Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 2 - 2 Porto

Препоръчани публикации

Лош 1 за защитата. Невил имаше вина за втория гол, нещо подобно се получи и в неделя. Пагубен резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея мангали трябваше да ги бием. :sad:
Закономерен Х.Двата отбора си размениха по полувремие.
Според мен тренерски щаб ще сгреши с тези опити да печелим всичко.Дано греша,но ако не спечелим нито ШЛ или ВЛ причината ще е именно амбициите да печелим всичко.Ако не спечелим ШЛ или ВЛ сезона ще е провал.

Е кво ? Да паднем нарочно от Порто, или да паднем още 1-2 пъти и да загубим титлата ли ?
Стегни се малко - сгрешил треньорския щаб с опитите си да спечели всичко..... ще ми докараш инфаркт брато...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми слаба работа и въпреки това можехме да излезен с отличен резултат ама това е не всеки ден е великден. Дано да излезнем коренно различни в реванша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Юнайтед продължи с тази бездарна игра ще загуби всичките си шансове за всички купи !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само ви моля не се изцепвайте с коментари и определения за легенди на Манчестър Юнайтед. Нека НЕ изхвърляме играчи като Парк, О'Шей, Гари... предполага се, че имаме "Златна топка в тима, Роналдо е човекът, който трябва да поведе отбора, но все това е Руни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За втори пореден мач ни вкарват гол след грешен пас на Роналдо в центъра.И това което ме дразни повече е че след като сбърка паса седи с ръце на кръста и гледа как от неговата грешка става гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е кво ? Да паднем нарочно от Порто, или да паднем още 1-2 пъти и да загубим титлата ли ?
Стегни се малко - сгрешил треньорския щаб с опитите си да спечели всичко..... ще ми докараш инфаркт брато...

Явно не си ме разбрал.
Натрупаха се прекалено много мачове.Докато съперниците ни във ВЛ и ШЛ са по-свежи от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То и тва IT'S ALL ABOUT BELIEF вече не стига.1 минутка още трябваше да издържат,бяха длъжни поне след тая на моменти нескопосана игра да се върнат в защита и да не допуснат гол,но уви...Не може от 4 мача да имаме 10 допуснати гола,каква ШЛ,каква ВЛ с такива резултати.Не искам и да се сещам,че има вариант да отпаднем..не знам аз напрао ако не бием след 2 седмици..Не ми се мисли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За втори пореден мач ни вкарват гол след грешен пас на Роналдо в центъра.И това което ме дразни повече е че след като сбърка паса седи с ръце на кръста и гледа как от неговата грешка става гол.

Той се изживява като "шефче".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А ти да не мислиш,че точно това което ти си написал има предвид.. Има истина в думите му..

Доволно резултатче.. На реванша сме ние ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прав си отвсякъде обаче ! Трябва да се стегнат момчетата вече....твърде много почиваха !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм разчарован от показаното тази вечер! Очаквах да ги скъсаме от атаки, да им покажем кой е домакинът, кой е европейският шампион, но уви! До скоро най-силното ни звено - защитата бяха под всякаква критика, много грешки, много грешни пасове, колебливи с една дума, мисля че трябваше да се даде почивка на Невил, Евра заслужа похвала- много деен, Видич на моменти! Друго което ми направи впечетление е , че започнахме с 1 чист нападател - е така няма да стане, видяхме кво стана последните двубои, просто започваме много дефанзивно, а това не е нашият стил на игра! Ужким трябваше да владеем центъра, е това не си пролича - поне през първото полувреме! Второто малко по-добре се представихме, но уви небеше достатъчно! Много неблагоприятен резултат, по корено различен начин трябва да играем, ако искаме да продължим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
нямам думи просто .. защитата ни МЕГА зле, се 1 за 1ви път се виждаха, само Евра не влиза в това число. РУУНИ НАЙ-ГОЛЕМИЯ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба липсва много,защото: 1.Мача слузарите-влиза резерва при резултат 1:2-след 5 мин става 1:3-след това трудно се играе 2.Фулъм-контузи се и пак не можа да играе през 2-то полувреме 3.Вила/слагам го при неуспешните мачове,защото си имахме касмет/-не игра 4.Порто-не игра факт е че в мачовете,в които го няма нещо куца

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сетихте ли се че сме рекордьор тоя мач, 22 мача поредни без загуба, аре празнувайте де.,,,,

Е кво да празнувам след тая слаба игра......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не може играч от класата на О'шей да ми играе винаги титуляр. Не знам какво толкова му харесвате почти всички в тоя форум. Доскоро и аз бях на мнение, че може да запушва дупки в защитата, но той за пореден път доказва, че не може. + това прекалено много взехме да разчитаме на Еванс, който все пак е млад. Склонен съм за всичко да обвиня САФ, знам сега на какво ще ме направите, но не може да излиза с такъв състав. За пореден път Тевез резерва. Кога сме играли със схема 4-5-1, че точно сега ли трябваше. Флетчър ще ми пуска крило. Абе не знам ама не можем да се оттърсим от загубата от Ливърпуул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само ви моля не се изцепвайте с коментари и определения за легенди на Манчестър Юнайтед. Нека НЕ изхвърляме играчи като Парк, О'Шей, Гари... предполага се, че имаме "Златна топка в тима, Роналдо е човекът, който трябва да поведе отбора, но все това е Руни...

Определено съм на мнение, че играчи като Парк и Нани спокойно може да се заменят с някои таланти от школата, сигурен съм, че ще се раздават доста повече ( макар, че проблема на Парк е съвсем друг, което е и по-лошото в случая ). Иначе Флеч и О'шей са полезни на моменти и имат място. Роналдо играе този сезон на 40-45%, колкото и да говори все още му се въртят образи в главата как носи бялата балетна фланелка и си мисля на края на сезона трябва със САФ хубаво да си поговорят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да взимаме мерки.Няма никво време до реванша....Не ми се иска да отпадаме от Порто на 1/4 финал.Вярвам че Съра ще измисли нещо и да победим на Драгао.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Равен резултат..., жалко наистина бяхме изморени отдавам си го главно на това, но има и някои други причини, като че в продължение на няколко мача ни бележат минимум 1 гол... Защитата трябва да се стегне... P.S. Дее*а и адаша...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Квото и да си говорим в някои от играчите си личи умората. Карик просто от месец насам не е същия, Евра и О'Шей също имат нужда от почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

нямам думи бяхме ТРАГИЧНИ днес единствено Евра се раздаде докрай ... и според мен грешката е на Невил който според мен след контузията просто не е същия , а и годинките вече тежат нз нз бесен съм в момента ...

Гари е мн далеч от това, което беше. Признавам му тъча, който хвърли, но за втори мач поред негово включване в центъра носи гол във вратата ни. Рафаел липсва. За момента Гари трябва да трупа минути за резервите, защото не отива на репутацията му и това, което е да бъде хулен за слабите си изяви.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Определено съм на мнение, че играчи като Парк и Нани спокойно може да се заменят с някои таланти от школата, сигурен съм, че ще се раздават доста повече ( макар, че проблема на Парк е съвсем друг, което е и по-лошото в случая ). Иначе Флеч и О'шей са полезни на моменти и имат място. Роналдо играе този сезон на 40-45%, колкото и да говори все още му се въртят образи в главата как носи бялата балетна фланелка и си мисля на края на сезона трябва със САФ хубаво да си поговорят.

Не съм съгласен. Парк е един от най-постоянните ни играчи. Днес не се представи добре, но играчи като Роналдо и Карик също не се представиха на висота. Излязахме с 3-ма диригенти в лицето на Скоулс, Карик и Флетчър, но нямаше никакъв ефект.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе не може играч от класата на О'шей да ми играе винаги титуляр. Не знам какво толкова му харесвате почти всички в тоя форум. Доскоро и аз бях на мнение, че може да запушва дупки в защитата, но той за пореден път доказва, че не може. + това прекалено много взехме да разчитаме на Еванс, който все пак е млад. Склонен съм за всичко да обвиня САФ, знам сега на какво ще ме направите, но не може да излиза с такъв състав. За пореден път Тевез резерва. Кога сме играли със схема 4-5-1, че точно сега ли трябваше. Флетчър ще ми пуска крило. Абе не знам ама не можем да се оттърсим от загубата от Ливърпуул.

Че О`Шей запълва дупки това е ясно..и се справя добре.. имаме нужда от такива играчи.. а ти кого искаш да видиш на негово място?Гари,който е в катастрофална форма или? А за Джони,може би предпочиташ Екърсли,или отново Гари?Тевез имаше 3 мача миналата седмица,като титуляр..все пак и той е човек,въпреки че повече ми прилича на Хълк .Кога сме излизали със схема 4-5-1 - припомни си първия ни мач с Интер. Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this