Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

ФЪРДИНАНД ГОТОВ ЗА АСТЪН ВИЛА Централният бранител на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд ще бъде на линия за ключовия двубой на „червените дяовли” срещу Астън Вила през уикенда. Бранителят бе заменен принудително в снощната световна квалификация срещу Украйна, която „трите лъва” спечелиха трудно с 2:1. Фърдинанд получи травма в слабините, но след напускането си на терена показа, че състоянието му не е сериозно. Селекционерът на тима Фабио Капело обаче коментира, че футболистът ще трябва да премине преглед преди да стане ясно колко сериозна е травмата му. Новината е добре дошла за мениджъра сър Алекс Фъргюсън, който има редица проблеми в състава си преди важния мач в неделя. Специалистът не може да разчита на няколко от ключовите си футболисти заради травми или наказания. Защитникът Неманя Видич продължава да изтърпява наказание, както Уейн Рууни и Пол Скоулс. Българският национал Димитър Бербатов е с проблеми в глезена, докато Андерсон получи травма в коляното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От какво точно си спокоен, да виждаш някъде разлика със статията "Рио Фърдинанд плаши Манчестър Юнайтед" освен в заглавито ? Състоянието на Рио не е потвърдено нито в официалния сайт, нито в sky, нито в bbc. Хем е заявено, че трябва да премине прегледи преди да се направи диагноза за травмата му, хем ще бъде на линия и Сър Алекс можел вече да се радва на добрата новината. Сори, че ти развалих спокойствието. :)

Нападателят на Астън Вила Емил Хески ще пропусне мача на Астън Вила с Манчестър Юнайтед, съобщава „Бирмингам Ехо”. Голаджията се върна с травма от лагера на английските национали. Хески ще бъде извън игра в следващите две седмици. Тъмнокожият нападател получи контузията си през първото полувреме на контролата Англия – Словакия и бе заменен от Питър Крауч.

focus-sport.net Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От какво точно си спокоен, да виждаш някъде разлика със статията "Рио Фърдинанд плаши Манчестър Юнайтед" освен в заглавито ? Състоянието на Рио не е потвърдено нито в официалния сайт, нито в sky, нито в bbc. Хем е заявено, че трябва да премине прегледи преди да се направи диагноза за травмата му, хем ще бъде на линия и Сър Алекс можел вече да се радва на добрата новината. Сори, че ти развалих спокойствието. :)

Нападателят на Астън Вила Емил Хески ще пропусне мача на Астън Вила с Манчестър Юнайтед, съобщава „Бирмингам Ехо”. Голаджията се върна с травма от лагера на английските национали. Хески ще бъде извън игра в следващите две седмици. Тъмнокожият нападател получи контузията си през първото полувреме на контролата Англия – Словакия и бе заменен от Питър Крауч.

focus-sport.net

В такъв важен мач Рио ни е изключително нужен така че съм 99% сигурен, че ще стисне зъби и ще играе. Всички знаем кой е Рио Фърдинанд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вила в момента не са в никак добра форма,и се надявам както ливърпул миналия кръг така и ние да ги бием безпроблемно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Спокойно можеш да изключиш и Бербатов, защото едва ли ще се възстанови от контузията.

Очаквам скоро Шийзе да каже "искам Бербо да се контузи за мача с Ейре в София" ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ми ако е контузен пак,като нищо ще бием ирландците... Само едно ми е странно - в неделя играем с Вила,във вторник с Порто... Поне в събота да го бяха направили тоя мач,за 1 ден изобщо ще могат ли да се възстановят... 2 тежки мача (и крайно решителни за изхода на сезона) в рамките на 3 дена... И то след тоя тежък цикъл от мачове за отбора... И то след като националите (кажи-речи целия титулярен състав и половината резерви) са играли квалификации за СП по всички краища на света... Луда работа е тва :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ми ако е контузен пак,като нищо ще бием ирландците...

Само едно ми е странно - в неделя играем с Вила,във вторник с Порто... Поне в събота да го бяха направили тоя мач,за 1 ден изобщо ще могат ли да се възстановят... 2 тежки мача (и крайно решителни за изхода на сезона) в рамките на 3 дена... И то след тоя тежък цикъл от мачове за отбора... И то след като националите (кажи-речи целия титулярен състав и половината резерви) са играли квалификации за СП по всички краища на света... Луда работа е тва :mood (33):

Има нещо такова :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еми от гледна точка националните отбори, по-добре в неделя да играят, ден повече е тва. иначе тоя въпрос го коментирахме надълго и нашироко още преди седмица..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик: Ще се върнем на победният път

Майкъл Карик заяви, че той и неговите съотборници са твърдо решени да постигнат победа над Астън Вила след двете поредни загуби, които оставиха отворени шансовете на Ливърпул за титлата.

