Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Sunderland 1 - 2 Manchester United

Играч на мача  

110 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Важна победа, важни 3 точки, но много слаб мач от наша страна отново не знам защо става така..отново веднага след гола спряхме да играем и съндерланд ни натиснаха, но не успяха да вкарат гол.Второто полувреме започнахме отново добре, но след тази грешка на фостър получихме изравнителен гол и точно тогава бербо почна да играе почна да взима участие във всяка атака...а след смяната крака му беше в лед дано не се е контузил отново!Иначе играч на мача за мене е Руни ..Македа вкара много важен гол, но не може да бъде играч на мача за мене..!В защита Невил игра доста зле както и О'шей..Еванс и Видич горе-долу се справиха, но все още играем много несигурно в защита..не мога да разбера какво става след този ш*бан мач с пуул, че от тогава така ни отслабна защитата..!Относно мача с Порто ако играем така отново в защита не мога да бъда голям оптимист!Халфовата линия днес беше под всякаква критика просто Тевез и Бербатов не получаваха никакви топки..Карик игра слабо, но Скоулс беше на ниво както и Парк до края на първото полувреме..Хубаво е да видя Андерсон отново в игра завърнал се от контузия..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ole Gunnar Solskjaer = KIKO MACHEDA ... Благодарим ти Уейн за огромното ти сърце !!! За играта дано се подобрява ... !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почивка на някои от основните играчи,като включим и контузените - победата е доста добра,имайки в предвид,че отново само Рууни :bow се раздаваше напълно.Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 точки, нямам какво друго да кажа за мача. Но за коментатора мога, едва не смачкаха глезена на Берба, ония вика "Никакво нарушение, чиста игра, пресилено решение на съдията." И купища от глупави и грешни коментари... П.П. Ivanovich, научи се пишеш, тогава посещавай нашият форум. Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е в случая не знам защо точно Македа трябва да е герой на мача?За мен си беше чист късмет, че беше там, за да си мземем измъчените три точки.Добре се представи момчето, но този който в случая заслужава похвала е Карик.Много противоречива игра на Евънс, не особено сигурен Фостър и за първи път виждам Парк в слаба форма, макар и да беше само след почивката.Да се връща Рио, че положението не е много розово.Скоулс ме изкефи максимално-при този си ръст да вкара с глава. :tongue: Определено играч на мача е Рууни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хората гласуват за него защото сега са въодушевени от неговия гол, тей като той отново вкара победен ... Иначе като им мине утре ще разберат, че беше късмет ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Скоулс ме изкефи максимално-при този си ръст да вкара с глава. :tongue:

Скоулс е отбелязал през годините доста голове с глава и за Юнайтед , и за Англия! Не се учудвай! Който си го може - продължава да демонстрира класа!!! Редактирано на от atiar

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен определено по-силен мач от този срещу Вила изиграхме. Контролирахме топката, създадохме някои много добри положения, но в защита просто си личи дори по движението на наште играчи, че са загубили увереност и правят груби грешки. Изненадан съм от слабата игра на Парк, като че ли е уморен, просто никакъв го нямаше особено второто полувреме. Видя се че е друго Бербо като е на терена, определено внася класа и спокойствие, а за Рууни няма какво да коментирам то се видя, че е истинска машина! Много силно се надявам за Порто всички да са на линия и да поотпочинат до сряда и да се надяваме и че Рио ще се завърне. Излезнем ли с всичките си звезди имаме всички шансове да ги отстраним!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хората гласуват за него защото сега са въодушевени от неговия гол, тей като той отново вкара победен ... Иначе като им мине утре ще разберат, че беше късмет ...

100% съм съгласен с тебе наистина си беше късмет, но все пак важен гол..иначе едно отиграване за 1 мач не може да направи играча - играч на мача определено руни се раздаде...отново..

П.С. Иначе и мене коментатора много ме издразни при най-малката възможносто почва да говори против Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, :) отново получихме смешен гол, за щастие този път беше само един. Поне бием, това е важното. Рууни пред нас и ний след него! :glory (29): :glory (29): :glory (29):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е в случая не знам защо точно Македа трябва да е герой на мача?За мен си беше чист късмет, че беше там, за да си мземем измъчените три точки.Добре се представи момчето, но този който в случая заслужава похвала е Карик.Много противоречива игра на Евънс, не особено сигурен Фостър и за първи път виждам Парк в слаба форма, макар и да беше само след почивката.Да се връща Рио, че положението не е много розово.Скоулс ме изкефи максимално-при този си ръст да вкара с глава. :tongue:
Определено играч на мача е Рууни.

Най-доброто мнение до момента, напълно подкрепям. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво пък ви е виновен коментатора? Защитата трагична...

