Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 1-4 Liverpool

Препоръчани публикации

Забелязвам доста малоумие се е ширнало в темата за отрицателно време! Отдавам го на крехката възраст и още по - крехката мисъл на голяма част от потребителите! Несвикнали да поддържат отбора и след такива срамни загуби. Имали сме и други такива неприятни мачове и тогава също е боляло! Нямаше интернет и форуми , в които всеки пикльо да се прави на специалист. Това е футболът - не става само да побеждаваш! Пък и не е интересно! Мислете малко...........доколкото е възможно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво, пичове, гледайте само напред с вдигната глава, горд съм, че съм привърженик на отбор с такива фенове като вас!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси тоя до тук сме изиграли сигурно 40 мача и Видич беше перфектен.За 40 мача 2 пъти сбърка и беше фатално.Въпреки това си остава най-големия.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От тук нататък САМО НАПРЕД! :manutdd2: П.П. Чакам Ливърпул на жребия за ШЛ! :newsm36: Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач на Видич, съгласна съм, но колко слаби мача е имал?Един, така че без обвинения и само аз ли видях нарушението на Торес срещу Вида?Явно, да, защото съдията определено го проспа!Който каквото иска да си говори, на мен не ми пука, защото ми е пределно ясно, че Ливърпул са най-големите късметлии.Истината е, че не бяхме толкова слаби, колкото ни се струва, а просто те имаха късмета да си вкарат и малкото положения.Ако можем да говорим за каръщина, то това беше изтърваното положение на Тевез, но не го обвинявам, а просто ме е яд.Гледаме на пред и чакаме смешните им хиксчета на лузарчетата-това им е специалитета! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси мамата, тия ни отнесоха като............Имайте предвид, че Юнайтед винаги има поне един такъв мач пез сезона - Спомнете си по-скорошните Сити, Уест Хям. Абсолютно същата бездарна, апатична и трудно обяснима игра. Но след това отборът се възстановява и всичко си идва по местата. Дано и тази година да е така!!! Коя беше годината, когато Уимбълдън ни ометоха с 6:1, не кой да е, а "великите" Уимбълдън. След което станахме шампиони!!! Ужасен мач!!! Редактирано на от Vermilion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f :1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f :7ccfb0e12a652b28301ca0db25f8a1c :7ccfb0e12a652b28301ca0db25f8a1c Редактирано на от petrov1991

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче определено голяма седмица за Ливерпул - 4:0 срещу Реал, 4:1 срещу нас... пак ще се почне с неумиращото им мото "Шампиони сме..." ала-бала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

WE'LL NEVER DIE
WE'LL NEVER DIE
WE'LL NEVER DIE
WE'LL KEEP RED FLAG FLYING HIGH
CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE

Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо искам да поздравя всички.. че сте запазили самообладание и посрещате загубата с гордо вдигната глава!

Ливърпуул ни надиграха няма какво да си кривим душата,вярно е че головете им не паднаха от чисти положеня,но са 4..

Срам е на ОТ да ни бутнe 4,кръвния враг..сега искам да им го върнем тъпкано в ШЛ,защото ще ги боли повече!

Имахме много голям мал шанс,САФ направи и 3те си смени при резултат 1:2 и след минута червен картон за Вида + гол..от там на сетне нямаше какво да направим.

Най-силното ни звено,защитата днес сдаде фронта.. и все пак дано мача е бил за добро и след тази загуба отново последват добри игри!

GLORY GLORY MAN UNITED !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обаче определено голяма седмица за Ливерпул - 4:0 срещу Реал, 4:1 срещу нас... пак ще се почне с неумиращото им мото "Шампиони сме..." ала-бала.

Шампиони те даже и да си спечелят оставащите девет срещи пак няма да са шампиони отдавна излезе отвъд възможностите им шампионата.НАКРАЯ НИЕ ЩЕ СЕ СМЕЕМ ПОСЛЕДНИ!!!!GLORY GLORY MAN UNITED GLORY GLORY MAN UNITED AND THE REDS GO MARCHING ON ON ON

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересно ми е къде отиде оптимизма и очакванията за победа с 3-5-17 гола разлика. Бенитез бил некадърник, а някой може ли да каже нещо за тактиката му в днешния мач ?!

Ами съмнявам се, в тактиката на испанеца да са влизали елементи, като изключително сериозната и нетипична грешка на Видич за първия гол, положението за дузпата на Джерард (която англичанина изигра много добре), незаслужения червен картон на Видич и гола от прекия свободен. Ако това е влизало в плановете на Бенитез - да. Той е най-добрия мениджър на света.... Ливърпул до момента в който поведе в резултата, а и след това игра същия грозен кръчмарски футбол, кайто игра и минилата година на ОТ. Само че, тогава Масчерано изяде червения картон и ние ги отупахме с 3:0. Разликата с миналата година е, не че те играха много правилно тактически и добре, а че ние бяхме слаби. На всеки отбор се случва да има слаб мач и да допусне индивидуални грешки. Лошото е, че това всичкото се случи точно днес срещу Ливърпул. В интерес на истината, доста грешки в защитата имаше и срещу Интер, но онзи клюн Ибрахимович не се възползва.

