Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Sunderland 1 - 2 Manchester United

Играч на мача  

110 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Федерико Македа = Оле Гунар Солскяер Редактирано на от ManUtdFen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина е много рано,но още след мача с вила САФ каза че това момче може да стане новия Оле,за сега е точно така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ах тая защита - ядове, ядове и пак ядове. Ако трябва да си намерим поне някаква причина, за да вярваме, че ще възвърне същата форма отпреди седмици, сетете се, че най-добрия ни десен защитник от миналия сезон е контузен - Браун, че най-добрият ни десен защитник този сезон е контузен - Рефаел. Може и да е нереално, но малко или много си е вярно. Също така - сетете се каква дисциплина създава Рио пред себе си, когато играе. Да, може Видич да е по-добър тази година, но самото усещане Рио Фърдинанд да играе в центъра на защитата е една увереност и упора, даже за самия Видич. Затова и той е толкова подходящ за капитан на този отбор, винаги на него съм вярвала най-много, защото има нюх да бъде лидер и да контролира хората около себе си. Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио съм забелязал че всяка свободна секунда която има между тъч или корнер крещи като умопобъркан до пръскане. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Затова той е втори капитан на отбора след Гари :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Затова той е втори капитан на отбора след Гари :)

Втори капитан е Господ ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Македа та Македа, добре че беше Карик да ритне топката толкова накриво че да улуче крака на Македа. А през останалото време през което беше на терена Македа бягаше и общо взето само това. А иначе като цяло слаб мач, но важни са трите точки. Това е...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Втори капитан е Господ ;)

Напротив, забелязал съм, че когато Гигс и Рио са заедно на терена, винаги Рио е с лентата. Поне в повечето мачове досега?

Въобще не е "напротив", а е официално обявено: капитан - Гари Невил, втори капитан - Райън Гигс. Оттам следват в зависимост от състава Рио, Едвин ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
определено втория път когато пипна топката след гола беше в последните секунди, когато спечели един корнер :laugh: ама кво значение има - LEGEND! :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано започнем да си печелим мачовете с по-стабилна игра, че иначе във Фенклуба ще трябва да си назначим щатен лекар. И за мен играч на мача беше Карик, ей такъв го искам и в дербитата. Между другото на календара за месец Април е точно той. :) Македа пак ни зарадва максимално. Взехме си точките, това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Македа си се стараеше. Не пипна топката главно защото нашите я държаха в центъра, но това не му пречеше да тича до последно за всеки тъч или корнер, както и да притеснява вратаря и защитниците - а в момент като този това беше много важно. Иначе Гигс е втори капитан. Миналия сезон беше по-често резерва отсега и мисля, че затова на няколко пъти Рио започна с лентата, когато и двамата бяха титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе Македа та Македа, добре че беше Карик да ритне топката толкова накриво че да улуче крака на Македа. А през останалото време през което беше на терена Македа бягаше и общо взето само това. А иначе като цяло слаб мач, но важни са трите точки. Това е...

абе не е точно така ;) все пак той има усет къде да застане и желание за доказване (което много от звездите вече го нямт) :) Македа е талант който го знам от ФМ09 , не съм си и помислял че ще има такъв добър дебют!Евала !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трите точки са най-важни. Е, отново бяхме трагични защита, вече за 6-ти пореден мач ни вкарват, но това означава, че ние трябва да вкараме повече. Рууни и Скоулс бяха много добри, Карик нямаше грешен пас. Бербо имаше няколко добри отигравания, беше с основен принос за гола, но се видя, че още не е във форма (в кафето пак се скъсаха да го плюят и вече се чудя дали да влизам там). Тевез за пореден път не направи нищо запомнящо се, направо недоумявам как може да го има в анкетата :huh: А Македа си е роден под щаслива звезда, дано все така да му върви като имаме нужда от спасителен гол :happy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
оф Мачеда нищо не бил направил бла бла аве сляпи ли сте или просто нямате грам мозък ? аре ритни топката в едно дърво и да видиме кво ще стане...самото пласиране това че застана с лице към вратата чакайки евентуален рикушет(както и стана) или отбиване от вратаря може само да бъде адмирирано...и това от 17 годишен футболист който влиза за 2 път в игра...тичал безцелно по топката пффф значи има желание за игра...кво прави скъпия ни Берби едвам се движи като мумия при такива ситуации...аре гледайте малко реално на нещата :) колкото до мача...бяхме добри в първите 20-25 мин и може би от 60 до втория гол когато не вкарахме като по чудо след зверски шутове на Рууни и Скоулс.Фостър като изключим гола където сбърка имаше още 2-3 неуверени намеси но все пак той няма игрова практика на ниво първо отбор...така че не мога да му се сърдя...защитата както стана традиция в последните мачове издишаше в не малко моменти...явно след тея 14 сухи мрежи някой ни урочаса и имаме 6 поредни мача в които допускаме гол :).от халфовете Скоулс и Карик ми харесаха що годе...макар че могат много повече...Рууни играч на мачс просто няма такъв...Митко ддз беше контузен може би не е във форма но въпреки това се видя че със него атаките ни стават с една идея по продължителни и 'интелигентни' дано с Порто влезе във форма нашето момче...Браво на Фърги за поредната магическа смяна :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дотук имаше смисъл изказването ти. :)

