Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Не очаквам резултат различен от победа за нас. Време е черната серия да спре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачовете за националните отбори ще разсее момчетата и ще свали напрежението от тях. Тук вече сме длъжни да започнем нова победна серия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...

Дано се ебаваш, пич.
----

По темата: Сериозно вече се замислям дали да отида и да запаля свещичка в деня преди мачът.
Надявам се момчетата да се съвземат най- после и отново да заиграят така, както сме свикнали да ги гледаме.
Доста болезнено ще бъде, ако титлата ни се изплъзне по този начин и отиде в мръсните лапи на отборчето от анфийлд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като гледам и преди е влизал/писал. Дори титлата ни е честитил миналата година, хах ... дано не е тук, за да дразни.

Пича ми е приятел, живее в отсрещния блок.. поздрави! Не е човек, който би се дразнил.

П.С. Не съм му казвал аз да се регва..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъй като спорите около мен, ще ви кажа,че не съм дошъл в този форум,за да спамя или дразня.Сдържам се от коментари,тъй като смятам , че няма да съм добре приет...Фен съм на английския футбол...Нямам нищо против вас... П.С.Сори за офтопик-а. Редактирано на от S.Gerrard

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойно точно този Фен на Ливърпуул , няма да обижда и да дразни , отдавна е регистриран , акко беше направил нещо отдавна щеше да е баннат! За мача - победа и спиране на серията , далеко е , едва издържам!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам, че феновете на Ливърпул в момента с толкова отсъстващи играчи и понижаване във формата са ни най-малкия проблем. Още повече, че смятам, че за малко повече от седмица птичето кацна на рамото на Ливърпул ама това беше. Повече аванта няма да имат. Тоя кръг "догонващите" Челси се издъниха. Другия е ред на Ливърпул. И т.н. Пак ще ги вкараме в схема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекалено се успокоихме с тези 10 точки аванс и ето на...Все още сме фаворити за титлата,просто сега нямаме право на грешки.Докато при нас паузата е по-скоро добра новина,то при Ливърпул определено не е и може да им развали серията. (заслужено или не,13-те гола за 3 мача са си факт) Никакво подценяване на Вила,едва ли ще допуснат загуба с 5-0 като вчера. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кристян като типичен нападател никъв го няма. Това се видя в някои мачове миналта година, когато един от Рууни или Тевез отсъстваше, вижда се и тази година. Гикс най-вероятно ще играе зад Карлитос, а Кристян ще е на крилото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лаурсен с шансове да играе срещу Ман Юнайтед

Мартин Лаурсен е оптимист относно шансовете си да се възстанови за двубоя срещу Манчестър Юнайтед на 5 април

Капитанът на Астън Вила обаче заяви, че няма да рискува с връщането си в игра. Защитникът има проблеми с контузия в коляното от януари. Миналата седмица той тренира със съотборниците си в Дубай, но се появиха болки в коляното и той трябваше да направи крачка назад във възстановяването си. "Много е неприятно, въпреки че подутината спадна. Последните няколко дни се възстановявам и се надявам да подновя тренировки тази седмица. Поставил съм си за цел да се върна на терена за мача с Манчестър Юнайтед в началото на следващия месец. Разбира се, всичко зависи от това как ще се развият нещата в следващите дни", сподели Лаурсен. "Страшно много искам да се върна на терена, но разбрах, че просто не можеш да избързваш с подобни контузии", допълни датчанинът, който се върна в игра срещу Уест Бромич не напълно възстановен и това доведе до усложняване на травмата.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аве гледайте кви глупости пишат за Бербатов: :angry:

СТАН КОЛИМОР: ФЪРГЮСЪН ДА МАХНЕ ГЛАВАТА НА БЕРБАТОВ

23 март 2009 14:37

Бившият нападател на Ливърпул и националния отбор на Англия Стан Колимор сериозно разкритикува нападателя на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов в седмичната си рубрика във вестник „Мирър”.
Според него, за да не загубят червените дяволи битката за титлата, мениджърът сър Алекс Фъргюсън трябва „да махне няколко глави” и да закотви част от звездите си на пейката.
„Първи кандидат за секирата трябва да бъде рекордното 30-милионно клубно попълнение Димитър Бербатов”, пише Колимор след загубите на Юнайтед от Фулъм и Ливърпул.
„Намусеният българин излезе на почивката, след като не успя да направи голямо впечатление. Ще отпусна на Бербатов малко аванс, тъй като бившата звезда на шпорите може да е получила контузия, но все още мисля, че на него му липсват уменията на Ерик Кантона.”
„Хората запалено говореха, че той ще бъде следващия Кантона, но той няма способност да решава мачовете, така както го правеше Кантона. Не съм убеден, че Бербатов разполага с каквото трябва, за да води Юнайтед напред в Шампионската лига или Висшата лига.”
„Изваждането му на почивката може би показва, че сър Алекс губи вяра в него”, смята Стан Колимор.
След двубоя с Фулъм стана ясно, че Димитър Бербатов наистина е контузен и част от критиките на Колимор са неоснователни. Редактирано на от agronaft

