Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Fulham 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Истината е че нямахме никаква средна линия тоя мач, както и предния загубен. Парк игра второто полувреме, Флетчър и той може да се каже. Гигси много неточни подавания. Роналдо и Рууни определено трябва да пораснат малко. Не може целия отбор да зависи от нервните им изблици. Подценяване и липса на мотивация, нормална реакция на отбора, да видим кога обаче ще осъзнаят, че купи не се печелят ей така. Срам ме е от фенове като някой от тук постващите. Скоулси бил г*з... Бербатов бил симулирал контузия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ние ниамаме средна линииа

Много си прав колега, за съжаление халфовата линия тази година не е така ефективна, както миналата. Началото на сезона беше трудно, поредицата победи пък дойде с минимални победи с по 1:0 и според мен отново заради вяла игра в центъра. И все пак за толкова години, като фен на Манчестър съм се нагледал на какви ли не неща, и едно е сигурно - при нас нещата винаги стават по трудния начин, но важното е че стават. Сър-а знае, че времето му изтича, иска да натрие носа на Лузърите (т.е. да изравним титлите). И ще го направи, той знае как. :smile: Редактирано на от zLati

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
....след мача щях да си счупа ръката от удари по гардероба,ама после се поуспокоих :D нищо не е загубено още,1ви сме след тоя кръг и с мач по-малко!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[b]

Пич, незнам как може да кажеш нещо такова за една от легендите на отбора, наистина незнам!

СКОРО НЯМА ДА ГО КАЗВА!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Срам, срам ... не мога д повярвам, че има хора, които могат да кажат подобно нещо за Скоулси :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Загуба и плюете легендите ахахахаха чак ми става смешно... а колко победи ни е носил бе????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Липсата на Скоулс е по-скоро единствената добра новина. Според мен той не трябва повече да помирисва терен до края на сезона а след това да му правим бенефисен мач и да си излезе през голямата врата. А и какво прави Бербатов в отбора? Той си е за Пирин Благоевград бе!!!

Още едно подобно изказване и БАНА ще ти е малко! Мисли кво пишеш!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още едно подобно изказване и БАНА ще ти е малко! Мисли кво пишеш!

Па остави човека. Не си е пил дневната доза ракийка. Утре като си я вземе, ще милси по-трезво. :smile:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има две седмици до мача с Вила, две седмици. През това време във форума ще се излее маса простотия, която съответно трябва да бъде санкционирана задължително. Ще си проличи и кой какъв фен е ... Ще си позволя да призова повечето да осмислят добре ситуацията и да си запазят компетентните коментари за утре, примерно.

We love United, we do,
We love United, we do,
We love United, we do,
Oh, UNITED WE LOVE YOOU !

Публикувано изображение
СМЪРТ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еба, ужасен мач!!! Какво се случи в един момент. Вече почвам да си мисля, че ФА или който и да е прави така, че първенството да стане интересно. Какви са тези безумия в защита! Съдията не беше виновен за загубата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като чета мненията на хората имам чувството,че света е свършил,а живота им вече няма смисъл. Една загуба света не е свършил. Иначе заслужено изгубихме резултата първото полувреме трябваше да е 3:0 за Фулъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЮНАЙТЕД ЩЕ СА ШАМПИОНИ! Нищо друго няма значение ,другото са празни приказки.
И футболът е колективен спорт, Юнайтед заедно печелят и заедно губят, не трябва да се
обръща прекалено внимание на даден играч. Не ми се пише повече, не за друго, а пак ще
остана неразбран. Много поздрави на всички, живи и здрави.Юнайтед ще бият много занапред
и няма да се налага аз да пиша. Футболистите ще говорят с играта си.

Именно!Евала за хубавият пост! :mood (34):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колеги, заебете че паднахме днес, случва се, 2 поредни загуби са нещо доста неприятно, но докато ливърпулци не си вземат мача с вила разликата си остава 4 точки и мач, ама някой по дяволите ще даде ли яснота какво става с БЕРБАТОВ, защото по някои от инф. агенции изписаха, че пропуска мачовете за нац. отбор, което си истинска катастрофа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-слаби не съм виждал до сега Манчестер Юнайтед, с такава игра всеки втори ще ние бие ... :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, Бербатов е контузен (усукан глезен?) ... За сега обаче нито една информация не е на 100% вярна.
______

Бербатов срещу Фулъм в цифри

Агенция “Блиц” ви представя статистическите показатели на играта на Димитър Бербатов срещу Фулъм

Изиграни минути: 45
Голове: 0
Удари: 1
Удари във вратата: 0
Неточни удари: 1
Докосвания на топката: 20
Точни пасове: 8
Неточни пасове: 7
Спечелени единоборства: 3
Загубени единоборства: 4
Изтърпени нарушения: 1
Извършени нарушения: 1
Жълти картони: 0
Червени картони: 0

blitz.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До колкото аз разбрах, имал уток, сега е с ортопедична обувка и като утока намалее, ще се разбере какво е, но май няма да може да играе за България.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ман Юнайтед: България ще трябва да се оправя без Бербатов

Помощник-мениджърът на Манчестър Юнайтед Майк Филън потвърди притесненията, че Димитър Бербатов няма да може да играе за България срещу Ейре и Кипър. Както е известно, нападателят бе сменен на почивката на двубоя срещу Фулъм, който "червените дяволи" загубиха с 0:2. В момента нашият нападател е с подут глезен и ортопедична обувка, като утре сутринта ще премине медицински изследвания.

"Димитър почувства пукване в глезена, когато падал на земята и момента кракът му е много подут. Затова го сменихме. Довечера или утре сутринта ще трябва с лекарите да погледнем какво е положението му, но в момента е с ортопедична обувка. Като гледам какво е положението му, България ще трябва да се лиши от неговите услуги за мачовете си", заяви Филън.

sportal.bg

Сър Алекс Фъргюсън: Не отговорихме на тяхното предизвикателство

След загубата от Фулъм с 2:0, мениджърът на Манчестър Юнайтед обяви, че е доволен от мъжествеността на играчите си през втората част, но призна, че през първата са били беззъби. Той все пак обясни, че не смята, че титлата е в ръцете им защо са лидери в подреждането. „Преди няколко седмици ги победихме с 4:0 и сега те искаха реванш. Ние обаче не успяхме да им се противопоставим”, заяви Фъргюсън пред клубната телевизия. „Да си кажа честно, бях разочарован от представянето ни през първата част. Втората част бяхме различни, но техният вратар направи няколко страхотни спасявания”, каза още шотландецът.

focus-sport.net Редактирано на от stoqn4o0o0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не си направих труда да чета постовете,защото само щях да се ядосам.Видях някакви неща за съдията и.... не знам какъв трябва да си след този мач да обвиняваш съдията.ВСЕКИ ЕДИН,КОЙТО ИЗКАЗВА НЕУВАЖИТЕЛНО МНЕНИЕ КЪМ КОЙТО И ДА Е ИГРАЧ В ОТБОРА (особено към легендите му) ЗАСЛУЖАВА САМО И ЕДИНСТВЕНО БАН.

We love United, we do,
We love United, we do,
We love United, we do,
Oh, UNITED WE LOVE YOOU !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано и тази загуба не смачка самочуствието на отбора... Гадна загуба, на всички ни е тежко, но нека не обвиняваме отделен играч за лошата игра ! Надявам се срещу Вила да покажем кои всъщност сме !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this