Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 3 - 2 Aston Villa

Играч на мача ?  

147 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Уаххахаах не знам как може луузърпул да говорят за късмет след вчерашния мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Ма4еда, 4е ни докара така важна победа.Остава още малко до края трябва да остискаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А дочуло ли ми се е или коментатора като спомена Оле, го нарече Солсшаер ?!

Солшаер е на английски..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А дочуло ли ми се е или коментатора като спомена Оле, го нарече Солсшаер ?!

Не ти се е дочуло. В Англия така му произнасят името!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за англия, но самият той така си го произнася.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
невероятен мач просто много се изкефих след гола на Мачеда.... има надежда това момче :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още не мога да осъзная кво се случи...Най-важното е че се върнахме на победния път и показахме че и ние можем да печелим в последните мин...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невероятен мач! Чакането си струваше! Като видях в началото състава, а и началните набези на Вила се молих за равен даже! Но отборът предложи нещо, което по вълнение мога да сравня едвали не с финала с Баерн Мюнхен 99 година! Просто това е Юнайтед! Нямам повече думи! Играч на мача - Роналдо, невероятен! А гола на Македа, незнам просто.........................................поздрав за Ливерпулци! :glory (28): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам за вас, но аз не съжалявам чак толкова за слабата игра - все пак играхме без Рио, Неманя, които виждаме, че без тях защитата е зле (особенно Невил) ... В средата играхме с Нани - за него също нямам думи, но пък и аз от него никога не очаквам добра игра ... Единственото разочарование е Тевез, който цял мач само обикаля ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Верно в защита бяхме супер зле.При всяка атака на Вила изтръпвах....Ама тва е нормално все пак играхме с резервната си защита.Лично аз се радвам че спечелихме драматично....така победата е по-сладка и ще има повече настроение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тук се показвате колко ограничени можете да сте,да обиждате отбор който няма нищо общо със мача ви днес и да не виждате колко зле стояхте на терена......................късмета не е вечен

Сбъркал си форума, пич...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
shicola, прави са останалите. Сбъркал си форума, упреците и най- вече спести си коментарите, засягащи късмета, че НЕ ЗНАМ КОЙ ОТБОР Е КЪСМЕТЛИЙСКИ! След толквоа лоши новини, малко късмет да имаме, а такива като теб на голям проблем го праят! Яд ли те е?! Яд те е, нали ... Аре със здраве! :glory (03):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Инфарктен мач, в 92 минута и 40 секунда мисля че щях да получа удар. Резултата доказва за мен, че Рони трябва да остане. НЕ НА РИБЕРИ. :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм радостен от победата, просто при 1:2 вече бях отписал мач, бях решил да не го гледам и да излизам, ама все пак останах да го догледам, и разбира се не съжалявам, страхотен гол на Мачеда, много се радвам за него, връстник ми е а гледай какво прави, гледаме вече към следващия мач, дано и във вторник се поздравим с победа Редактирано на от Unscarred

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво му обръщате толкова внимание на тоя shicola... Ясно е че го е яд и тва е.Даже не успя да се нарадва на 1вото място на отбора си.Само няколко часа им беше радоста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Роналдо повежда голмайсторската листа. (Това за Рибери са пълни спекулаций, той остава в Мюнхен) Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
супер мн се кефя еи такава победа трудно може да се види напрао умрях от кеф Viva Ronaldo и бр на Мачеда или нз точно как се произнася ама напрао гол красавец Фърги пак показа че е велик откривател на таланти :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тук се показвате колко ограничени можете да сте,да обиждате отбор който няма нищо общо със мача ви днес и да не виждате колко зле стояхте на терена......................късмета не е вечен

а викаш да сме спокойни и да останем на земята? *** и за теб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли някой да намери gif с гола на Мачеда, защото аз колкото и да търся, все не намирам ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Невил го беше покрил нямаше да им подари Роналдо 1 (стилян го изигра много добре тва, най-добрия за вила)
http://www.youtube.com/watch?v=VObjSSmJlBM
Epic! Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Факт е,че Нани не игра добре,но не мисля,че трябва да го критикуваме толкова много.Рядко получава шанс и това малко или много му се отразява.Има голям потенциал и го е доказал.Тевез направи адски слаб мач,но не подкрепям изказвания от сорта "Тевез е пътник" и тн..Толкова много е дал на отбора,че е грехота да го плюете!Не знам дали забелязахте,но точно след последния съдийски сигнал го хванаха в кадър и въпреки победата беше много угрижен..Чак ми стана кофти.Може би,защото след този мач на Мачеда ще му бъде още по-трудно да намира място в Юнайтед.Аз лично силно се надявам Тевез да остане при нас,защото го заслужава!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач ми съкрати живота...

Роналдо с два супер гола, Гигси с две страшни асистенции и перфектно дирижиране на играта ни (особено след 65 мин.). Но аплодисментите са за момчето от подписа ми - ИСТИНСКИ ЧЕРВЕН ДЯВОЛ!!! :devil3:

Евала на Бого, знае кого да ни препоръчва! :mood (34):

------- :mood (30): ------- :mood (30): -------- :mood (30): ------- :mood (30): ------- Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this