Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Porto 0 - 1 Manchester United

Играч на мача  

125 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита победа. Само да попитам хората, които философстваха горе в темата за Роналдо, какво ще кажат след този мач, интересно ми е !? Пада, симулира, ръкомаха, създава положения за противниците ни с това "бездействие" :mood (4): ... Браво, Рони ! Можеше да си направим мача по-лесен ако бяхме реализирали поне още едно от положенията си, но това вече няма значение. След гола в 6 мин. помислих, че отново ще допуснем спад в играта и прибързаност в отиграванията. Момчетата ме опровергаха по прекрасен начин, особено до края на първото полувреме. През второто определено положението стана по-напечено и позволихме да ни атакуват доста често, но кой ли ще обвини стратегията на Сър Алекс ? Гениален подход към срещата. "Рууни - Роналдо" даде добър резултат на няколко пъти. Като цяло Ван Дер Сар и защитата се справиха, държаха нещата под контрол, не че Порто имаха кой знае колко опасни ситуации през целия мач. Прекрасна игра на Андерсон в центъра, заслужава много висока оценка за представянето си тази вечер. Много умело и уверено задържаше топката, организирайки атаките ни. Карик сбърка на няколко пъти, но за щастие не се оказа фатално. Митко напусна разочарован. Въпреки това трябва да бъдем довлони от него. Пак ще тръгнат да го псуват по разни форумчета, но какво от това !? Съжалявам единствено, че не успя да отбележи в началото на второто полувреме, останал очи в очи с вратаря ... Уейн Рууни за пореден път беше буквално навсякъде, просто уникален, нечовек. Имам чувството, че болката изобщо не му прави впечатление. Заслужава само адмирации за сърцатата си игра. Добре построен отбор, както се очакваше излязохме мотивирани от първата минута. Всеки знаеше какво се иска от него и в крайна сметка се поздравихме с победата. Някой попита за полуфинала с Арсенал. Би трябвало да сме домакини в първия мач. Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чист нападател имахме и това бе Роналдо.Според мен това беше един сполучлив ход на САФ.Впредвид грешките които допускаше Роналдо при изнасянето на топката и головете които получихме САФ реши да го ползва като нападател и според мен се справи много добре.Също при високите топки беше по полезен отколкото ако беше на негово място Руни.С днешния мач САФ доказа че е най - великия треньор !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само погледни мачовете когато Бербатов не игра дали имахме свястна атака и как играхме в атака и погледни днескашния мач.Имаше и слаби мачове но кой нямаше ?

офф, ясно ми беше, че бербатов като се контузи в момент, в който отбора е в слаба форма и после като се появи в мач, в които просто трябва да победиме и няма кка просто да не го направите герой... Бербатов по едно време не можеше да даде точен пас ве... вие кой мач гледате ? Браво, че подкрепяте българина, кефи ме това, но вие го направихте, *********, и супер звездата.. Вярно, че имаше мачове, в който измъкваше целия отбор, но просто ТРЯБВА да отбележим, че за 31 млн Бербатов не е това, което трябваше да бъде. Бербатов е уникален играч, това е ясно, но не е за нашия отбор. Юнайтед е отбор в който играят бързи технични играчи, а бербатов е техничен, да, но не играе бързо. Няма да казвам при колко ситуации правим контра атака и като попадне в него топката атаката просто спира в центъра и играчите на противниковият отбор се върнат.
Малко обрърнах темата и се извинявам, но просто.. :) Важна е победата сега :)

Внимавай как се изразяваш!

