Jump to content
Sign in to follow this  
BlooD_ReD

Контролна среща

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Здравейте пиша ви от името на Фен-клуб Нюкасъл Юнайтед България. Първо се извинявам, че ви натоварвам раздела с тази тема, но така и не успях да намеря лична връзка с някой от вас. Нашият фен- клуб развива по- активна организация от края на миналата година. С всеки ден членовете на нашия форум и хората по сбирките се увеличават.Съвсем от скоро започнахме да развиваме и нашият футболен обор. За целта изиграхме две контроли с Челси България и Байерн Мюнхен България. И в двете победихме, а притивниците са съответно участници в аматьорската лига и втората форумна лига. Това ни дава увереност, че можем да преборим сили и с вашия отбор. Разбирам, че участвате във Форумната лига, но дори и без всичките си титюляри, дали е възможно да спретнете един отбор и другата седмица да спретнем един приятелски мач? Ще влизам и ще проверявам дали ще има положителен отговор от ваша страна. Ако е така ще разменим контакти и ще се организираме. Благодаря за вниманието. Поздрави, Васил Живков, Нюкасъл България :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодарим за поканата. Ще направим всичко възможно да се осъществи. Следи темата и ще се разбрем нещо за идната седмица :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

с отбори от чемпиъншип не ми се играе

:mood (33): :mood (33): :mood (33): :mood (33): :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте пиша ви от името на Фен-клуб Нюкасъл Юнайтед България.

Първо се извинявам, че ви натоварвам раздела с тази тема, но така и не успях да намеря лична връзка с някой от вас.

Нашият фен- клуб развива по- активна организация от края на миналата година. С всеки ден членовете на нашия форум и хората по сбирките се увеличават.Съвсем от скоро започнахме да развиваме и нашият футболен обор. За целта изиграхме две контроли с Челси България и Байерн Мюнхен България. И в двете победихме, а притивниците са съответно участници в аматьорската лига и втората форумна лига. Това ни дава увереност, че можем да преборим сили и с вашия отбор.

Разбирам, че участвате във Форумната лига, но дори и без всичките си титюляри, дали е възможно да спретнете един отбор и другата седмица да спретнем един приятелски мач?

Ще влизам и ще проверявам дали ще има положителен отговор от ваша страна. Ако е така ще разменим контакти и ще се организираме.

Благодаря за вниманието.

Поздрави, Васил Живков, Нюкасъл България :)

Другият четвъртък (23.04) 20:30 на Атлас. Час и половина, 6+1 без ограничение на смените. Предполагам, че играете в черно-бяло, та ние ще сме с червени екипи.
Благодаря за поканата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ок, значи имам вашето съгласие :) Сега започвам да разпитвам нашите момчета. P.S, може ли само жокерче къде е това игрище , че лично аз не съм сигурен. Да не би да беше там зад "Спартак"?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ок, значи имам вашето съгласие :) Сега започвам да разпитвам нашите момчета.

P.S, може ли само жокерче къде е това игрище , че лично аз не съм сигурен. Да не би да беше там зад "Спартак"?

Точно там е... само минаваш мостчето и ще видиш две зелени игрища.

... или търси Атлас в www.bgmaps.com (директна връзка) и ще те пренесе точно там - тенисклуб Атлас след плувния басеийн Спартак.

Ако всичко е наред и аз ще дойда на тази контрола да поразтъпча :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така, момчета ние също сме ок за датата. Появи се мнение, че може би е малко слабо осветлението на това игрище, но едва ли ще е проблем. Предполагам сте играли и преди. Само да ви попитам този час запазен ли е или тепърва предстои да го резервираме? Редактирано на от BlooD_ReD

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко е точно, бе момчета, просто елате поне 7 човека с еднакви екипи(не червени) и тва е ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така, момчета ние също сме ок за датата. Появи се мнение, че може би е малко слабо осветлението на това игрище, но едва ли ще е проблем. Предполагам сте играли и преди.
Само да ви попитам този час запазен ли е или тепърва предстои да го резервираме?

Не знам кой е изказал такова мнение, но сме играли поне 30 мача там вечер и осветлението никога не е било слабо. Часът е запазен - имаме абонамент и няма нужда да се запазва изрично. Следващия четвъртък към 20:15 там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам кой е изказал такова мнение, но сме играли поне 30 мача там вечер и осветлението никога не е било слабо. Часът е запазен - имаме абонамент и няма нужда да се запазва изрично. Следващия четвъртък към 20:15 там.

Да и аз така предположих :) ОК значи всичко е уредено. Все пак, ако има промени ще влизам в тази тема да видя :)

Весели празници!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я аз отсега да заявя желание за участие, че нещо вече и в контролите не ме искате :) ПС: Христос воскресе!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я аз отсега да заявя желание за участие, че нещо вече и в контролите не ме искате :)
ПС: Христос воскресе!

Плашат се бе, Ванка. Предния мач не обявихме официално, че няма да играеш и виж к'во стана :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да идваш на контролите,трябва ти картотека за мачовете от лигата.От новия сезон,евентуално,ако ставаш :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета понеже видях за случката на контролата ви с Пуул, мисля че не е лошо да разменим някой друг телефон за всеки случай. при нас всичко е наред до този момент, т.е събрали сме се, но все пак всичко се случва. Моят телефон е 0883 30 34 89- Васко Нека някой от вас също да го остави, за да имаме връзка ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз сигурно ще дойда... тоест засега няма изгледи да съм зает :rolleyes: ... но ако сме много хора ще гледам жално и сиротно като от роман на Виктор Юго... майтап да стааа, минали път се получи тежък физически сблъсък между поколенията и цветовете червено и синьо в контролата, и аз малко прегорях ама три дена по Великден разпусках все с футбол и физически тренировки@@@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове