Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Sunderland 1 - 2 Manchester United

Играч на мача  

110 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Фостър доволен от победата

В първият си мача като титуляр във Висшата Лига Бен Фостър бе щастлив от спечелената победа, която приближава отбора още повече до титлата в Премиършип.

Героят за Червените Дяволи във финала за Карлинг Къп замести успешно получилият почивка Едвин Ван Дер Сар при победата на Юнайтед с 2-1 над Съндърланд.

Пред клубната телевизия Бен заяви: "В средата на седмицата научих, че ще бъда в състава и имах възможността да гледам видео записи на играта на Съндърланд. Toва бе важно от психологическа гледна точка за самия мач, тъй като когато не играеш постоянно ти е нужно малко повече време за подготовка."

"Доволни сме от спечелените три точки. Започнахме добре, но в течение на срещата Съндърланд започнаха да ни притискат и играха доста силно през голяма част от двубоя. Въпреки това обаче не ми се наложи да правя много спасявания, така че смятам че си заслужихме победата."

Пол Скоулс изведе Юнайтед напред в резултата, но в началото на второто полувреме Кенуайн Джоунс изравни за Съндърланд. По-късно в игра за шампионите се появи Кико Македа, който успя да се разпише и да донесе победата на Червените Дяволи във втори пореден мач от Висшата Лига. Не, че Бен Фостър е изненадан от това.

"Невероятна история. Отбеляза забележителен гол минала седмица и ето че днес го стори отново. Според Кико ловкото му докосване не е било просто една случайна реакция, но не мисля, че повечето от момчетата му вярват", завърши Фостър

www.manutd-bulgaria.com

Победата е по-важна от всичко останало

"Сухите мрежи" напоследък не са често срещано явление за Юнайтед, но това не притеснява Пол Скоулс ...

Неговият гол с глава изведе Манчестър Юнайтед напред в резултата на "Стейдиъм ъф Лайт", но изравнителното попадение на Кенуайн Джоунс означаваше, че Червените Дяволи допускат 11-ти гол за последните четири мача. Странното в случая е, че преди това тимът от Олд Трафорд бе получил същия актив от голове, но в 24 мача.

Появата на резервата Кико Македа донесе жизненоважното попадение за момчетата на Сър Алекс. Младият италианец се разписа за втора поредна седмица и върна Юнайтед отново на върха в класирането. Скоулс смята, че ако победната серия не спре в следващите четири седмици, той и съотборниците му ще ликуват за трета поредна година с титлата в шампионата.

"Винаги е разочароващо, когато не успееш да запазиш мрежата си "суха" в даден мач, но това все някога ще спре. Трудно е да играеш срещу отбори, които са склонни да те атакуват във всеки един момент, изчаквайки да сгрешиш фатално", сподели Скоулс пред МЮТВ

"Докато бележим гол повече от противниците си, нищо друго няма да е от значение."

Бен Фостър записа първият си мач като титуляр във Висшата Лига през сезона. Въпреки че допусна гол, Фостър сподели мнението на съотборника си.

"Бях малко разочарован след техния гол. Може би бях твърде близо до близката греда при пробива на Тиймо Таньо. Успях да докосна съвсем леко топката, но за съжаление Джоунс бе зад мен и я промуши във вратата."

"В един момент можем да съжаляваме за допуснатите голове в тези срещи, но сега най-важно е да продължим да печелим трите точки."

www.manutd-bulgaria.com

Сър Алекс: В това момче има нещо

Сър Алекс Фъргюсън не пропусна да похвали 17-годишната сензация Федерико Македа, който във втори пореден мач донесе победа на Манчестър Юнайтед.

Този път италианецът се разписа срещу Съндърланд и осигури триумфа с 2:1 секунди, след като се появи на терена. Той отклони изстрел на Майкъл Карик в мрежата на домакините и вече има 2 гола за състава, след като миналия уикенд наниза прекрасен гол срещу Астън Вила в добавеното време за 3:2.

„Определено в това момче има нещо специално. Не видях гола, но някой ми каза, че той е опитал да направи точно това. Сложи крак на пътя на топката и това определено показва, че мисли бързо и притежава инстинкт, с който само най-големите голмайстори могат да се похвалят” каза шотландецът.

Запитан какво е казал на Македа преди италианецът да влезе в 75-ата минута, той заяви: „Нищо. Той знае много добре какво трябва да прави. Целта му е да се промъкне зад отбраната на съперника. Той притежава бързина и това се видя веднага след влизането му” добави той.

...

gol.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
********************************************************************************

За теб и Бербатов не знам, но ще лиша от мъки останалите във форума ... засега за 30 дни! Следващият път, когато въпреки предупрежденията напишеш нещо подобно за Бербатов ще ти е последното във форума!!! Нямам никакво намерение да ти търпя повече простотията - тая беше последната. Ако искаш може да пробваш след 30 дни. Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (4): :mood (4): :mood (4): :mood (4): Що не ми дадете едни права да го банна тоя :mood (4): И от фен клуба ще те затрия, малоумник!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (4): :mood (4): :mood (4): :mood (4): Що не ми дадете едни права да го банна тоя :mood (4): И от фен клуба ще те затрия, малоумник!

Мога да ти дам огнестрелно оръжие....нататък си знаеш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам,ама ти определено имаш някви комплекси или си решил да смениш отбора на който да подражаваш,а и нещо много ти хлопа,сам не се виждаш кво пишеш!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
когато превръщаш омразата си към някого в самоцел и я издигаш над любовта си към отбора, не можеш да предизвикаш нищо друго освен съжаление. даниеле, ти живееш, за да мразиш бербатов... и да дразниш. тва не е добър начин на живот.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В оная тема за дали си истински фен, трябваше да се включи ''да обичаш всички футболисти на Юнайтед'', или поне да не мразиш някого от тях. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хора,аз може и да съм малоумен[малко или много]Някой може ли да ми обясни какво иска да каже тозис "18ката е близо" ? Чудих се и чудих и не можах да го измисля!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хора,аз може и да съм малоумен[малко или много]Някой може ли да ми обясни какво иска да каже тозис "18ката е близо" ? Чудих се и чудих и не можах да го измисля!

хах аз мисля че има предвид 18-тата шампионска титла на англия..

@coverdalе :) изпревари ме.. Редактирано на от gr1zzlord

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още някой да иска да продава или да пенсионира? Има примосия днес - 30 дни безплатно ... и без форум.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде сега, мача беше поне малко по-добър от този с Вила. Ако си спомните преди няколко месеца имахме победи с по 1-0, те бяха цяла поредица, е сега, за да стигнем до титлата, явно ще трябва и една серия от такива мачове. Играта не беше кой знае колко трагична, защитата направи малко по-малко грешки, което пак е нещо. Като че ли не си дадохме толкова зор, но атаките ми харесваха, особено Руни. Липсваше ми начина, по който Бербо играе с топката, може би заради него, атаките днес ни бяха доста по-продължителни и по-атрактивни. За мен играч на мача е Карик.

Егаси, сякаш аз съм го писал това...
Наистина гласувах за Карик...ако всички играеха като него.Вярно че не подава около вратата, но винаги играе с хъс към гола винаги си пази мястото на 100% !
Нека си говорим реално...Бербо беще слаб... гледали сме много скъпи и силни нападатели... той има на къде да се постарае!
Защитата ни има нужда от лечение... не може след всяко центриране тая топка да се озовава в удобна за противника позиция !
Рууни направи подавания за които съм се съмнявал че ще видя някога ... много доволна игра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"ако всички играеха като карик..."
-Ами представете си ако всички играят като Рууни!?Факт е че това е невъзможно но Уаза,затова е любимец на Фърги!Раздава се до край където и на който и пост да играе...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни е ясен ! Той е двигател с вътрешно горене... ако му хванат момента на въртене и другите клапани ще станем едно 750 к.с. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такаа. 02:00 сутринта и вече сигурно имам по-добра представа за нещата. Първо трябва да отбележим, че 3-те точки са най-важни.. (както винаги). Въпроса е дали ако "избутаме" април месец ще можем да го направим и май месец? Такива мачове имаме тогава.. че да ти умре коня! Искам от следващия кръг до мача с нас, Боро да бият с много и да са се спасили до срещата на Ривърсайд, защото това е може би най-неудобния изпадащ, на когото изобщо е възможно да гостуваме... Както и да е. За мача - първите 20 мин играхме типично по нашенски. Добър натиск и разбира се увенчан с гол, който наистина беше много, много красив - евала на Рууни за центрирането и на Скоулс за феноменалния завършек. НО - после отново се появи онова нещо, ъъъ, как да го обясня - "синдром на неоснователното отпускане след вкаран гол" може би !? Тва от мача с пул насам вкараме ли гол спираме да играем, което е направо стресиращо. Именно заради това, пикливи отбори като Вила и Съндърланд, които в годините сме ги мачкали като валяк пресен асфалт, се възползват от това и "нещеш ли" вкарват някакви измислени голове и придобиват самочувствие. Не знам какво става с тази защита - от най-коравата, недопускаща гол и не знам си кво се превърна в най-рехавата такава на отбор от топ 4. Нямам обяснение, търся го от мача с пул насам, но все още не съм го открил, вярно, че Рио го няма, но и преди сме се справяли без него.. нз нз. В халфовата линия сме стабилни, но странно защо топката се задържа повече там отколкото да ходи към нападателите. Бербо беше слаб - нормално след такова отсъствие да не се представи на макс възможности. Рууни беше перфектен цял мач, това е моят избор за играч на мача. Както винаги беше навсякъде по терена и всичко най-интересно идваше именно след негови прояви. Лошото беше, че САФ беше длъжен да остави Роналдо и Евра да почиват. След включването на португалеца и на Македа играта се пораздвижи безсъмнено. Добре, че Карик напоследък все повече стреля отдалеч и добре, че невероятното дЯте Македа отново беше на точното място в точния момент, за да си вземем 3-те точки, защото според мен този мач безпристрастно погледнато си беше чист Х, и НЕ защото Съндърланд бяха ебати и коравия опонент, а защото ние за пореден път си направихме мача ад и то СЛЕД като поведохме.... Македа носи някакъв супер късмет, напомня на Оле, но още е рано да слагаме знак за равенство между тях, както в един пост по-горе бях споменал. Следващите два мача са за купите съответно ШЛ и ФА. Вече наистина не знам какво да очаквам от тях. Умората идва в ПРЕКАЛЕНИ количества за отрицателно време и то в най-важния момент от сезона, нито пул са добри, нито Порто, нито Евертън, нито тея с койт ни предстои да играем във ВЛ - просто ние сме прекалено уморени... Ей сега след мача с Порто отново се натоварва цикъла и имаме мач през 2-3 дена, дано момчетата опровергаят твърдението ми и покажат повече енергия. С последен напън и шампионски дух ще вземем това, което ни принадлежи, но първо напъна, защото късмета няма да е вечен, и няма да ни спохожда винаги, без ние сами да го повикаме.. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички! Трудно, но сладко. Ето и малко отзиви след мача:

