Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 2 - 2 Porto

Препоръчани публикации

То като се замислим целия отбор има нужда от почивка ама къде ти тая почивка, нали трябва лузърите да играят в събота и после в сряда, нали все пак целта е те да станат шампиони. А пък УЖ порто бяха най-лесния съпреник от изтегления жребий... добре, че поне не беше нещо от сорта на ПарЦъ или Арсенал че тогава вече щеше да е много лоша работата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надеждата умира последна, но ще е срамота да паднем от тия за втори път. Отвратителен спад във формата на отбора, песимист съм за почти всички купи, не заслужават с тзаи игра. Уморени били, нямат оправдания с тези заплати, резерви и база. Имат всичко нужно, за да са на върха. САФ беше адски разочарован, дори и след повеждането чрез Тевес, много слаба игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че О`Шей запълва дупки това е ясно..и се справя добре.. имаме нужда от такива играчи.. а ти кого искаш да видиш на негово място?Гари,който е в катастрофална форма или? А за Джони,може би предпочиташ Екърсли,или отново Гари?Тевез имаше 3 мача миналата седмица,като титуляр..все пак и той е човек,въпреки че повече ми прилича на Хълк .Кога сме излизали със схема 4-5-1 - припомни си първия ни мач с Интер.

За Еванс казвам, че е нормално да сбърка, понеже е неопитен и не трябва да го виним. Иначе нямам нищо против него. А за схемата - на мача с Интер, Гигс беше зад Бербатов като 2-ри нападател. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нали се каза че Съра решил Неделя-Вторник да са мачовете? Трябва ни Харгрийвс. Направо не ми се чака следващия мач. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Еванс казвам, че е нормално да сбърка, понеже е неопитен и не трябва да го виним. Иначе нямам нищо против него. А за схемата - на мача с Интер, Гигс беше зад Бербатов като 2-ри нападател.

Еми то и днеска уж Роналдо беше зад Руни..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да не сте съгласни но съм го казал и преди, казвам и сега,трябва да се продаде Роналдо и с парите да се вземат двама добри РАЗИГРАВАЩИ халфове.Без средна линия няма как да стане.Скоулс е дал много но вече е "амортизиран",както и Гигс,Парк не става за тази работа,както и Флетчър,Карик също никакъв го няма.В момента никаква халфова линия,ама никаква и това е ОЧЕВАДНО!Порто си правеха каквото искат и за съжаление смятам че ще отпаднем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен момчетата мислят,че е така ще стане работата,като на шега.Давай тука на Рууни да вкарва, ако може и Роналдо...Не се напрягат,това ме дразни.Айде срещу Вила стана,добре,радвахме се като луди,после "Ще им е**м мамата на Порто още на ОТ",е да ама НЕ.Сега кво стана,ше треперим на реванша,а там нали се сещате - Порто ще бъде с 11 вратаря.Сега играха открито,трябваха им голове,ама в Португалия едва ли ;( Много си повярвахме,играчите също.Всеки вика "еми да,ние сме Юнайтед,5 купи не са кой знае кво" "имаме шанс да вземем всичко"...то шанса си го има,въпросът е,че с тая игра и за носител на ФА Къп не ставаме. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Еванс казвам, че е нормално да сбърка, понеже е неопитен и не трябва да го виним. Иначе нямам нищо против него. А за схемата - на мача с Интер, Гигс беше зад Бербатов като 2-ри нападател.

А Роналдо днес игра като крило,нали?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='man_utd_1999' date='Apr 8 2009, 12:00 AM' post='181387']
Абе не може играч от класата на О'шей да ми играе винаги титуляр. Не знам какво толкова му харесвате почти всички в тоя форум. Доскоро и аз бях на мнение, че може да запушва дупки в защитата, но той за пореден път доказва, че не може. + това прекалено много взехме да разчитаме на Еванс, който все пак е млад.

Ами ако не си забелязал имаме лек дефизит на здрави десни бекове, за тази година Браун не си спомням кога последно беше здрав, близнаците също имаха доста проблеми с контузии, Невил след голямата травма не е същия, дори Харгрийвс, който показа добри игри като десен бек е отдавна извън сметките. Просто няма кой освен О'Шей какво да се прави съдба. Големия проблем е в липсата на ефективност в халфовата линия, Скоулс от месец нещо не е във форма, Андерсон е в лазарета, Карик играе на приливи и отливи. Наистина играта на Берба в средата на терена сега липсва, а за Тевез явно се включва по-добре като резерва, а трябва да се разчита повече на Уелбек и Македа, а и освен неубедителния намоменти Роналдо нямаме свястно крило- то Парк, Нани, Гигс е на години и не може както преди. Какво да се прави не може всяка година дубъли и требъли, важно е да остискаме Шампионата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може да не сте съгласни но съм го казал и преди, казвам и сега,трябва да се продаде Роналдо и с парите да се вземат двама добри РАЗИГРАВАЩИ халфове.Без средна линия няма как да стане.Скоулс е дал много но вече е "амортизиран",както и Гигс,Парк не става за тази работа,както и Флетчър,Карик също никакъв го няма.В момента никаква халфова линия,ама никаква и това е ОЧЕВАДНО!Порто си правеха каквото искат и за съжаление смятам че ще отпаднем.

Е,ти разхвърля целия отбор, като "не стават" отиди намери по-добри и съобщи на САФ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бахти, мноо зле. Чета из форумите и се опитвам да намеря някое позитивно мнение, а на всякъде едно и също - защитата, умората, как нямаме никви шансове на реванша, как нито един английски отбор не е побеждавал Порто като гост...Ще взема аз да кажа нещо позитивно тогава: 2:2 не е чак толкова зле. Ако някой си спомня един полу-финал на ШЛ преди време с/у много по-силен отбор от Порто, завършил 1:1 на ОТ (с късен гол за нас) и после изоставайки с 2 гола като гости пак успяваме да се класираме за финала...Нищо не е загубено, можем да ги бием в Португалия! Добър отбор са, но ние сме по-добър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-силното звено което ни изкара на върха на висшата лига започва сериозно да куца - а именно защитата. Колко поредни мача без гол направихме около нова година - 14 май бяха. Бяхме бетон отзад. А сега за 4 мача ни надупчиха кошарата с 10 гола! 10 допуснати гола за 4 мача - и то 8 от тях на собствен терен. Мисля че ако не закърпим дупката отзад много сериозно ще ни дръпнат на земята с тия квинтупли и незнам си какви. Ако нещата не се променят скоро в Португалия ще е много много трудно да бием - нестига че има липса на концетрация ами тия мангали тичат като гяволи и ни превъзхождат много сериозно във физическо отношение. И все пак нещата още не са излезли извън контрол - защото големите отбори трябва да постигат успехи дори и когато са извън форма ! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Зле е работата :( днеска много слаби :( ужас направо... след мача в Неделя, не можах да повярвам, че пак играят толкова слабо :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами ако не си забелязал имаме лек дефизит на здрави десни бекове, за тази година Браун не си спомням кога последно беше здрав, близнаците също имаха доста проблеми с контузии, Невил след голямата травма не е същия, дори Харгрийвс, който показа добри игри като десен бек е отдавна извън сметките. Просто няма кой освен О'Шей какво да се прави съдба. Големия проблем е в липсата на ефективност в халфовата линия, Скоулс от месец нещо не е във форма, Андерсон е в лазарета, Карик играе на приливи и отливи. Наистина играта на Берба в средата на терена сега липсва, а за Тевез явно се включва по-добре като резерва, а трябва да се разчита повече на Уелбек и Македа, а и освен неубедителния намоменти Роналдо нямаме свястно крило- то Парк, Нани, Гигс е на години и не може както преди. Какво да се прави не може всяка година дубъли и требъли, важно е да остискаме Шампионата. [/quote] Е, братле... нищо лично, обаче немога да се съглася с това за Карик, при положение че именно той е най-добрия ни халф, в повече от 3-4 срещи на тима и се раздава винаги...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е,ти разхвърля целия отбор, като "не стават" отиди намери по-добри и съобщи на САФ...

Аз си казвам мнението,с никой не се заяждам.На теб щом ти е харесала играта,няма проблем!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е достатъчно да се ''раздават'' а да правят полезни неща за отбора и за победата. Раздавал се бил. FTW Бербатов затва че не си мърда задника, вкарва един гол или голов пас и е най-великия. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе няма смисъл от повече ядосване, това е положението! :smile:
Вярвайте, че ще победим на реванша, не е кой знае колко трудно. :wink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз си казвам мнението,с никой не се заяждам.На теб щом ти е харесала играта,няма проблем!

Тука няма шанс просто да си кажеш мнението. Ще те изядат с парцалите. Не знам защо не приемат, че бяхме 2 пъти по-слаби от Порто. Цял свят го видя. И на нас не ни е приятно. Хайде сега кажете, че не сме никви фенове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О'Шей имаше някой добри игри през сезона, но му се събра и на него голяма поредица от мачове. Иначе днес за пореден път се убедих, че при него липсва всякаква техника :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо пукнах от кеф направо ме убиха... Невил много гадно го изпусна :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бахти, мноо зле. Чета из форумите и се опитвам да намеря някое позитивно мнение, а на всякъде едно и също - защитата, умората, как нямаме никви шансове на реванша, как нито един английски отбор не е побеждавал Порто като гост...Ще взема аз да кажа нещо позитивно тогава: 2:2 не е чак толкова зле. Ако някой си спомня един полу-финал на ШЛ преди време с/у много по-силен отбор от Порто, завършил 1:1 на ОТ (с късен гол за нас) и после изоставайки с 2 гола като гости пак успяваме да се класираме за финала...Нищо не е загубено, можем да ги бием в Португалия! Добър отбор са, но ние сме по-добър.

Преди мача също си повтаряхме,че сме по-добри.По-добри сме,ама това трябва да се доказва всеки мач,не може като чуем Ман Юнайтед и айде бием 100 %,вече не знам на кой отбор да му казвам "лесен" или "тия са ни абонати."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука няма шанс просто да си кажеш мнението. Ще те изядат с парцалите. Не знам защо не приемат, че бяхме 2 пъти по-слаби от Порто. Цял свят го видя. И на нас не ни е приятно. Хайде сега кажете, че не сме никви фенове.

Абе, пич, някой да го отрича това? :smile:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Loko Pld - В сегашната ни форма на халфовата линия Карик наистина се представя по-добре от някои други, но играта му не е такава каквато беше миналите два сезона. Просто си личи когато Гигс е в средата на терена, че е с класа над останалите в неговата зона, колкото и да е добър Гигс е на години и въпреки това играе по-добре от тях, а това говори много за полузащитниците ни в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Възнамерявам да пускам темите за мачовете, които планирам да спечелим. Ще имаме Скоулс, Руни, Видич, евентуално Рио, отпочинал Парк - извинения за лош резултат няма.

Моля те вече не го прави ! Суеверията ви не дават никакъв резултат!

За мача - Бесен съм и това не е от сега , продължава вече цял месец! Не може да играем с тая тъпа схема с 5 халфа!Всичко куца и нападение и защита и Сар след завръщането си , а халфовете които мислят че може сами да спечелят мача вече ме дразнят! Всеки почна да се ебава с нас на нашия стадион!Последните ни мачове са пълен ташак, отбора бил широк - дрън дрън! С един нападател НЕ СТАВА!!!Спирам да говоря щото побеснявам!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this