Jump to content
eNgLaNd

Юнайтед и Kohler подписаха спонскорски договор

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед все още е най-богатият клуб в света

Манчестър Юнайтед продължава да е най-скъпият клуб в света, според оценката на авторитетното списание Форбс.
Най-популярният английски клуб, който се е устремил към титлата през тази година, е оценен на 1453 млн долара.
Клубът обаче има и най-големите дългове. Миналата година американските братя Глейзър изтеглиха огромни заеми, за да успеят да изкупят всички акции на отбора. Понастоящем те притежават едва 16% от отбора, а останалото са дългове.
На второ място е Реал Мадрид, който е оценен на малко над 1 милиард долара. Забележителното е, че дълговете на Реал са сведени до едва 10% за разлика от внушителните 54% миналата година.
На трето място е Арсенал, който през тази година пусна в експлоатация новия си, по-голям, Емирейтс Стейдиъм. Артилеристите струват 915 млн долара.
Въпреки, че загърби политиката "Галактикос" разработена от Флорентино Перес преди няколко години, Реал Мадрид оглавява класацията по-най доходоносен отбор. За миналата година приходите на испанците са 374 млн долара.
Според анализатори, ръстът на стойността на отборите се дължи предимно на азиатския пазар. Ключът към бъдещо нарастване е най-вече Китай, като съществувал огромен неразработен потенциал.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 Ман Юнайтед £740 (цифрите са в милиони) 2 Реал Мадрид £528 ето това е разлика и тренировъчни бази да продават и фланелки да продават немогат да ни стигнат!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Реших лесно за Нистелрой

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че лесно е взел решението да продаде Рууд ван Нистелрой на Реал Мадрид миналото лято.„За Рой Кийн ми беше трудно да реша. Той влияеше много добре на отбора, докато за Нистелрой не съм сигурен. Не мисля, че това бе кой знае какво решение”, призна босът на „червените дяволи”.„Всеки клуб има нужда от добра атмосфера в съблекалнята и от онзи ден тимът ми тръгна в правилната посока. Аз и това исках. Отдавам именно на това добрия сезон, който направихме. Духът в отбора беше брилянтен, а това е изключително важно”, сподели наставникът.„Нашата задача бе да вземем сложни решения за това, как да променим състава. не беше лесно. Човек се сближава с футболисти като Фил Невил и Ники Бут и е тъжно и трудно да се разделиш с тях. Ако зависеше от мен, те щяха да си останат в Манчестър”, каза Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фамилията Глейзър няма да продава Манчестър Юнайтед

Пресаташето на собственика на Манчестър Юнайтед Малкъм Глейзър опроверга слуховете за продажбата на отбора, съобщи Reuters.
В някои от медиите на Острова се появи информация, че китайски бизнесмени са имали намерение да купят английския клуб за 850 млн. паунда.
„Не са постъпвали никакви предложения към нас. Но дори и да се появят такива, сделка няма да има. Глейзър взе клуба за дълъг период, а ние имаме планове за развитието на отбора. Манчестър Юнайтед не се продава”, заявиха от пресцентъра на собственика на „червените дяволи”.
Американският милиардер пое контрола върху тима през 2005 година и преди време заяви, че е изключително доволен от спечелената титла в Премиършип.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Глейзър опроявергаха слуховете, че продават Ман Юнайтед

Семейство Глейзър опровергаха информациите, че възнамеряват да продадат контролния си пакет от акции на Манчестър Юнайтед само две години, след като го изкупиха срещу 800 милиона паунда. Според днешните издания на Албиона, американските собственици на ”червените дяволи” възнамеряват да изслушат оферти за своите акции, като при предложение, което предлага значителна печалба, е твърде възможно да се разделят с тях. Въпреки това обаче официалният говорител на фамилията Глейзър опроверга категорично тези слухове.
”Семейство Глейзър възнамеряват дългосрочно да се обвържат с Манчестър Юнайтед и това няма да се промени за няколко дни. Казано с две думи, те не искат да продават клуба. Защо им е да го правят? Тяхното желание е да направят клуба още по-успешен на и извън терена”, заяви той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джоел Глейзър: Възнамеряваме да останем в Юнайтед за дълго време