UNITED MODERATORS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четита победа!!! Очаквах повече, поне два на нула, но не се получи. Порто изгоряха с ранния гол с контузията на капитана им и с това, че заваля дъжд. Всичко беше в полза на 'червените дяволи" затова очаквах да затворят мача с още един гол, но се трепереше до последната минута

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

офф, ясно ми беше, че бербатов като се контузи в момент, в който отбора е в слаба форма и после като се появи в мач, в които просто трябва да победиме и няма кка просто да не го направите герой... Бербатов по едно време не можеше да даде точен пас ве... вие кой мач гледате ? Браво, че подкрепяте българина, кефи ме това, но вие го направихте, ебах му майката, и супер звездата.. Вярно, че имаше мачове, в който измъкваше целия отбор, но просто ТРЯБВА да отбележим, че за 31 млн Бербатов не е това, което трябваше да бъде. Бербатов е уникален играч, това е ясно, но не е за нашия отбор. Юнайтед е отбор в който играят бързи технични играчи, а бербатов е техничен, да, но не играе бързо. Няма да казвам при колко ситуации правим контра атака и като попадне в него топката атаката просто спира в центъра и играчите на противниковият отбор се върнат.

Извинявам се за това че прехвърляме темата за Бербатов пак.Само това мнение пиша и спирам.Като се контузи в атаката имахме Тевез и Руни и Роналдо.Нямахме проблеми в атака а в защита.Но така и не успяхме в тези мачове да направим нещо по нестандартно нещо на скорост с по 1 докосване.Не подкрепяме Бербо само защото е българин а защото е нужен на отбора.Не съм казал че е герой на мача просто казах че е супер важен за играта ни.Не всички играчи трябва да ва са моторетки като Руни.Карик като го зехме за 20 и косур млн и е по бавен какво ще кажеш че няма място в отбора ли ? Един трансфер и играч не се определя по това дали ще бележи по 40 гола на сезон а от самата му игра най вече в случая при Бербо и позицията която играе това което прави оправдава парите които бяха дадени за него.А и незнам но явно само ти си гледал друг мач.Почти всяко отиграване на него и подаване беше точно.Несполучливите се броят на пръстите на едната ръка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа. Роналдо няма какво да го коментирам - втори пореден мач дава всичко от себе си и втори пореден му дишат прахта. Гигс, Руни и Фърдинанд също вярвам, че няма какво да се споменават.

Голям Андесон, голям О'Шей. Бербатов също много добър, неслучайно английските коментатори не спряха да го хвалят. Въобще нямаше слаб играч днес. Но най-голям както винаги - сър Алекс. Без значение дали харесваме Нани или не, решението му в най-важния момент от най-важния мач през сезона досега да гласува доверие на играча в най-лоша форма от целия отбор, показва за пореден път колко вярва в хората си и защо толкова години му се отблагодаряват с титли.

Само дано Парк и Флетчър са здрави, че иначе лошо...

П.П. Моля, спрете да осирате темата. Сега е момента да се празнува класирането за полуфинал, не да си пишете простотиите. Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

офф, ясно ми беше, че бербатов като се контузи в момент, в който отбора е в слаба форма и после като се появи в мач, в които просто трябва да победиме и няма кка просто да не го направите герой... Бербатов по едно време не можеше да даде точен пас ве... вие кой мач гледате ? Браво, че подкрепяте българина, кефи ме това, но вие го направихте, ебах му майката, и супер звездата.. Вярно, че имаше мачове, в който измъкваше целия отбор, но просто ТРЯБВА да отбележим, че за 31 млн Бербатов не е това, което трябваше да бъде. Бербатов е уникален играч, това е ясно, но не е за нашия отбор. Юнайтед е отбор в който играят бързи технични играчи, а бербатов е техничен, да, но не играе бързо. Няма да казвам при колко ситуации правим контра атака и като попадне в него топката атаката просто спира в центъра и играчите на противниковият отбор се върнат.

Действително оценките за футбола са много субективно нещо... Как е възможно да имаш впечатления и наблюдения точно на 180 градуса спрямо моите?!?! (За радост, не само моите, но и на един друг симпатичен човечец, вече на възраст, но все така страстен... погледни наляво, под ника ми)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Играхме много добре и вкарахме невероятен гол, евала на Роналдо :D Но все пак МоМ: Rooney, имам някво странно чуство че тоя е на всякаде по терена :D :champs (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Извинявам се за това че прехвърляме темата за Бербатов пак.Само това мнение пиша и спирам.Като се контузи в атаката имахме Тевез и Руни и Роналдо.Нямахме проблеми в атака а в защита.Но така и не успяхме в тези мачове да направим нещо по нестандартно нещо на скорост с по 1 докосване.Не подкрепяме Бербо само защото е българин а защото е нужен на отбора.Не съм казал че е герой на мача просто казах че е супер важен за играта ни.Не всички играчи трябва да ва са моторетки като Руни.Карик като го зехме за 20 и косур млн и е по бавен какво ще кажеш че няма място в отбора ли ? Един трансфер и играч не се определя по това дали ще бележи по 40 гола на сезон а от самата му игра най вече в случая при Бербо и позицията която играе това което прави оправдава парите които бяха дадени за него.А и незнам но явно само ти си гледал друг мач.Почти всяко отиграване на него и подаване беше точно.Несполучливите се броят на пръстите на едната ръка.

карик е халф, който прави пасове и бербатов е играч, който прави пасове.. дадохме 31 милиона за нападател, който има уменията на един халф :) на нас ни трябваше нападател, който да вкарва от нищото нещо което беше Нистелрой :) за 31 милиона щяхме да земем каде каде по ефективен играч. в крайна сметка САф си избра Бербатов и просто чакам и се надявам Бербатов да играе по добре и по ефективно през следващия сезон :) ако ли не... здраве да е :) както някой спомена по на горе нека се радваме за поредният полу финал :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
честито на всички червени дяволи-аз ви казах миналата седмица че играем добре като гости и ще победим и се радвам че познах!!! ЗА МЕН ИГРАЧ НА МАЧА Е ЕВРА-отне страшно много топки и напълно обезличи ХЪЛК/а той им беше най-добрия в първия мач/ АЛО,МОДЕРАТОРИТЕ СЛОЖЕТЕ ЕВРА В АНКЕТАТА ЗА ИГРАЧ НА МАЧА ДА ВИДИТЕ ЧЕ МНОГО ФЕНОВЕ МИСЛЯТ КАТО МЕН!!!:)))))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито класиране на 1/2 финал!
Труден мач, добре че момчетата запазиха самообладание и не се поддадоха на грубостите на ония.. Роналдо го смачкаха от ритане, много се радвам че точно той им го набучи от халите.
За мен герой на мача е Рууни, не просто щото ме кефи, но това момче днеска игра с два чифта бели дробове. В тоя мач по едно време не бях сигурен какви указания му е дал стария - защитник/дясно крило/плеймейкър/нападател... При ъгловите се подпираше на гредите да си отдъхне в 2-3 момента :)) а накрая вече нямаше сили да пробяга 3 метра за да догони топката..
Браво и на защитата, не допусна елементарни грешки както в първия мач. Халфовата линия направи много брак, но в крайна сметка сме на полуфинал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително добре изнесен мач като се има предвид всичките, както психически (статистиките) така и технически особености на португалския отбор. Очевидно основна задача беше задържането на топката в центъра и халфовете първата част бяха на 6. Втората част имаше известно отпускане, не знам дали на Бербатов се дължеше, Карик не показа играта си от първото полувреме. Рууни и Гигси няма какво да ги коментираме. Роналдо колкото и да ме дразни това момче за пореден път ни измъкна мача, но това му е и работата, браво. Направи ми и впечатление, че в един момент бяха и тримата ни латиноси с португалски отенък (Андо така и не разбрах защо си е направил момичешка прическа :) ), явно тоя мач трябваше да се играе по португалски. Защитата доста добре се справи, мисля че са способни да си върнат играта от преди малко повече от месец. Честита победа, и само напред, че доста трудни мачове ни чакат, както в ПЛ така и в ШЛ. Редактирано на от deyan4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо Роналдо Роналдо Роналдо Роналдо Роналдо Роналдо !!!!!! :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс е първият с 6 полуфинала в Шампионската лига

Сър Алекс Фъргюсън отдавна е влязъл в историята на футбола. Той има толкова трофеи, че ако разглежда по един на ден, няма да му стигне цял месец. Сега мениджърът на Манчестър Юнайтед се е устремил към спечелването на Шампионската лига за трети път.

