Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Fulham 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

рууни получи червен в 89та минута, при 2-0 за фулъм, айде моля ти се..

играта и да ти върви, в англия 75 минути с човек повече ще е някакво мега чудо да обърнеш гостуване от 1-0, не знам изобщо защо е нужно да обяснявам пределно ясни неща ...

и трябва да кажем, че ние бяхме доста близко до това, ако шварцер не беше спасил с полов орган ..

с човек по-малко е още по-трудно :mood (34): :D Ако си с човек повече не е толкова голямо чудо.. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_

рууни получи червен в 89та минута, при 2-0 за фулъм, айде моля ти се..

играта и да ти върви, в англия 75 минути с човек повече ще е някакво мега чудо да обърнеш гостуване от 1-0, не знам изобщо защо е нужно да обяснявам пределно ясни неща ...

Еми, извинявайте много, но да знаеш, че сте човек по-малко и да имаш такова поведение.... напълно непрофесионално!!!

А прекасно знаем, че в АНГЛИЙСКИЯ футбол стават невероятни промени- на 17 януари не помня с кого играехме и Бербо вкара в последната минута, има десетки още такива случаи....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми, извинявайте много, но да знаеш, че сте човек по-малко и да имаш такова поведение.... напълно непрофесионално!!!

А прекасно знаем, че в АНГЛИЙСКИЯ футбол стават невероятни промени- на 17 януари не помня с кого играехме и Бербо вкара в последната минута, има десетки още такива случаи....

Toва не означава че Скоус няма най-много вина за загубата ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Говрим за личностната характеристика на феновете на двата отбора, а това че пеят и не пеят няма нищо общо.
Всъщност битува масовото мнение че феновете на Ливърпул са един вид 'най-добрите в света' и също едно друго мнение че на ОТ, феновете никога не освиркват Юнайтед независимо от развоя на мача.

ако за теб няма нищо общо кой пее и кой освирква, най-добре смени отбора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекалено се задълбочихте в тоя мач! Загубата винаги боли, особено като ние не сме свикнали с това ! Две поредни , да но гледаме напред. Борбата за титлата свършва с последния мач! Мразят ни , говорят простотии по наш адрес, кво не сте ли свикнали! За това сме най-добрите , защото сме най мразени! Злобата на останалите , се превръща в победа за нас! Нима си мислите че тоя сезон ще изиграем 60 мача и ще бием във всеки един от тях-невъзможно! Важен е крайният резултат! А той ще е такъв какъвто ние си го направим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=y-aJ9JHU_HM

87:40.

и е ясно, че имах предвид с човек по-малко, кво се хващате за тва.. какво поведение? ако говориш за отбора - категорично не съм съгласен - второто полувреме ги МАЧКАХМЕ жестоко с човек по-малко и само уникалните действия на шварцер ги спасиха от ебати великия обрат. ако имаш предвид рууни - както казах, в 88ма минута, при два на нула и човек по-малко.. нормално е да е бесен, но хубавото е, че беше и адски надъхан, за да го направи тва - мога само да кажа, че е ГОСПОД, тва е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май пак почнахме да се надъхваме прекалено много един срещу друг. Няма толкова голямо значение минутата която са изгонили Рууни или това кой е по-виновен за загубата. Всички ни боли ама отново предупреждавам да не изостряме тона прекалено много. Бая хора изгоряха вече от тая тема, да няма още...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
поведението на Руни беше повод за гордост, а не за критики. колко играчи при 0:2 пет минути преди края и с човек, не, със Скоулс по-малко бързат да спасяват мача? точно пък фенове на юнайтед да се водят по анализите на журналистите, които мечтаят пул да станат шампион, е абсурдно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
според мен грешката беше на тренера защото трябваше да пусне още от началото roony и berbatov трябваше да играем по сериозно вместо това ние си го пропиляхме 1-то полувреме и само заради късмета които имаха те спечелиха и заради слабата ни игра през 1-то полувреме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз незнам кво ги е налегнало последните 2 мача ама ако Сър Алекс пуска Бербо и Руни като титуляри мисля че шансовете за победа в секи мач стават по-големи с 30% :mood (32): ( според мен Сър Алекс е пуснал тея два мача за да има малко интрига за титлата и Ливърпол да се покефят 2 седмички и после да почнем серионо да мачака ме :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this