Продължваме напред. Сигурен съм, че тази слабост в защитата ни приключи още днес и от следващите мачове ще видим същия сръбско-английски бетон в сърцето на защитата ни. Надявам се, от Юнайтед да оспорят червения картон на Видич и да му бъде отменен. На Тери и Лапмард вече бяха отменяни червени картони, надявам се и на Видич да му бъде отменен. Защото беше изключително несправедлив.

Гледаме напред, към следващия мач. Важното сега е, след 1-2 дена всички в отбора да се успокоят и всички да подкрепят Видич в този труден момент.

Ливърпул шампиони няма да станат тази година. И май месец, когато вдигнем поредната титла на Англия те отдавна ще са забравили за дубъла им над нас този сезон. Защото ще са осъзнали, че вече не са отбора с най-много титли на Англия. Единственото нещо, с което им е останало да се гордеят...

P.S Искам скаузърите за ШЛ. Мърсисайдска кръв ще се лее.......... Редактирано на от emo_metala

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще припомня миналата година и мача с Челси. Паднахме и там, защото можехме да си го позволим! Гледаме напред, имаме 4 точки преднина и мач повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед с рекордна загуба на Олд Трафорд

Ливърпул нанесе историческо поражение на Манчестър Юнайтед днес, след като разби шампионите с 4:1 на техния Олд Трафорд.

Двубоят бе исторически, защото за първи път Червените дяволи пуснаха 4 гола като домакини във Висшата лига.

От създаването и през 1992 година рекордните поражения на Юнайтед у дома бяха с по 0:3 от Евертън през 1992 и от Челси през 2001 година. Ливърпул обаче подобри това постижение и върна интригата за първото място.

Рекордната загуба на Юнайтед у дома в историята е 1:7 срещу Нюкасъл през 1927 година.

Освен това Мърсисайдци записаха една от най-великите си победи над големия съперник. За последно Червените спечелиха толкова убедително като гости през 1936 година, когато се наложиха с 5:2.

Иначе отборът реализира 4 попадения срещу Юнайтед за първи път от септември 1990 година, когато в мач от старата Първа дивизия се наложи на “Анфийлд” с 4:0. Сега отново вкара 4 попадения, но този път като гост.

В мача на Олд Трафорд се случи и друго нещо, което рядко се вижда. Манчестър Юнайтед загуби мач, в който поведе в резултата. В последните 10 години във Висшата лига има само 8 срещи, в които Червените Дяволи губят, след като повеждат в резултата.

Най-големите загуби у дома на Манчестър Юнайтед във Висшата лига:

Разлика / Дата / Мач

3 / 14.3.2009 / Манчестър Юнайтед - Ливърпул 1-4
3 / 19.8.1992 / Манчестър Юнайтед - Евертън 0-3
3 / 1.12.2001 / Манчестър Юнайтед- Челси 0-3

Загубите на Юнайтед, след като поведе в резултата (в последните 10 години)

Дата / Мач / Аванс на Юнайтед (мин)

14.3.2009 / Манчестър Юнайтед - Ливърпул 1-4 1-0 ('23)
13.9.2008 / Ливърпул - Манчестър Юнайтед 2-1 0-1 ('3)
29.12.2007 / Уест Хям - Манчестър Юнайтед 2-1 0-1 ('14)
21.1.2007 / Арсенал - Манчестър Юнайтед 2-1 0-1 ('53)
10.5.2005 / Манчестър Юнайтед - Челси 1-3 1-0 ('8)
25.11.2001 / Арсенал - Манчестър Юнайтед 3-1 0-1 ('14)
20.10.2001 / Манчестър Юнайтед - Болтън 1-2 1-0 ('25)
23.10.1999 / Тотнъм - Манчестър Юнайтед 3-1 0-1 ('23)

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тая загуба може и да е за добро...Имахме нужда да слезем на земята малко и да се осъзнаем че не може да печелим всеки мач.Дано си вземем нужната поука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми много по-добри са. Пролича си. Пълна трагедия. НО все пак титлите се броят в края на сезона.
Играч на мача - Торес.

