Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Доста труден мач се очертава.Без ключови играчи като Руни,Видич,Скоулс и Бербо ще бъде голяма битка.Надявам се САФ да е измислил нещо и да спечелим 3-те точки. :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да се надяваме сега с националните отбори да няма нови контузии че вече наистина ще стане трагично положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е вече Ман. да започне да така очакваните победителни игри :) :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Срещу Ливърпул всеки удар във вратата му беше гол. Да видим срещу нас какви ще ги прави...

Срещу нас прави мачовете на живота си... :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия дни стоя и си мисля от какво има нужда отбора за да се върнем отново на пътя на победите...мисля си че имаме нужда от един Солскяер, от един Шерингам, от един Кантона, от един Денис Ъруин, от един Бекъм (но на млади години), от един Дуайт Уорк, от един Анди Коул...хора имаме нужда от дух, имаме нужда от вяра, имаме нужда от увереност, имаме нужда от това наистина да желаем, да мечтаем за успехи. Никога няма да забравя настървената физиономия на Шмайхел, кървясалите очи на Киийн, рошавата прическа на Бекъм, ленивата походка на Шерингам абе това са все неща които са правили Манчестър Ю велик отбор и затова ако успеем да си възвърнем малко от увереността на тези хора, от желанието за успех, от стръвта с която те играеха, от духа им, ей богу вярвайте ми няма кой да ни спре по пътя. ПРеди малко изгледах няколко пъти поред клипче от финала на ШЛ през 99 година и очите ми се просълзиха. Ето затова обичам отбора, затова страдам и се радвам с него и затова никога няма да престана да милея и да вярвам в него. Астън Вила са корав отбор, но ние сме велик отбор, Астън Вила са сериозен съперник тази година, но ние сме такъв от време оно, така че няма какво да се притесняваме, притеснението е за сметка на Вила. В неделя излизаме и си взимаме своето, щото ние сме Манчестър Ю и това е!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Носталгията е кофти нещо... защото има толкова неща, които не могат да се върнат. Напълно подкрепям мнението ти, но от тогава насам останаха само Гигс,Скоулс,Невил и СЪР Алекс. Скоулси е наказан, Невил не е на 100% готов, само Гигси ще може евентуално да играе, а САФ ще бъде този, който трябва да накара не Гигс, а останалите да вярват и да не приемат тежкото положение толкова навътре а точно противоположното - да излезнат от него. Една солидна победа с много голове ще е най-голямата награда и за феновете и за играчите и за великия Сър Алекс. Ще е много трудно според мен да бъде постигната точно такава..., но все пак както "Микел(или Майкъл)" каза, ние сме Юнайтед... Ние сме ранения звяр, който трябва да удари... Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кошмар на Левски свири дербито във Висшата лига

Кошмарът на Левски Майк Райли бе избран да ръководи предстоящото дерби във Висшата лига между Манчестър Юнайтед и Астън Вила.

Райли е един от топ реферите в Англия и често получава възможност да ръководи срещи с изключително висок заряд. Ексцентричният съдия е известен със своята изключителна строгост и склонността да раздава безмилостно картони.

Райли ръководеше мача на Юнайтед срещу Челси на "Стамфорд Бридж", завършил 1:1.

Както е известно, Червените Дяволи са на първо място във Висшата лига само на точка от преследвача Ливърпул и сблъсъкът с Астън Вила е един от най-важните мачове за момчетата на Сър Алекс Фъргюсън.

Статистиката показва, че шампионите на Англия би трябвало да са щастливи от назначението на Майк Райли за рефер на мача с "бирмингамци", тъй като този арбитър често дава по едно рамо на по-големия отбор в подобен тип сблъсъци.

winner.bg

Вилфред Бума готов за дербито с Юнайтед

Холандският защитник на Астън Вила Вилфред Бума ще се завърне в игра след осем месеца в лазарета този уикенд, когато тимът от Бирмингам гостува на Манчестър Юнайтед в среща от Висшата лига на Англия.

Бранителят не бе играл от месец юли миналата година, когато получи контузия в глезена, но участва в последните три мача на резервите на Вила без да има някакви проблеми и вече е готов за футбол на най-високо ниво.

Защитната четворка на Астън Вила има нужда от по-голяма стабилност, тъй като през последните осем мача на тима тя е допуснала цели 18 гола, а в последната си среща получи петица от Ливърпул на "Анфийлд".

winner.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно сега ни трябват играчи като Рууни,Тевез,Скоулс,Гигс,Невил,Рио и Видич - надъхани на 100%, готови на всичко. Но за жялост голяма част от тях няма да играят по една или друга причина. Не казвам нищо против другата част от отбора, но според мен това са играчите, които могат да ни извадят от това положение. Трябва пълно раздаване на терена и е много важно да вкараме ранен гол. Разбира се и публиката е фактор. Имаме една от най-великите публики и съм сигурен, че ОТ ще бъде пълен на макс. А си и мисля, че е време и лузърите да се издънят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Майк Райли бе избран да ръководи предстоящото дерби във Висшата лига между Манчестър Юнайтед и Астън Вила.

Тия от ФА наистина имат за цел да ни съсипят..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хахаххахахахаххахахаххаахаххаххх Е к'во му е - що дузпи ни е давал. Само да не обърне свирката нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хахах гледах веднъж един мач-съвсем лек пас по земя,топката го докосна по краката и тоя се озова на земята....даже ми се видя,че си бръкна в джоба с няква ядосана физиономия,още малко ше извади картон :laugh: :laugh: :laugh: верно си е веселяга Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоа като го видя и веднага ми става веселоо :mood (33):

А на мен да го псувам до 5то коляно. Сериозно, дано не ни се отрази тва, щото предвид наказаните футболисти, квалификациите и очевадния ни спад във формата и най-малкото нещо може да ни коства мача, най-вече некое тъпо отсъждане на тоя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-големите мангали са Фил Дауд и Мартин Аткинсън, стига сте говорили против Райли толкова... Левскар съм и много ясно си спомням какво направи, мразя го, но когато става въпрос за Юнайтед не си спомням да ни е рязал чак пък толкова... Е тая помия спокойно можете да я излеете по Мартин Аткинсън - за справка ФА Къп полуфинал Олд Трафорд, Юнайтед-Портсмут....... 2007-2008

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
събра мощно черни точки през последните две години, не си прав. дано почине!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бразилия и Манчестър Юнайтед ще трябва да се оправят без Андерсон

Халфът на Манчестър Юнайтед Андерсон ще пропусне мача на Червените Дяволи от Висшата лига на Англия с Астън Вила този уикенд заради контузия.

Младият полузащитник със сигурност пропуска и мача на националния отбор на Бразилия от световните квалификации с Перу в сряда.

Отсъствието на Андерсон изправя мениджъра на световните клубни шампиони сър Алекс Фъргюсън пред сериозен проблем, тъй като се очакваше, че младият бразилец ще замести в титулярния състав на Манчестър Юнайтед срещу Астън Вила наказания Пол Скоулс. Ветеранът получи червен картон през първото полувреме на мача от Премиър Лийг с Фулъм, загубен от Бербатов и компания с 0:2.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this