Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Fulham 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Надеждата УМИРА ПОСЛЕДНА !!!а единствената надежда е пуул и Челси да загубят !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам, но по едно време незнайно защо, ми се прииска да влезе Джаго да я изпрати тая топка във таЗ врЪтЪ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно шока от предния мач се отразява. Доста несигурна игра в началото. Дори и след изгонването на Скоулс пак бяхме далеч по-класния отбор на терена, а оставяхме Замора да стреля към Едвин. После се посъвзехме, но не влезе и не влезе тая топка. Накрая Фил Дауд се изгаври като изгони Рууни. Гадно е, боли, но това е само битка, войната тепърва навлиза в решаваща фаза!!!
We'll keep the red flag flying high,
Beneath its shade we'll live and die!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм напълно обезнадежден че отбора ще стане шампион след днешната трагедия. Уейн Рууни е ВЕЛИК.Видя се като влезна отбора заигра по съвсем различен начин.Съдята е глупак.Да му забранят да свири почвече.Червен Картон за Прекалено силно подаване на топка към съотборник за да изпълни фаул :mood (34): ? Скоулс е велик ..но днес именно заради него изпуснахме мача. Редактирано на от nickk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре а реално к'во е виновен съдията? - за т'ва че Скоулс си размахва ръцете където не трябва ?! ... (не му е за 1ви път). Как да свири фаул за навеждането на Евра преди 2рия гол...еми няма да я свири. Даде 2ри жълт на Руни,еми и аз да съм и аз ще му дам,като неможе да си контролира нервите...

Имахме доста добри положения,пропиляни от Парк,Руни и Роналдо....че даже и ония удар на Флетч.
Тъпа,адски тъпа проява на Скоулс,нямаме право да обвиняваме легенди за постъпките им,но просто ако това ни коства титлата...ще е много болезнено.

АКО НАПИШЕШ ОЩЕ НЕЩО ТЪПО ЗА ФЪРГИ ЩЕ ТИ Е ПОСЛЕДНОТО ЗА СЛЕДВАЩИТЕ 3 МЕСЕЦА - ГАРАНТИРАМ ТИ! БОЛИ МЕ ДЪРТИЯ ДАЛИ Е ИРОНИЯ, ЛИГАВЕНЕ И Т.Н. ПИСНА МИ ОТ ПРОСТОТИИТЕ ВИ!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
може би и съдията малко е виновен, ноо нищо минало е вече. Няма значение с какво ще излизаме срещу Астън Вила важното е, че ще ги бием!!! :glory (30): :glory (03):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

КУР ЗА ФУТБОЛА, КУР И ЗА ЖИВОТА!

ТРАГЕДИЯ! ТОЛКОВА ТРУД И НАКРАЯ ПРЕДНИНАТА ПОЧТИ Я НЯМА ЕБАХТИ ЖИВОТА.......

Излез да пиеш бира,момче...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мога да кажа само 1 : Fight for United, fight for Old Trafford Fight for the Red shirts, fight for Manchester Fight for Red Army, fight for the title Fight for Old Trafford, fight for United Защото ние сме Юнайтед и винаги ще бъдем !!! За всички пруващи отбора и онези с изразите "всичко се срина" , "губим титлата" и разни такива казвам само 2 неща : UNITED FOREVER и ДА МИ ЯДЕТЕ К*РА !!! :devil3: :excl:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно отбора в момента е в няква дупка.То не може цял сезон да бием всеки отбор си има такива слаби моменти.Да се надяваме че нашия ще свърши по-бързо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

. !

момче успокой се малко !!! накрая на сезона като сме шампиони друго ще говориш :champs (13): :glory (04):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...да веее пак Бербатов ти виновен.Сигурно той вдигна ръцете на Скоулс?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мога да кажа само 1 :
Fight for United, fight for Old Trafford
Fight for the Red shirts, fight for Manchester
Fight for Red Army, fight for the title
Fight for Old Trafford, fight for United

Защото ние сме Юнайтед и винаги ще бъдем !!!