Фъргюсън класира Червените Дяволи на полуфинал след победа 1:0 като гост на Порто.

Сър Алекс стана първият треньор, който извежда тима си до 6 полуфинала в Шампионската лига. С това той изпревари италианеца Карло Анчелоти, който е участвал пет пъти на тази фаза. Фърги спечели титлата през 1999 и 2008.

Първото класиране на Юнайтед и Фъргюсън на полуфинал е през 1997 г. Тогава Червените Дяволи отпадат от Борусия Дортмунд след две загуби с по 0:1. През 1999 г. е епичния финал с Байерн спечелен с 2:1 с два гола в добавеното време.

През 2002 г. отново германци спират Юнайтед към финала. Тогава Байер Леверкузен на Димитър Бербатов се класира след равенство 2:2 в Англия и 1:1 у дома. Последните 3 полуфинала са в последните 3 години.

През 2007 на пътя на Юнайтед застава Милан, който губи 2:3 на Олд Трафорд, но печели 3:0 в Милано (последната загуба на Фъргюсън и Юнайтед в турнира до ден днешен). Миналият сезон Юнайтед отново спечели турнира. А сега ще играе с Арсенал за място на финала.

Днес Фъргюсън ръководи своя 150-и мач в Шампионската лига. Никой треньор няма толкова срещи в турнира. В тях Юнайтед е взел 78 победи, 41 равенства и 31 загуби. Головата разлика е 260:139.

Съперникът на Фъргюсън на полуфинала е стар познат - Арсен Венгер. Двамата с него са мениджърите с най-дълъг стаж във Висшата лига. Французинът ще играе своя 3-и полуфинал в кариерата. Той изведе до тази фаза Монако през 1994 г. и Арсенал през 2006.

Треньорите с най-много полуфинали в Шампионската лига:

Брой / Треньор / Националност / Клубове / (години)

6 / Cър Алекс Фъргюсън / Англия / Манчестър Юнайтед / (1997, 1999, 2002, 2007, 2008, 2009)
5 / Карло Анчелоти / Италия / Ювентус (1999), Милан (2003, 2005, 2006, 2007)
4 / Луис ван Гаал / Холандия / Аякс (1995, 1996, 1997), Барселона (2000)
4 / Отмар Хицфелд / Германия / Борусия Дортмунд (1997), Байерн (1999, 2000, 2001)
4 / Марчело Липи Италия / Ювентус / (1996, 1997, 1998, 2003)
4 / Висенте дел Боске / Испания / Реал Мадрид / (2000, 2001, 2002, 2003)
3 / Ектор Купер / Аржентина / Валенсия (2000, 2001), Интер (2003)
3 / Жозе Моуриньо / Португалия / Порто (2004), Челси (2005, 2007)
3 / Рафаел Бенитес / Испания / Ливърпул (2005, 2007, 2008)
3 / Арсен Венгер / Франция / Монако (1994), Арсенал (2006, 2009)
2 / Гуус Хидинк / Холандия / ПСВ (2005), Челси (2009)
2 / Фабио Капело / Италия / Милан / (1994, 1995)
2 / Франк Рийкард / Холандия / Барселона / (2006, 2008)

gol.bg
_______

Бербатов с оценка 6,5 за играта си срещу Порто

Димитър Бербатов получи оценка 6,5 от популярния футболен сайт Goal.com за играта си срещу Порто при победата на своя Манчестър Юнайтед с 1:0 в мача-реванш между двата тима от четвъртфиналите на Шампионската лига.