Един от представителите на семейство Глейзър, които са собственици на шампиона на Англия Манчестър Юнайтед, Джоел заяви пред “Daily Star Sunday”, че американците възнамеряват да останат на “Олд Трафорд” за дълго време. Семейство Глейзър купи английския гранд през 2005 г., като тогава много привърженици на клуба се противопоставиха на тази сделка, тъй като се страхуваха, че Юнайтед ще натрупа сериозни дългове. През последните седмици се появиха информации в медиите на Острова, че американците искат да продадат акциите си. Джоел Глейзър обаче заяви, че фактът, че са инвестирали 50 милиона паунда в трансферите на Оуен Харгрийвс, Андерсон и Нани трябва да покаже на хората, че намеренията им са да останат в клуба. “Какво още трябва да направим, за да убедим хората, че искаме да останем за дълго. Спечелването на титлата в Премиършип беше сбъдната мечта и сега, когато има повече инвестиции в отбора, нещата изглеждат добре за бъдещето. Възнамеряваме да останем в Манчестър Юнайтед за дълго време”, заяви Джоел Глейзър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Нистелрой носи 1 млн. паунда на Ман Юнайтед

Холандският нападател на Реал (Мадрид) Рууд ван Нистелрой ще донесе 1 млн. паунда на бившия си тим Манчестър Юнайтед, ако “белите” успеят да спечелят своята юбилейна 30-а титла в Примера Дивисион. RVN, както го наричаха феновете на “Олд Трафорд”, игра 5 години за Манчестър Юнайтед, в който отбеляза 95 гола в Премиършип. На 28 юли м.г. холандецът подписа тригодишен контракт с Реал (М), като “Кралския клуб” заплати 10,3 млн. паунда на “червените дяволи”. В договора съществува клауза, според която ако Ван Нилстерой стане голмайстор на испанското първенство, Реал (М) трябва да изплати още 500 хиляди паунда на Юнайтед. Още толкова ще дойдат в касата на англичаните и ако Реал триумфира с титлата. Както е известно отборът на Фабио Капело е само на победа от спечелването на титлата в Примера, която му се изплъзва от 2003 година насам.
“Не очаквах, че веднага след Юнайтед ще имам толкова добър сезон, но ето че усърдната работа дава резултат”, лаконичен бе Ван Нистелрой, който има 25 гола в испанския шампионат и общо 33 във всички турнири през сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За нас 1млн. паунда не са кой знае какво, но като се има предвид сегашното финансово състояние на клуба (имам в предвид дълговете ни), се надявам да ги получим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам ме дългове заради Глейзър. Ще купува велик отбор с кредити. Пълен глупак

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А, глупак, глупак ама купи най-успешнта футболна марка в света с едничкта цел да си понапъни джопчето с някое друго милионче, защото са му малко двата милиарда дето ги има. Само да не стане някой резил като този с Лийдс, както бяха много обещаващ отбор изведниж праз - финасова криза и в Чемпиъншип, а сега и по-надолу. Нистелрой яко бележи с белия балет, като гледам двама играчи на Юнайтед ще им докарат титлата. Е та точно такъв нападател ни липсва в момента, дали Съра с годинките не е станал много сприхав та изгони тези двамата, които можеха да ни докарат една ШЛ например.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А, глупак, глупак ама купи най-успешнта футболна марка в света с едничкта цел да си понапъни джопчето с някое друго милионче, защото са му малко двата милиарда дето ги има. Само да не стане някой резил като този с Лийдс, както бяха много обещаващ отбор изведниж праз - финасова криза и в Чемпиъншип, а сега и по-надолу.
Нистелрой яко бележи с белия балет, като гледам двама играчи на Юнайтед ще им докарат титлата. Е та точно такъв нападател ни липсва в момента, дали Съра с годинките не е станал много сприхав та изгони тези двамата, които можеха да ни докарат една ШЛ например.