Или поне да си пази простотията за себе си...

Има и по-остроумни начини да изразиш несъгласието си, като например изложиш своето виждане за нещата, но както и да е.
Ако за ефективността на даден играч се съдеше по това колко тича (тъй като такива мнения ми се стори че видях), то по-добре да си вземем няколко марокански и ямайски маратонци и ще сме най-добрите. Бербатов може да не е изиграл най-силния си мач, но предвид скорошната контузия мисля, че се справи на добро ниво и със сигурност не беше най-слабия ни играч.

Моето мнение по въпроса със защитата е че първо се загуби увереността, което е изключително важен фактор и второ непрестанните принудителни рокади в нея развалиха баланса. Отделно според мен проблема е донякъде и в средата на терена, където последните мачове не успявахме да контролираме играта и оттам лесно се губят топки и противниците успяват да организират бързи атаки. Конкретно в мача срещу съндърланд не мисля, че им оставихме много шансове, но тази досадна грешка на Фостър им подари гола.

Многото мачове този сезон се надявам да не ни изиграят лоша шега в крайна сметка, не знам дали някой е гледал статистика, но аз лично не си спомням някой отбор до този момент от сезона да е играл толкова много мачове и в крайна сметка умората е неизбежна. Затова пък имаме великият САФ, който знае най-добре как да възвърне добрата форма в най-скоро време!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това за простотията беше по друга тема, не с теб. Колкото до Бербатов - това, че не тичал достатъчно, не е мое мнение, за да го защитавам. Но на фона на натиска, който им налагахме през голяма част от мача, беше много изолиран. Неведнъж е заявявал, че сър Алекс му е дал свобода да се движи както си иска, което е хубаво и понякога много ефективно, но не може все за това да се повтаря как всичко му е перфектно. Тази събота беше тотално извън синхрон със съотборниците си, както винаги, след като е отсъствал заради контузия, затова и ниската оценка. Всичко това обаче вече е обсъждано неведнъж, както и играта на Роналдо срещу Вила и как не беше лидер, а фигурант с два проблясъка на гениалост, затова и не сметнах за нужда да повтарям всичко отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз в последните седмици мисля най-вече върху проблемите в халфовата линия. В мачовете с Фулъм и Вила нещата изглеждаха направо ужасни. С Порто също. На Карик му се събраха прекалено много мачове, а няма реална алтернатива. Скоулси малко по малко влиза в нужната форма, Гигс вече не може да играе 150-180 минути седмично, Флетчър и Андерсон нямат нужния опит (и като бонус САФ редовно пуска Дарън крило, та съвсем му се объркват нещата, а бразилецът до скоро беше контузен). Нани не го коментирам, Парк си върши добре работата, но си е типичен флангови играч. Страшно липсва един Харгрийвс, който може да замести/подкрепи както Карик, така и Скоулс. И така от 8-9 качествени халфа, на моменти излиза, че няма кой да "прави" играта ни - да разиграва в центъра, да пуска удобни топки за нападателите, да стреля от разстояние и т.н. В мача със Съндърланд ме обнадеждиха точно тея удари отдалеч. Сякаш ги бяхме забравили последните няколко мача. Добре, че е Рууни, който се връща и гради атаките (или ги развива) и донякъде Бербатов да му помага (но и него до скоро го нямаше), че иначе съвсем щяхме да я закъсаме. Чудя се какво ще става до края на сезона и дали през лятото не трябва да се помисли за ново попълнение в тази зона. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Усетете пауъра на Руунката :mood (19): Ебати захвата, ако го притисне... :mods (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this