Jump to content
Sign in to follow this  
Drinkwater

Manchester United V Aston Villa

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Много се съмнявам 4е ще вземем победа, но все пак трябва да бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В последните 2 мача ( с ливара и фулам) ми се струва че Алекс Фърги нещо почва да изкуфева. С тези стартови 11 не можеше нищо друго да се очаква Неманя направи най слабия си мач срещу ливара а О'Шей трябва да се разлени - добре че беше епиКОРЕЕЦА да му помага че... А за вчерашната среща според мен се утарвахме с минималното 2:0. За незнам си кой път с приетелите се чудиме ЗАЩО ФЪРГИ ИЗЛИЗА С ТОЧНО ТЕЗИ 11 а кади види зор почва със смените. Флетчър за нищо не става,да вкарва голове но се редува 1 силен мач и 10 слаби за О'Шей казах, Евънс не знаеше за какво става въпрос... ако не сте разбрали подтекста- ЗА ЗАГУБИТЕ ОБВИНЯВЯМ СЪР АЛЕКС ФЪРГЮСЪН(който доказа че на определена възраст мозака отказва) Я СЕ СЕТЕТЕ КОЛКО ДУШИ СА НАКАЗАНИ КОЛКО СА С ТРАВМИ, С КАКЪВ ЛИ ОТБОР ШЕ ЗАПОЧНЕ МАЧА СРЕЩУ ВИЛА НА 5ТИ АПРИЛ. Това са моите стартови 11 ако имате предложения моля коментираите, ВРАТАР : ВАН ДЕР САР ДЕСЕН ЗАЩИТНИК: РАФАЕЛ ДА СИЛВА ЛЯВ ЗАЩИТНИК: ЕВРА ЦЕНТРАЛНИ: ФЪРДИНАНТ, ЕВЪНС НО АЗ ПРЕДПОЧИТАМ НЕВИЛ защото е по зрял в отиграванята а и този сезон показа че се справя и на този пост В ЦЕНТАРА: КАРИК, ГИКС КРИЛА: НАНИ, ПАРК НАПАДАТАЛИ: ТЕВЕС, РОНАЛДО(знаете че кристян може да се справи не се правете) АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ ДАЙТЕ СВОЕТО МНЕНИЕ!!! Редактирано на от kostaki

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алекс Фарги наистина нещо .... как може да паднем от ливара и от фулама ? :( О'Щей и той не е на високо ниво, да не говорим за гиКККККККККс. Кристиян Роналдо пък много симулира :(

ахахахахааха Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Алекс Фарги наистина нещо .... как може да паднем от ливара и от фулама ? :( О'Щей и той не е на високо ниво, да не говорим за гиКККККККККс. Кристиян Роналдо пък много симулира :(

ахахахахааха

:D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (5): :mood (5): :mood (5):

Флетчър за
нищо не става,да вкарва голове но се редува 1 силен мач и 10 слаби

:mood (34): :mood (34): :mood (34):

П.П. В началото на сезона когато Бербо пристигна в Юнайтед Шийзи бе казал че в световните квалификаций би се надявал Бербо дане играе. Напрао си го прокълна нашето момче. :biggrin: Редактирано на от m1sh0`

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

НАПАДАТАЛИ: ТЕВЕС, РОНАЛДО(знаете че кристян може да се справи не се правете)

Ееее пич разкри ни ... Момчета спирайте да се правите, Роналдо ти също - МОЖЕШ ДА ИГРАЕШ НАПАДАТЕЛ ! Не лъжи знаем те вече ... Не се прави ... Редактирано на от Lachyss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Твърд Х. Вила паднаха от Челси скоро и сега като паднат от Ливерпуул, все някой трябва да го изяде - просто такива са футболните закони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нов месец нов късмет.Явно късмета ни свърши за Март.Взехме една купа продължихме във оставащите турнири до финала на шампионска ни се падна добър жребий също и на ФА къп ни е падна най подходящия от оставащите отбори.Все още сме първи с една точка минимум след карая на този кръг и мач по малко.Април мобилизиране и :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно ще е този мач.Не вярвам, че ще победим.Вече Ливърпул са с равни шансове с нас за титлата.Не виждам къде ще изгубят точки до края.Дано излязат от форма, но не ми се вярва.Намирисва ми на 98 год.Дано не съм прав!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ееее пич разкри ни ... Момчета спирайте да се правите, Роналдо ти също - МОЖЕШ ДА ИГРАЕШ НАПАДАТЕЛ ! Не лъжи знаем те вече ... Не се прави ...