:2censored: за тоя пост заслужаваш бан ...
слабо се представихме ... ливърпул никога няма да бъдат по - добри от нас! :angry2: :2h:
на всички ни е тежко, определено! Играч на мача - Руни. Едва ли днес някой друг показа, че наистина може да се бори дори в най - тежките и трудни моменти, ЕВАЛА МУ ПРАВЯ!
Следващия път, когато някой каже, че Тевез е по - добъл от Бербо или е по - аkтивен или изобще нещо такова предлагам му да се сети за този мач! :angry2:

Но каквото и да става Glory Glory Man United Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НИЕ СМЕ НАЙ ВЕЛИКИТЕ ФЕНОВЕ НА НАЙ ВЕЛИКИЯ ОТБОР! ЛИВЪРПУЛ И ФЕНОВЕТЕ ИМ НЕ МОГАТ ДА НИ СТЪПЯТ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ. НАЙ-ВЕЛИКИ СМЕ!ШАМПИОНИ СМЕ ! :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2: Редактирано на от nickk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А бе хора... кво ми говорите за ЕБАНАТА ШЛ !? КОЙ ГО ЕБЕ ЗА ШЛ?! КУР ЗА ШЛ!

Този мач направо ме сломи сериозно.... 13 години съм фен на отбора не съм преживявал толкова болезнена загуба. Разликата в точките няма значение, всичко се свежда до чест и уважение. Да паднем по такъв начин, на ОЛД ТРАФОРД МАМКА МУ, с 4 гола, МАМКА МУ - е това е истинско безобразие...
Абсолютно слаб Юнайтед, не съм виждал такова нещо от мнооого време насам. Не ми се коментират играчите, само ще похваля Рууни и Парк, които бяха единствените на терена, които искаха победата.
За първи път от много време сърцето ми се обръща, не знам при вас как е, не мога просто...
Разбира се, не може все да печелим и да мачкаме, не може винаги да сме най-добрите, но защо в това дерби... защо... Не знам, изключително слаба игра, това не бе Юнайтед, който да се бори и да отстоява себе си.
Андерсон не трябваше да започва, Скоулс или Гигс бяха къде къде по-добре.
Няма значение. Квото и да се каже ще е излишно.
Гледаме напред и се надяваме накрая титлата да е наша.
Загубихме позорно и унизително, но това няма да ме откаже от това да подкрепям отбора в който и да е момент.

WE'LL NEVER DIE
WE'LL NEVER DIE
WE'LL NEVER DIE
Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Велик Ливърпул постави шампиона Юнайтед на колене

Това ме изнерви максимално :angry2:

Ем то това е истина "Велик Ливърпул" в този мач и ШАМПИОНА ЮНАЙТЕД във всички първенства!

От тук нататък САМО НАПРЕД! :manutdd2:

П.П. Чакам Ливърпул на жребия за ШЛ! :newsm36:

ОК НЕ ПАДНАХТЕ ЛИ НА КОЛЕНЕ А ? След 2рия гол целия ви отбор се отчая :smihesorry: Ок голям отбор сте ,обаче този път Ливърпуул>ман утд .. тва момчета играхте достойно :22121:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-гадното е,че им позволихме да се върнат в мача...и пак при 1-0 :wacko: Ако не беше тази грешка пак нямаше да ни вкарат сиг.,но това е футбола. ВИДА направи това,което беше най-правилно а именно да предотврати СИГУРЕН ГОЛ ....никой не е предполагал ,че стената ни няма да скочи и оня ще вкара. Спасявал ни е 321832167 пъти ,за 2 мача било то и срещу пуул няма начин да му се сърдим. Както казаха по=горе ГОРД СЪМ ,че съм фен на Юнайтед !! това,което не ни убива ни прави по-силни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като паднахме с 2:1 от Челси през миналия април, изпускайки да изравним в добавеното време, когато Кешли и Шева чистиха от голлиниите, се запитах, бих ли заменил 3т тогава, за победа срещу тях на финала в лигата. Няколкото дена след това ни предстоеше 1/2 с Барса. Останалото е история. Кой знае, дали днес отново не направихме замяна ? При нас никога не става по лесния начин. Отново ще има драма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има дни когато просто нищо не върви, като тръгна на зле играта в защита и просто нямаше какво да ни помогне, Видич в последните месеци беше невероятен, но точно днес направо ни закопа, Евра и той сериозна грешка направи, в средата не се получаваше играта, но се случва, важното е да се стегнем, това да ни е за урок и МНОГО АМА МНОГО ми се иска скаусърите да ни се паднат в шампионската лига и да им го върнем тъпкано!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андерсон не трябваше да започва, Скоулс или Гигс бяха къде къде по-добре.
Няма значение. Квото и да се каже ще е излишно.
Гледаме напред и се надяваме накрая титлата да е наша.
Загубихме позорно и унизително, но това няма да ме откаже от това да подкрепям отбора в който и да е момент.

WE'LL NEVER DIE
WE'LL NEVER DIE
WE'LL NEVER DIE

А ти позамисли ли се че Гигс и Скоус не са първа младост а изиграха преди това много важни мачове в които последния играха 90 мин на супер темпо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this