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пълен глупак. Хубаво, разбирам че Бербо не играе толкова добре напоследък, ама пак толкова да говорят за него. Има играчи който играят много по зле , не само в Юнайтед ами в цялата английска лига обаче точно българина искат да критикуват. Ама нали знаете, тези който не могат да играят - пишат. Тъй че, тва че тоя боклук не е постигнал нищо и е един никой просто показва че няма право да говори за Бербо. До колкото за мача, иска ми се ужасно много да забравим тая малка криза която ни е надблегнала, и реално погледнато Вила загубиха с 5-0 от лузерите тъй че нямат голямо самочуствие в момента. Но все пак се борят за шампионска лига, и мисля че няма да се получат нещата този мач. Х :( Редактирано на от AvramoV

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля си, че ако вземем този мач нещата ще тръгнат отново на добре. Много ще е трудно без Рууни, Скоулс и Видич. Дано Бербо се оправи до тогава. Радвам се, че няма да играе за национала. Ако Бербо играе с Тевез отпред си мисля, че липсата на Рууни няма да се осети толкова много колкото тази на Видич. А за това, че Скоулс го няма не ме яд толкова много. Има кой да играе в центъра, а и без това той много рядко играе 2 поредни мача и едва ли щеше да е титуляр. С оглед формата на Вила си мисля, че ще ги победим. Не, че нашата форма е кой знае каква в момента, но все пак мача ще е пред 76 000 (надявам се и съм почти сигурен, че ОТ ще е пълен). Много е важна подкрепата на великите ни фенове в момента. Струва ми се, че каквото беше беше. Няма повече издънки до края. 2 поредни загуби + редовния слаб старт на сезона са достатъчни. П.П. Кога е отложения ни мач? Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

13 май :)

Точно когато ще е най нажежено.
GG сме начи. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не е точно така. тоя мач, дето ни е по-малко от сто години е срещу помпи и ще го изиграем на 22 април. точно в уикенда преди това обаче, ще имаме друг отложен мач - срещу уигън, заради ФА, и именно него ще изиграем на 13 май. челси и евертън също ще имат отложен мач в тоя уикенд, заради ФА, но те ще си го изиграят веднага, след три дни.. а ние, за съжаление, тогава ще изиграваме тоя с помпи и следващата свободна дата е чаак на 13 май.. та затва така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе с тия мачове напред , дето все ги броим за потенциални 3 точки , малко се пообъркахме и сега положението хич не е розово! А в Англия сигурна победа няма......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
така е, особено това гостуване на уигън.. по никакъв начин не могат да бъдат наречени за сигурни тия три точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

така е, особено това гостуване на уигън.. по никакъв начин не могат да бъдат наречени за сигурни тия три точки.

Точно... последния пример е миналата събота (и по-специално големите надежди на многоо от потребителите тук, не толкова за победата (щото и аз бях сред тях, не си кривя душата), а за РАЗГРОМА...). Винаги съм твърдял, че лесни гостувания няма......било то на Фулъм, на Стоук или на УБА. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да си кривя душата - и аз очаквах убедителна победа..... И смея да твърдя , че не беше невъзможно , защото видяхме как заигра отбора след , предполагам , милите съвети на Фърги на почивката. Но нямахме късмета и волята , която е нужна на един шампионски състав на този етап от сезона. Дано този път и шансът е с нас , въпреки че не можем да се оплачем от липсата му до момента!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
оф айде да ги удряме тея, че забравих вкуса на победата. 1-0 Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да си кривя душата - и аз очаквах убедителна победа..... И смея да твърдя , че не беше невъзможно , защото видяхме как заигра отбора след , предполагам , милите съвети на Фърги на почивката. Но нямахме късмета и волята , която е нужна на един шампионски състав на този етап от сезона. Дано този път и шансът е с нас , въпреки че не можем да се оплачем от липсата му до момента!

Искаш да кажеш след смяната на Бербатов ... Жалко,че няма да могат да играят Рууни и Тевез заедно, дано само не играем с по един нападател, защото така сме слаби (Тевез-Уелбек ще е добра алтернатива)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че Уелбек ще започне титуляр. Единствено Тевез ще играе напред, подкрепян от Роналдо. Гигс и Карик - титуляри!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Брад Фридел ще пази за Вила срещу Юнайтед

Футболната Асоциация на Англия отмени червения картон на американския вратар на Астън Вила Брад Фридел, който той получи при загубата от Ливърпул с 0:5 на „Анфийлд”, съобщава „Скай Спортс”.

При резултат 0:4, Фридел спъна преодолелия го вече Фернандо Торес и главният съдия посочи бялата дузпа, като изгони американеца от игра.

Днес ФА разгледа видео запис на ситуацията и реши да анулира картона. Това означава, че Фридел ще вземе участие в следващия мач на Вила от английската Висша лига. Бирмингамският тим гостува на шампиона Манчестър Юнайтед на Олд Трафорд в първия уикенд след паузата заради световните квалификации – 5-и април.

Novsport.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу Ливърпул всеки удар във вратата му беше гол. Да видим срещу нас какви ще ги прави...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this