От край време имах съмнение в Кристян,че може да играе нападател,но някак си не ми се връзваше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега като гледам Ливърпул на какво ги направи се надявам да ги бием все ми е едно с колко,защото вече нямаме право на грешка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те Ливърпул не кат да не са супер мазни късметлии баси срещу Реал в Англия първия гол 100% имаше фал на Торес после нямаше дузпа дадоха им.Срещу нас пак дузпа и изгонен играч.Срещу Астън Вила 2 дузпи изгонен вратар....Поне ще играят с 2-рия си вратар срещу нас Астън...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вила направо ги съжалявам че точно в момента ще играят срещу нас.Симпатичен отбор са ми щото без големи пари постигнаха тия резултати.Както и да е ще ги премажем..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те Ливърпул не кат да не са супер мазни късметлии баси срещу Реал в Англия първия гол 100% имаше фал на Торес после нямаше дузпа дадоха им.Срещу нас пак дузпа и изгонен играч.Срещу Астън Вила 2 дузпи изгонен вратар....Поне ще играят с 2-рия си вратар срещу нас Астън...

Поне т'ва е хубавото, нали? :biggrin:
То май това ни остана, да търсим малкото добро в целия тоя ужас тея седмици...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ааххахаха скоро така не съм се смял, честно :mood (33): :mood (33): Дано Кристиян да се справи с ролята на нападател. нз нз много ще му е трудно :biggrin: :mood (5): :biggrin: :mood (5): :mood (34):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В последните 2 мача ( с ливара и фулам) ми се струва че Алекс Фърги нещо почва да изкуфева. С тези стартови 11 не можеше нищо друго да се очаква Неманя направи най слабия си мач срещу ливара а О'Шей трябва да се разлени - добре че
беше епиКОРЕЕЦА да му помага че... А за вчерашната среща според мен се утарвахме с минималното 2:0. За незнам си кой път с приетелите се чудиме ЗАЩО ФЪРГИ ИЗЛИЗА С ТОЧНО ТЕЗИ 11 а кади види зор почва със смените. Флетчър за
нищо не става,да вкарва голове но се редува 1 силен мач и 10 слаби за О'Шей казах, Евънс не знаеше за какво става въпрос... ако не сте разбрали подтекста- ЗА ЗАГУБИТЕ ОБВИНЯВЯМ СЪР АЛЕКС ФЪРГЮСЪН(който доказа че на определена възраст мозака отказва) Я СЕ СЕТЕТЕ КОЛКО ДУШИ СА НАКАЗАНИ КОЛКО СА С ТРАВМИ, С КАКЪВ ЛИ ОТБОР ШЕ ЗАПОЧНЕ МАЧА СРЕЩУ ВИЛА НА 5ТИ АПРИЛ. Това са моите стартови 11 ако имате предложения моля коментираите,
ВРАТАР : ВАН ДЕР САР
ДЕСЕН ЗАЩИТНИК: РАФАЕЛ ДА СИЛВА
ЛЯВ ЗАЩИТНИК: ЕВРА
ЦЕНТРАЛНИ: ФЪРДИНАНТ, ЕВЪНС НО АЗ ПРЕДПОЧИТАМ НЕВИЛ защото е по зрял в отиграванята а и този сезон показа че се справя и на този пост
В ЦЕНТАРА: КАРИК, ГИКС
КРИЛА: НАНИ, ПАРК
НАПАДАТАЛИ: ТЕВЕС, РОНАЛДО(знаете че кристян може да се справи не се правете)

АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ ДАЙТЕ СВОЕТО МНЕНИЕ!!!

Еее , костаки , освен евала друго не мога да кажа !!! Ти си убийствен !!! :biggrin: Редактирано на от atiar

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То като гледам и Вила са в някаква дупка и сега Ливърпул ги разбиха, така че се надявам да не решат да започнат да играят срещу нас, ама докъде стигнах да се надявам противниците ни да не играят смятай, то най-добрия вариянт е ние да си играем нашата игра и се надявам това да стане! Дано! Вече няма място за грешки, трябва да си вземем мача това е!Ще ни бъде трудно без Рууни, Вида, но и друг път сме били в такава ситуация и сме се измъквали, просто нещата трябва да стават по-трудния начин! :glory (28):

Изписвайте правилно имената на отборите Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ли този мач ще почнем да мачкаме , както преди, но ако не победим това ще е срив ... Моля са господ да е от Юнайтед !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул смазаха и Вила.Надявам се и ние да го направим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе ко са правите не мога да разбера , знаете, че Кристиян може да играе нападател, значи победата ни е в къртпа вързана ... :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре бе, разбрахме за идиотския му пост. Още някой да напише за Кристиян, Гикс и О'Щей ...

Гледам потребител С.Джерард пише или чете в момента... нещо не ме кефи тоя потребител сериозно..

Като гледам и преди е влизал/писал. Дори титлата ни е честитил миналата година, хах ... дано не е тук, за да дразни. Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам потребител С.Джерард пише или чете в момента... нещо не ме кефи тоя потребител сериозно.. Едит: щом не се е регнал за да дразни, начи ок. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам потребител С.Джерард пише или чете в момента... нещо не ме кефи тоя потребител сериозно..

Точно това гледах и щях да го кажа. А като му разгледах профила и забелязах, че се е регистрирал 2007, ми стана лошо... Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this