28-годишният български нападател започна като титуляр и бе заменен в 68-ата минута от португалското крило Луиш Нани.

С най-висока оценка от състава на Червените Дяволи и от всички футболисти, взели участие в мача е уелският ветеран Райън Гигс. От Goal.com оценяват играта му с 8,5. Нападателят Уейн Рууни е оценен с 8, а португалецът Кристиано Роналдо, който донесе победата на тима си с фантастичния си гол в началото на мача - със 7,5. Със 7 е оценана играта на централните защитници Рио Фърдинанд и Неманя Видич, какот и на халфа Майкъл Карик. Най-ниската оценка в тима на Сър Алекс Фъргюсън е за левия бек Патрис Евра - 5.

В тима на Порто, с най-висока оценка е защитникът Бруно Алвеш - 8, а най-слабо, според Goal.com, са се представили Кристиан Родригес и Хълк. И двамата са с оценка 5,5.

sportal.bg
_____

Бербо изтича 7,25 км за 68 минути на терена

Българинът започна като титуляр, но бе заменен от Нани

7,25 км е пробягал българският таран на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов за 68 минути на терена в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Порто, показа официалната статистика на УЕФА.

Българинът започна като титуляр и игра до 68-ата минута, когато бе заменен от Нани, отправи един точен удар, извърши два фаула и бе фаулиран също толкова пъти. От 40 опита за пас, Бербатов направи 32 успешни, което е 80%.

donbalon.eu
_____

Бербо в цифри срещу Порто

Агенция БЛИЦ ви представя показателите на Митко Бербатов по време на реванша от 1/4-финалите на Шампионската лига срещу Порто

Минути игра: 68
Пробягано разстояние: 7.25 километра
Докосвания на топката: 56
Спечелени единоборства: 3
Загубени единоборства: 9
Удари във вратата: 1
Точни пасове: 32
Грешни пасове: 8
Извършени нарушения: 2
Нарушения срещу него: 2
Асистенции: 0
Засади: 0
Греди: 0
Жълти картони: 0

blitz.bg
____

Вълшебникът Роналдо: Тази победа ще ни даде допълнителна увереност

Португалската суперзвезда на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо заяви след победата над Порто в Шампионската лига, че класирането на полуфиналите в най-престижния европейски клубен турнир ще даде допълнително самочувствие на Червените Дяволи.

Именно носителят на "Златната топка" за миналата година донесе на тима си победата с 1:0 на "Ещадио до Драгао" с вълшебното си попадение в началото на мача.

"Тази победа ще ни даде допълнителна увереност. В последните пет мача не се представихме на ниво и се надявам, че това ще се промени. Когато получих топката от Андерсон, реших да се обърна и да стрелям незабавно. Получи се фантастичен гол. Сега ни чака Арсенал, който играе отличен футбол. Ще бъде труден мач. Познаваме се много добре, но аз се надявам да спечелим и отново да сме на финала", коментира Кристиано Роналдо, чийто отбор ще играе с лондонския Арсенал на полуфиналите в Шампионската лига.

sportal.bg
______

Роналдо: Това бе един от най-добрите ми удари

"Това бе един от най-добрите ми удари", заяви Кристиано Роналдо след победата на Манчестър Юнайтед над Порто (1:0), визирайки своето попадение в 6-ата минута, предаде АФП. "Андерсон ми подаде и когато се обърнах, знаех, че ще опитам удар. Беше преднамерено", добави португалецът

focus-sport.net
____

Англия с най-много полуфиналисти в историята

Четвъртфиналите на Шампионската лига се изиграха, но както се казва "нищо ново под слънцето".

За трета поредна година три от полуфиналистите са английски отбори. След като вчера Челси продължи напред, днес към тях се присъединиха Манчестър Юнайтед и Арсенал.