абе от една страна си прав за защитата от друга не..все пак САФ даде почивка на Евра, а пък Рио беше контузен...то представянето на защитата можеше и по-зле да е..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А редно е също да отчетем, че и опашкарите Съндърланд излязаха за мача на сезона си.
Играч на мача: :glory (29):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак мъчен мач, не съм оптимист за Порто.

:greets (1):

... пак пропуснах мач, гледах точно 10 минути и все си мислех, че не гледам нашия мач, но гледах го да ... браво на Македа добре тръгва това момче! :mood (5): ... ии ще мачкаме портооо :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Братле ако ти кажа че заради тоя коментатор почна ми се пени устата ще ми повярваш ли?

Само чака момент да уплюе отбора...

Ебати глупавия фен на Арсенал.

Голяма работа? Виж какво съм казал и го преосмисли. Не съм казвал, че ме кефи Георги Драгоев, а че това което каза е истина, както и да е...

Ole Gunnar Solskjaer = KIKO MACHEDA ...

Благодарим ти Уейн за огромното ти сърце !!! За играта дано се подобрява ... !!!

Братле наистина благодарим на Уейн за всичко, но НЕ слагай още знак за равенство между ГОЛЕМИЯТ ОЛЕ и Кико Македа, засега!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кико носи духа на Оле :devil1: всеки мач до края не сезона да влиза като резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Братле ако ти кажа че заради тоя коментатор почна ми се пени устата ще ми повярваш ли?

Само чака момент да уплюе отбора...

Ебати глупавия фен на Арсенал.

Само да ти уточня, че и двамата от Диема, които водиха студиото в днешния са мач са фенове на Юнайтед, коментаторът си е по принцип на отбора, а другият (водещият) стана покрай Бербатов и САФ май! Естествено, че ще се стреми да звучи обективно, няма какво да му се сърдиш за това. Трябва да им се отчете на тези от Диема, че определено имат най-малък Коеф. на Дразнещо Действие... Явно скоро не си гледал мач по Ринг или Канал 1 :mood (33):

Иначе за мача: Браво на Македа, аз пък не съм съгласен, че голът му въпрос е САМО на късмет... Ако се беше ударила топката в дървено трупче на същото място - щеше да отиде в аут. Момчето си дръпна крака назад и я насочи поне малко... Но както и да е, браво на Карик и Скоулс - добър мач и за двамата! РУУУУНИ, РУУНИИИИ... РУУУУУНИ!!!! Така... Друго какво, а да, Бербатов е СУПЕР ВАЖЕН ЧОВЕК В СХЕМИТЕ НА САФ!!! А и още, и той вече си има конкуренция за да му движи формата (просто Македа му е направо копие във всяко едно отношение)... ОТБОР СМЕ!!! Доказахме го!

П.С. Естествено, че 'имаме шанс с/у Порто'... Мислите ли, че феновете на португалците се считат за фаворити в реванша? Айде стига са...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четита победа ,колкото и трудна да беше тя.Определено МОМ Руни ,и не заради играта която показа,а заръди желанието си и стремежа към победата и гола.Сравнение с предходните 2-3 мача си пролича колко ВАЖЕН И ПОЛЕЗЕН играч е Бербо ,дано да е налице за мача срещу Порто.Лично аз за пореден мач се разочаровах от Тевес,дано пича излезе от "дупката в която се намира.Леко ме напушва смях ,на сравненията Македа-ОЛЕ :):):) Лично аз незнам за футболните качества на Македа, срещу Вила вкара прекрасен гол,днеска си беше късмет ,но голямо благодаря за победата която ни донесе той. п.с.Coverdale не съм забравил за баса :greets (1): . ХААХАХ много бавно пиша, :Д:ДД: се едно си копираме постовете Редактирано на от bambam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново късмет, но това си е част от играта. Ливърпул сякаш не измъкнаха един или 2 мача така, че и те не знаят как точно стана. Много слаба игра на Невил и О`Шей. Еванс и Видич също не бяха на ниво. Просто не знам какво им става на тия момчета напоследък... За Парк пък, който по принцип ме кефи - да не говорим... Изкефиха ме Руни, Скоулс и Карик. На това момче Македа дано повече му върви, защото в момента явно птичето на късмета е на неговото рамо. Ще ми се да видя един по-бърз Бербатов, но се видя, че с него е по-добре. Дано да не се контузи отново, че му дадоха крака в някакви парцали. Редактирано на от _sasho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно неска нещо Карик не съм го гледал него, защото всички викате че играл много добре а пак за мене не беше много добре..нз може би по десетобалната бих му дал 6.5..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
поредния труден мач! найстина умората към края на сезона е доста голяма...но,няма как.До края на сезона ще е все така! дано няма повече контузи пък другото ще се издържи.Лошото е Л'пул и Челси си взимат мачовете а това вкарва допълнително напрежение! но и те не са машини ще сгрешът фатално до края на сезона сигурен съм!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this