Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Manchester United v Aston Villa

Премиършип | Неделя, 5-ти април | 18:00ч.

Публикувано изображение

Редактирано на от solskjaer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реших, че не може да се рискува титлата, като чакам с темата и някой евентуално ме изпревари. Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво "Дани" за темата.. ти си човека, който ще счупи каръка.. и понеже аз резултат на Юнайтед не съм познавал от около година ще прогнозирам, че ще изгубим точки. Друг е въпроса, че го мисля..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много важен мач мн се моля да бием и дано наистина счупим каръка че вече напрао ми се плачи и дано отново защитата ни да стане бетон :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласувах,че мача е "1",но не съм много убеден.Отбора се намира в труден период и имаме две поредни загуби.Освен това ни се натрупват два мача през 1 ден,което със сигурност ще се отрази негативно.По-скоро съм скептичен за мача.Ако имаме късмет,ще направим равен или минимална победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тук вече е времето където да победим убедително въпреки съперника! УСПЕХ :glory (03):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
некой да закрие тия ш***** теми най-вече оная "игра" 1Х2. крайно време е тази свинщина да престане,НиколаЕ заключвай всичко вече :devil3:
пп:покрай толко ентусиасти тука,станах по-суеверен от некой хора тука Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежко ще му е на Стария Трафорд .... Знаех, че мачът с Фулъм ще бъде от особено значение, но дори и за момент не съм си представял, че ще завърши така. Сега напрежението ще е още по- голямо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Избягвайте на своя глава да пускате теми , и после да ги оправяме!

е да ви имам оправянето, сега провалихте всичко и ще изгубим точки...

п.п. шахматисте, в неделя е Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач според мен ще си каже дали играчите толкова искат тези купи.Този мач ще реши до голяма степен развоя на сезона до края.Един фактор ме притеснява доста.Ако сега Астън загубят от Лияърпул ще им се съберат осем мача без победа от които шест загуби и ще са не по малко мотивирани да спрат каръка... Редактирано на от zemo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не виждам как ще си вземем мача ... Ако се постегнат може, но с такава игра която правим последните 2 игри не ... Мачът ни е Х ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да бием,дори ако трябва победата да е грозна!Точките ни трябват...!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
срещу Вила ще ни по-трудно.То с Фулъм неможахме да се справим.Руни няма да играе,Скоулс,Видич....Бербатов с контузия(не ми се вярва да се оправи до тогава).О'шей,Роналдо,Гигс не са във вихъра си напоследък.В защита един Фърдинант неможе да покрие всички зони.Дано Джонито да покаже характер както по-рано през сезона.Парк наистина върши много работа но няма късмета да вкарва когато има такава възможност за което ме е много яд!!!Евра също се поизгуби в последните 2-3 мача.Дано да счупим каръка иначе ще полудея вече.Анти Берба феновете вероятно вече са се напили :greets (1): от кеф че се контузи.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смърт за Фулъм. Победа, друго не ща и не искам и да си помислям даже! След мизерията от днес, няма кво друго да се добави.

Смърт за Астън Вила. Победа, друго не ща и не искам и да си помислям даже! След мизерията от вчера, няма кво друго да се добави..............................................................

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единица, да се надяваме. Дано ги бием, макар и с гол разлика, в случая по-важна е победата, но няма да я постигнем с игра като тази от последните две седмици. :wacko:
Две седмици имат на разположение, да се стягат, и да бият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за вас, ама в последните два мача ни вкараха 6 гола, получихме 3 червени картона и загубихме 4-а основни играчи. От това по-лошо дали може, само един Господ знае. Точно за това единственото, което ни остава, е мисълта, че сме Манчестър Юнайтед и тоя кошмар все някога трябва да свърши. Кошмар е меко казано, може и да е проклятие....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука вече ще бием няма как.Просто 100% победа.Ако трябва тревата ще изядем ама ще бием споко :]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
трябва задължително да ги бием няма значение как ако ще и гол с 7 рикошета и 3 греди важното е да влезе че в последните мачове трудно вкарваме лесно ни вкарват тоя сезон сме мн жестоко порязвани от съдийте 5 изгонени наши играчи и само 2 противнокови играчи са гонени с/у нас пък за двуцифреното число отменени голове няма смисал да говорим просто

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this