Jump to content
Drinkwater

Тема за заслужили другари

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

След като имаме стена на срама, трябва да имаме и такава за заслуги. Одобрените ще получават похвала, евентуално и предпочитаното питие.

Днешният номиниран е Loko_Pd за следната прогноза в "Последният оцелял":

Blackburn

За неразбралите - Блекбърн гостуват на Анфийлд.

П.П. Умолявам модераторите да прочистват темата от офф-топик, за да не се озове прекалено бързо в архива. Според мен има потенциал да се развие добре. Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама как така? Смисъл всеки ден ли ще има по един одобрен или, дай малко разяснение около "правилата" :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е всеки може да даде такава прогноза, но интересното в случая е че той го прави в шестия кръг на играта. Тва нещо трябваше да го уточниш. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Провокатор, не омаловажавай заслугите на другаря Loko_Pd. :mood (13): Wolfram, бъркаш темата с онази за мач на деня. :) Просто ако прецениш, че някое изказване заслужава похвала, пускаш. П.П. Много е зарибяваща тази емотиконка, веднъж я използвах и вече не мога да се спра. :mood (13): П.П.П. R3D_aNd_M37h, в случая няма ирония, наистина ме зарадва прогнозата му. Ясно е, че нито става въпрос за пари, нито нищо, но това не пречи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
R3D_aNd_M37h, видя ли?! няма ирония! :laugh: Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той само заради аватара си заслужава да е в тая тема! :devil3: Пебълс, шшшттт, да не чувам детски плач и скърцане на биберони! :angry: ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да благодаря на "Drinkwater" и "R3D_aNd_M37h"! За мен е голяма чест че съм първия номиниран във темата, благодаря на всички подкрепили ме :bow .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е всеки може да даде такава прогноза, но интересното в случая е че той го прави в шестия кръг на играта. Тва нещо трябваше да го уточниш. :)

Ми аз го направих в миналия, срещу Фулъм, от които бяхме паданали предния кръг и к'во?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде моля ви се недейте казва, че САФ е отписал тази купа с пускането на тези играчи в игра. Не може даден играч да дебютира напълно готов за големе битки. Нека повечето, които не са гледали мачове на Юнайтед преди да започнат да ги дават по Диема, си дръпнете един мач от средата на 90-те години и вижте какви нелепи отигравания имат играчи като Скоулс, Невил, Бекъм и Гигс. Ще се радвам след време ако двама-трима от младежите, участвали в днешния двубой, станат като Гигс, Скоулс или Невил.

Хубаво е старите да помнят, а младите да учат историята. Евала на Мишо, само да не беше написано с капс мнението. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С такова заглавие не може да пропуснем героят на вечерта - другарят Аршавин. Да е жив и здрав, и дано се заключи в банята без да иска следващата сряда. Или поне да подгрее стабилно с водка преди мача.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе само на мен ли ми се струва, или наистина Аршавин и Станка адски много си приличат?! :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А реално,без грам ташак,по-голяма мъдрост в света от сентенцията "всички жени са курви" има ли ? Това е е й така най-вярното нещо казвано от човек в цялата човешка история

Всякакъв коментар е излишен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предлагам както има тема"След мача", да има и такава -> "След мача на Бербо". Съответно там ще влизат всички, които пишат по темата след мача само и само да "анализират" или да кажат нещо за Бербо, Бербата, Бербатов, Барбука, БЪрбука, Митко, Митенцето и т.н.....

Не си мислете, че имам негативно отношение към него, обаче не е нормално всеки втори пост да съдържа някое от гореизброените имена....

Всички градивни предложения за форума трябва да се поощряват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Подпукал съм се с бири още от обет(излъгах, почнах на водки ама не ми понесоха в жегата) и си пожелавам най-искрено запоя ми да приключи благополучно утре вечер след като видя трофея в ръцете на Гигси, защото единствения човек, който заслужава повече от него е сър Алекс Фергиусон. Просто стареца за мене е най-великия човек на света, ако имах серум за безсмъртие бих го дал на него, за да ме радва докато съм жив. Btw: аре, че много на чувства го избих smile.gif , пожелавам на отбора както и на всички фенове утре да наритаме задниците на франчулята и да се види кой кой е.
We Love United, We Do,
We Love United, We Do,
We Love United, We Do,
Oh United We Love You

Чак се просълзих от умиление. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове