помислих и аз :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_
Добър мач, ние можехме и повече, разбира се, радвам се, че защитата ни се представи на необходимото ниво, халфовата линия също беше стабилна (нещо,което не бяхме виждали последно време)... Голът- БРИЛЯНТЕН!!! :mood (6): Съдията беше весел човек.... На Евра му сцепиха главата, получи жълт картон и дадоха нарушение за Порто, всяко падане на "дракон" се свиреше, но както каза Роналдо: "Съдията се опитва да си върши работата... " :biggrin: Един от коментаторите- "не разбирам само защо Андерсън се е направил на момиченце с тази прическа...." :mood (22): (май не знаеше, че е в ефир...) Мачовете с Арсенал няма да са лесни, но ... :glory (12): , а и като си представя, че можехме да играем с Барса... леле :ohmy: Редактирано на от kriS_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

карик е халф, който прави пасове и бербатов е играч, който прави пасове.. дадохме 31 милиона за нападател, който има уменията на един халф :) на нас ни трябваше нападател, който да вкарва от нищото нещо което беше Нистелрой :) за 31 милиона щяхме да земем каде каде по ефективен играч. в крайна сметка САф си избра Бербатов и просто чакам и се надявам Бербатов да играе по добре и по ефективно през следващия сезон :) ако ли не... здраве да е :) както някой спомена по на горе нека се радваме за поредният полу финал :)

А, да спреш? Всички разбраха колко не харесваш Бербатов и вече става досадно (тъпо е от първото изречение). Нямам намерение на всяка страница да чета едни и същи повтарящи се клишета. Какво ни е трябвало, за колко пари и кога решава единствено и само Фърги. Да сравняваш Нистелрой с Бербатов е също толкова тъпо, колкото и останалите ти "аргументи". Спести ни и останалите си такива ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this