С това Англия стана държавата с най-много полуфиналисти в Шампионската лига в историята. Цели 17 клуба от Острова са се класирали сред топ 4. С това Англия изпревари по този показател Испания, която остана втора с 15 полуфиналиста след преминаването на Барселона напред вчера. Италия е на третата позиция с 12 полуфиналиста.

От 2005 г. насам нито един отбор извън тези три държави не е достигал до полуфиналите на турнира. За последно това направи ПСВ Айндховен. Холандците водени от Гуус Хидинк отпаднаха тогава от Милан заради повече голове на италианците на чужд терен. Сега Гуус Хидинк отново е на полуфинал, но начело на английски клуб - Челси.

Общо 9 държави са имали полуфиналисти. От тях само 6 имат повече от един отбор стигал до тази фаза.

Държавите с най-много отбори класирали се на полуфинал в Шампионската лига:

Брой / Държава / Клубове (полуфинали)

17 / Англия / Манчестър Юнайтед (6), Челси (5), Ливърпул (3), Арсенал (2), Лийдс (1)
15 / Испания / Барселона (6), Реал М (5), Валенсия (2), Депортиво (1), Виляреал (1)
12 / Италия / Милан (6), Ювентус (5), Интер (1)
7 / Германия / Байерн (4), Борусия Дортмунд (2), Байер Л (1)
5 / Франция / Монако (3), Нант (1), ПСЖ (1)
4 / Холандия / Аякс (3), ПСВ (1)
2 / Португалия / Порто (2)
1 / Гърция / Панатинайкос (1)
1 / Украйна / Динамо Киев (1)

gol.bg
________

Кристиано Роналдо бе определен за Играч на мача от Би Би Си

Кристиано Роналдо бе определен за Играч на мача Порто - Манчестър Юнайтед от авторитетната английска медия Би Би Си. Авторът на единственото попадение в срещата е получил оценка 8,19 по десетобалната система.

focus-sport.net
_______

Жозе Гомеш: Резултатът не е справедлив

Помощник-треньорът на Порто Жозе Гомеш сподели след загубата с 0:1 от Манчестър Юнайтед и отпадането от Шампионската лига, че резултатът в мача-реванш между двата тима от четвъртфиналите на най-авторитетния европейски клубен турнир не е бил справедлив.

"Изключително ми е тежко, но можете да разберете емоциите ми. Не смятам, че резултатът беше справедлив. Получихме един гол, който беше вкаран от най-добрия играч в света. Опитахме се да разиграваме топката по цялата ширина на полето и се надявахме Манчестър Юнайтед да допусне някоя грешка в защита, която да използваме. Имахме няколко положения, но не успяхме. Тъжно е, но отпадаме", сподели разочарованият Гомеш.

sportal.bg
______

Бербатов, Андерсон и Гигс с най-слаби оценки от "Манчестър Ивнинг Нюз" *

Димитър Бербатов, Андерсон и Райън Гигс получиха най-слаби оценки от "Манчестър Ивнинг Нюз" за представянето си срещу Порто в мача от Шампионската лига. Тримата имат 6 по десетобалната система. Най-високата оценка на изданието е 8. Получават я Ван дер Сар, Фърдинанд и Видич.

focus-sport.net

* :mood (33): Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пак супер зле , до последния съдийски сигнал си мислех че отпадаме и щях да се разрева и свършва и гледам Алекс скача и се радва Д:::Д Честито макар че не дотам добра игра , мисля че ще бием Арсенал , на финала не знам вече , но си мислех за Роналдо по време на мача, че въпреки всичките му изказвания, той си е real red и макар да не съм му голяма фенка, добре че е той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито рекордно класиране на полуфинал! Добре започнахме, но после им дадохме инициативата, важното е че продължихме. Друго си е с Видич и Рио отзад, май бяхме с оптималния състав вмомента, който може да се извади. Роналдо пак ни извади мача, вижда се че дори и да се крие цял мач, 2 докосвания и решава всичко. Анал са наред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

