Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Porto - Manchester United

98 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Шампионска Лига | Сряда 15.04.2009г. | 21:45ч.

ТВ: bTV Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички се молим за победа ... На мача ни с Съндърланд имаше почивка на Евра, Гигс, ВДС и Роналдо, макар че изигра 30 минути, така че умора поне при тях дано няма ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
0-1 Андерсон. Това е положението. То па може ли Берба да е всеки път контузен като дават мач на Юнайтед от ШЛ... :mad:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че той сега да не се контузи отново ?

Еми след като излезе крака му беше в лед целия увит..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е той май така си държи ботуша, до колкото разбрах за да може да приемал тежеста в крака ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е той май така си държи ботуша, до колкото разбрах за да може да приемал тежеста в крака ...

Е то ботуша хубаво, ами леда?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Него за здраве :mood (33): ... Дано не сте прави ...

Дано наистина :unsure:

Срещу Порто само победа и нищо друго! Прогнозирам много труден мач и победа за Юнайтед с 0:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вотих за победа, моля се искрено за такава, че ..
о:1 пак е добре .. просто да не падаме, и .. дано поне Саар е на врата, че ако се стигне до равенство, след тва дузпи .. то няма и кой друг да пази де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано наистина спечелим срещу Порто обаче ще ни трябват поне 2 гола, защото не виждам как може да опазим вратата си празна.. иначе аз бих заложил на следния отбор: -----------Ван Дер Сар------------------- --Невил/Рафаел--Рио---Видич---Евра- --Роналдо--Карик--Гигс---Парк/Нани- -------Бербатов----Руни----------------- Прогноза: 2-1 за Юнайтед!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-----------Ван Дер Сар-------------------

----Невил----Рио----Видич----Евра----

--Роналдо--Флетчър--Карик---Гигс---

-------Бербатов-------Руни--------------

Имам прекалено голяма вяра, затова нямам и определени очаквания какво и що ще стане! Искам само победа, друго нищо не ме интересува.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прогнозата ми е измъчена минимална победа,от малко случаен гол.Надявам се да подценявам формата на отбора и да им вкараме поне 3.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Именно ... Някои ще кажат, че ни трябват само офанзивни играчи - не е така ... Трябва ни и един дефанзивен халф който да помага, тей като с защитата имаме голям проблем. А Флетч е точно дефанзивен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:anti (5): Porto! Очаквам победа това е! Независимо с каква игра и с какъв резултат! :glory (00):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел още ли не е готов за игра? Какво стана с това момче? Порто атакуват на скорост и моите уважения към Гари Невил, но вече е на години и не може да тича толкова бързо, колкото преди. Рафаел е много подвижен и борбен, и освен това обича да се включва в атаките на отбора и според мен би бил много полезен именно срещу бърз и техничен отбор като Порто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рафаел още ли не е готов за игра? Какво стана с това момче? Порто атакуват на скорост и моите уважения към Гари Невил, но вече е на години и не може да тича толкова бързо, колкото преди. Рафаел е много подвижен и борбен, и освен това обича да се включва в атаките на отбора и според мен би бил много полезен именно срещу бърз и техничен отбор като Порто.

Съгласен!! :bow :manutdd: :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интрига има.. успокоението ми идва от това,че Порто са домакини,нищо не е ясно и не могат да си позволят да се затворят с/у най-добрия отбор в света за последната година,пред собствената си публика!Което пък,ще ни направи свидетели на красив мач,убеден съм с много положения от наша страна,Атлетико не се възползваха от многото си възможности,но те нямат такъв арсенал,като нашия в нападение.Трябва да се внимава с контрите им,и ако поведем,както евентуално ще стане,да не допускаме изравняване на играта..защото може да има тежки последствия.Според мен САФ,ще наблегне на играта по фланга,където отпочиналите Евра и Роналдо ще бъдат със сигурност доста активни.Дано Бербо не е контузен,в пакет с Гигс и Рууни могат да решат мача във всеки момент.. Мачкаме мощно и два англо-испански полуфина ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много бягане ще има в това тежко гостуване и се моля Роналдо, Евра, Гигс и ВДС да са си починали и да са на 100%. Също така си мисля, че в центъра трябва да започнем с Флетчър и Гигс или Флетчър и Андерсон. Карик трябва да почине според мен, но не знам дали точно това е най-подходящия мач. Също така е много важно Рио и Видич да играят. Надявам се и Рафаел да е вдясно, че О'шей просто не е за този отбор (винаги съм го казвал).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс дирижираше този мач, ред е на Гигс срещу Порто. Наистина важни играчи си починаха, а и до гостуването имат три пълни дни и чак късно вечерта в сряда излизат на стадиона. Освен това, въпреки колебливата защита, най-накрая записахме едно полувреме без допуснат гол, което си е напредък. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this