Червените Дяволи държат нещата в първенството под контрол, въпреки че загубиха последните си два мача. Във връзка с това Майкъл Карик заяви, че е изключително важно Юнайтед да се върне на победният път.

"Доста дълго не бяхме губили мач в първенството и когато това се случи за нас бе голям шок, особенно след като бяхме набрали скорост", коментира Карик пред United Review.

"На всички ни е ясно, че е възможно да загубим някой мач. Доста необичайно е ако това не се случи. Просто сега трябва да се върнем на победният път. Правили сме го преди, ще го направим и сега. Не става дума да променяме нещо в играта си, просто трябва да се концентрираме и да играем по най-добрият начин."

Докато момчетата играят на терена, 27-годишният полузащитник призова фенове да продължат да вярват в отбора.

"Феновете биха могли да изиграят огромна роля във всеки един мач", добави Майкъл. "В двубои, в които нещата не вървят добре те са хората, които могат да ти помогнат чрез своята подкрепа."

"Някои фенове биха се разочаровали много при вида на няколко лоши резултата, но нашите привърженици винаги са зад гърба ни, което ти дава още по-голяма увереност."

www.manutd-bulgaria.com

+++++

Преди мача: Астън Вила

Публикувано изображение

Един от двата отбора може би ще прекрати серията си от загуби в Неделя....

Формата на двата отбора: Вила ще пристигнат на Олд Трафорд, намирайки се в ужасна форма. Те загубиха последните си три мача в първенството. Съкрушителната загуба с 5-0 от Ливърпул ги изхвърли от четвъртото място, а седмица по-рано загубиха у дома от намиращият се във форма Тотнъм. Последната победа на "Виляните" бе на 7 Февруари, когато спечелиха с 2-0 срещу Блекбърн. Междувременно Юнайтед се надява да зарадва феновете си след двете поредни загуби от Ливърпул и Фулъм.

Възстановени и контузени: В състава на Астън Вила се завръща холандският защитник Вилфред Баума, който дълго време лекуваше контузия. Емил Хески най-вероятно ще пропусне гостуването на Олд Трафорд, след като получи разтежени в мач за националния отбор на Англия. Другият който със сигурност пропуска мача е капитанът Мартин Лаурсен, който продължава да се възстановява от контузия. Юнайтед от своя страна има трима наказани играчи - Пол Скоулс, Уейн Рууни и Неманя Видич. Андерсон е под въпрос след като получи лека травма в една от тренировките на Бразилия, докато Гари Невил е готов, след като игра за Резервите в Понеделник вечерта.

Ключов играч: Гейбриъл Агбонлахор се намира в чудесна форма този сезон и определено ще създаде доста проблеми за защитата на Червените Дяволи, в чийто състав ще отсъства възможният играч на сезон - Неманя Видич. Уменията на Ашли Йънг също не са за подценяване.

Съперници за титлата:
Нюкасъл - Челси, Арсенал - Манчестър Сити (Събота 17:00ч.), Фулъм - Ливърпул (Събота 19:30ч.)

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе трябва да ги биеме задъжително. Мисля че в този мач Нани трябва да играе. Неможе да не е контузен а за месец да има 2 мача. Или да го махат или да го пускат да играе. Ако Рио и Вида не играят нещата стават доста тежки защото на мача Ирландия - Италия Шей имаше някакви проблеми и дори да започене титуляр и на него този сезон доста мачове му се събраха но той показа че играе много качествено на всяка една позиция. Този мач ако нямаме здрав десен бек може и Флетчер да играе на тази позиция. Мисля че САФ ще започне със следния състав:

Саар
Гари Шей Еванс Евра

Рони Карик Флетч Нани

Гигс
Тевез

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани в такъв мач може да ни бъде много полезен на моменти, стига да стреля само в точния случай и да играе комбинативно.
ЕТО КАК НЕ ТРЯБВА ДА ИГРАЕ НА МОМЕНТИ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Дер Сар: Трябва да бием Вила, за да останем начело

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин Ван Дер Сар е категоричен, че серията от две поредни шампионатни загуби трябва да се прекъсне с победа над Астън Вила в неделя.

„Мачът с Вила е сериозен двубой за нас. Паднахме в последните си две срещи, така че трябва да сме сигурни, че ще сме пак на върха, а това означава да печелим мачовете си”, каза 38-годишният холандец.

„Ако това погледнем нещата заедно с контекста, тогава сме загубили два мача за четири месеца. Като цяло това не е лошо постижение, но тъй като тези две поражения бяха много подчертавани изглежда много лошо.”

„По тази причина ние не сме разтревожени, дори и да трябва да спечелим следващите си мачове”, заяви още Едвин Ван Дер Сар.

След загубите от Ливърпул и Фулъм преднината на Юнайтед пред мърсисайдците вече е само една точка, но Червените Дяволи са с мач по-малко и са в по-добра позиция в борбата за титлата.

gong.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе трябва да ги биеме задъжително. Мисля че в този мач Нани трябва да играе. Неможе да не е контузен а за месец да има 2 мача. Или да го махат или да го пускат да играе. Ако Рио и Вида не играят нещата стават доста тежки защото на мача Ирландия - Италия Шей имаше някакви проблеми и дори да започене титуляр и на него този сезон доста мачове му се събраха но той показа че играе много качествено на всяка една позиция. Този мач ако нямаме здрав десен бек може и Флетчер да играе на тази позиция. Мисля че САФ ще започне със следния състав:

Саар
Гари Шей Еванс Евра

Рони Карик Флетч Нани

Гигс
Тевез

С изключение на О'шей и Нани и аз си мисля, че това ще са избраниците. Рио на мястото на О'шей и Парк на мястото на Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много се чудя дали този мач гигс ще започне титуляр. с него и скоулс срещу порто ще сме далеч по-спокойни, а пък за първенството все още можем да си позволим да рискуваме. карик, парк, роналдо и флетчър ми се струват сигурни, евенутално нани и дори посебон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много е важно кои ще започнат срещата. Тук идва и ролята на САФ ... задължени сме да спечелим срещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не забравяме че във вторник играем с Порто.Лично за мен мача с Вила ми се струва по-важен...Все пак може и да има някви изненади в състава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че във вторник играем с Порто.Лично за мен мача с Вила ми се струва по-важен...Все пак може и да има някви изненади в състава.

Е да, но с Порто сме домакини и се очаква да победим, за да ни е по-спокоен следващия мач като гости... докато мача с Астън Вила се оказва критичен за шампионата. Много трудно да се постигне баланс или степенуване на мачовете и НЕ трябва да има никакво отпускане. Гоним победата на всяка цена!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди време просто не харесвах Парк но това е играча който вкарва важни голове и се раздава всеки мач. Нани е млад играч който има добра техника и удар но просто се увлича. Когато играта му потръгне и се мъчи да комбинира със съотборниците си нещата се получават, почне ли обаче да си прави неговото става едно голямо мазала. Лично аз си мисля че трябва да му се дава шанс въпреки че на моменти не го оправдава но играч за който са дадени толкова пари мисля че не трябва да е твърда резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля че за ВСЕКИ е ясно, че следващите ДВА мача са много ключови. Не трябва просто да БИЕМ с едно...трябва да ги отнесем тия ВИЛА. А пък за ПОРТО да не говорим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не само следващите два, всички мачове до края на сезона са важни и трябва максимална концентрация

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Контузията на Берба, дава на Тевез шанса на сезона. Той отлично познава манталитетът на отбори като Порто, а тези 2 седмици са мн важни за по - нататъшния развой на събитията за нас и сега може да убеди ръководството да извади исканите за него пари. До този момент през сезона, аржентинецът далеч не е резервата на Дими и се представя мн силно, когато получи възможност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля че за ВСЕКИ е ясно, че следващите ДВА мача са много ключови. Не трябва просто да БИЕМ с едно...трябва да ги отнесем тия ВИЛА. А пък за ПОРТО да не говорим!

Хич няма да се откажа и да не ги отнесем , но да си вземем мачовете! Поне за Вила ще съм доволен и на минимална победа , но искам да видя амбиция и хъс. Почивката би трябвало да е била достатъчна за достигане на пределна мотивация не само сред нас скучаещите две седмици....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this