Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Днес е момента да излезем от кризата, защото ако загубим точки днес става много трудно и както през 1998 може да загубим титлата! Задължителна победа и не да треперим до последния момент ами поне 2-3:0! Дано съм прав

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакви хиксове бе! Победата ни трябва на всяка цена! Даже ако трябва в последната минута да ги бием, ще ги бием. Защото сега, едва ли не, сме нещо като "аутсайдери" за всички лузъри и точно за това мача ще бъде спечелен! Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оф писна ми да ви повтарям едно и също . ВЯРА МУ Е МАЙКАТА БЕ ХОРА . :) Ливърпул взели че си взели мача ами естественно да не са Тотнъм че да немогат . Много се разглезихте нещо като паднем ебаси трагедията . Тия момчета ни правят щастливи всеки мач с играта си но неможе да се очаква да се спечели всичко . НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ дори . Айде напред и да ги мачкаме Вила че да се успокоите малко . GLORY GLORY MAN UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано днес Вила цял мач ни натискат, ударят ни 8458738478234783247 греди, дано не можем да си излезем от наказателното, дано да избиваме топката от гол линията 4987238478324783247 пъти и най - накрая само от 1 контра атака в 93 минута, в последните секунди да вкараме гол ! И тогава ще мога да кажа, че хич не ми пука за ш*баната победа на тъпите Ливърпул!

Ако може Андерсон да се възстанови и да играе и точно той да вкара гола, за да им е гадно :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам кво толкова им се плашите на тия те са гола вода вие нещо обаче им треперите,с Помпи според мен повече треа се притеснявате.Успех няма ви пожелавам но мисля че ше ги биете .................... и съответно аз ще изкарам пари от тва

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Продължават лошите новини... Фърдинанд не е сред титулярите, а те са : Ван дер Сар,Невил,О`Шей,Евънс,Евра,Нани,Карик,Флетчър,Роналдо,Гигс,Тевез Резерви: Фостър,Парк,Уелбек,Гибсън,Мартин,Мачеда,Екърсли Редактирано на от stoqn4o0o0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач се очертава,тежък психологичен момент, но мисля че ще го вземе... даже резултатно.Само да им е по-лесно като падне първото попадание за Юнайтед по-раничко... след това всичко ще е ок .. :greets (1): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this