Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Fulham - Manchester United

Fulham - Manchester United  

105 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Много важен мач психологически.Ако успеем да спечелим ще си върнем увереноста.Има цяла седмица до мача така че се надявам играчите да са свежи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След мача с Ливърпул нямам какво да кажа. Просто мога да се надявам на победа, и на игра РАЗЛИЧНА (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) от тази, която показахме ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да ги размажем искам играта на Юнаитед от миналата година когато правихме сяка защита смешна не искам пак след 1-я гол да тръгнем да го пазим искам да ги размажем просто ми е мн бясно от мача с лузърите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
най-мразя такива близки мачове с едни и същи отбори за различни турнири.. особено, след като сме ги били в първия мач. от тая гледна точка обаче и аз чакам с нетърпение жребия за ШЛ :lol: но ташака ше е, да ни се паднат.. челси :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смърт за Фулъм. Победа, друго не ща и не искам и да си помислям даже! След мизерията от днес, няма кво друго да се добави.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Горко им,че имат мач точно в този момент срещу нас. Очаквам не просто победа,а разгром с убедителна игра и да затворим устите на критиците,че след тази загуба от Ливърпул ще изпаднем в криза,ще започнем да губим мачове,ще сдадем титлата и още куп други глупости. Вярвам,че почивката от 1 седмица ще се отрази добре на момчетата,ще успеят да си починат добре и ще постигнат така важния резултат. УСПЕХ !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не ми писна тоя сезон от мачове с Фулъм, Тотнъм и Дарби... не знам вече. Победа и нищо друго, нека не даваме надежди на онези смешници. Тази една седмица, в която няма да играем, трябва да окаже и психологическо влияние на момчетата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смърт за Фулъм.

победата ни е нужна! След мача днес ни е нужна самоувереност и съм сигурна, че ще я имаме след мача с Фулъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто е задълже - да се успокоят момчетата от отбора. Даже може и да си излеят злобата върху Фулъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа.Но трябва и жребия да видим какъв ще е , желая да е лек жребия. За мача една победа и ще си върнем съмочувствието

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е не знам на какво основание сте толкова сигурни в победата (и в разгрома, естествено, къде без него) след тоя мач днеска. за мене тоя мач ще е ужасно гнусен и се моля, да го вземем. превръща се в невероятно ключов за развитието на нещата. в момента положението е мъгла - реално не знам изобщо, какво да си мисля и да очаквам. ако не бием фулъм, положението ще стане доста тежко, а ако ги бием - просто една поредна стъпка, преди адски многото и коя от коя по-важни предстоящи. напрежението върху играчите ще е ОГРОМНО, а фулъм едва ли не ще ни се дадат лесно два пъти за 2 седмици.. изобщо, адски тегав, мръсен, адски ключов мач, мамка му!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разгрома не е достижим според мен.С половин на 0 ще е много добре, даже и с 1/4 на 0. Сериозно тоя мач ако се издъним и в него работата ще надебелее нищо, че имаме няколко точки преднина...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никой не е сигурен, само казваме че е задълже да бием, пък може и да стане като днеска - недай си боже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено мачът ще е много, много труден.... Абе мамицата му, много е слабо казано!
Всеки един от нас може би в момента си задава въпроса дали мача с Пуул ще се отрази върху досегашните ни амбиции и представянето до края са сезона! Има много такива примера с големите отбори в Европа...

НО, аз мисля, че Юнайтед ще покаже на какво е способен още в този двубой. Време е лидерите на отбора да поведат останалите. Защото срещу Ливърпул никой не се нагърби с тази задача, докато те си имаха Джерард и Торес, които накараха останалите да повярват с себе си. Мисля, че САФ добре осъзнава това и ще направи необходимото. Стигнахме дотук, няма място за повече грешки! Смачкайте Фулъм, дяволи!!! :newsm36: :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направихме грешка,и то доста голяма право на повече грешки отбора ни няма!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачкаме яко и това е! Не мисля, че ще има кой знае какво психологическо въздействие от загубата, така че ще си ги бием без затруднения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Убеден съм,че ще победим. Видя се и за Купата,Фулъм няма класата да ни спре... Още повече,че след гафа срещу Пуул наште ще са пределно мобилизирани да не повтарят такива мачове... Другото което си мисля е,че тази загуба дойде точно навреме - да ни свали малко на Земята за най-важната част от сезона,а самата загуба с оглед класирането не е никак фатална... Дори в крайна сметка може да е полезна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука прошка няма! Победа и доближаване до титлата! Време за почивка има , контузии нови няма , така че оправдания също!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След този оттрезвителен шамар нанесен ни от Ливерпул, се нуждаем от една изразителна победа, която да възвърне самочувствието! Така че само победа и напред в класирането - това е! :003: Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва ни победа за възвръщане на самочувстието!Дано да е с хубава игра,най вече резултатна!!!Нямаме право на грешки!! :1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачкаме яко и това е! Не мисля, че ще има кой знае какво психологическо въздействие от загубата, така че ще си ги бием без затруднения.

Пич, да те дръннат у дома с 1-4 и да си отбор номер едно - не съм сигурен за психическото състояние на отбора. Шока е голям. Аз вярвам че САФ ще направи всичко възможно отбора да се стегне и мобилизира. Ще има дърпане на уши, защото звездите ни май много си повярваха. Хубаво ще е да бием Фулъм с един добър резултат, за да се успокои топката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this