:champs (18):

peci ... това, което беше постнал (от focus-sport.net и sportal.bg) го има вече в темата. Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почвам да се чудя аз ли толкова не разбирам футбол

Дотук имаше смисъл изказването ти. :)

В оная тема за дали си истински фен, трябваше да се включи ''да обичаш всички футболисти на Юнайтед'', или поне да не мразиш някого от тях.

Или поне да си пази простотията за себе си...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен лично, ми хареса играта на Бербатов. Можеше и трябваше по-добре да играе, но като се има в предвид, че се връща след контузия смятам, че е напълно в реда на нещата. Именно неговото присъствие ни даде възможност за по-разнообразни и интересни действия в атакуващ план.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен лично, ми хареса играта на Бербатов. Можеше и трябваше по-добре да играе, но като се има в предвид, че се връща след контузия смятам, че е напълно в реда на нещата. Именно неговото присъствие ни даде възможност за по-разнообразни и интересни действия в атакуващ план.

да прав си, но и все пак не си даваше мн зор..след като изравниха обаче яко се стегна...аз мисля че ако играе с Порто ще е един от ключовите играчи, защото той ШЛ-а много я иска..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тоя мач Парк беше доста под обичайното си ниво през сезона и 10 пъти по- зле от Бербатов. Гари също показа слаба игра. Но българина бил най- слабия на терена .... Грозни, затлъстели футболни коментатори ... Да ти пикая на скапания Sky sport... :angry: :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да прав си, но и все пак не си даваше мн зор..след като изравниха обаче яко се стегна...аз мисля че ако играе с Порто ще е един от ключовите играчи, защото той ШЛ-а много я иска..

Определено я иска, а САФ също спада в тази категория и добре разбира психологическата му настройка, така че трябва да се надяваме Митко физически да е ОК и ви гарантирам, че ще е от ключовите ни играчи в Португалия...

Иначе за да стане по-ясна малко ни в клин ни в ръкав демонстрираната от мен лоялност към Бербатов, да ви кажа какво мисля за играта му конкретно вчера. Разбира се, че съвсем не беше на 100%. Разбира се, че го смениха заради контузията. Но това което стана пределно ясно е, колко по-различен става отборът, когато имаме ИСТИНСКИ 2РИ НАПАДАТЕЛ! Да поема топката, да създава онази постановка от волейбола - Вълната - разпределителят получава удобна топка на главата си и всички нападатели от предна и задна линия стартират едновремено, готови да получат топката и да я атакуват. И Бербатов ЩЕ ИМ Я ДАДЕ, ТОЧНО, В КОРИДОР, КАКТО ТРЯБВА... Това се случи при първия гол, така я получи крилото днес Рууни. И той ще направи това в 8 от 10 пъти примерно, а не веднъж-два пъти на мач от 7-8 опита, както би било при някой по-непретенциозен футболист... И наред с това, можеш да разчиташ на него да бъде не само ВТОРИ, но и НАПАДАТЕЛ, и да ти вкара winner-а, когато и ако стане възможно...

Затова съм толкова възторжен за Бербатов тъкмо след този мач, защото това стана кристално ясно с/у Съндърланд, а не че неговото представяне беше кой знае колко силно точно днес... Той може и по-добре и го е показвал вече (все пак... да го имат предвид критиците му, ВЕЧЕ го е показвал!)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уейн Юнайтед .....Това момче е златно.Блазе ни че го имаме.Никой не може да ни спре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this