Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Sunderland - Manchester United

Препоръчани публикации

Ами като се сещам колко измъчено беше 1вият мач и като си помисля как играем сега ми остава да очаквам ... Х ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки мач до края на сезона , трябва да излизаме за победа това е най-важното! Иначе мисля пак ще е измъчена победата..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано играта ни се подобри.Важно ще е да не допускаме гол и да играем концентрирано!!3-те точки са задължителни!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз ще ви дам на вас един Х! Победа и само победа, играта и резултата ще го видим в събота, това е положението!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Х но да видим надявам се тоя път Тевез титуляр..

Абе и аз се надявам, ама е по-вероятно да купим някой за тоя мач отколкото да е титуляр. Ако беше Бербатов щеше да е 1000000% титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще дойде мачът, в който ще излезем от кризата и ще избухнем. Дано това да се случи в събота. Но дори да не стане, трябва някакси да вземем победата - ако ще да е с половин на нула. Всеки мач оттук нататък ще е като финал и не трябва да допускаме да губим точки от отбори като Съндърланд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами ще видим кво ще се получи, сигурно е обаче едно - мачът няма да е с нито 1% по-лек от предходните 4 такива. Вярвам, че момчетата могат да го спечелят, и се надявам да докажат това, дори и с половин на 0. Чуда се дали Блебкърн ще се опълчат на лузърите и евентуално да измкънат някво мазно х-че. Дано мача Лузър-Челси да им ебе майката и на двата отбора. Мощно контузии и много голове и в двете врати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То е ясно,че излизаме за победа и всичко друго е равносилно на загуба..Дано Рио е готов за игра.. А някой знае ли Андерсон до кога ще отсъства?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон е с травма в бедрото,изключено беше да играе с Вила,а за вчера нз...пише,че е започнал възстановителни процедури преди някъде 1 седмица,а за завръщане нищо не е казано. :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Андерсон все още няма новини. В пресконференцията снощи Сър Алекс каза, че Рио едва ли ще се възстанови до събота, но да видим. Джони Евънс със сигурност пропуска срещата.

Сбрагия: Ако отпаднем, губя работата си

Мачът с Манчестър е непредсказуем, коментира специалистът

Рики Сбрагия има договор като мениджър на Съндърланд до 2010г., но шотландският специалист означава, че това не е гаранция, че ще запази позицията си, ако "черните котки" отпаднат от английския елит.

"Не мисля, че някой мениджър може да е сигурен за поста си, независимо от подкрепата, която има", коментира Сбрагия пред местен вестик. "Когато поех работата, знаех, че от мен се очаква да задържа отбора в Премиършип. Ако не се справя, не знам какво ще се случи с мен."

Колкото до предстоящия сблъсък между Съндърланд и английския шампион Манчестър Юнайтед шотландецът сподели следното:

"Всичко може да се случи срещу Юнайтед. Ако те имат лош ден и ние имаме късмет можем и да ги победим. Да не забравяме, че Манчестър имат два мача в Шампионската лига тази и следващата седмица. Това също може да наклони везните в наша полза", добави с надежда Сбрагия.

sporta.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам едно,след толкова брак в дуто на защитята от дясно(О'Шей и Невил)как ще я преконструира този път.При условие че Видич ще изтърпи и последния мач наказание!Съндърланд няма да се затворят,защото все пак играят удома.Това е добре за атаката ни,надявам се да действа безупречно,но као има птоблеми някакви в отбора,те ще са в защитата,а и в атака се завръща Уейн Рууни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нима Видич има още един мач наказание? :blink: Рио контузен, Евънс със сигурност пропуска мача, майко мила!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече не знам кво да очаквам от нашия отбор.Постоянството липсва...За мен тоя мач е 1Х2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сбрагия: Ако отпаднем, губя работата си

О-хо тоя открил топлата вода бе...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 точки , нямам претенции за играта. В този мач обаче трябва да дадем едно жертвено агне, а може би - 2. Карик и Роналдо имат зверска нужда от почивка. Незнам как ще ги мисли САФ, Тошич ли ще пуска, Мартин ли, Нани ли, Гибсън, но тези двамата трябва да отдъхнат преди мача с Порто, иначе се опасявам от най - лошото ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3 точки , нямам претенции за играта. В този мач обаче трябва да дадем едно жертвено агне, а може би - 2. Карик и Роналдо имат зверска нужда от почивка. Незнам как ще ги мисли САФ, Тошич ли ще пуска, Мартин ли, Нани ли, Гибсън, но тези двамата трябва да отдъхнат преди мача с Порто, иначе се опасявам от най - лошото ...

Как ше нямаш претенций за играта като тя е по важна от 3те точки даже....толкова некачествени мачове гледам напоследък че се едно гледам А група.
И Юнайтед не е от отборите дето като играят зле и печелят често, като пуул например. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this