Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V F.c. Porto

84 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Manchester United v F.C. Porto

Шампионска лига | Вторник, 7-ми април | 21:45ч.

Публикувано изображение
Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Възнамерявам да пускам темите за мачовете, които планирам да спечелим. Ще имаме Скоулс, Руни, Видич, евентуално Рио, отпочинал Парк - извинения за лош резултат няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На върха на щастието сме така че очаквам да решим всичко още в първия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е, че до мача ни остават близо 48 часа след тази страхотна победа над Вила, това значим че малко или много победния ход се е върнал пред нас, а и ще могат да играят Руни, Скоулс и Видич. Мисля, че ще успеем да си решим мача още на ОТ.

ПП: Преди време май ти казаха да не пускаш теми на "своя глава", така че не знам дали няма да я изтрият тази, но успех! :smile:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------------------ВДС---------------------------
О'Шей--------Евънс------------Видич------------Евра
Флетчър-----Карик------------Скоулс-----------Парк
-----------------Роналдо---------------------------------
----------------------------Рууни------------------------

Тва е моя избор за състав,мисля че няма да бъде много лесен мач,но все пак ще успеем да постигне една победа от сорта на 2-0,3-0!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е нашия мач , трябва да излезем и да ги смачкаме !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач мачкаме и решаваме всичко дано да е победа от сорта на 2 или 3 на 0 Редактирано на от Utd_forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В колкото и слаба форма да е отбора наполседък след този мач днес Порто няма да имат никакъв шанс. + това Рио,Видич,Парк,Скоулс,Рууни, Андо и Бербо ще са на линия и почти сигурно титуляри, така че прогнозата ми е 3-0 :champs (14): Дано само няма умора. Иначе отново сме на победния път :mood (5): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В колкото и слаба форма да е отбора наполседък след този мач тия няма да имат никакъв шанс. + това Рио,Видич,Парк,Скоулс,Рууни и Бербо ще са на линия и почти сигурно титуляри, така че прогнозата ми е 3-0 :champs (14): Дано само няма умора. Иначе отново сме на победния път :mood (5):

Като изключиш Бербо и евентуално Рио за другите си прав :) Иначе от тук нататък само победи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Макар че и едно 4-1 няма да откажа :tongue:

Задължително победа и ако може да е 3-0 :mood (5):

Всичко друго освен 7-1 ще е изненада...поне 5 гола разлика,иначе мощно оставки !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една победа тука ще ни върне окончателно на победния ход и докрая няма да има кой да ни спре.А и в предвид завръщането на Видич,Руни ,Скоус и Рио няма какво друго да очакваме освен победа.Една победа с 1или2 на 0 ще свърши прекрасна работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

---------------------------ВДС---------------------------
О'Шей--------Евънс------------Видич------------Евра
Флетчър-----Карик------------Скоулс-----------Парк
-----------------Роналдо---------------------------------
----------------------------Рууни------------------------

Тва е моя избор за състав,мисля че няма да бъде много лесен мач,но все пак ще успеем да постигне една победа от сорта на 2-0,3-0!

Флетчер не може да играе крило - на мача с Болтън (ако не се лъжа ... ) беше крило и не направи нищо цял мач ...
Относно мача - след такава победа срещу Вила очаквам нещо като "въздраждане" на отбора и серията ни от победи да започва отново ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е че взехме мача срещу Вила защото хем не играхме с всички титуляри, хем с такава победа всички ще са много надъхани. В този мач 100% ще се върнат Видич, Скоус, Руни и евентуално Парк който е отпочинал. Така ще имаме по един много свеж и опитен играч в защитата, центъра и нападението. Този мач САФ предполагам ще започне с 2ма нападатели в търсенето на победа с минимум 2 чисти гола:

ВДС
Шей Рио(Еванс) Видич Евра

Роналдо Скоус Карик Парк

Тевез Рууни

Редактирано на от m1sh0`

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам да ги УНИЩОЖИМ.Победа с над 2 гола виждам 100% ще е разгром според мен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А вие май ше си останете с празни ръце както винаги,а? ахахахах 20 години...не разбра ли през тия 20 години,че сте най-жалкия и смешен отбор или случайно се сещаш за последната ви титла в Англия??Я ми припомни ако обичаш :mood (33): Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Миличкия той, регистрирал се преди 30 минути и реши да се похвали с единственото голямо нещо, което а направило любимото му отборче в Англия през последните 20 години. Но като му гледам "безгрешния" пост, му съчувствам, защото май няма дори 10 години, съответно е нямало наистина на какво да се радва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такива хора и такива постове просто трябва да се игнорират! Все едно ги няма! А ако прекаляват има си модератори и администратори, те си знаят работата! Не е нужно да падаме на тяхното ниво, разбира се въобще ако имат ниво! :mods (3): Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А вие май ше си останете с празни ръце както винаги,а? ахахахах 20 години...не разбра ли през тия 20 години,че сте най-жалкия и смешен отбор или случайно се сещаш за последната ви титла в Англия??Я ми припомни ако обичаш :mood (33):

Ти да не си мислиш, че той е фен от 20 години :biggrin: Те повечето са фенове от победата над Реал и после мача на ОТ и срещу Вила. Ще видиш след 2 месеца колко ще са им феновете :cool: Като завършат 3-ти и като не спечелят НИЩО никой няма да ги харесва. Сега е един вид модерно да си фен на тия нещастници, щото освен, че 2 3 мача са добри, имат и късмет. Както преди беше модерно да си фен на Барса. След това на МАН ЮН. Абе много са мизерни такива глупаци. А за него - :champs (9):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Тежката артилерия" пред завръщане

Сър Алекс Фъргюсън ще може да разчита на Неманя Видич, Пол Скоулс, Парк Джи-Сунг и Уейн Рууни за утрешната среща с Порто в Шампионската Лига. По всичко личи обаче, че Рио Фърдинанд и Андерсон няма да вземат участие в мача.

Видич, Скоулс и Рууни пропуснаха сблъсъка с Астън Вила поради наказания, докато Парк така и не се появи на терена, оставайки на резервната скамейка.

Двубоят с Порто идва твърде бързо за Рио и Андерсон, които все още лекуват травмите, получени в мачовете с националните им отбори.

"Не мисля, че някой от контузените ще се завърне срещу Порто във Вторник. За щастие обаче ще можем да разчитаме на играчите, които бяха наказани в последния кръг от шампионата", заяви Сър Алекс пред MUTV

"Вида ще започне заедно с Джони Евънс в защита, а Джон О'Шей ще действа като десен бек."

"Рууни, Скоулс и Парк също са готови, което означава, че ще имаме в състава си повече острота и опит. Разполагам с добър избор от играчи и вярвам, че ще се справим."

"Ще трябва да преценя състоянието на Райън Гигс след изиграните 90 минути срещу Вила. Твърде много е да искаш от един футболист на 35 да се върне на терена след само два дни почивка и да покаже обичайното си ниво."

www.manutd-bulgaria.com

Съдия: Конрад Плауц (Австрия)
Наказани футболисти от Юнайтед: няма
На картон от наказание: Уейн Рууни Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this