Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Тия от ФА са пълни траверси. Абсолютно всичко е срещу нас. Целия свят е срещу най-добрите. Шварцер дебила ако не почне да спасява 100% положения другия кръг, да пукне да умре. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре реално ли е да му отменят картона? Тва си беше чист червен картон, по-чист от задниците на Браян Баруик и Кийт Хакет. Шибаняци... направиха го нарочно сигурен съм. А що не махнат картона на Уейн майка им дейба мръсна дейба.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре реално ли е да му отменят картона? Тва си беше чист червен картон, по-чист от задниците на Браян Баруик и Кийт Хакет. Шибаняци... направиха го нарочно сигурен съм. А що не махнат картона на Уейн майка им дейба мръсна дейба.....

А може ли да се отменя когато са два жълти?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам... изразих се така от ярост по-скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая плешива п*тка срещу нас играе на 1000% и прави нереални неща. Важното е да не ни вкарат гол, че веднъж пуснем ли, сами виждате, че няма спирка :mood (30):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мамка му е. Вярно е, че картона не беше заслужен, но на Рууни беше още по-незаслужен. И що не махнаха и неговия лайнарите. Май май в Англия искат Ливърпуул да станат шампиони. Еми да го духат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач ще е няма как друго да е.Без Руни,Скоус и Видич и евентуално Бербатов ще ни е много трудно да бием коравия отбор на Вила.Една победа в този мач ще ни върне нужното самочувствие и самоувереност

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
напомняте ми на едни фенове .. на един добре познат отбор .. и се сещам как им се смяхте(ме) :X :X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, какви са тия тъпотии.. ясно, че Фридел си прави рекорда за поредни мачове, ясно че картона беше незаслужен, ама тия картони ги отменят за няма нищо. И ФА наистина с тия решения, които правят по един или друг начин накланят везната към мърсисайтси. Хубаво играта е динамична, трудно е, но нека си махнат некадърните съдии начело с бритиш хомосекшуъл и да не им се налага после да отменят картони..

П.С. Ся гледам, че отменили и червения картон на МакКарти от Съндърланд в мача със Сити ... без коментар Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Признах ги ФА с поредния отменен картон тая година, а впрочем на Рууни тоя още си стои. Все повече започва да ме гони параноята за евентуална конспирация срещу нас.... като се сетя, че и на Тери картона отмениха, точно преди мача с нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Затова трябва нашите да се стегнат и да не им дават повод на съдиите да ни закопават и да си дерем наред. :champs (14): Редактирано на от zemo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въобще това с отменянето на картони е пълна глупост,независимо дали заслужено или не.Има един лаф - "свирено".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е,за да няма после "Ама на техния играч му отмениха картона,а на нашия - не." ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички се дразним че на едни отбори им отменят картоните а на нас не.И че на едни отбори и изтеглят мачовете а на нас не.Тва е положението квото и да се ядосваме не ги решаваме ние тия неща.Ако зависеше от мене мача с Вила щеше да е в събота от 14.45 и картона на Рууни да е отменен ..... ама както сте забелязали не работя във ФА :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ман Юнитед трябва да започнат с Бербо и Тевез в атака а резолтата мисля че ще е 2:1 :devil3: :devil3: :devil1: :devil1: :champs (7): : Редактирано на от C.ronaldo98

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача да остане в Неделя, си е решение на Фърги, според мен. Предпочел е 1 ден повече с отбора, отколкото ден почивка между Вила и Порто. На някой футболисти им предстоят също така дълги и тежки пътувания и този ден ще им е от полза. Опцията да си промениме деня и часа на мача я имаше, никой не е попречил да бъде направена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е,какво недоволствате? Рууни също му се размина увеличение на наказанието,което в крайна сметка заслужаваше,заради реакцията си... Нормално е ФА да уравновесят нещата при това положение... а иначе ФА никога не са ни обичали,но тва не е било проблем да сме шампиони почти всяка година... УЕФА също не обича английските отбори и дълги години им правеше сечено,но виждате последните години яко доминираме в ШЛ... Напоследък забелязвам,че нашите фенове много са се "Арсенализирали" - това е точно в техен стил (и на един отбор от България,който не бе допуснат от УЕФА да участва в евротурнирите) да търсят под вола теле и всекви световни юдео-масонски конспирации,също и да плюят по свои играчи... Аз съм изумен направо от критиките и обидните реплики към Скоулс,Роналдо и Тевез - все играчи дали адски много на Юнайтед... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФА правят грешки,защото се опитдват да бъдат обективни и са некадърни. Не смятам,че нас ни режат или подкрепят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Мача е по Diema. Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
очаквам не толкова лесна , но все пак победа , защото от тук нататък трябва да се играе почти безгрешно , за да стигнем заветната цел

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е трудно без Рууни,но въпреки всичко очаквам победа.Нещо ми подсказва,че Vill-а ще ядат яко пердах :mood (12): Еврофутболистите да пишат 1 и да не се излагат ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре че има кръг с националните отбори за да падне малко напрежението от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this