За всички пруващи отбора и онези с изразите "всичко се срина" , "губим титлата" и разни такива казвам само 2 неща : UNITED FOREVER и ДА МИ ЯДЕТЕ К*РА !!! :devil3: :excl:

ОО КОЛКО ВЕЛИК ФЕН СИ ТИ ! ИСТИНСКИ ПРИМЕР !
Бъдете реалисти.Промяна в ИГРАТА иначе никакви КУПИ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
челси падат споко,утре ЛУЗАРИТЕ най-много Х .... Я СЕ ВЗЕМЕТЕ ВСИЧКИ В РЪЦЕ.... КАКТО КАЗАХ СЛЕД МАЧА С ЛУЗАРИТЕ И БОГОВЕТЕ ПАДАТ. 5 КУПИ СИГУРЕН СЪМ ..... ИМАМЕ ПОТЕНЦИЯЛ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФАКТ е че ОТНОВО играхме слабо.ФАКТ е че и този път лидерите НЕ успяха да изкарат мача.ФАКТ е че и съдията допълнително МНОГО спомогна за изнервянето на отбора.Все още съм оптимист за титлата,Следващия мач срещу Вила просто е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се вземе победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

момче успокой се малко !!! накрая на сезона като сме шампиони друго ще говориш :champs (13): :glory (04):

Да ве какво е виновен Сааф,че Скоулс се прави на ***.

ПРИ СЛЕДВАЩАТА ПОДОБНА ОБИДА ПО АДРЕС НА ИГРАЧ ЩЕ СЕ НАПРАВИШ НА ОТСЪСТВАЩ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ОО КОЛКО ВЕЛИК ФЕН СИ ТИ ! ИСТИНСКИ ПРИМЕР !
Бъдете реалисти.Промяна в ИГРАТА иначе никакви КУПИ.

Мн ясно не ревем като тебе от две кирливи загуби "край всичко свърши" , защото винаги вярвам в отбора !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...да веее пак Бербатов ти виновен.Сигурно той вдигна ръцете на Скоулс?

За Скоулс нищо несъм казал,а Бербо видя,че пак ще е най слабият играч на мача и айде контизийка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мн ясно не ревем като тебе от две кирливи загуби "край всичко свърши" , защото винаги вярвам в отбора !!!

ИЗДИГНА СЕ В ОЧИТЕ НА ВСИЧКИ СЛАДУР ! Сега си героя на всички ! ЙЕАА!
Нз не ви ли бяха достатъчни тези 2 загуби за да слезнете на земята.
Няма да станеме шампиони с НИЕ СМЕ МАН ЮНАЙТЕД НАЙ ВЕЛИКТЕ .ПАТКА ЗА ПУУЛ И ЧЕЛСИ.СЪДЯТА ГЛУПАК.
Игра и късмет тва ни трябва .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хех Челси и те падат! Браво на оная чушка Модрич. Жалко, че Вила са абсолютни говна и няма да могат да измъкнат нищо утре :) Редактирано на от Dido

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора нищо не е свършило с тая загуба. Челси падат само утре и Пуул на паднат от вила и нищо не се променя! Иначе безобразно слаба игра през първото полувреме, а през второто се събудиха ама късно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВНИМАВАЙТЕ С ОБИДИТЕ ПАК ВИ КАЗВАМ. ЩЕ ЗАКЛЮЧА ТЕМАТА ДО УТРЕ АКО ТАКА ПРОДЪЛЖАВАТЕ. КОЙ Е ФЕН И КОЙ НЕ САМ СИ ЗНАЕ, НЕ Е РАБОТА НА ДРУГИ ДА ГО ОЦЕНЯВАТ. КАПИШ?!?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм изненадан от бездушната игра.Не знам на кво се дължи на подценяване или на умора....Просто сме бледа сянка на отбора който бяхме само преди 10тина дена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ае това вече стана традиция да ни лепят маса много картони на един мач и то половината незаслужени срещу челси миналата година същата работа 12321 картона кво си мислят тези съдии ве

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как започнахме сезона , а на къде отива да го завършим.Просто нямам думи, не знам какво става с тия момчета , но ако не започнат да играят шампионски футбол не виждам как ще се оправдаят всичките приказки изприказвани за 5 купи , невероятен отбор и т.н.Мощно мачкаме от Април , че ливърпул много си повярваха.Нямаме време да изпадаме в кризи. Редактирано на от Denko

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this