Лично за мен да тандем Нистелрой - Рууни щеше да е добър през последния сезон. Оле и Смит резерви. За саха просто не ми се говори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
През последния сезон точно липсата на Рууд въобще не се почувства. В нито един момент не съм си мислил, че имаме нужда от него. В Премиършип вкарахме 83 гола, което е достатъчно красноречив показател. И в останалите турнири също бяхме резултатни. Лично аз харесвам твърдоста в действията на сър Алекс. Не позволява футболистите да му се качват върху главата и не робува на имена. Всички промени, които направи бяха за доброто на отбора!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лично за мен да тандем Нистелрой - Рууни щеше да е добър през последния сезон. Оле и Смит резерви. За саха просто не ми се говори.

Ти гледа ли ДВД-то преди да го кажеш това ?Ако не беше Саха да вкара на Бенфика щяхме да гледаме Шампионската лига по телевизора ,а не да играем на 1/2 финал .
Нилстелрой никога не съм го харесвал.Той е адския консуматор . С него играта ни беше еднообразна - рейд по крилата и центриране в малкия пеналт и той вкарва . Като се замисля колко от головете му си е изработил сам ... се сещам само за един , когато тръгна от центъра , мина цялата защита и се разписа .
През този сезон играта ни в нападение беше къде къде по различна . Най-вече имаше динамика и разнообразие. Именно заради това нямаме утвърден водещ голмайстор ,почти всеки един от играчите ни се разписа за отбора.

Ние печелим толкова много от рекламни права и артикули с логото на Ман Юнайтед , че да ни е толкова нужен единия милион от клаузата на договора на Рууд , за да си изплатим дълговете ... хах ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Манчестър Юнайтед заема 8-мо място на класация на УЕФА за Шампионската лига

Манчестър Юнайтед бе номиниран измежду 8-те най-силни отбора за следващото издание на турнира на Шампионската лига, съобщава официалният сайт на „червените дяволи” (manutd.com). Шампионът на Англия заема 8-мо място след тимовете на Милан, Барселона, Ливърпул, Интернационале, Арсенал, Реал (Мадрид) и Челси. Тази класация на УЕФА се основава на представянето на отборите през последните 5 години, както и на мястото, на което клубът е поставен във Футболната Асоциация. По този начин двукратният европейски шампион окупира осмата позиция, най-вече заради по-ранното отпадане в предишни издания на надпреварата. През миналия сезон Манчестър Юнайтед бе отстранен от носителя на титлата Милан на полуфинал.
Тазгодишното издание на Шампионската лига започва на 17 юли, когато стартира първият предварителен кръг, 10 месеца преди финала в Москва. Жребият за груповата фаза ще се тегли на 30 август в Нион.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хехе :D знаех си. Гледахте ДВД-то и голяма радост. Тези ДВД-та мен много не ме радват т.к. не са много обективни, в смисъл такъв, че дават предимно само попаденията. Първо, че Саха е кекав и пропусна голяма част от сезона, контузиите му нямат край а и въобще не е сред най-добрите нападатели, които пасват на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Феновете на бунт срещу класацията на Таймс

Таймс публикува своя класация за най-добрите 50 футболисти на планетата. Вместо обаче да зарадва феновете, изданието предизвика сериозно възмущение и мълниеносна реакция от страна на читателите.
Сред основните противоречия са предното място на Андрий Шевченко, който записа много слаб сезон с екипа на Челси. Според феновете футболистите на Барселона Роналдиньо и Самуел Ето'о не заслужават толкова предни позиции, съответно 2-ри и 4-ти.
Отсъствието на Райън Гигс също стана обект на сериозни дискусии. Мнозина недумяват как може Карагър да бъде в класацията, а Неманя Видич и Рио Фърдинанд не.
Така на свой ред запалянковците съставиха своя класация, само че те подредиха най-добрите 25 футболисти, които "Таймс" е пропуснал в своето класиране.