карик е халф, който прави пасове и бербатов е играч, който прави пасове.. дадохме 31 милиона за нападател, който има уменията на един халф :) на нас ни трябваше нападател, който да вкарва от нищото нещо което беше Нистелрой :) за 31 милиона щяхме да земем каде каде по ефективен играч. в крайна сметка САф си избра Бербатов и просто чакам и се надявам Бербатов да играе по добре и по ефективно през следващия сезон :) ако ли не... здраве да е :) както някой спомена по на горе нека се радваме за поредният полу финал :)

Само не влизай в компетенцията на САФ кой каква роля трябва да изпълнява на терена и кой за какво сме го взели. Щом САФ казва, че Бербатов се справя добре, значи е така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Продължаваме напред, въпреки че Порто ни скъсаха от ритане и груби влизания, а съдията сякаш умишлено си затваряше очите. Върха на всичко беше безумно показания жълт картон на Евра, на когото португалеца му е*а майката с тва влизане. Иначе играхме доста умно, яко мачкане в центъра и продължителни атаки. Андерсон и Рууни бяха УНИКАЛНИ, Роналдо и Гигс също се представиха на ниво. Яд ме е, че не можахме да вкараме втори гол и да си решим мача, имахме достатъчно възможности (особено корнерите). Вече сме на 1/2 финал, да се готвят Арсенал. В Харпа пак бяхме сила. :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мисля, че поредните смешни коментари относно Бербатов трябва да се коментират.... тва е типичната българщина....

Добре изигран мач тактически и напълно заслужена победа. Аз не видях онзи Порто, който излезе на Трафорда. Играта им бе коренно различна. Не си заслужиха класирането...
Играем за първи път от много време насам в този състав. Не го забравяйте това!
От кога ли не съм бил толкова доволен от играта на Роналдо. Напомни за миналогодишната си форма. Браво!
Доста трудно е да се избере играч на мача, но моят избор е Рууни. Мисля, че няма смисъл да коментирам защо.

Хора, Юнайтед доказа своята класа тази вечер. Арсенал нямат тази класа просто. Финала е съвсем близо...
Редактирано на от The ReD DevIL*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както обикновено ще се намери някой неадекватен коментар.Един ми пише,че Андерсон не е играл добре,втори пише,че Нани трябва да се учи да подава..Ако си гледал мача пиян,недей да коментираш.Андерсон направи страхотен мач.Беше еди от най-добрите на терена.Нани също се включи добре и няма как да не ви е направило впечатление,че всеки път се връщаше в защита и се бореше.Имаше точно един грешен пас.Важното е,че Рио се върна и центъра на защитата ни се стабилизира.Евра е ВЕЛИК!Роналдо отново доказа колко е важен за Юнайтед,а Рууни и Гигс както винаги бяха на много високо ниво.Трябва да отбележа и добрата игра на Берба.Свърши си прекрасно работата и внесе необходимото спокойствие и лекота в играта ни. Редактирано на от tony_playlife

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
честито на всички фенове. не пиша правилно поради това, че си залях клавиатурата в последните минути на мача. не ми бачка шифта. какво да кажа, страшно добре изигран мач от тактическа гледна точка + късмета спасиха мечтите за всичките купи. видя се, че с рио и компания в защита, играта върви и тази несигурност преминава в един отбор който знае как да победи всеки. да се готвят малките ботове от арсенал, въпреки, че са нож с две остриета все си мисля, че опита ще надделее.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

П.П. Моля, спрете да осирате темата. Сега е момента да се празнува класирането за полуфинал, не да си пишете простотиите.

!!!

Трябва да се отбележи наистина уникално смешния жълт картон на Евра. Както и уникално смешните коментатори на БТВ. Само това ми е критиката, отбора показа как се играе в ШЛ, това е като цяло, честито на всички! Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this