Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 3 - 2 Aston Villa

Играч на мача ?  

147 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Кое да снима?... :?

Представлението, което изнесохме в пъба Айриш Харп, София. Дълго е за обяснение.

Като се замисля, изпитвам благородна завист към Стънката. Да видиш такова нещо с очите си е неописуемо. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В средата на терена Карик и Флетчър се бориха много. Нани остана абсолютно анонимен в тоя мач, нз колко шанса трябва да получи това момче....
Роналдо спа през повечето време от мача, но ето, че 2 негови страхотни отигравания спомогнаха много за победата.
Мн се изкефим, когато Невил и О'Шей смениха местата си по терена: "големия" Карю нещо се изгуби след това :mood (33): :mood (33):
Уелбек също се включи отлично. Много ме радва това момче, ама много.

До гола на Мачеда липсваше онова индивидуално отиграване, което да реши срещата. Този млад италианец доказа за пореден път : САФ е гений .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Факт е и, че не аз взимам 100к паунда на седмица...

:wink:

Иначе аз казах, че ще ходя в Харпа, но се прибрах следобед от Бургас и бях твърде изморен, за да ходя където и да е било. Сега съжалявам, естествено, но се надявам срещу Порто да успея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можах да гледам мача,ама си е било изживяване. :mood (33): Много,много важна победа,която направо ни реанимира... Браво на Роналдо и Мачеда :mood (34): Предстоят още куп тежки мачове докрая,никво отпускане не трябва да има...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честитоооооооооо, дяволииииии ! това е отбор ! :greets (1):

Сър Алекс: Мачеда трябва да остане на земята

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви след драматичната победа над Астън Вила с 3:2, че младият италиански нападател Федерико Мачеда, който донесе трите точки на "червените дяволи" с прекрасен гол в последната минута, не трябва да се главозамайва от феноменалния си дебют.

"Казах му просто: "Добра работа!". Важно е той да остане на земята, защото в следващите няколко дни ще бъде обект на публичното внимание и трябва да се справи с шумотевицата около него", сподели великият шотландец, чийто отбор си върна първото място в класирането, като е с точка пред Ливърпул и мач по-малко от "червените" от града на Бийтълс.

"Играхме правилно и заслужихме победата, защото не спряхме да я преследваме. Да, поехме рискове, но рисковете са част от играта. Беше страхотно за нас, че направихме такъв обрат с гол в края. На върха сме в класирането - там, където искаме да бъдем. По това време на годината отборите губят точки, но днес ние се справихме. Липсваха ни 7-8 играчи днес, 4 или 5 ключови футболисти, но виждате как се включиха младите", каза още сър Алекс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло мача не потръгна добре и не трябва да се радваме чак толкова макар, че тази победа е много сладка и определено ще ни дигне на крака ! Липсваха много играчи , но все пак се справихме , бяхме в лека криза от двете поредни загуби , но все пак сме справихме и това доказва колко сме големи ! Мога да кажа , че единствената ни грешка беше , че Невил не трябваше да е централен , а О'Шей ... Това е големия играч Роналдо !!! В най-важните моменти той показа зъби ...! Евала и на това момче да излезе и да накара 70 хиляди зрители да му ръкопляскат и да му се възхищават !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В 3 пореден мач много слаба игра в защита!!Гари просто не трябаше да е в центъра,а когота О'шей "хвана" Карю нещо май не го видяхме много много с топката!!Нани жалко,че не се доказа в този мач.Има голям талант просто неможе да го разкрие за сега,сигурен съм,че др. сезон ще го направи!!Карик и Флетчи играха мн.добре!Роналдо доказа,че е ГОЛЯМ,макар да не направи супер амч вкара мн. важни голове!!А за Мачеда просто невероятен......Мислех че когато влезе ще е мн. притеснен и няма да играе мн с топката,но просто доказа,че не е в Юнайтед просто ей така!!Само на 17 е сигурен съм,че го очаква голямо бъдеще!!ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ ДЯВОЛИ!!К*р за скапаните Лузерчета..Чакаме ПОРТО!!!! :anti (5): :champs: :anti (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някои знае ли откаде да се свали мача въпреки че го гледах мача беше невероятен и си заслужава повторно гледане

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тук се показвате колко ограничени можете да сте,да обиждате отбор който няма нищо общо със мача ви днес и да не виждате колко зле стояхте на терена......................късмета не е вечен

Е Кво ся тъпо ли ти е...ПОР :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някои знае ли откаде да се свали мача въпреки че го гледах мача беше невероятен и си заслужава повторно гледане

Zamunda.net

Ама утре...сега е рано... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не гледах мача, гледах един друг ЧЕРВЕН отбор, но от репортажите видях че е бил доста на кантар... радвам се че се върнахме в ИГРАТА за титлата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
He came on as sub, and then he scored the winner: He put it in the net in a 3-2 thriller: he said fuck off stevie g you're a dipper: KIIIIIIIIIIIIIIIII-KI MACHEDA !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам думи за този дебют....още с влизанието си Мачеда почна да ги мачка страхотно. Това момче е просто невероятен талант. Ronaldo изнесе също невероятно силен мач Без Глас съм от викане :D Редактирано на от maverick

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отдавна не се бях радвал така,уникален Роналдо,уникален Македа,но аз гласувах за играч на мача за Флетчър,защото момчето бе най-добрия на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И точно ние, феновете, да ритаме 'падналия Тевез' е доста грозно! Дано се намери някакъв начин да остане в отбора и едновременно с това да не чувства пренебрегнат.

И ние точно това искаме, но за съжаление с играта си, а и с многото шансове за изява, които имаше през този сезон - еми не го доказва. Още чакаме ключови голове и концентрирана игра, като тези миналата година. Твърде много брак в играта се получава при него през този сезон - вижте само как си води топката?! Да се надяваме Карлос да покаже истинската игра на която е способен, с която винаги е помагал на отборите в които е играл да покоряват върхове. :)

А за днешната драма - всичко вече е изписано в тази тема. Ще кажа само, както един познат обича да казва:

It's all about belief!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани жалко,че не се доказа в този мач.Има голям талант просто неможе да го разкрие за сега,сигурен съм,че др. сезон ще го направи!!

Брат, голям си оптимист, признавам ти го.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this