1. Райън Гигс (Манчестър Юнайтед)
2. Хуан Роман Рикелме (Бока Хуниорс)
3. Рио Фърдинанд (Манчестър Юнайтед)
4. Фабио Канаваро (Реал Мадрид)
5. Деко (Барселона)
6. Неманя Видич (Манчестър Юнайтед)
7. Рикардо Карвальо (Челси)
8. Паоло Малдини (Милан)
9. Шаби Алонсо (Ливърпул)
10. Шави (Барселона)
11. Джанлука Дзамброта (Барселона)
12. Андрес Иниеста (Барселона)
13. Вилиам Галас (Арсенал)
14. Марко Матераци (Интер)
15. Франк Рибери (Байерн Мюнхен)
16. Коло Туре (Арсенал)
17. Робин Ван Перси (Арсенал)
18. Адриано (Интер)
19. Хоакин (Валенсия)
20. Джо Коул (Челси)
21. Торстен Фрингс (Вердер Бремен)
22. Йенс Леман (Арсенал)
23. Хавиер Масчерано (Ливърпул)
24. Диего Милито (Реал Сарагоса)
25. Лука Тони (Байерн Мюнхен)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз я гледах, класацията е повече от безумна. Набляга се на имена, а не на класа. Това личи от 3тото място на Кристиано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това не е класацията на Таймс. Това е класацията на феновете Ето класацията на Таймс 1. Кака (Милан) 2. Роналдиньо (Барселона) 3. Кристиано Роналдо (Манчестър Юнайтед) 4. Самуел Ето'о (Барселона) 5. Михаел Есиен (Челси) 6. Джиджи Буфон (Ювентус) Exclamation Exclamation Exclamation 7. Стивън Джерард (Ливърпул) Exclamation Exclamation Exclamation 8. Карлос Тевес (Уест Хям) 9. Лео Меси (Барселона) 10. Франческо Тоти (Рома) 11. Уейн Рууни (Манчестър Юнайтед) 12. Тиери Анри (Арсенал) 13. Серхио Рамос (Реал Мадрид) 14. Петър Чех (Челси) 15. Рууд Ван Нистелрой (Реал Мадрид) 16. Франк Лампард (Челси) 17. Златан Ибрахимович (Интер) 18. Сеск Фабрегас (Арсенал) 19. Даниел Алвеш (Севиля) 20. Икер Касияс (Реал Мадрид) 21. Карлес Пуйол (Барселона) 22. Дидие Дрогба (Челси) 23. Роналдо (Милан) 24. Андрий Шевченко (Челси) 25. Димитър Бербатов (Тотнъм) Exclamation Exclamation Exclamation 26. Михаел Балак (Челси) 27. Давид Вия (Валенсия) 28. Мамаду Диара (Реал Мадрид) 29. Андреа Пирло (Милан) 30. Джон Тери (Челси) 31. Флоран Малуда (Лион) 32. Джейми Карагър (Ливърпул) Exclamation Exclamation Exclamation 33. Хавиер Занети (Интер) 34. Дейвид Бекъм (Реал Мадрид) 35. Фернандо Торес (Атлетико Мадрид) 36. Деян Станкович (Интер) 37. Даниеле де Роси (Рома) 38. Пол Скоулс (Манчестър Юнайтед) 39. Лучо Гонзалес (Порто) 40. Жуниньо Пернамбукано (Лион) 41. Алесандро Неста (Милан) 42. Клаас-Ян Хунтелаар (Аякс) 43. Ернан Креспо (Интер) 44. Дженаро Гатузо (Милан) 45. Диего (Вердер Бремен) 46. Родриго Паласио (Бока Хуниорс) 47. Филип Лам (Байерн Мюнхен) 48. Джеферсън Фарфан (ПСВ Айндховен) 49. Кларънс Зеедорг (Милан) 50. Гари Невил (Манчестър Юнайтед)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове