Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Fulham - Manchester United

Fulham - Manchester United  

105 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Red_Devil - малко по-ведро... след моменти на летаргия винаги следват по-силни. А загуби във футбола ще има и занапред, затуй е и интересен като игра. Миналия сезон нали накрая беше толкова завързано срещу Блекбърн и самия край на Премиершип беше къде къде по-вълнуващ, когато ManUtd не се е откъснал напред с много точки. Гласувах за Х, защото имам някакво такова предчувствие :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе и аз съм така...От, който и да е друг да бяхме паднали, само не и от Ливърпул... и то с 4:1 на ОТ :( Но не мога да виня играчите...тези момчета играят толкова сърцато и се борят на всички фронтове... просто в моите очи са велики! Това, което ми дава утеха след тежката загуба обаче, е че не е фатална и нищо не е загубено, а това е най-важното.Лидери сме в първенството, полуфинал във ФА Къп и 1/4 в ШЛ.Дай Боже да ги спечелим всичките. :manutdd2: :2h: :manucheer: Редактирано на от Topper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Red_Devil - малко по-ведро... след моменти на летаргия винаги следват по-силни. А загуби във футбола ще има и занапред, затуй е и интересен като игра. Миналия сезон нали накрая беше толкова завързано срещу Блекбърн и самия край на Премиершип беше къде къде по-вълнуващ, когато ManUtd не се е откъснал напред с много точки.

Гласувах за Х, защото имам някакво такова предчувствие :)

Е.. пич, не знам от къде намирате тоя оптимизъм. Не, че е свършил света с тая загуба ама просто е толкова ужасна, че нямам думи. Да беше от Портсмут/Боро/Болтън или други там пропадняци всичко е ОК, на 3-тия ден вече, ама тва е нещо по-особено майна. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е.. пич, не знам от къде намирате тоя оптимизъм. Не, че е свършил света с тая загуба ама просто е толкова ужасна, че нямам думи. Да беше от Портсмут/Боро/Болтън или други там пропадняци всичко е ОК, на 3-тия ден вече, ама тва е нещо по-особено майна.

Само ти ме разбираш май... от това, което четох тук, само нас ни боли толкова..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бацевци само няма да се филмирате :ignore2: срещу Фулам си взимаме 3-те точки и всичко вече си идва както сие било допреди тежкият мач с Луузърпуул :2h: Бербо титуляр, Гигс също другото ще се натъкми :beer:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само ти ме разбираш май... от това, което четох тук, само нас ни боли толкова..

Толкоз си чел явно ...

Играчите трябва да повярват в себе си. А и мисля, че САФ знае как да ги накара да го нарпавят!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички ни боли, повярвайте. Но истинският футболист преглъща, взима поука и продължава напред. Истинският фен преглъща и продължава да подкрепя. Това е.
Тежки загуби е имало и преди, ще има и в бъдеще. Но ако паднем духом, то тази загуба ще остане напразна!

Затова едно мощно GLORY GLORY MAN UNITED! Това е единственото, което трябва да ни се върти в главите и сърцата след събота!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всички ни боли, повярвайте. Но истинският футболист преглъща, взима поука и продължава напред. Истинският фен преглъща и продължава да подкрепя. Това е.
Тежки загуби е имало и преди, ще има и в бъдеще. Но ако паднем духом, то тази загуба ще остане напразна!

Затова едно мощно GLORY GLORY MAN UNITED! Това е единственото, което трябва да ни се върти в главите и сърцата след събота!

Напълно си прав.Тъй като мача с Лузърпул е минало единственото което можем да направим е да си вземем поука и да продължим напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Ливърпул се издъниха срещу Мидълзбро,но след това направиха добри мачове.Смятам че ще бием в този мач и това е.Няма назад.А Венгер да си сипе злобата някъде другаде,че неговия Арсенал са гола вода този сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
jxaxananxndAHX, човека разправя, че пуул не са заслужавали такава победа и че въпреки нея, не смята, че Юнайтед ще изпуснат титлата.. но вие пак некви злоби, некви голи води.. мани :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо ги съжалявам Фулъм, не ми се мисли какво ги чака - демонично отмъщение с 6 гола във вратата им! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Минко, тоя път е особено важно да ти се сбъдне прогнозата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Минко познава резултата 3 пъти в годината :D да се надяваме че тоя път ще познае.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този път ще бъде от така наречените(от мен) тази година Юнайтед победи с 0-1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напълно си прав.Тъй като мача с Лузърпул е минало единственото което можем да направим е да си вземем поука и да продължим напред.

Вярвам в отбора така както вярвах в него и преди загубата.Да ги шибат калинките Либхерпул.Пак ще си останат същите загубеняци които имаха късмета да ни бият,и оня задник Стиви .....в затвора :mods (3):
Айде наште :anti (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
леле ужас за първи път в живота ми ми се случва да не чакам наш мач и то с огромно нетърпение... не ми се гледа изобщо .... не мога да се позная :mellow: :sad:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еее хора,малко по-ведро де! Не мислете за загубата, мислете как ще разгромим Фулъм и ще си вземем титлата и тоя сезон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мене много ми се гледа пък...

И на мен! Въпреки всичко пак ми се гледа страшно! Не мога да издържа и седмица без мач на :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И на мен! Въпреки всичко пак ми се гледа страшно! Не мога да издържа и седмица без мач на :champs (18):

Taзи и другата маи са последните седмици, където няма да играем през 3 дена (е има и интернационална почивка след т'ва, мразя ги) Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега момчетата ще са по-мотивирини от всякога. Тая загуба от ливърпул не трябва да ги сломява духом - ако те не си повярват, че могат да се изправят и да бият в събота, та кой друг да вярва?! Поне сега ще са си починали, една седмица не е малко. Сезонът вече е напреднал и няма място за повече грешки, независимо с колко точки водим в класирането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе, ае стига бе.. 1-2 дни и на мене не ми се гледаше, ама вече полудявам.. надъхан съм повече от всякога и ми се струва цяла вечност времето до събота!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е нееее, не се издържа вече, а и още ми държи влага. Единствения шанс да отмине болката и забравя тоя кошмар е победа в Събота, играта не ме интересува.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this