Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 2 - 2 Porto

Препоръчани публикации

FT Manchester U. [2 - 2] FC Porto

4' [0 - 1] C. Rodriguez
15' [1 - 1] W. Rooney
85' [2 - 1] C.A. Tevez
89' [2 - 2] M. Gonzalez

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ужасяващо слаб Юнайтед, главно в дефанзивната част. Кошмарен резултат. Кога ще се излезе от шибаната криза? Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ужасяващо слаб Юнайтед, главно в дефанзивната част.
Кошмарен резултат.

аве това е меко казано!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мн изморени бяхме, просто липсваше свежест. След ранния им гол спокойно можеха да решат целия 1/4 финал . С нашия календар и контузии съм песимист за сблъсъка. Нужни са спешни мерки за вдигане на крака на Рио.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе кво става ... който отбор ни хване ни вкарва минимум 2 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да се радваме, че се отървахме, защото реалния резултат е 2-5 поне. Иначе край на шампионската лига за тази година. Никакъв шанс нямаме в реванша с тази игра. Ще ни напълнят кошницата. Ама като играем 70 мин без Тевез така е. Как може 45 мин да нямаме удар към вратата на противника на ОТ. Трагедия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мн изморени бяхме, просто липсваше свежест. След ранния им гол спокойно можеха да решат целия 1/4 финал . С нашия календар и контузии съм песимист за сблъсъка. Нужни са спешни мерки за вдигане на крака на Рио.

Aе леко да спрат да са изморени, а?
Не им плащам за да се изморяват. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да сме доволни от това равенство. На терена не се разбра кой е Английският, Европейски и Световен шампион. Не знам коя е липсващата фигура, дали не е Бербатов? Определено съм на мнение, че К.Кейрош липсва. Последните си мачове започваме напълно неподготвени и чак на почивката влизаме в релси. Надявам се да излезем от тази криза и да се понесем по победният път. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвайте се, че завършихме наравно. Щеше да е чудо, предвид грешките в защита, гола на Карлитос да беше последен в мача. Не мога да си я обясня тая разсеяност. Скоулс и Евънс страшно много ме разочароваха. Евала на Евра и Руни за сърцатата игра, както и на Тевез, че ме зарадва, мислейки, че е възможно да спечелим тоя мач.
Погледнете от добрата страна на нещата, САФ така ще ги надъха за реванша, че всички ще трябва да играят като за финал, не може да се допусне да ни победи този отбор, който освен един г/д добър анимационен герой, не притежават нищо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В защита сме пълна трагедия.До преди 2-3 седмици бяхме железни а сега е някакъв ужас.Да допуснем Порто на Олд Трафорд да ни надиграе е недопустимо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебах и футбола ... То не е по силите дори и на наще играчи да играят в цикъл неделя-вторник братче... кур за ФА и УЕФА, ама и ние си надробяваме такива попари всеки мач, че не знам от кога не съм виждал такова нещо. Невил е много, много слаб в момента, грешката за 2-рия им гол според мен е най-вече негова... при положение, че има 3-4 защитника около един футболист, минутата е 88, изравнили сме преди 1-2 мин с 300 зора, защо трябва да тръгне към дадения футболист и съвсем да си остави зоната... Еванс също не беше на ниво, нито О'Шей, десния фланг не работеше изобщо докато там играеха Флетч и О'Шей. Парк също беше слаб според мен, в центъра Карик и Скоулс бяха на ниво, ама ... нз квото и да кажа все същия хуй.. заеби. Много добре играха Вида, Рууни, Евра и ВдС, Тевез също се пласира много добре при гола, но нищо особено като цяло. Няква супер тъпа прокоба се оказа оня мач с ЛУЗЪР, от там нататък абсолютно НИЩО, ама НИЩО не върви......... Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имайте вяра ще продалжим ;) П.П. До края на всички мачове на Ман, ако видя в темите някой да е писал тези ще ги смачкаме, тези ще ги размажем и някакви нереални резултати директно му хвърлям пловдивските майни !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо се израдвах на гола на Тевез...Евра и Руни - ГОЛЕМИ! Ван дер Саар ни спаси първото полувреме,не мога да го критикувам.С такава игра - толкова.Невил има нужда от почивка няколко мача,просто не му върви.А колкото до Порто - заслужиха си точката,не отричам.Жалко наистина,трябваше да си решим мача тази вечер..сега ни остава да ги дебнем в Португалия. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора,аз по-скоро се ужасявам от 1вото полувреме и най-вече ранния гол.Второто полувреме видяхме че съперника на Порто е Ман Юнайтед...Всичко беше под наш контрол.Но тази грешка в края,една единствена,просто прави победата на "Ещадио до Драгао" задължителна

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление не заслужаваме да продължиме напред , цялата защита беше под сякаква критика , Флетчър статист , Скоулс се скъса да бърка , за Роналдо няма какво да кажа само недоволства и пада .Само един футболист мога да огранича с хъс за игра и тва е Рууни, евентуално и Карик.Другите под сяква критика. Невил е време да се пенсионира , Еванс не е дорасъл за такъв футбол , а О'шей се вижда че смяната непрекъснато на позицията му не му влияе добре. Двама футболисти липсват много на отбора и колкото и странно да звучи това са Браун и Оуен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

огледнете от добрата страна на нещата, САФ така ще ги надъха за реванша, че всички ще трябва да играят като за финал, не може да се допусне да ни победи този отбор, който освен един г/д добър анимационен герой, не притежават нищо.

Ох дано да успее. Това си го повтарям от загубата от Ливърпул. Явно им е трудно да слязат на земята... то не са трофеи, 5000 минути без гол...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
нямам думи бяхме ТРАГИЧНИ днес единствено Евра се раздаде докрай ... и според мен грешката е на Невил който според мен след контузията просто не е същия , а и годинките вече тежат нз нз бесен съм в момента ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва дружно да благодарим на нашата защита, която отново беше на ниво 2-ра ирландска лига. Някои хора решиха само да бягат и мотаят топката без никаква ефективност. Късметът и Ван дер Сар ни спасиха от 4-ка нагоре. В Театъра на Мечтите 1-вото полувреме за нас бе сън, който сладко, сладо проспахме и едва не ни заклаха още тогава. Единствено Рууни и Евра искаха и можеха да направят нещо смислено на терена. Парк по-добре да се завърне в ПСВ, от него те ще имат повече полза, имаше мачове, в които Уелбек играепе крило и се понрави мисля си, че нямаше да е лошо това да се пробва днес. В момента няма никаква следа от отбора, който играеше по шампионски и си вземаше важните мачове на нула с 1 или 2 гола, играта ни е толкова тегава на моменти, че ми навява едни спомени за едни минали кампании в Шампионската лига, които завършваха вяло и безславно. Редактирано на от hristoenev83

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам но от началото на сезона не съм гледал мач с толкова много сгрешени паса. Неангажиран Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея мангали трябваше да ги бием. :sad: Закономерен Х.Двата отбора си размениха по полувремие. Според мен тренерски щаб ще сгреши с тези опити да печелим всичко.Дано греша,но ако не спечелим нито ШЛ или ВЛ причината ще е именно амбициите да печелим всичко.Ако не спечелим ШЛ или ВЛ сезона ще е провал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Грешката в края беше и на двамата които в този момент,уж бяха централни защитници...Ошей си беше на мястото,но на това на видич се озова Невил в опит да предотврати евентуална интервенция на играча в синьо след центрирането и другия,който вкара гола остана непокрит!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме шанс дори минимален, трябва нещата все някога да потръгнат НАЛИ.Все пак ние сме :champs (18): :champs (18): мамка му!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this