Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Fulham 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

КУР ЗА ФУТБОЛА, КУР И ЗА ЖИВОТА! ТРАГЕДИЯ! ТОЛКОВА ТРУД И НАКРАЯ ПРЕДНИНАТА ПОЧТИ Я НЯМА ЕБАХТИ ЖИВОТА....... Ебаси... първото полувреме напълно безидейна и безплодна игра, напълно загубени 45 минути. Бербо се контузи... Второто полувреме ги смачкахме в един период от време и както винаги вратарят им имаше ден и спаси точно тогава, когато везните щяха да се наклонят в наша полза. "Отговорът" от мача с ливърпул нещо не ми хареса... дано поне Челси и Ливър се издънят, поне да не са толкова близо до нас. Наиситна не се сещам в момента за логично обяснение на тая загуба. Може би глупостта, която направи Скоулс предреши изхода от срещата. Топката влизаше, ако не беше си сложил ръцете, но не знам - в толкова важен момент трябваше ли да си рискува мястото на терена? Не съм доволен, отборът може много повече и не съм съгласен, че една мизерна загуба от Ливърпул дето се случва един път на 29 години е способна до такава степен да наруши хармонията в отбора ни... За този мач имахме големи очаквания, но нейсе, сега Астън Вила трябва да бъдат не само сринати, но и вкарани ПОД земята! GLORY GLORY MAN UNITED! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач още по зле от миналия.Изобщо не показаха шампионска игра.Пръскам се от яд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стана ми навик да пускам подобни теми! Призовавам всички-не забравяйте на кого сте фенове и как ще се изразявате яда тука! Ще трия всичко непристойно за нашия форум и отбор! Боли , тъгата е голяма, но ние сме МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да си го кажа и тук - Фил Даут - почини! От Април почва мачкане. Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В траур съм.. П.С. Тамън щях да казвам МоМ Руни и то.... Редактирано на от HaCko88

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
We'll never die, we'll never die,
We'll never die, we'll never die,
We'll keep the Red flag flying high,
'Cos Man United will never die

*цензура* за всеки един, който каже нещо против отбора!
Чакаме края на мача на Челси!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се верва ебаси :ph34r: Да се надяваме,че тва е некъв временен срив,нищо не е загубено още... И нема смисъл от некви крайни изказвания,не се панирайте. Споко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново грешка на един сриина мача...незнам това е прекалено вече.Трябва ни шампионската игра,да възвърнем форамата ,в която бяхме пфф.... напрао ми се насълзяват очите....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сами сме си виновни .През първото ква беше тая система като мача с интер на сан сиро.Второто ако жълтия и Рууни бяха вкарали щеше да бъде различно.Много ми е шибано

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми се верва ебаси :ph34r:

Да се надяваме,че тва е некъв временен срив,нищо не е загубено още...

И нема смисъл от некви крайни изказвания,не се панирайте. Споко.

Мен не ме е яд толкова от загубата колкото до втория много слаб мач и нервна игра.За Астън Вила сме без Видич Руни Скоус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека да падаме :) Нека съдиите да ги подпират.... Не може винаги да печелим. Това ще ни симулира. Да видим как ще накажат този 'съдия'...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе хора кажете скоулс волейболист ли ще става ??? тоя номер го направи и срещу Зенит... Ама садята ни е*а майката с картона на Рууни..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача няма да говоря ще кажа само Фил Даут да мре... И ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВСИЧКИ ДА ВНИМАВАТ С ИЗКАЗВАНИЯТА И НАЙ-ВЕЧЕ С ЕПИТЕТИТЕ ПО АДРЕС НА ИГРАЧИТЕ И ОТБОРА

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След миналият мач и цялата седмица почивка , съм много озадачен от днешния.....Мислех си , че ще са по - настървени! Наистина огромен малшанс с оглед пропуските на момчетата и червения картон на Скоулс. Много ме е яд за картона на Рууни , губим го във важен момент , а си личи , че той в момента е движещата сила , но той си е емоционален и ние такъв си го обичаме. Няма да униваме! На няколко фронта е тежко и нищо не идва даром! Редактирано на от atiar

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бах, някой ше мре 100%... Тоя съдия ли там к'вото е трябва да го линчосат! Просто яростта ми е голяма, явно не сме преудолели загубата от Пуулците, отново загуба... Гледам Челси падат от Тот'нъм... остава ни поне да се надяваме на загуби на съперниците... поне това дано ни утеши... Трябва да се наддигнем, ако мога да се изразя така, вярвам че можем, просто е нужно известно време... надявам се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (4):

Напий се, изтрезней и пак напиши мнението си без думичките дето използва
UNITED MODERATORS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре падаме.. може да се преоделее, ама като си помисля с кво ще излезем срещу Вила ... и как пак ще губим точки, нямам думи. :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
всичко епод контрол момчета.неразбрахте ли трябва да има интрига,защотото ако няма,няма да ни е интерестно :) МАН.ЮТД ще завърват 1-ви след 9 мача,сигурен съм !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КОГАТО ОСЪЗНАЕШ КАКВО ОЗНАЧАВА ПОЛ СКОУЛС ЗА ЮНАЙТЕД - НАПИШИ ПАК НЕЩО ЗА НЕГО! ДОТОГАВА НЕ ГО КОМЕНТИРАЙ ЗА ДА ИМАШ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПИШЕШ ВЪОБЩЕ

United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва може би беше и предпоследната ни позволена грешка по пътя за титлата. Не само Тотнъм, Сити и Арсенал, ами и гостуване на Боро..... Става все по-трудно, сериозно навит съм да отпаднем от ШЛ, ама да си вземем титлата във ВЛ. П.С. КУР ЗА СЪДИЯТА (КАК ЗАБРАВИХ!) Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошото започна , от червения картон на Скоулс.. И от там загубихме мача.. Сега Видич , Рууни , и Скоулс са аут :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this